Ing. Ondřej Světlík

Deluxea Travel Specialist

In the travel agency since 2016

Vídeňská 546/55, Brno 639 00

Mobil: +420 724 065 774
Phone: +420 543 524 443
E-mail: ondrej@deluxea.cz
Skype: tabc-ondrej

Save business card (VCF)

Pracovní doba

Today Vacation
Wednesday 28. 02. Vacation
Thursday 29. 02. Vacation
Friday 01. 03. Vacation
Saturday 02. 03. Out of office
Sunday 03. 03. Out of office
Monday 04. 03. 09:00 - 17:30
Tuesday 05. 03. 08:30 - 17:00
Ing. Ondřej Světlík

About me

Svou dosavadní životní etapu jsem důsledně prokládal nespočtem aktivit ať už v osobním, studijním i pracovním životě. Považuji se za člověka, který má rád společnost a rád navazuje nové kontakty jak v domácím prostředí, tak také v zahraničí. Hodně mně otevřel oči studijní a pracovní pobyt v zahraničí, kde jsem se jenom utvrdil v tom, že cestování je neoddělitelnou a krásnou součástí života, ať už se člověk nachází kdekoliv. Baví mě poznávat tradiční způsoby života a kulturu v cizích zemích a tyto zážitky poté předávat dál.

Co se týká mého volného času, rád sportuji (fotbal, běh, fitness, kolečkové brusle atd.), od svého mládí se zajímám také o tradiční moravský folklor, nebo trávím čas s blízkými lidmi, rád také samozřejmě relaxuji a podobně.

Na cestách…

Během studijních let se mně naskytly příležitosti k vycestování na půl roku do Francie, kterou jsem za tu dobu projel prakticky křížem krážem a poznal kouzlo i pohodu tamního života společně s největšími atraktivitami ve vnitrozemí, na pobřeží oceánu či moře i v horách. Pěkné vzpomínky a zkušenosti z fungování hotelového sektoru mám ze stáže na Mallorce, což byl zatím můj nejdelší celistvý pobyt přímo u moře s klasickou španělskou atmosférou. Kromě toho mohu říci, že mám zbytek Evropy poměrně zcestovaný. V současné době jsou ale předmětem mého zájmu právě především exotické destinace jako Mauricius, Srí Lanka, Fidži, Dubaj a Maledivy, které oživují a obohacují mé cestovatelské zážitky a zkušenosti, abyste si i vy mohli dopřát pohodu na krásných plážích, v průzračných vodách a pod zářivými slunečními paprsky v kombinaci se skvělým servisem.

Specialization

Destinations visited

I have personally verified the quality and service of the hotel and will be happy to advise you.

Visited countries

We traveled the world. We will give you our personal advice.