Mgr. Zuzana Zjavková

Deluxea Travel Specialist

V cestovní kanceláři od roku 2004

Miletičova 5, Bratislava 821 08

Mobil: +421 915 647 333
Telefon: +421 2 55 642 392
E-mail: zuzana@deluxea.sk
Skype: tabc-zuzana

uložit vizitku (VCF)

Pracovní doba

Dnes Nezadáno
Středa 23. 09. Nezadáno
Čtvrtek 24. 09. Nezadáno
Pátek 25. 09. Nezadáno
Sobota 26. 09. Nepracuji
Neděle 27. 09. Nepracuji
Pondělí 28. 09. Nezadáno
Úterý 29. 09. Nezadáno
Mgr. Zuzana Zjavková

O mně

Ako už vyplýva z mojej práce, mojim najväčším koníčkom je cestovanie a spoznávanie nových krajín, kultúr a miestnych zvyklostí.

Počas mojich ciest po svete ma najviac baví objavovanie a testovanie pláží, hotelov a služieb, ktoré poskytujú.

Preferujem miesta, ktoré sú spojením kľudu, relaxu ale i poznávania a nikdy nevynechám ochutnávku miestnych špecialít a jedál, ktoré sa v našich zemepisných šírkach nevyskytujú.

Na cestách…

Mojím najväčším cestovateľským zážitkom bola návšteva privátneho ostrova Fregate Island Private na Seychelách, na ktorom dovolenkoval v minulosti napríklad aj Pierce Brosnan (prenajal si celý ostrov). Spojenie nekonečného pohodlia, exceletné služby, privátny komorník 24 hodín denne. Detaily ako na každej pláži chladnička s nápojmi, aby som sa zakaždým nemusela vrátiť do svojej vilky.

Zabudnúť nesmiem ani na druhý špeciálny zážitok, ktorým bola moja svadba v hoteli Dinarobin
v decembri 2012. Ten pocit výnimočnosti, keď sa všetko v deň sobáša točilo len okolo nás. Síce nám počas ceremónie lialo ako z krhly a my sme takmer nič nerozumeli nášmu oddávajúcemu, naši svedkovia boli premočení ale vraj nám pršalo šťastie, aspoň tak to tvrdia Mauríčania. Svadbu sme si užli bez štipky stresu, o nič sme sa nemuseli starať, večer nás na izbe čakala romantická výzdoba, izby obsypaná lupeňmi ruží, šampanské, torta, raňajky naservírované priamo na našu terasu a ako bonus darčeky od hotela a masáž. Na tento deň dokonca života nezabudneme.

Vždy sa rada vraciam aj na Maldivy, ktoré pre mňa predstavujú dokonalý odpočinok a jednoznačne najkrajšie more a podmorský svet. V roku 2016 som po prvýkrát navštívila Thajsko a získalo si ma najmä vďaka neskutočne milým obyvateľom a fantastickému jedlu, ktorému sa len ťažko niečo vyrovná. Za 13 rokov práce v tejto spoločnosti som si splnila veľmi veľa cestovateľských snov a pevne verím, že sa mi podarí splniť ich aj všetkým našim klientom.

Specializace

  • MauríciusNavštíveno: 2015, 2014, 2013, 2012, 2011

Další navštívené destinace

Kvalitu a služby hotelů jsem osobně ověřila a ráda Vám poradím.

Navštívené země

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.