JW Marriott Mauritius Resort *****

Mauritius

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
JW Marriott Mauritius Resort

Pro hotel JW Marriott Mauritius Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu JW Marriott Mauritius Resort.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Price
CZK - /person
Original price
CZK -/person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
We
personally
stayed at the hotel

Hotel JW Marriott Mauritius Resort *****

Rating 9.6 Rated by 23 clients
Detailed evaluation
Location Mauritius, Le Morne | Show map
Meal Breakfast, Half board, Full board | More about gastronomy
Specialist tips Luxury suites by the beach Own cinema and library First-class service

Description of JW Marriott Mauritius Resort ***** Mauritius

Vítejte na nejlepší adrese ostrova Maurícius. Resort se zde vypíná nad tyrkysovou lagunou omývající výběžek ostrova, kterému se právem přezdívá „Klenot Indického oceánu“. Hotel se nachází v kouzelné oblasti na jihovýchodě ostrova Maurícius, obklopen chráněnými barevnými dechberoucími korálovými útesy a na pozadí se rozprostírá majestátní hora Le Morne Brabant, zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Resort nabízí luxusní ubytování a okouzlující prostředí, tedy dokonalou kombinaci pro vaši relaxaci. Díky tomu se v roce 2021 právem stal vítězem každoročně udělovaných cen World Luxury Hotel Awards v kategorii Luxury Beachfront Resort.

Ponořte se do světa tropické krásy, diskrétního servisu a vzpomínek, které ve vás zůstanou po celý život.

Značka JW Marriott má dlouholetou zkušenost s poskytováním kvalitních služeb při zachování naprostého soukromí klienta. Pro každou kategorii pokoje je Vám k dispozici po celý pobyt diskrétní a ochotný komorník

Zcela speciálním místem k ubytování je luxusní privátní Grand Beachfront Villa. Stojí na soukromém úseku 143 metrového pobřeží a její hranice lemuje bělostný písek a tyrkysové vody laguny. Interiéry nabízejí čtyři ložnice s terasami a překrásnými výhledy na oceán. Za zmínku rozhodně stojí soukromý bazén, terasa s lehátky a otevřená jídelna až pro 12 osob s vlastním barem. 

 

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to JW Marriott Mauritius Resort

Perfektní servis dotažený do posledního detailu – takový je hotel JW Marriott Mauritius Resort na Mauríciu. Vyznačuje se nádhernou pláží s velice pěkným koupáním a šnorchlováním a gastronomií na té nejvyšší úrovni.

Resort je vhodný zejména pro dvojice, ideální pro konání svateb. Svatební koordinátorka je báječná a splní novomanželům všechna přání. 

Rodiny s dětmi mohou využít služeb dětského klubu, ale také speciální program pro starší děti a teenager club s vlastním kino sálem.

Většina pokojů disponuje výhledem na oceán a nachází se v bezprostřední blízkosti pláže.

V interiérech hotelu se mísí koloniální noblesa s moderní elegancí. Nejen díky tomuto stylu si zde budete připadat téměr jako na zámku. K umocnění pocitu výjimečnosti přispívá i gurmánský zážitek díky pokrmům v indickém, asijském, francouzsko-mauricijském stylu či čerstvým grilovaným rybám a mořským plodům v jedné z pěti restaurací. 

Během pobytu rozhodně nevynechejte přepychové hotelové lázně s velkorysými apartmány, kde si můžete být jisti naprostým soukromím.

Západ slunce si vychutnejte na bělostné pláži v hudebním doprovodu, který dokresluje svými tóny kouzlo okamžiku.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
2024
Ing. Kateřina Mackovičová
Ing. Kateřina Mackovičová +420 724 730 018

Video

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Junior Suite

Junior Suite (65 m²) jsou vybaveny postelí velikosti king, v ložnici budete mít k odpočinku také pohodlnou pohovku. Koupelna je zařízena vanou a odděleným sprchovým koutem...

Ocean Junior Suite

Ocean Junior Suite (65 m²) jsou umístěny v přízemí nebo v prvním patře s částečným výhledem na pláž a na moře. ..

Ocean Haven Balcony Junior Suite

Ocean Haven Balcony Junior Suite (65 m²) nacházejí se ještě blíže u pláže, a tak si užijete krásné výhledy na moře z vlastního balkonu. Součástí koupelny je vana s tryskami. ..

Gastronomy and hotel restaurants

JW Marriott Mauritius je zdrojem potěšení pro všechny gurmány, kteří na Maurícius přiletěli za kulinářskými zážitky. Pět restaurací vám představí množství gastronomických vlivů, které sem přes Indický oceán dorazily. Hosté jsou zváni k ochutnávkové cestě napříč restauracemi, které nabízejí francouzskou a mauricijskou kuchyni, ale i kořeněná indická jídla, aroma jihovýchodní Asie nebo jednoduchou svěžest japonské gastronomie.

Le Manoir Dining Room symbolizuje soukromou jídelnu v koloniální éře. Hlavní ingrediencí této restaurace jsou tradice. Vychutnat si tak zde můžete tradiční mauricijské pokrmy smíchané s francouzskou kuchyní. Snídaně, která se podává od 6:30 do 11:00, je mezinárodní v bufetovém stylu. Večeře se servíruje od 18:30 do 22:00 a je formou a la carte, tématické večeře jsou formou bufetu.

The Boathouse Aegean Beach Grill & Bar umožňuje elegantní gurmánský zážitek přímo na pobřeží. Šumí zde šampaňské a voní grilované krevety. Můžete jíst s nohama zabořenýma v písku a vychutnávat si sladké sluneční paprsky. Večery jsou zde velmi romantické. Vychutnat si zde můžete obědy od 12:00 do 15:30 a večeře od 18:30 do 22:00.

Asijskou kuchyní se inspiruje Floating Market. Na lístku najdete pečlivě vybranou směs thajských, malajských, vietnamských, indonéských a singapurských chutí. Podávají se zde večeře od 18:30 do 22:30.

Indya přináší do tradiční indické kuchyně moderní nádech. Mezi speciality této restaurace patří Paneer Tikka s křupavými nudlemi, konfitované kachna s kari a hovězí žebra. 

Máte chuť na sushi či speciality z čerstvých darů moře? Vydejte se do restaurace Atsuko, jejíž název se dá přeložit jako pocity klidu, uvolnění a tepla. Přesně tak se totiž budete cítit po jejím navštívení. Pod taktovkou asijského šéfkuchaře tu vznikají lahodné pokrmy dalekého východu. Vychutnejte si zde večeři od 18:30 do 22:30. Tato restaurace je za příplatek extra s 25 % slevou pro hosty hotelu na vybrané pokrmy.

Každá z restaurací je otevřena 5 dnů v týdny, jednotivé dny se střídají.

Na přání si můžete objednat soukromou tabuli s kulinářskou show od šéfkuchaře, odpolední čajový rituál či ochutnávku šampaňského při západu slunce.

Za skvělými drinky si zajděte do Le Morne Lounge

Hlavní bar se nachází v Manor House a nabízí výhled na bazén. Večer si zde můžete vychutnat lahodné koktejly, barové občerstvení a užít si živou zábavu. Během dne zůstává klidným útočištěm pro relaxaci. Důraz je zde kladen na dokonalost lihovin a vintage whisky. Bar je otevřený od 8:00 do 12:00. 

V souvislosti s aktuální situací resort dbá na vysoké hygienické standardy, proto v restauracích naleznete digitální menu s QR kódy či dezinfekční prostředky u každého vstupu.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of JW Marriott Mauritius Resort

JW Marriott Mauritius představuje 169 luxusně vybavených suit pro hosty, včetně exkluzivní soukromé vily na ostrově. Každá suita je útočištěm obklopeným chráněným korálovým útesem a bujnou vegetací. Výhledy se otevírají buď na Indický oceán, nebo na okolní tropickou krajinu. Interiéry byly navrženy s propracovaností a elegancí a nabízejí místo k radosti mysli, těla i duše. Zařízení je poctou tradičnímu řemeslu, které má na ostrově svůj původ, s vysokými roubenými stropy, svítidly z tmavého dřeva a atraktivními látkami, které doplňují moderní půdorys každého prostoru.  Koupelny jsou velkoryse dimenzované s vyřezávanými vanami a dvojitými umyvadly.

Standardní vybavení suit zahrnuje: vysokorychlostní internet, postel velikosti king, pohovku, klimatizaci, oddělenou vanu a sprchový kout, dvojité umyvadlo, kosmetické zrcadlo, koupelnové doplňky, fén, župan a pantofle, budík, trezor, psací stůl, žehličku a žehlicí prkno. Dále minibar a příslušenství k přípravě čaje a kávy. K vybavení náleží také televize s mezinárodními kanály a telefon. 

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Junior Suite

Junior Suite (65 m²) jsou vybaveny postelí velikosti king, v ložnici budete mít k odpočinku také pohodlnou pohovku. Koupelna je zařízena vanou a odděleným sprchovým koutem. Výhledy se otevírají do zahrady.

Ocean Junior Suite

Ocean Junior Suite (65 m²) jsou umístěny v přízemí nebo v prvním patře s částečným výhledem na pláž a na moře.

Ocean Haven Balcony Junior Suite

Ocean Haven Balcony Junior Suite (65 m²) nacházejí se ještě blíže u pláže, a tak si užijete krásné výhledy na moře z vlastního balkonu. Součástí koupelny je vana s tryskami.

Ocean Haven Junior Suite

Ocean Haven Junior Suite (65 m²) se nacházejí ještě blíže u pláže, a tak si užijete krásné výhledy na moře. Součástí koupelny je vana s tryskami a oddělený sprchový kout.

Heritage Balcony Junior Suite

Heritage Balcony Junior Suite (75 m²) vás potěší krásnými výhledy na pláž a moře ze soukromého balkonu. Ložnici vévodí postel velikosti king, nechybí ani pohovka. V koupelně najdete sprchový kout a vanu s tryskami. Z těchto suit budete mít přímý přístup k laguně.

Heritage Beach Junior Suite

Heritage Beach Junior Suite (75 m²) se nacházejí v přízemí a slibují krásné přímé výhledy na moře. Všechny suity mají postel velikosti king, pohovku a koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Z těchto suit budete mít přímý přístup k laguně.

Manor House Spa Suite

Manor House Spa Suite (146-214 m²) se nachází v hlavní budově resortu a vrátí vás k původním soukromým rezidencím, ze kterých si vychutnáte dechberoucí výhled na oceán. Manor House Spa Suites poskytí hostům pocit domova a skvělým bonusem navíc jsou soukromé lázeňské procedury.

Peninsula Balcony Suite

Peninsula Balcony Suite (100 m²) nabízí kombinaci luxusu a pohodlí díky oddělenému vnitřnímu obývacímu pokoji a prostornému balkonu s výhledem na oceán.

Peninsula Beach Access Suite

Peninsula Beach Access Suite (100 m²) nabízí kombinaci luxusu a pohodlí díky oddělenému vnitřnímu obývacímu pokoji a prostorné terase s přímým vstupem na pláž.

Le Morne Balcony Suite

Le Morne Balcony Suite (150 m²) jsou největší suitou v resortu a díky soukromému balkonu se vám otevřou ty nejkrásnější výhledy na oceán a horu Le Morne. Ložnice je oddělena od obývacího pokoje.

Le Morne Beach Access Suite

Le Morne Beach Access Suite (150 m²) jsou největší suitou v resortu a díky soukromé terase budete mít přímý vstup na pláž a otevřou se vám ty nejkrásnější výhledy na oceán a horu Le Morne. Ložnice je oddělena od obývacího pokoje.

Beach

Bílé písky a tyrkysové moře na Le Morne Beach v bezprostřední blízkosti resortu vytváří jedinečnou a kouzelnou atmosféru. Svou atraktivitou dodávají celému okolí ten pravý glanc. Pobřeží je velmi čisté a na dně se jen ojediněle vyskytne osamocený korál.

Oblast ostrova, na které se hotel nachází, je ideálním místem pro vodní sporty.  Nachází se zde tzv. One Eye, což je nejznáměnjší místo na surfování. 

Milovníci podmořského světa a potápěči si zde rovněž najdou své.

Online price and discounts of JW Marriott Mauritius Resort *****

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
JW Marriott Mauritius Resort

Pro hotel JW Marriott Mauritius Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu JW Marriott Mauritius Resort.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Price
More details
CZK - /person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Price for
honeymooners

More details
CZK - /person
Hotel,
CZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Includes all fees
Nezávazně poptat More details

Cena zájezdu v CZK/person zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

RETURN DEPARTURE
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >
sobota1.10.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >
neděle2.10.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >

Price in CZK/person includes all current discounts. Click through the selected date to get to the price detail.

Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
The lowest price from 260 EUR / person, night, breakfast in Junior Suite
in the period from 08.05.2024 to 30.09.2024

Professional photo of JW Marriott Mauritius *****

Our photo of JW Marriott Mauritius *****

Video

Gastronomy and hotel restaurants JW Marriott Mauritius Resort

JW Marriott Mauritius je zdrojem potěšení pro všechny gurmány, kteří na Maurícius přiletěli za kulinářskými zážitky. Pět restaurací vám představí množství gastronomických vlivů, které sem přes Indický oceán dorazily. Hosté jsou zváni k ochutnávkové cestě napříč restauracemi, které nabízejí francouzskou a mauricijskou kuchyni, ale i kořeněná indická jídla, aroma jihovýchodní Asie nebo jednoduchou svěžest japonské gastronomie.

Le Manoir Dining Room symbolizuje soukromou jídelnu v koloniální éře. Hlavní ingrediencí této restaurace jsou tradice. Vychutnat si tak zde můžete tradiční mauricijské pokrmy smíchané s francouzskou kuchyní. Snídaně, která se podává od 6:30 do 11:00, je mezinárodní v bufetovém stylu. Večeře se servíruje od 18:30 do 22:00 a je formou a la carte, tématické večeře jsou formou bufetu.

The Boathouse Aegean Beach Grill & Bar umožňuje elegantní gurmánský zážitek přímo na pobřeží. Šumí zde šampaňské a voní grilované krevety. Můžete jíst s nohama zabořenýma v písku a vychutnávat si sladké sluneční paprsky. Večery jsou zde velmi romantické. Vychutnat si zde můžete obědy od 12:00 do 15:30 a večeře od 18:30 do 22:00.

Asijskou kuchyní se inspiruje Floating Market. Na lístku najdete pečlivě vybranou směs thajských, malajských, vietnamských, indonéských a singapurských chutí. Podávají se zde večeře od 18:30 do 22:30.

Indya přináší do tradiční indické kuchyně moderní nádech. Mezi speciality této restaurace patří Paneer Tikka s křupavými nudlemi, konfitované kachna s kari a hovězí žebra. 

Máte chuť na sushi či speciality z čerstvých darů moře? Vydejte se do restaurace Atsuko, jejíž název se dá přeložit jako pocity klidu, uvolnění a tepla. Přesně tak se totiž budete cítit po jejím navštívení. Pod taktovkou asijského šéfkuchaře tu vznikají lahodné pokrmy dalekého východu. Vychutnejte si zde večeři od 18:30 do 22:30. Tato restaurace je za příplatek extra s 25 % slevou pro hosty hotelu na vybrané pokrmy.

Každá z restaurací je otevřena 5 dnů v týdny, jednotivé dny se střídají.

Na přání si můžete objednat soukromou tabuli s kulinářskou show od šéfkuchaře, odpolední čajový rituál či ochutnávku šampaňského při západu slunce.

Za skvělými drinky si zajděte do Le Morne Lounge

Hlavní bar se nachází v Manor House a nabízí výhled na bazén. Večer si zde můžete vychutnat lahodné koktejly, barové občerstvení a užít si živou zábavu. Během dne zůstává klidným útočištěm pro relaxaci. Důraz je zde kladen na dokonalost lihovin a vintage whisky. Bar je otevřený od 8:00 do 12:00. 

V souvislosti s aktuální situací resort dbá na vysoké hygienické standardy, proto v restauracích naleznete digitální menu s QR kódy či dezinfekční prostředky u každého vstupu.

All Inclusive

The Boathouse nápojový balíček (platí jak k polopenzi i k plné penzi)

 • Neomezená konzumace nápojů zahrnutých v balíčku od 10:00 do 22:30 v baru The Boathouse Bar a Boathouse Beach Service.
 • Popíjení nápojů při západu slunce v baru The Boathouse Bar nebo Boathouse Beach Service od 17:00 do 19:00; nabídka zahrnuje jeden talíř jednohubek na pokoj, vybraná vína, sekty, místní pivo a koktejly (nutná rezervace předem u vašeho komorníka).
 • Děti mladší 12 let si mohou v cukrárně La Patisserie od 14:00 do 19:00 dopřát zmrzlinu, mléčné koktejly a nealkoholické nápoje.

Balíček zahrnuje tyto nápoje:

 • Neperlivá a perlivá voda – Vivreau Still & Sparkling
 • Mléčné koktejly – čokoládový, jahodový, vanilkový, kokosový a Oreo Cookies
 • Džusy – jablečný, brusinkový, broskvový, maracujový, mangový, grapefruitový, ananasový a pomerančový
 • Nealkoholické nápoje – Coco Cola, Coca Cola Zero, Diet Coke, Tonic, Sprite, Fanta, Ginger Ale, Soda
 • Studené nápoje – ledové čaje a ledová káva
 • Teplé nápoje – káva bez kofeinu, espresso, dvojité espresso, cappuccino, macchiato, café latte, čaj
 • Pivo – Phoenix 45cl / Phoenix 33cl
 • Koktejly / nealkoholické koktejly – Piña Colada, Planteur Punch, Ti Punch, Mojito Flavored Selection, Long Island Ice Tea, Flavored Frozen Daiquiri’s, Flavored Frozen Margarita’s
 • Červené / bílé víno – Mucho Mas

Podmínky:

 • Balíček lze čerpat každý den od 10:00 do 22:30.
 • Tento balíček se vztahuje pouze na The Boathouse Bar, The Boathouse Beach Service a restaurace v době konzumace jídla.
 • Nápoje objednané v rámci tohoto balíčku může konzumovat vždy jen jedna osoba.

Activity

V resortu JW Marriott se nudit rozhodně nebudete. Z vodních aktivit máte na výběr z široké škály nemotorizovaných sportů jako jsou: kajaky, šlapadla, windsurfing, šnorchlování, nebo výlety lodí s proskleným dnem a jízda na katamaránu.

Pokud dáváte přednost pozemním aktivitám, určitě si vyberete z nabídky: stolní tenis, kulečník, badminton, karambol, plážový volejbal, plážový fotbal, tenis, šachy, šipky, aquagym nebo hry na herní konzoly Playstation.

Dále hotel disponuje 2 bazény, kinosálem se 32 sedadly, knihovnou s biliárdem a 3 konferenčními místnostmi.

Delegát a služby in Mauritius

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport and wellness JW Marriott Mauritius *****

Pro milovníky sportu je v resortu k dispozici moderně vybavené fitness centrum. Najdete zde vybavení, které pomáhá tvarovat tělo, probouzet energii i posilovat svaly. Profesionální trenéři vám rádi poradí! Ideálním zklidněním po hodině v posilovně jsou lekce odpočinkové jógy. Zahrát si můžete také tenis.

Oblast ostrova, na které se hotel JW Marriott Mauritius nachází, je ideálním místem pro vodní sporty, vlny oceánu tu sjíždějí surfaři a podmořský svět zkoumají potápěči. 

Užijte si světově známé vodní sporty v blízkosti hotelu, včetně potápění, kitesurfingu a surfování na jednom z nejlepších kitesurfingových míst v Indickém oceánu, na místě „One Eye“. Zdarma můžete vyzkoušet celou škálu vodních sportů - vodní lyže, windsurfing, šlapadla, projížďky lodí s proskleným dnem, paddleboard, jízdu na kajaku. Za příplatek si nenechte ujít výlety lodí či vyjížďky na koních. 

Poklidné rozjímání při kompletní péči vás čeká v hotelových lázních. Zde se zastaví čas. Oddat se tu můžete masážím, rituální péči, vlasové i pleťové kosmetice, zajít do suny, páry, zrelaxovat unavené tělo ve vířivce či na terase s úchvatným výhledem. Jednoduše se uvolněte a udělejte si chvilku pro sebe v lázních, kde upřednostňují jednoduchost před složitostí a jasnost před tajemností, s vědomím, že váš čas je drahocenný.

 

Children in the hotel JW Marriott Mauritius *****

JW Marriott Mauritius má pro Vaše děti připravené nepřeberné množství kreativních a zábavných aktivit v dětském klubu The Kite Flyers Club otevřeném od 9:00 do 22:00, a to například procházky po pobřeží, tanec sega, zábavné vaření, lov krabů, výlety na člunu s proskleným dnem, večerní opékání marshmallow na pláži, malování, hudební hry a odpočinek u filmů. Určen je pro děti od 4 do 12 let.

Chcete-li si užít nerušený večer, využijte množnosti hlídání. Všichni hoteloví babysitteři mají nejen dostatek zkušeností, ale i odpovídající pedagogické vzdělání a kurz pediatrické první pomoci. Můžete tedy vyrazit na večeři nebo do baru s pocitem, že Vaše děti jsou v bezpečných a kvalifikovaných rukou.

Svatební balíček „Svatba v ráji” JW Marriott Mauritius Resort

JW Marriott Mauritius Resort *****
JW Marriott Mauritius Resort *****, Mauritius

Prestižní hotel v koloniálním stylu pod horou Le Morne

Svatební balíček Bride and Groom dream od 27 510 CZK podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - specializovaného svatebního koordinátora,
 • - garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • – zajištění stolečku a židlí u obřadu,
 • - kytici pro nevěstu,
 • - láhev šumivého vína u obřadu
 • - romantická večeře pro dva
 • - romantickou službu rozestýlky s okvětními lístky růží
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Haven od 73 360 CZK podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - garanci jediné svatby v daný den,
 • - svatebního koordinátora,
 • - zajištění stolečku, židlí, koberce a krabičku na uchování prstenů při obřadu,
 • - svatební účes a make-up pro nevěstu (včetně zkoušky),
 • - romantická párová masáž,
 • - oddělený pokoj pro převlékání nevěsty ve svatební den (v závislosti na obsazenosti hotelu),
 • - žehlení svatebních oděvů,
 • - svatební oblouk
 • - dvě láhve šampaňského
 • - kytici pro nevěstu,
 • - svatební hostina na molu nebo na pláži
 • - svatební dort pro 2 osoby,
 • - romantickou snídani,
 • - romantickou službu rozestýlky s okvětními lístky růží
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Kadeřnické služby pro nevěstu včetně zkoušky 2 570 CZK
 • - Kytici pro družičku 1 630 CZK
 • - Make-up pro nevěstu včetně zkoušky 2 440 CZK
 • - Svatební dort 3 110 CZK
 • - Svatební slavobrána 4 060 CZK
 • - Tradiční show Sega (až 30 min) 21 400 CZK
 • - Videozáznam (cca 2-3 hod natáčení, záznam o délce 20 min) 23 020 CZK
 • - Živou hudbu (kytarista během obřadu, až 45 min) 6 500 CZK

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Transfer JW Marriott Mauritius Resort

Transfer z letiště do hotelu JW Marriott Mauritius trvá 1hod až 1hod a 10min.

Map - JW Marriott Mauritius Resort *****

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel JW Marriott Mauritius Resort *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the JW Marriott Mauritius Resort *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
2024
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Hotel reviews JW Marriott Mauritius Resort *****

Flight connections to Mauritius

Bc. Hana Nádvorníková
JW Marriott Mauritius Resort
„I have stayed at the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.