Sunrise Attitude ****

Mauritius

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
Sunrise Attitude

Pro hotel Sunrise Attitude není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Sunrise Attitude.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Price
CZK - /person
Original price
CZK -/person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
We
personally
stayed at the hotel

Hotel Sunrise Attitude ****

Rating 9.1 Rated by 58 clients
Detailed evaluation
Location Mauritius, Belle Mare | Show map
Meal Half board, All Inclusive | More about gastronomy
Specialist tips Beautiful Belle Mare Beach Adult Only concept Swim-up rooms with pool access

Description of Sunrise Attitude **** Mauritius

Nový čtyřhvězdičkový hotel Sunrise Attitude se nachází na východním pobřeží Maurícia, u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, Belle Mare. Ta nabízí kilometry bělostného písku a průzračně tyrkysové laguny. Hotel je vyhrazen pouze pro dospělé. Hosté mají k dispozici tři zcela nové venkovní bazény, v jednom z nichž je dokonce bar s možností podávání drinků přímo do vody. V hotelu Sunrise vzniklo v roce 2021 také několik soukromých vilek a hlavně zcela nové křídlo s luxusními pokoji, které mají vstup z terasy přímo do bazénu. Pokoje jsou vybaveny v přírodním stylu, v moderně designovaných pokojích najdete materiály typické pro Maurícius i rukodělné výrobky z lokálních zdrojů. Minibar si sami naplníte nápoji a pochutinami podle chuti a potřeby. 

Obrovskou výhodou hotelu Sunrise Attitude je krásná písečná pláž. Nachází se přímo před hotelem a je přístupná přes malou místní komunikaci. Je to však pouze cca 20 kroků od aerálu a z patrových pokojů v hotelu je pláž velmi pěkně viditelná. Nabízí báječné koupání v čisté vodě a kilometry krásného jemného písku. Pro hotelové hosty je zde  prostor s lehátky a samozřejmě si zde můžete objednat osvěžující nápoj v rámci All Inclusive. Díky krásnému čistému oceánu je tato lokalita výborná nejen na plavání, ale i na šnorchlování a potápění. Součástí hotelu jsou nově vybudované Spa POZ. Používané výrobky jsou veganského původu z regionálních surovin, vyráběně ručně a zabalené v recyklovatelných obalech.

Okolí hotelu je klidné, pouze během víkendu nebo o svátcích zaznamenáte na okolních plážích více výletníků. 10 minut chůze od hotelu je malá vesnička s několika málo obchody. Jednou týdně se můžete vypravit na vyhlášené trhy do města Flacq, vzdáleného asi 7km. 

 

 

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Sunrise Attitude

Hotel jsme navštívili těsně po otevření nově postaveného křídla a byli jsme nadšeni. Sunrise má ideální polohu u pláže Belle Mare, která nabízí v rámci 4* hotelů jedno z nejkrásnějších koupání na Mauríciu. Pláž je sice přes cestu od hotelu, ale vzdálenost od areálu je skutečně nepatrná. Navíc je zde veškerý komfort včetně lehátek, slunečníků a plážového servisu se studenými nápoji. V hotelu jsou dva zcela nové luxusní bazény. V období maurícijské zimy (od června do konce září), kdy na ostrově více fouká, budou bazény v závětří a užijete si zde fantastické koupání. Hotel má zajímavý výběr restaurací se skutečně moderní gastronomií. Ochutnáte zde širokou škálu pokrmů, od tapas přes populární poke bowls a oblíbené burgery k tradičním místním pokrmům. Nechybí tematické bufety s velkým výběrem. Pokud jste vegani, potěší Vás velký výběr alternativních jídel včetně bohatých snídaní.

Pokoje jsou krásné a nové, líbí se nám koncept bez zbytečných plastových obalů, hosté mohou používat znovunaplnitelné lahve na vodu a sympatická je i možnost vybavit si minibar dle vlastní chutě. 

 

 

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
2023
Katarina Hutníková
Katarina Hutníková +421 948 759 074

Video

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Couple room (31 m²)

Standardní pokoje Couple room se nachází v přízemí nebo patře jednopatrových vilek a jsou umístěny v zeleni poblíž vstupu do bazénu a restaurace Social House...

Couple partial sea view room (31 m²)

Pokoj se nachází v 1. nebo 2. patře nově postaveného křídla u nového bazénu. Mají výhled na bazény, bar, zahrady s palmami, zeleň podél pláže a oceán...

Couple Swim up room (31 m²)

Tyto pokoje se nacházejí v přízemí zcela nového křídla hotelu, poblíž nového bazénu. Couple Swim-up room se vždy nachází v přízemí a má vlastní přímý přístup do bazénu...

Gastronomy and hotel restaurants

The Market je hlavní restaurace v nové části hotelu. Podávají se zde snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 14:30) a večeře (19:00 - 22:00) formou tematických bufetů. Není zde potřeba dělat rezervace. Podávají se zde teplá jídla, saláty, vynikající dezerty a je zde i italská pec na pizzu. Vegani zde mají vždy možnost rostlinné stravy. Kapacita restaurace je 138 osob.

The Social House je velká restaurace s barem se 128 místy k sezení pod střechou i u bazénu. Najíte se zde v době oběda (12:30 - 14:30), na jídelním lístku jsou zdravé misky poke bowls, burgery, steaky, sendviče a mnoho dalšího. Večer je z dispozici unikátní tapas menu (18:30 - 21:30), ve kterém vyzkoušíte spoustu malých pokrmů v příjemné atmosféře. V přílehlém baru si vždy můžete dát osvěžující drink od 10:00 do 23:30.

K restauraci přiléhá bar Papaya, kde večer hrají kapely a během dne se zde podávají drinky přímo do bazénu. Otevřený od 10:00 do 23:30. Můžete si zde dát také lehký oběd (12:30 - 14:30).

V baru 31 v prvním patře si užijete krásný výhled. Podávají se zde drinky (18:00 - 23:30) a také se zde během dne konají různorodé workshopy.

Novinkou je také Teabaz neboli malá čajovna, kde můžete ochutnat typický čaj z Maurícia. Otevřeno od 10:30 do 18:00.

Kot Nou se můžete usadit při příjemné à la carte večeři v intimním prostředí pro 44 hostů. Restaurace se specializuje na tradiční mauricijskou kuchyni, kde ochutnáte, jak se vaří u místních doma. Otevřeno je 19:00 - 20:30 a 21:00 - 22:00 6 dní v týdnu a na základě rezervace.

Taba-J je malý stánek inspirovaný street foodem na Mauríciu. Dáte si zde typická jídla do ruky (např. roti, samoussu atd), svačiny a odpolední čaje s koláčky. Otevřeno je denně od 12:00 do 15:00 a od 16:00 do 17:00.

Za příplatek je možnost soukormého BBQ nebo snídaně ve vile.

Plážový servis je k dispozici od 10:30 do 12:00 a od 13:00 do 15:00.

 

Bary i restaurace požadují slušné a decentní oblékání. Plavky a mokré oděvy jsou akceptovány pouze v The Social House.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of Sunrise Attitude

Hotel Sunrise Attitude nabízí čtyři kategorie ubytování, a to v pokojích Couple, Couple Partial sea view room, Couple swim up room a Villa.  Všechny pokoje jsou vybaveny přírodními materiály a zdobeny elegantní směsí lokálně vyráběného nábytku a dekorací. Mísí se zde materiály jako je dřevo, kámen, ratan, rafie nebo ravenala. Pro opravdový odpočinek ve stylu mauricíjské pohody a zaměření hotelu na udržitelnost není na žádném pokoji televize. Minibar na pokoji si naplníte sami ve stylovém hotelovém obchůdku, kde si pode chuti můžete nabrat studené nápoje, oříšky, chipsy a další pochutinky. Namelou Vám zde čerstvou kávu, vyberete si čaj nebo kakao. V všech pokojích i v celém areálu je Wi-Fi připojení k Internetu zdarma.

 

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Couple room (31 m²)

Standardní pokoje Couple room se nachází v přízemí nebo patře jednopatrových vilek a jsou umístěny v zeleni poblíž vstupu do bazénu a restaurace Social House. Tyto pokoje jsou v původním křídle hotelu, kde je krásná vzrostlá zahrada plná palem a květin. Vybavení pokojů je zcela nové, tvoří je koupelna se sprchovým koutem a oddělenou toaletou, terasa či balkon, klimatizace, elektronický trezor, fén, mini bar.

Couple partial sea view room (31 m²)

Pokoj se nachází v 1. nebo 2. patře nově postaveného křídla u nového bazénu. Mají výhled na bazény, bar, zahrady s palmami, zeleň podél pláže a oceán. Každý pokoj má balkon s pohodlným nábytkem, koupelnu, manželskou postel, elektronický trezor, klimatizaci, fén, zásuvku na 220V, USB napájení, mini bar, wi-fi

Couple Swim up room (31 m²)

Tyto pokoje se nacházejí v přízemí zcela nového křídla hotelu, poblíž nového bazénu. Couple Swim-up room se vždy nachází v přízemí a má vlastní přímý přístup do bazénu. Má moderní terásku s pohodlnou pohovkou a velkým lehátkem pro dvě osoby. Hotelové pokoje jsou vybaveny manželskou postelí, klimatizací, fénem, elektronickým trezorem, mini barem, zásuvkou na 220V, USB napájením, wi-fi

Villa (100 m²)

Vily hotelu Sunrise Attitude se nacházejí v klidné části areálu. Od společných prostor jsou odděleny zahradou. Každá vila má svůj soukromý bazén a malou zahradu. Elegantní interiéry nabízejí italskou sprchu s vyhlídkou do zahrady, minimalistický interiér v přírodním stylu, luxusní vanu a pohodlnou manželskou postel. Velké posuvné dveře se otvírají do bujné vegetace, která vám nabídne pohodu, klid a soukromí. Vybavení tvoří klimatizace, pohodlné župany, elektronický trezor, fén, zásuvka na 220V, USB napájení, mini bar, wi-fi. Za příplatek si můžete objednat grilování přímo na zahrádce.

Beach

Pláž, která lemuje celou zátoku, je od hotelu oddělená pouze málo frekventovanou místní komunikací. Přímo před hotelem je přechod pro chodce.

Můžete se těšit na kilometry jemného písku! Místo je skvělé nejen pro koupání a vodní sporty, ale také pro ranní běhání, jógu, romantické sledování východu slunce nebo dlouhé procházky po pobřeží. Úsek pláže před hotelem je vybaven lehátky a slunečníky, hosté mohou využívat i plážový servis. Na soukromou hotelovou pláž volně navazuje několik kilometrů dlouhý veřejný úsek. Máte tak k dispozici opravdu velký prostor. Doporučujeme vzít si šnorchl a brýle, voda je průzračná a plná života.

Online price and discounts of Sunrise Attitude ****

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
Sunrise Attitude

Pro hotel Sunrise Attitude není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Sunrise Attitude.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Price
More details
CZK - /person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Price for
honeymooners

More details
CZK - /person
Hotel,
CZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Includes all fees
Nezávazně poptat More details

Cena zájezdu v CZK/person zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

RETURN DEPARTURE
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >
sobota1.10.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >
neděle2.10.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >

Price in CZK/person includes all current discounts. Click through the selected date to get to the price detail.

Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
The lowest price from 87 EUR / person, night, half board in Couple
in the period from 01.07.2024 to 30.09.2024
 

Professional photo of Sunrise Attitude ****

Our photo of Sunrise Attitude ****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Sunrise Attitude

The Market je hlavní restaurace v nové části hotelu. Podávají se zde snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 14:30) a večeře (19:00 - 22:00) formou tematických bufetů. Není zde potřeba dělat rezervace. Podávají se zde teplá jídla, saláty, vynikající dezerty a je zde i italská pec na pizzu. Vegani zde mají vždy možnost rostlinné stravy. Kapacita restaurace je 138 osob.

The Social House je velká restaurace s barem se 128 místy k sezení pod střechou i u bazénu. Najíte se zde v době oběda (12:30 - 14:30), na jídelním lístku jsou zdravé misky poke bowls, burgery, steaky, sendviče a mnoho dalšího. Večer je z dispozici unikátní tapas menu (18:30 - 21:30), ve kterém vyzkoušíte spoustu malých pokrmů v příjemné atmosféře. V přílehlém baru si vždy můžete dát osvěžující drink od 10:00 do 23:30.

K restauraci přiléhá bar Papaya, kde večer hrají kapely a během dne se zde podávají drinky přímo do bazénu. Otevřený od 10:00 do 23:30. Můžete si zde dát také lehký oběd (12:30 - 14:30).

V baru 31 v prvním patře si užijete krásný výhled. Podávají se zde drinky (18:00 - 23:30) a také se zde během dne konají různorodé workshopy.

Novinkou je také Teabaz neboli malá čajovna, kde můžete ochutnat typický čaj z Maurícia. Otevřeno od 10:30 do 18:00.

Kot Nou se můžete usadit při příjemné à la carte večeři v intimním prostředí pro 44 hostů. Restaurace se specializuje na tradiční mauricijskou kuchyni, kde ochutnáte, jak se vaří u místních doma. Otevřeno je 19:00 - 20:30 a 21:00 - 22:00 6 dní v týdnu a na základě rezervace.

Taba-J je malý stánek inspirovaný street foodem na Mauríciu. Dáte si zde typická jídla do ruky (např. roti, samoussu atd), svačiny a odpolední čaje s koláčky. Otevřeno je denně od 12:00 do 15:00 a od 16:00 do 17:00.

Za příplatek je možnost soukormého BBQ nebo snídaně ve vile.

Plážový servis je k dispozici od 10:30 do 12:00 a od 13:00 do 15:00.

 

Bary i restaurace požadují slušné a decentní oblékání. Plavky a mokré oděvy jsou akceptovány pouze v The Social House.

All Inclusive

Program All In All Out

 • snídaně v hlavní restauraci
 • oběd v The Social House, The Market, Taba-J nebo v Papaya baru
 • večeře: Dine Around uplatitelné ve třech restauracích
 • výběr místních nápojů zahrnující: vodu, piva, čaj, kávu, nealko nápoje, domácí vína, místní alkoholické nápoje a destiláty
 • výběr nápojů a lehkého občerstvení v Bulk Shop Corner v Laboutik od 8:00 do 23:00
 • odpolední čaj od 16:00 do 17:00 v Taba-J a u bazénu
 • místní lehké občerstvení podávané s večerními nápoji
 • piknikový koš na výlety, nutná rezervace 24 hodin předem
 • dodatečně: snídaně, obědy a večeře v ostatních hotelech řetězce Attitude (záleží na dostupnosti, nutná rezervace předem)
 • 20% sleva na první masáž mezi 9:00 a 14:00, platí pro pobyty minimálně na 5 nocí

 

Podmínky:

Balíček je dostupný za zvláštní poplatek na osobu a den. Měla by si jej objednat celá rodina / skupina, sdílející pokoj / všichni hosté v propojených pokojích (a to včetně dětí). All Inclusive platí od času příjezdu do času odjezdu.

Activity

Koncept „Otentik“ aktivit

Během pobytu v hotelech Attitude můžete zažít autenticitu života na Mauríciu a díky nabídce těchto zážitků poznat tradiční stolování, nákupy na tržišti, hudbu apod.

 • Otentik Dinner – zažijte pohostinnost ostrova Mauritius při autentické domácí večeři u místní rodiny (na vyžádání, za příplatek) - vřele doporučujeme!
 • Otentik Bazar – nakupování a ochutnávání lokálních produktů na mauricijském tržišti.
 • Otentik Music – objevování rytmů a tónů tradiční mauricijské hudby.
 • Otentik Cuisine – autentická restaurace Kot Nou odráží kulinářské tradice ostrova a můžete tak i vyzkoušet kurzy vaření.
 • Otentik Discovery – nová aplikace plná výletových tras po ostrově pro Váš smartphone (nepotřebujete místní data, telefon Vás bude navigovat pomocí GPS).

Delegát a služby in Mauritius

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně česky mluvící delegáty, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport and wellness Sunrise Attitude ****

Sunrise Attitude nabízí svým hostům řadu vodních i pozemních aktivit, díky kterým si svou dovolenou ještě více užijí. Hosté tohoto hotelu mohou plně využívat dva bazény +  jeden bazén přístupný ze Swim-up pokojů. Zdarma je k dispozici loď se skleněným dnem, v rámci výletů Vám zapůjčí i šnorchlovací vybavení. Za poplatek si pak můžete vyzkoušet potápění, kite surfing nebo plavbu v katamaránu.

Pokud dáváte přednost radovánkám na zemi, můžete se pobavit u šipek, pétanque, stolního tenisu, stolních her nebo plážového volejbalu. Za příplatek si můžete zahrát vypůjčit kola, skútr nebo si užít jízdu na koni.

Spa POZ jsou zcela nově zbudovanou svatyní klidu a relaxace. Lázně nabízejí sedm místností pro procedury, čtyři jsou určeny jednotlivcům, tři párům. Jsou otevřeny každý den od 9:00 do 20:00. Hosté si zde mohou dopřát masáže, hamám, tělovou i obličejovou péči (nutná je rezervace na recepci). K dispozici je také salon krásy. 

Children in the hotel Sunrise Attitude ****

Svatební balíček „Svatba v ráji” Sunrise Attitude

Sunrise Attitude ****
Sunrise Attitude ****, Mauritius

Stylový adult only hotel na krásné pláži Belle Mare

Klasický svatební balíček od 14 720 CZK podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - dárek pro pár,
 • - slevu 20% v lázních Spa Attitude jednou za pobyt,
 • - exkluzivní místo pro svatební obřad v areálu hotelu,
 • - svatebního koordinátora,
 • - službu svědků,
 • - hudební pozadí,
 • - láhev šumivého vína,
 • - svatební dort (maximálně pro 4 osoby),
 • - speciální službu rozestýlky,
 • - romantickou večeři při svíčkách (mimo nápoje),
 • - jednoduchou výzdobu místa pro svatební obřad.
 • - jednoduchou dekoraci svatebního místa.
 • *Hotel účtuje poplatek 100 EUR za každého externího dodavatele služeb (fotograf apod.)
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Rozšířený svatební balíček od 34 560 CZK podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - dárek pro pár,
 • - slevu 20% v lázních Spa Attitude jednou za pobyt,
 • - exkluzivní místo pro svatební obřad v areálu hotelu,
 • - svatebního koordinátora,
 • - službu svědků,
 • - hudební pozadí,
 • - láhev šumivého vína,
 • - svatební dort (maximálně pro 4 osoby),
 • - speciální službu rozestýlky,
 • - květinovou dekoraci svatebního místa,
 • - masáž pro 2 osoby (50 minut),
 • - účes pro nevěstu vč. zkoušky,
 • - kytici pro nevěstu,
 • - květinu do klopy pro ženicha,
 • - romantickou večeři se speciálním menu večer po svatbě (mimo nápoje)
 • - speciální snídani ráno po svatbě a
 • - žehlení svatebních šatů a obleku zdarma.
 • *Hotel účtuje poplatek 100 EUR za každého externího dodavatele služeb (fotograf apod.)
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Duo muzikantů (30 min) 7 390 CZK
 • - Lahev šampaňského 6 170 CZK
 • - Make-up pro nevěstu včetně zkoušky 3 710 CZK
 • - Manikúra a pedikúra pro nevěstu 3 710 CZK
 • - Tradiční Sega show (30 min) 8 630 CZK

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Transfer Sunrise Attitude

Mezinárodní letiště je od hotelu vzdáleno 55 kilometrů. Tuto vzdálenost ujedete autem asi za 60 minut.

Map - Sunrise Attitude ****

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel Sunrise Attitude ****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Sunrise Attitude ****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
2023
Katarina Hutníková
Katarina Hutníková +421 948 759 074

Hotel reviews Sunrise Attitude ****

Flight connections to Mauritius

Ing. Jana Paseková
Sunrise Attitude
„I have stayed at the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.