Shanti Maurice *****

Mauritius

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
Shanti Maurice

Pro hotel Shanti Maurice není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Shanti Maurice.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Price
CZK - /person
Original price
CZK -/person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
We
personally
visited the hotel

Hotel Shanti Maurice *****

Rating 8.8 Rated by 1 clients
Detailed evaluation
Location Mauritius, Bel Ombre | Show map
Meal Breakfast, Half board, Full board, All Inclusive | More about gastronomy
Specialist tips Tranquil resort in tropical gardens Villas with private swimming pool Sports activities bringing harmony between the body, mind and nature

Description of Shanti Maurice ***** Mauritius

Shanti Maurice je stylový butikový resort s prestižním spa. Leží na jihu, v té nejnedotčenější oblasti Maurícia, poblíž městečka St. Felix. Se svou polohou mezi tyrkysovou lagunou a svěžími zelenými plantážemi s cukrovou třtinou je ideálním výchozím bodem pro poznání směsice zajímavostí, zvuků a chutí, které tvoří místní kreolskou kulturu. Shanti Maurice vítá jak rodiny, tak páry, a je skvělou destinací pro svatbu nebo svatební cestu. Resort tvoří 61 prostorných apartmánů a vil ukrytých ve voňavé tropické zahradě o rozloze 36 akrů. Všech 17 vil včetně vily Shanti má výhled na Indický oceán a může se pyšnit privátním bazénem, venkovní sprchou a altánem s posezením. Design interiérů je současnou, avšak nestárnoucí směsicí afrických a mauricijských kultur a stylů. Wellness cetrum The Nira Spa, které leží v tropické zahradě o rozloze 7500m², je jedním z nejrozlehlejších spa v Indickém oceánu. Kombinují se zde ajurvédské postupy s procedurami z celého světa, za použití produktů značky Africology. Na večeři můžete jít například do restaurace Stars, která nabízí moderní stravování od Cape cuisine, nebo do rustikální Fish Shack na břehu moře. Lounge bar Red Ginger se chlubí největší nabídkou vín. Každý večer se koná mauricijské kulturní představení. Pokojový servis je k dispozici 24 hodin.

V Shanti Maurice se můžete zúčastnit ranních procházek přírodou a meditace nebo využít tělocvičnu, aerobic, vodní aerobic, tenis, windsurfing, vodní lyžování, potápění a rybolov. Golf v Bel Ombre je 10 minut bezplatným převozem.

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Shanti Maurice

V Shanti Maurice se přeneste do klidného prostředí luxusního resortu, který díky poměrne velké rozloze areálu a nízkému počtu pokojů, nabízí naprosté soukromí. Všechny kategorie pokojů poskytují výhled směrem na oceán a disponují prostroným zázemím. Kategorie pokojů beachfront a vilky mají navíc i venkovní tropickou sprchu. Každá z vilek nese vlastní jméno a uvnitř na Vás dýchnou balijskou atmosférou. Kromě ložnice zahrnují vilky i protornou koupelnu, soukromý bazén s postelí s jacuzzi, venkovní jídelní altán a denní postel.

Resort obklopuje tropická zahrada, která zahrnuje i menší rybníček. V části u vilek je pobřeží více kamenité a mohou se zde vyskytovat větší vlny. Naopak v zátoce před základními pokoji se nachází pěkná pláž včetně vyznačeného prostoru pro pozvolný vstup do vody. V hlavní restauraci si na večeři obvykle můžete vybrat pokrmy z šesti druhů menu různých zaměření (thajské, arabské, indické apod.). Ve volných chvílích můžete navštívit místní lázně s bazénem pouze pro dospělé, vyzkoušet lukostřelbu nebo golf na blízkém golfovém hřišti Avalon.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
2023
Ing. Jana Paseková
Ing. Jana Paseková +420 724 065 779

Video

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Junior Suite Oceanview (65 - 72 m²)

Každé z apartmá Junior Suite Oceanview je zařízeno v neutrálních zemitých tónech pro uvolnění těla a uklidnění duše...

Junior Suite Lagoonview (65 - 72 m²)

Každé z apartmá Junior Suite Lagoonview je zařízeno v neutrálních zemitých tónech pro uvolnění těla a uklidnění duše...

Junior Suite Oceanfront (65 m²)

Apartmá Junior Suite Oceanfront se mohou pochlubit polohou na pobřeží v prvním patře a těží z nerušeného panoramatického výhledu na Indický oceán a soukromé pláže Shanti Maurice...

Gastronomy and hotel restaurants

RESTAURACE

Objevte rozsáhlé možnosti stravování v různých restauracích prostřednictvím „dine-around“ zážitku (polopenze) a vychutnejte si autentickou kuchyni odrážející kulinářskou rozmanitost Indického oceánu.
Stars
Restaurace Stars nabízí kouzelně romantické prostředí, kde si můžete užít pohodový večer. Menu nabízí ty nejčerstvější ingredience a velkolepé chutě a spojuje tu nejlepší kuchyni z Indického
oceánu. Dokonale připravená jídla oslavují bohatství Indického oceánu a kulinářské umění, které ostrovy nabízejí: z Afriky na západě, Asie na severu a Indonésie na východě.
Otevírací doba: snídaně pro ranní ptáčta 04:00 – 07:00, snídaně 07:00 – 10:30, obědy 12:00 –14:30, večeře 18:30 – 22:00

Stars Fine Dining
Objevte současnou klasiku kulinářského umění v klimatizovaném prostředí a vychutnejte si mezinárodní kuchyni v souladu s výběrem z „Aquacasia“ (jednoduché pokrmy z plodů moře).
Otevírací doba: 18:30 - 22:30, otevřeno ve vybrané dny v týdnu

Feet in the sand & Fish Market
Užijte si dokonalý kulinářský zážitek pod hvězdami a se serenádou uklidňujících vln laguny. Ochutnejte nespočet možností z mořských plodů k obědu ve Fish Market, nezapomenutelnou večeři
na pláži v BBQ Grill Buffet nebo speciální plážovou večeři ve vybrané dny.
Otevírací doba: Fish Market denně 13:30 - 15:30, otevřeno ve vybrané dny
La Kaze Mama
Restaurace La Kaze Mama nabízí tradiční mauricijskou domácí kuchyni a zažijete zde kombinaci nejoblíbenějších kulinářských zážitků: Babiččinu kuchyni a grilování v bylinkové zahradě. Tradiční
osvědčené místní recepty se podávají v uvolněném, ale velkolepém venkovním prostředí. Restaurace používá co nejvíce chutných místních surovin, mnohé vypěstované na vlastní bylinkové
a zeleninové zahrádce, a řídí se starými mauricijskými recepty.
Otevírací doba: večeře 19:00 – 21:30, otevřeno ve vybrané dny v týdnu, v závislosti na počasí
Asian Lounge
Ve Stars Courtyard, objevte skvělý výběr sushi a asijských lahůdek k obědu nebo večeři. Vše je plněné ručně vybranými přísadami a bohatými chutěmi.

Otevírací doba: Obědy 12.00 – 14.30, večeře 18:30 – 22:00, otevřeno ve vybrané dny v týdnu

Just Thai
Zažijte autentickou thajskou kuchyni, která je bohatá na chuť a vařená od srdce. Intenzivní ingredience ovládané s jemností vytvářejí harmonickou chuť ze směsi sladké, slané, kyselé a kořenité.
Otevírací doba: večeře 18:30 – 22:00, otevřeno ve vybrané dny v týdnu
Private Fish Shack Experience
Jedinečná rustikální soukromá pop-up restaurace na pláži resortu „Fish Shack“ oslavuje štědrost okolních moří před velkolepým mořským pobřežím obklopeným magickým zvukem Indického
oceánu. Užijte si nejromantičtější chvíle ve velkolepém prostředí s gurmánskými mořskými plody a BBQ grilem, servírované vaším oddaným komorníkem a vaším soukromým šéfkuchařem.
Otevřeno ve vybrané dny v týdnu
Rum Shed Bar & Grill
Rum Shed je tradiční místo, kde se místní scházejí, aby si užili volný čas. V Shanti Maurice's Rum Shed si hosté mohou pochutnat na tradičních mauricijských dortíků (chili koláče), samosy a
rumových koktejlů, a vychutnat si lahodná jídla z pece na dřevo a grilu.
Otevírací doba: Večeře 18:30 – 22:00, otevřeno ve vybrané dny v týdnu

 

In Suite/Villa Dining
Soukromé stravování je k dispozici ve vašem Junior Suite nebo ve vilách a je plně zahrnuto ve stravovacích plánech pro polopenzi/plnou penzi/Spa-Inclusive polopenzi + jako součást zážitku
resortu s možností stolování. Kromě toho je k dispozici možnost výběru stolování na mnoha místech po celém resortu.
Pikniky
Shanti Maurice se rozkládá na 36 akrech voňavých tropických zahrad. Místo obepíná pobřeží a nabízí nádherný výhled na hory, ostrovy a samozřejmě na oceán. To znamená, že si můžete vybrat z bezpočtu míst na piknik a kuchaři vám připraví zdravá jídla, kdekoli si vyberete.

BARY

Rum Shed Bar &Grill Restaurant
Rum Shed je tradiční místo, kde se místní scházejí, aby si užili volný čas. V Shanti Maurice's Rum Shed si hosté mohou pochutnat na talířích tradičního mauricijského dortíku (chili koláče), samosy a rumových koktejlů, a vychutnat si lahodná jídla z pece na dřevo a grilu.

Otevírací doba: večeře 18:30 – 22:00
Red Ginger Bar &Pool Lounge
Uvolněný a přátelský koktejlový bar, který nabízí také stolování pod širým nebem a vnitřní stolování s rozsáhlým menu a vinným lístkem. Red Ginger Lounge je skvělým místem pro setkání,
kde si můžete dát drink před večeří, koktejl po večeři nebo jen tak relaxovat při západu slunce nad nedalekým nekonečným bazénem.
Otevírací doba: 10:00 - 21:30
Open Air Cinema
Shanti Maurice Resort & Spa má nejmodernější venkovní kino, exkluzivní 20místný jedinečný prostor s velkolepým plátnem (3 m x 4 m) vybaveným systémem Dolby surround pro nadčasový
filmový zážitek pod hvězdami. Letní kino, které se nachází v blízkosti Rum Shed Bar & Grill Restaurant, a je možné si ho zarezervovat pro romantický zážitek z kina nebo pro exkluzivní akce.
Sands Beach Bar
Toto místo je ideální na sledování západu slunce. Zažijete zde skutečný plážový život, nohy v písku a nejlepší výhled na lagunu s nejlepším výběrem plážových nápojů. (Jídlo na vyžádání se podává z restaurace STARS).
Otevírací doba: od západu slunce 17:00 - 23:30, otevřeno ve vybrané dny v týdnu, svačiny 11:30 – 24:00, obědy 12:30 – 14:30, odpolední čaj 15:30 – 18:30, večeře 18:30 - 22:30

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of Shanti Maurice

Resort tvoří 61 prostorných apartmánů a vil ukrytých ve voňavé tropické zahradě o rozloze 36 akrů. Všech 17 vil včetně vily Shanti má výhled na Indický oceán a může se pyšnit privátním bazénem, venkovní sprchou a altánem s posezením. Design interiérů je současnou, avšak nestárnoucí směsicí afrických a mauricijských kultur a stylů. K dispozici je celkem devět kategorií ubytování:

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Junior Suite Oceanview (65 - 72 m²)

Každé z apartmá Junior Suite Oceanview je zařízeno v neutrálních zemitých tónech pro uvolnění těla a uklidnění duše. Velké posuvné dveře se otevírají na balkon, aby do místnosti proudil čerstvý mořský vánek a odhalují jedinečné výhledy na krásný Indický oceán. Apartmá jsou vybaveny plochým LCD displejem s řadou mezinárodních kanálů, zábavním systémem, vysokorychlostní Wi-Fi, zařízením na přípravu kávy a čaje, kávovarem na espresso, velkou koupelnou, samostatnou šatnou s otevřenou skříní a toaletním stolkem. Max. kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dospívající nebo 2 dospělí a 2 děti/kojenci nebo 1 dospělý a 2 dospívající.

Junior Suite Lagoonview (65 - 72 m²)

Každé z apartmá Junior Suite Lagoonview je zařízeno v neutrálních zemitých tónech pro uvolnění těla a uklidnění duše. Velké posuvné dveře se otevírají na balkon, aby do místnosti proudil čerstvý mořský vánek a odhalují jedinečné výhledy na krásný Indický oceán. Apartmá jsou vybaveny plochým LCD displejem s řadou mezinárodních kanálů, zábavním systémem, vysokorychlostní Wi-Fi, zařízením na přípravu kávy a čaje, kávovarem na espresso, velkou koupelnou, samostatnou šatnou s otevřenou skříní a toaletním stolkem. Max. kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dospívající nebo 2 dospělí a 2 děti/kojenci nebo 1 dospělý a 2 dospívající.

Junior Suite Oceanfront (65 m²)

Apartmá Junior Suite Oceanfront se mohou pochlubit polohou na pobřeží v prvním patře a těží z nerušeného panoramatického výhledu na Indický oceán a soukromé pláže Shanti Maurice. Apartmá zahrnují krytou dřevěnou verandu vybavenou lehátky, jídelní stůl, manželskou postel velikosti King nebo oddělené postele, prostornou koupelnu a šatnu. Jsou vybaveny plochým LCD displejem s řadou mezinárodních kanálů, zábavním systémem, vysokorychlostní Wi-Fi, zařízením na přípravu kávy a čaje, kávovarem na espresso a minibarem. Max. kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dospívající nebo 2 dospělí a 2 děti/kojenci nebo 1 dospělý a 2 dospívající.

Junior Suite Beachfront (72 m²)

Apartmá Junior Suite Beachfront se mohou pochlubit polohou na pláži, vybavené soukromými vyhrazenými lehátky s kioskem přímo před apartmá, v dotekové vzdálenosti od měkkého bílého písku v odlehlé části pláže. Apartmá má soukromou verandu vybavenou pohodlnými přírodními dřevěnými lehátky a osvěžující venkovní sprchou. Lehněte si do pohodlné postele, pozorujte stromy houpající se v mořském vánku a poslouchejte zvuky moře. Apartmá jsou vybaveny plochým LCD displejem s řadou mezinárodních kanálů, bezplatnou vysokorychlostní Wi-Fi, zařízením na přípravu kávy a čaje, kávovarem na espresso, velkou koupelnou, samostatnou šatnou s otevřenou skříní a toaletním stolkem. Max. kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dospívající nebo 2 dospělí a 2 děti/kojenci nebo 1 dospělý a 2 dospívající.

Oceanview Pool Villa (250 m²)

Oceanview Pool Villa má vlastní soukromou zahradu s bazénem s řízenou teplotou, který zahrnuje i postel s vířivkou a nepřetržitý výhled na Indický oceán. Součástí vily je i samostatný jídelní pavilon a soukromá vyhrazená lehátka s kioskem. Vila zahrnuje manželskou postel velikosti King, plochý LCD displej s řadou mezinárodních kanálů, zábavní systém, vysokorychlostní Wi-Fi, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, kávovar na espresso, minibar, pohodlné posezení, dřevěný psací stůl, prostornou koupelnu a šatnu. Můžete si také užít velkou vanu, dešťovou sprchu a venkovní sprchu. Max. kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dospívající nebo 2 dospělí a 2 děti/kojenci nebo 1 dospělý a 2 dospívající.

Beachfront Suite Pool Villa (375 m²)

Beachfront Suite Pool Villa je dokonalým luxusním únikem. Vybavená soukromými rezervovanými lehátky s kioskem na pláži přímo před vilou, soukromým bazénem s regulovanou teplotou, jacuzzi postelí a v blízkosti také samostatným jídelním pavilonem. Vila zahrnuje manželskou postel velikosti King, plochý LCD displej s řadou mezinárodních kanálů, zábavní systém, vysokorychlostní Wi-Fi, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, kávovar na espresso, minibar, pohodlné posezení, dřevěný psací stůl, prostornou koupelnu a šatnu. Můžete si také užít velkou vanu, dešťovou sprchu a venkovní sprchu. Max. kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dospívající nebo 2 dospělí a 2 děti/kojenci nebo 1 dospělý a 2 dospívající.

Oceanview Double Suite Pool Villa (675 m²)

Oceanview Double Suite Pool Villa nabízí skutečně luxusní a sofistikované rodinné útočiště. Tato vila se dvěma apartmá se nachází v blízkosti pláže a je obklopena vlastními soukromými exotickými zahradami a nabízí prostor navíc pro celou rodinu. Vila zahrnuje soukromý bazén s regulovanou teplotou, postel s jacuzzi, samostatný jídelní pavilon a je v dotekové vzdálenosti od Indického oceánu a pláže. Dále zahrnuje hlavní ložnici s vlastní koupelnou a další ložnici s manželskou postelí velikosti King, LCD plochý displej s řadou mezinárodních kanálů, zábavní systém, vysokorychlostní Wi-Fi, zařízení na přípravu čaje a kávy, kávovary na espresso, minibary, pohodlné posezení, dřevěný psací stůl, prostornou koupelnu a šatnu. Můžete si také užít velkou vanu, dešťovou sprchu, venkovní sprchu a soukromá vyhrazená lehátka s kioskem. Max. kapacita pro 1. pokoj: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dospívající nebo 2 dospělí a 2 děti. Max. kapacita pro 2. pokoj: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dospívající nebo 2 dospělí a 2 děti.

Oceanfront Double Suite Pool Villa (675 m²)

Oceanfront Double Suite Pool Villa nabízí skutečně luxusní a sofistikované rodinné útočiště. Tato vila se dvěma apartmá se nachází v blízkosti pláže a je obklopena vlastními soukromými exotickými zahradami a nabízí prostor navíc pro celou rodinu. Vila zahrnuje soukromý bazén s regulovanou teplotou, postel s jacuzzi, samostatný jídelní pavilon a je v dotekové vzdálenosti od Indického oceánu a pláže. Dále zahrnuje hlavní ložnici s vlastní koupelnou a další ložnici s manželskou postelí velikosti King, LCD plochý displej s řadou mezinárodních kanálů, zábavní systém, vysokorychlostní Wi-Fi, zařízení na přípravu čaje a kávy, kávovary na espresso, minibary, pohodlné posezení, dřevěný psací stůl, prostornou koupelnu a šatnu. Můžete si také užít velkou vanu, dešťovou sprchu, venkovní sprchu a soukromá vyhrazená lehátka s kioskem. Max. kapacita pro 1. pokoj: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dospívající nebo 2 dospělí a 2 děti. Max. kapacita pro 2. pokoj: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dospívající nebo 2 dospělí a 2 děti.

Shanti Villa with Pool (1000 m²)

Shanti Villa je šitá na míru pro každý pobyt, pro pár, který si přeje ocenit intimní soukromí, rodinný útěk nebo šťastné shledání na idylickém poloostrově se soukromím a ničím nerušeným výhledem na otevřené moře. Vila se skládá ze tří ložnic: dvou hlavních ložnic s manželskou postelí velikosti King a třetí ložnice s oddělenými lůžky, každá s venkovní dešťovou sprchou. K dispozici je samostatný jídelní prostor a přilehlá kuchyně, což hostům umožňuje během pobytu využít služeb oddaného komorníka resortu. Soukromý bazén s řízenou teplotou (140 m²), který se nachází v přízemí, je vestavěný s postelemi s vířivkou a velkou terasou, uzavřenými dvorky a balkonem s exoticky upravenými soukromými zahradami. Max. kapacita pro 1. a 2. pokoj: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dospívající nebo 2 dospělí a 2 děti. Max. kapacita pro 3. pokoj (pro komorníka): 2 dospělí nebo 2 dospívající nebo 2 děti.

Beach

Bělostná písčitá pláž hotelu Shanti Maurice je ideální pro Vaše lenošení. Díky velké rozloze a nízké kapacitě hotelu budete mít vždy dostatek soukromí. Ponořte se do tyrkysových vod Indického oceánu, vyzkoušejte windsurfing, šnorchlování nebo kajaky. Voda je zde křišťálově čistá. Na některých místech pláže, zejména v oblasti vilek, se mohou vyskytovat kameny nebo sopečné vyvřeliny.

 

Online price and discounts of Shanti Maurice *****

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
Shanti Maurice

Pro hotel Shanti Maurice není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Shanti Maurice.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Price
More details
CZK - /person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Price for
honeymooners

More details
CZK - /person
Hotel,
CZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Includes all fees
Nezávazně poptat More details

Cena zájezdu v CZK/person zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

RETURN DEPARTURE
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >
sobota1.10.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >
neděle2.10.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >

Price in CZK/person includes all current discounts. Click through the selected date to get to the price detail.

Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
The lowest price from 147 EUR / person, night, breakfast in Junior Suite Oceanview (ground & first floor)
in the period from 01.06.2024 to 30.06.2024

Professional photo of Shanti Maurice *****

Our photo of Shanti Maurice *****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Shanti Maurice

RESTAURACE

Objevte rozsáhlé možnosti stravování v různých restauracích prostřednictvím „dine-around“ zážitku (polopenze) a vychutnejte si autentickou kuchyni odrážející kulinářskou rozmanitost Indického oceánu.
Stars
Restaurace Stars nabízí kouzelně romantické prostředí, kde si můžete užít pohodový večer. Menu nabízí ty nejčerstvější ingredience a velkolepé chutě a spojuje tu nejlepší kuchyni z Indického
oceánu. Dokonale připravená jídla oslavují bohatství Indického oceánu a kulinářské umění, které ostrovy nabízejí: z Afriky na západě, Asie na severu a Indonésie na východě.
Otevírací doba: snídaně pro ranní ptáčta 04:00 – 07:00, snídaně 07:00 – 10:30, obědy 12:00 –14:30, večeře 18:30 – 22:00

Stars Fine Dining
Objevte současnou klasiku kulinářského umění v klimatizovaném prostředí a vychutnejte si mezinárodní kuchyni v souladu s výběrem z „Aquacasia“ (jednoduché pokrmy z plodů moře).
Otevírací doba: 18:30 - 22:30, otevřeno ve vybrané dny v týdnu

Feet in the sand & Fish Market
Užijte si dokonalý kulinářský zážitek pod hvězdami a se serenádou uklidňujících vln laguny. Ochutnejte nespočet možností z mořských plodů k obědu ve Fish Market, nezapomenutelnou večeři
na pláži v BBQ Grill Buffet nebo speciální plážovou večeři ve vybrané dny.
Otevírací doba: Fish Market denně 13:30 - 15:30, otevřeno ve vybrané dny
La Kaze Mama
Restaurace La Kaze Mama nabízí tradiční mauricijskou domácí kuchyni a zažijete zde kombinaci nejoblíbenějších kulinářských zážitků: Babiččinu kuchyni a grilování v bylinkové zahradě. Tradiční
osvědčené místní recepty se podávají v uvolněném, ale velkolepém venkovním prostředí. Restaurace používá co nejvíce chutných místních surovin, mnohé vypěstované na vlastní bylinkové
a zeleninové zahrádce, a řídí se starými mauricijskými recepty.
Otevírací doba: večeře 19:00 – 21:30, otevřeno ve vybrané dny v týdnu, v závislosti na počasí
Asian Lounge
Ve Stars Courtyard, objevte skvělý výběr sushi a asijských lahůdek k obědu nebo večeři. Vše je plněné ručně vybranými přísadami a bohatými chutěmi.

Otevírací doba: Obědy 12.00 – 14.30, večeře 18:30 – 22:00, otevřeno ve vybrané dny v týdnu

Just Thai
Zažijte autentickou thajskou kuchyni, která je bohatá na chuť a vařená od srdce. Intenzivní ingredience ovládané s jemností vytvářejí harmonickou chuť ze směsi sladké, slané, kyselé a kořenité.
Otevírací doba: večeře 18:30 – 22:00, otevřeno ve vybrané dny v týdnu
Private Fish Shack Experience
Jedinečná rustikální soukromá pop-up restaurace na pláži resortu „Fish Shack“ oslavuje štědrost okolních moří před velkolepým mořským pobřežím obklopeným magickým zvukem Indického
oceánu. Užijte si nejromantičtější chvíle ve velkolepém prostředí s gurmánskými mořskými plody a BBQ grilem, servírované vaším oddaným komorníkem a vaším soukromým šéfkuchařem.
Otevřeno ve vybrané dny v týdnu
Rum Shed Bar & Grill
Rum Shed je tradiční místo, kde se místní scházejí, aby si užili volný čas. V Shanti Maurice's Rum Shed si hosté mohou pochutnat na tradičních mauricijských dortíků (chili koláče), samosy a
rumových koktejlů, a vychutnat si lahodná jídla z pece na dřevo a grilu.
Otevírací doba: Večeře 18:30 – 22:00, otevřeno ve vybrané dny v týdnu

 

In Suite/Villa Dining
Soukromé stravování je k dispozici ve vašem Junior Suite nebo ve vilách a je plně zahrnuto ve stravovacích plánech pro polopenzi/plnou penzi/Spa-Inclusive polopenzi + jako součást zážitku
resortu s možností stolování. Kromě toho je k dispozici možnost výběru stolování na mnoha místech po celém resortu.
Pikniky
Shanti Maurice se rozkládá na 36 akrech voňavých tropických zahrad. Místo obepíná pobřeží a nabízí nádherný výhled na hory, ostrovy a samozřejmě na oceán. To znamená, že si můžete vybrat z bezpočtu míst na piknik a kuchaři vám připraví zdravá jídla, kdekoli si vyberete.

BARY

Rum Shed Bar &Grill Restaurant
Rum Shed je tradiční místo, kde se místní scházejí, aby si užili volný čas. V Shanti Maurice's Rum Shed si hosté mohou pochutnat na talířích tradičního mauricijského dortíku (chili koláče), samosy a rumových koktejlů, a vychutnat si lahodná jídla z pece na dřevo a grilu.

Otevírací doba: večeře 18:30 – 22:00
Red Ginger Bar &Pool Lounge
Uvolněný a přátelský koktejlový bar, který nabízí také stolování pod širým nebem a vnitřní stolování s rozsáhlým menu a vinným lístkem. Red Ginger Lounge je skvělým místem pro setkání,
kde si můžete dát drink před večeří, koktejl po večeři nebo jen tak relaxovat při západu slunce nad nedalekým nekonečným bazénem.
Otevírací doba: 10:00 - 21:30
Open Air Cinema
Shanti Maurice Resort & Spa má nejmodernější venkovní kino, exkluzivní 20místný jedinečný prostor s velkolepým plátnem (3 m x 4 m) vybaveným systémem Dolby surround pro nadčasový
filmový zážitek pod hvězdami. Letní kino, které se nachází v blízkosti Rum Shed Bar & Grill Restaurant, a je možné si ho zarezervovat pro romantický zážitek z kina nebo pro exkluzivní akce.
Sands Beach Bar
Toto místo je ideální na sledování západu slunce. Zažijete zde skutečný plážový život, nohy v písku a nejlepší výhled na lagunu s nejlepším výběrem plážových nápojů. (Jídlo na vyžádání se podává z restaurace STARS).
Otevírací doba: od západu slunce 17:00 - 23:30, otevřeno ve vybrané dny v týdnu, svačiny 11:30 – 24:00, obědy 12:30 – 14:30, odpolední čaj 15:30 – 18:30, večeře 18:30 - 22:30

All Inclusive

Balíček All Inclusive platný od 01.11.2023 do 31.10.2024 zahrnuje:

Stravování (od 23:30 za běžnou sazbu)

 • snídaně formou bufetu v restauraci Stars Beachfront Restaurant & Courtyard Terrace – od 07:00 do 10:30 (mezinárodní kuchyně)
 • snídaně à la carte v restauraci Stars (arabská kuchyně, pouze po předchozí rezervaci)
 • snídaně v sekci Indian Fine Cuisine v restauraci Stars (indická kuchyně)
 • snídaně v lázních – od 08:30 do 10:30 (zdravé menu, ájurvédské pokrmy)

 

 • obědy à la carte v restauraci Stars Beachfront Restaurant & Courtyard Terrace – od 12:30 do 14:30
 • obědy à la carte v sekci Arabic Cuisine v restauraci Stars – od 12:30 do 14:30 (arabská kuchyně)
 • obědy à la carte v sekci Asian Lounge v restauraci Stars – od 12:30 do 14:30 (asijská kuchyně)
 • obědy v sekci Indian Fine Cuisine v restauraci Stars – od 12:30 do 14:30 (indická kuchyně)
 • obědy à la carte v sekci Just Thai v restauraci Stars – od 12:30 do 14:30 (thajská kuchyně)
 • obědy v lázních – od 12:30 do 14:30 (zdravé menu, ájurvédské pokrmy)
 • oběd na rybích trzích – od 12:30 do 14:30 (úlovky z moře, pouze vybrané dny)

 

 • lehké občerstvení v restauraci Stars Beachfront Restaurant & Courtyard Terrace – od 15:30 do 17:00
 • lehké občerstvení v baru Red Ginger Bar & Pool Lounge – od 10:00 do 23:30
 • lehké občerstvení a výběr zmrzlin u bazénu a na pláži – od 10:00 do 18:30

 

 • večeře à la carte v restauraci Stars Beachfront Restaurant & Courtyard Terrace – od 18:30 do 22:00 (poslední objednávky v 22:00)
 • večeře à la carte v sekci Arabic Cuisine v restauraci Stars – od 18:30 do 22:00 (arabská kuchyně)
 • večeře à la carte v sekci Asian Lounge v restauraci Stars – 18:30 do 22:00 (asijská kuchyně)
 • večeře à la carte v sekci Indian Fine Cuisine v restauraci Stars – 18:30 do 22:00 (indická kuchyně)
 • večeře à la carte v restauraci Rum Shed Bar & Grill – 18:30 do 22:30 (grilované pochutiny, poslední objednávky v 21:30)
 • večeře formou bufetu v restauraci La Kaze Mama – 19:00 do 22:00 (tradiční mauricijská kuchyně)
 • večeře v lázních – 18:30 do 22:00 (zdravé menu, ájurvédské pokrmy)
 • tříchodové večeře na pláži – od 18:30 do 22:00 (úlovky z moře, pouze vybrané dny, na vyžádání, po předchozí rezervaci)

 

 • à la carte menu pokojové služby – dostupné nepřetržitě (mezinárodní kuchyně, obal za poplatek)
 • jídlo s sebou (pouze po rezervaci 24 hodin předem)
 • dort k oslavě narozenin, svatby, výročí (pouze po předchozí rezervaci)

 

Konzumaci nápojů (od 23:30, po 23:30 za běžnou sazbu)

 • alkoholické i nealkoholické nápoje, koktejly a tropické džusy v baru Red Ginger Bar & Pool Lounge
 • široký výběr čajů v baru Red Ginger Bar & Pool Lounge – od 15:30 do 18:30
 • bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů v baru Sands Beach Bar – od 10:00 do pozdních večerních hodin
 • alkoholické a nealkoholické nápoje u bazénu a na pláži – od 10:00 do 18:30 (poslední objednávky v 17:30)
 • à la carte menu pokojové služby – dostupné nepřetržitě (obal za poplatek) – od 23:30 za běžnou sazbu
 • nealkoholické nápoje, pivo, čaj a káva z minibaru (denně doplňován)
 • neomezená konzumace šampaňského a výběrových vín (bílé, růžové, červené) mezinárodních i místních značek ze selekce od hotelového someliéra – od 07:00 do 23:30
 • neomezená konzumace alkoholu (whiskey, gin, vodka, rum, pivo,…)
 • neomezená konzumace nealkoholických nápojů (džusy, limonády, perlivé i neperlivé vody, káva, čaje)

 

Sportovní aktivity a lázeňské služby

 • 10% sleva na všechny masáže, soukromé lekce jógy a hodiny s osobním trenérem
 • vstup do sauny, parních lázní, plaveckého bazénu s vířivkou a odpočinkové zóny v lázních Shanti
 • tři bezplatné lekce jógy za den (skupinové lekce, dle denního programu)
 • vstup do posilovny s moderním vybavením od značky Technogym
 • vstup na cvičné golfové hřiště (vybavení je k zapůjčení)
 • vstup na osvětlené tenisové kurty
 • vstup na osvětlenou běžeckou dráhu
 • stolní tenis
 • vstup i transfer kyvadlovou dopravou na 18jamkové golfové hřiště Avalon Golf & Country Club (pouze po rezervaci 48 hodin předem)
 • nemotorizované vodní sporty (kajaking, šnorchlování, pádlování, paddleboarding, šlapadla)

 

Další služby

 • přístup do VIP salónku Club Level
 • přístup do salónku Shanti (ideální místo pro hosty s brzkým příletem či pozdním odletem)
 • děti ve věku od 4 měsíců do 11 let mohou využívat služeb dětského klubu Explorers – od 10:00 do 17:30
 • děti ve věku od 3 let (naučené chodit na toaletu) do 11 let mohou využívat večerních služeb dětského klubu Explorers – od 18:30 do 22:00
 • dětský klub Explorers má v měsících ledna, března, května, června, září a listopadu jinou otevírací dobu – od 10:00 do 20:30
 • dětský klub Explorers je mimo otevírací dobu zpoplatněn
 • službu hlídání dětí je nutné zarezervovat minimálně 24 hodin předem
 • bezdrátové připojení k internetu
 • přístup k vysokorychlostní síti Wi-Fi ve všech apartmá, vilách, veřejných prostorech, i na pláži
 • přístup do hotelové knihovny (Kindle za příplatek)
 • výběr z deskových her

 

Balíček All Inclusive platný od 01.11.2023 do 31.10.2024 nezahrnuje:

 • nápoje, které nejsou uvedeny v balíčku All Inclusive a nejsou označeny All Inclusive
 • nerozlévaný alkohol
 • selekci prémiových vín a alkoholu, která není uvedena v balíčku All Inclusive a není označena All Inclusive
 • selekci občerstvení a nápojů z minibaru, která není uvedena v balíčku All Inclusive a není označena All Inclusive
 • obaly na jídlo (pokojová služba)
 • alkoholické i nealkoholické nápoje objednané po 23:30
 • tabákové výrobky (doutníky, cigarety, vodní dýmky)
 • poplatky za telefonní, faxové, e-mailové a poštovní služby
 • čistírnu (praní, žehlení, chemické čistění)
 • speciální aktivity (soukromé promítání venku,…)
 • osobního komorníka a šéfkuchaře

 

* Hotel Shanti Maurice si vyhrazuje právo na úpravu všech All Inclusive balíčků.

 

 

Golf in the hotel Shanti Maurice

Resort se nachází kousek od luxusního 18jamkového Avalon Golf Estate. Hřiště nabízí bezplatný neomezený green fee, který zahrnuje kyvadlovou dopravu, golfový vozík a míčky na driving range. Ve výšce 500 m nad mořem a uvnitř rozsáhlých čajových plantáží jsou výhledy z každé jamky prostě velkolepé.

Avalon Golf Estate

Avalon byl idylický, mýtický les, kde jablka rostla sama od sebe a zvlněná zelená pole produkovala plodiny bez lidského zásahu. Právě díky této bohaté historii Avalonu bylo toto golfové hřiště mistrovsky vytesáno do bujné zalesněné centrální náhorní plošiny Mauricia mezinárodně uznávaným architektem golfového hřiště a bývalým profesionálem European Tour Peterem Matkovičem.

Nachází se na sopečných svazích spící sopky Grand Bassin v nadmořské výšce 500 m nad mořem a je obklopen čajovými plantážemi. Avalon je nejvýše položeným golfovým hřištěm na Mauriciu. Výhledy na jižní pobřeží, lagunu a azurový Indický oceán jsou prostě nevídané a za jasného dne jsou vidět ze všech 18 jamek.

Activity

K dispozici jsou následující aktivity:

 • venkovní kino s prostorovým zvukem promítající nejnovější filmy pro všechny věkové kategorie
 • kurzy vaření a sushi
 • živá představení místních umělců, hudebníků a kapel
 • neomezená nabídka golfu
 • rybaření v hlubokých vodách
 • pozorování delfínů
 • jízda na koni
 • jízda na kole
 • lukostřelba
 • návštěva zvířecích parků
 • výlety vrtulníkem
 • soukromé exkurze

Delegát a služby in Mauritius

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport and wellness Shanti Maurice *****

Sport

V korálové laguně, kde se to hemží stovkami pestře zbarvených ryb, se můžete pokochat podmořským světem Mauricia při šnorchlování a nebo vyzkoušet řadu doplňkových vodních sportů, jako je pádlování vestoje, katamarán, parasailing a jízda na kajaku. Hosté si mohou užít potápění, windsurfing a kitesurfing nabízené partnerskými školami (nachází se do 10 minut od resortu) a užít si potěšení z nejlepších vln z jihu Mauricia.

Potápění

Protože potápění je zábava. Přijďte a objevte krásu podmořského života rajského ostrova Mauricius. Prozkoumejte nádherné korálové záhony, různobarevné ryby a mnoho dalšího i bez předchozích zkušeností. Concierge resortu je připraven vám pomoci s rezervací vašich lekcí potápění a šnorchlování, abyste se mohli zúčastnit potěšení ze sledování úžasné krásy přírody.

Tenis a další aktivity

V areálu jsou dva osvětlené tenisové kurty plné velikosti a odborní trenéři vám rádi zajistí herní partnery nebo zorganizují soukromý koučink od tenisových profesionálů. Kromě toho se v areálu nachází osvětlená běžecká dráha, bazén, venkovní obří šachy a stolní tenis. Zahrát si můžete také plážový fotbal, mini golf nebo kokosový bowling.

Shanti Spa

Lázně Shanti jsou postaveny kolem dvou okouzlujících čajových pavilonů, obklopených leknínovými jezírky a původními květinovými zahradami. Lázně Shanti Spa pokrývají více než 7 500 m², zahrnují 25 místností pro procedury a jsou jedny z největších a nejkomplexnějších lázní v Indickém oceánu. Vyškolení maséři a lázeňští terapeuti spolupracují s osobními trenéry a ájurvédským lékařem na podpoře optimálního zdraví a duševní pohody.
Shanti Spa je odhodláno poskytnout hostům úplné ponoření do objevování životního stylu orientovaného na pohodu a holistického přístupu k terapii. Jádrem wellness zaměření je integrace jógy, meditace, fitness, pilates, holistických procedur a ájurvédských filozofií spolu s očistnými terapiemi celého těla zahrnujícími pět prvků přírody.

Shanti Yoga

Shanti jóga vychází z kořenů hathajógy a je přizpůsobená individuálním potřebám. Je to disciplinovaná věda vyučující techniky proslulé Divine Culture University, která zahrnuje všechny aspekty života různými způsoby a úrovněmi, aby vyvážila mysl, tělo a ducha. Zkušení mistři jógy jsou vyškoleni, aby porozuměli vašim osobním cílům v Shanti Maurice i mimo něj. Poté navrhnou specifický program jógy a meditace, který vám pomůže na vaší cestě životem, vyrovná vaše bytí a pomůže vám dosáhnout zdraví a pohody.

Fitness

Lázně Shanti Spa jsou také domovem nejmodernější tělocvičny a fitness centra. Posilovna je vybavena nejnovějším vybavením Technogym, které zahrnuje vestavěnou televizi a zařízení pro iPod. Během svého pobytu můžete také těžit z odborných znalostí zkušených osobních trenérů.

Children in the hotel Shanti Maurice *****

Explorers Kids Club

Speciálně navržený dětský klub má vlastní bazén pro batolata, hernu s herními stanicemi a nabízí týdenní program aktivit pro děti napěchovaný zábavou, jako je výroba květin, dětská jóga, malování na obličej a hudební hry, aby se malí hosté během pobytu zabavili.
Explorers Kids Club ve spolupráci se Scottem Dunnem Explorers je útočištěm pro mladé hosty od 4 měsíců do 11,99 let s prostředím zaměřeným na děti na dovolené.


Nabízí zábavné programy určené pro 4 různé věkové skupiny:

 • Globetrotters: 4 měsíce až 2 roky (za příplatek)
 • Adventurers: 3 až 4 roky
 • Voyageurs: 5 až 7 let
 • Pioneers: 8 až 11,99 let

 

Děti mohou obědvat/večeřet všechny společně, zatímco se o ně starají pozorní členové dětského klubu.

Hlídání dětí

Zkušené a vyškolené chůvy jsou k dispozici na vyžádání za příplatek.

Provozní doba

Od 10:00 do 22:00 hodin

Transfer Shanti Maurice

Transfer z letiště do hotelu Shanti Maurice trvá 35min až 45min. K dispozici je uvítací služba na letišti, soukromé auto, luxusní limuzína, hotelové taxi nebo transfer helikoptérou.

Map - Shanti Maurice *****

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel Shanti Maurice *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Shanti Maurice *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
2023
Ing. Jana Paseková
Ing. Jana Paseková +420 724 065 779

Hotel reviews Shanti Maurice *****

Flight connections to Mauritius

Ing. Pavlína Zbořilová
Shanti Maurice
„I personally visited the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.