Ravenala Attitude ****

Mauritius

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
Ravenala Attitude

Pro hotel Ravenala Attitude není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ravenala Attitude.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Price
CZK - /person
Original price
CZK -/person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
We
personally
stayed at the hotel

Hotel Ravenala Attitude ****

Rating 9.1 Rated by 20 clients
Detailed evaluation
Location Mauritius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Show map
Meal Half board, All Inclusive | More about gastronomy
Specialist tips Rozmanitý výběr aktivit v rezortu 9 jedinečných restaurací Krásná příroda v zátoce Balaclava
Specialists who
stayed in the hotel

Description of Ravenala Attitude **** Mauritius

Na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius najdete svěží palmovou zahradu, rozkládající se mezi oceánem a řekou. V ní jsou rozprostřeny bílé kononiální domky charakteristické pro hotel Ravenala Attitude. Jedná se o první čtyřhvězičkový hotel na ostrově, kde všechny pokoje mají velkorysé parametry Suit. Prostor je opravdu velkou devízou tohoto resortu. V zahradě se leskne spousta vodních ploch, pro hosty je zde několik opravdu velkých bazénů. Kromě toho je v areálu deset restaurací, písečná pláž rozdělená na zónu pro rodiny a pro dospělé, stylové spa a spousta přírodních cestiček jako stvořených pro procházky v zeleni.  Želví zátoka, ve které je hotel situován, nabízí mnoho možností k relaxaci i k vodním sportům. Zajímavým prvkem je také krátká "řeka" je Citron, která teče podél areálu. Můžete se zde projet na lodičkách nebo zkusit třeba pádlování ve stoje.

Ravenala se pyšní opravdu širokou nabídkou ubytování. Rodinám s dětmi doporučujeme prostorné Family suity se dvěma ložnicemi. Párům se bude líbit v Seafront Executive Suitách, které jsou umístěny v první řadě u pláže a mají krásný výhled na moře. Základní kategorie ubytování, Couple Suite, má krásných 64m2 a z balkonů je výhled na bazén nebo do zelené zahrady. 

Máte-li rádi gastronomii, budete v Ravenale nadšeni. Díky unikátnímu konceptu "kulinářské cesty kolem světa" můžete každý den večeřet jinde. Nabídka restaurací nemá v rámci čtyřhvězičkových hotelů na ostrově konkurenci. Nenechte si ujít především vyhlášenou plovoucí restauraci na řece, kde večer vládne velmi romantická atmosféra.  

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Ravenala Attitude

Rekonstruovaný hotel Ravenala Attitude doporučujeme zejména těm, kteří od dovolené očekávají pestrost a rozmanitost služeb. Resort je jako stvořený pro milovníky gastronomických zážitků v 10 restauracích a barech. Nám nejvíce chutnalo sushi v plážovém baru Lime, který je určený pouze pro dospělé.

Pro páry bychom jednoznačně doporučili moderní suity s lehátky u pláže určené pouze pro dospělé. Rodiny s dětmi naopak mohou využívat rodinné suity s ložnicí a obývacím pokojem na opačné straně areálu. 

Ravenala má také fantastické bazény, které svou rozlohou předčí většinu čtyřhvězdičkových resortů na ostrově. Pláž je zde písečná a dělí se na klidný úsek pro dospělé a poměrně rušný úsek pro rodiny. V hotelu Ravenala nedávno proběhla úprava pláže, aby nabízela lepší plážové podmínky. Nově tak nabízí širší písečnou pláž a více lehátek. Nejvíce se nám zde líbilo při západech slunce. Voda v zátoce je příjemně teplá a čistá. Pokud máte ale zrovna smůlu na počasí a hodně prší, může být voda dočasně kalná. 

Zajímavým prvkem v areálu je sladkovodní říčka "Le Citron." Nemějte obavy o její čistotu, pramení jen kousek od areálu a není do ní vypouštěn žádný odpad. Desítky a stovky kilometrů dlouhé řeky, jako máme u nás, na Mauríciu téměř nejsou. Resort pečlivě používá postřik proti komárům, takže se nemusíte bát žádných nepříjemností.

 

 

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
2021
Ing. Barbora Cardenas
Ing. Barbora Cardenas +420 724 065 775

Video

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Couple Suite

Základní suity mají rozlohu 64 m² a balkon či terasu s výhledem do zahrady. Celkem je těchto suit v resortu 130. Jsou určeny pro 2 dospělé osoby nebo pro 1 dospělého s dítětem...

Couple Suite Single

..

Family Suite

Prostorné rodinné apartmá má rozlohu 72 m² a díky dvěma ložnicícm umožňuje pohodlně ubytovat 2 dospělé a až 3 děti. I zde najdete spoustu soukromí a klidu...

Gastronomy and hotel restaurants

Restaurace

V resortu Ravenala Attitude najdete 9 vynikajících restaurací a 7 barů s rozmanitým tematickým zaměřením, kde si každý přijde na své. Jednotlivé restaurace mají vlastní identitu, co se týče dekorace i pokrmů. Svou dovolenou tedy můžete obohatit o výjimečné kulinářské zážitky a každý den ochutnat jinou kuchyni od profesionálních kuchařů, kteří vědí, jak potěšit chuťové pohárky hostů.

Můžete se těšit na gastronomickou cestu kolem světa a à la carte atmosférou. V době obědů je možné si užít přímořské prostředí v lounge baru nebo v plážové restauraci. Lahodné večeře jsou nabízeny v unikátní barové restauraci v industriálním stylu, či v italské, asijské a samozřejmě také tradiční mauricijské restauraci.

Hotel nabízí pro hosty s polopenzí nebo s All Inclusive speciální program „Dine Around“ s kulinářským zážitkem v šesti restauracích.

 

Mozaik – Bufetová restaurace je ideálním startovním místem a zároveň skvělou „základnou“ pro kulinářskou cestu. Má k dispozici 300 míst a můžete ji využít na snídaně (7:00 - 10:00) a večeře (18:30 - 20:00 a 20:30 - 22:00).

Madame Ming - À la carte restaurace Madame Ming servíruje pokrmy z Asie v příjemném prostředí s kapacitou 36 osob. Restaurace je otevřená na večeře (18:30 - 20:00 a 20:30 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace).

A Tavola! – Vydejte se za italskou atmosférou do restaurace A Tavola! s à la carte menu. Kapacita restaurace je 42 osob a je otevřená na večeře (18:30 -  20:00 a 20:00 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace).

Ō – užijte si pocit jemného písku pod nohama a ochutnejte z nabídky obědů i večeří ve formě à la carte menu ve středomořském stylu. K dispozici je 150 míst na oběd (12:30 - 15:00) a 100 míst na večeři (18:30 - 20:15 a 20:45 - 22:00). Otevřeno šest dní v týdnu na základě rezervace.

Kot Nou – typická domácí mauricijská kuchyně, která kombinuje mimořádné chutě a jedinečné druhy koření. Celkem 44 míst je k dispozici na večeře (18:30 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace).

The Bistrot – trendový industriální nádech restaurace s à la carte menu, která servíruje obědy, jako saláty a hamburgery, a večeře s kvalitními masy, je vhodným místem pro setkávání s kapacitou až 120 osob. The Bistrot je otevřeno na oběd (12:30 - 15:00) i na večeři (18:30 - 20:00 a 20:30 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace, 1 den v týdnu jen pro dospělé). 

Riviera – plovoucí restaurace pro romantické rande na Rivière Citron nabízí à la carte menu s mořskými plody a masem na grilu. Večeři (18:30 - 22:00) si zde může najednou vychutnat až 24 hostů. Otevřeno šest dní v týdnu na základě rezervace. Pouze pro dospělé

Lime – Japonsko najdete také na Mauriciu, a to v tomto plážovém baru se sushi a saláty v à la carte menu. Kapacita restaurace je 32 osob. Restaurace je přístupná na obědy (12:30 - 15:00) a večeře (18:30 - 22:00) pouze pro dospělé, 6 dní v týdnu, na základě rezervace. 

Taba-J – mauricijský koncept rychlého občerstvení s kvalitními pokrmy, které si můžete vzít s sebou nebo si vychutnat v posezení u baru. Otevřeno na obědy 12:00 - 17:00, na základě počasí.

Romantická večeře na molu - Možnost romantické večeře u vody jednou týdně (za příplatek, nutná rezervace 24h předem, pouze za příznivého počasí).

 

Bary

Hotel disponuje také několika bary, které jsou vhodné jak pro relaxaci, tak také pro zábavu a setkávání se s ostatními. V nabídce je nespočet koktejlů a dalších nápojů. K barům patří:

Pool Bar - Otevřený od 10:00 do 23:30 (snídaně 10:00 - 11:00, oběd 12:30 - 15:00).

Balcony Bar – Dopřejte si kávu už od brzkého rána nebo si večer poslechněte tóny klavíru. Otevřený od 10:00 do 23:00. Třikrát týdně piano bar od 18:30 - 19:30.

Ō Beach Bar – Plážový bar (10:00 - 23:00) s možností obědů (12:30 - 15:00).

The Bistrot – Bar servíruje tapas a je také sportovním barem. Otevřený v časech 12:30 - 15:00 a 18:30 - 23:00. Odpolední čaj se podává od 16:00 do 18:00 pro hosty s All-in All-out balíčkem.

After – Noční klub a bar otevřený od 23:00.

Sky Bar – Bar v konferenčním sálu, otevřený pouze při větších akcích.

Juice Bar - stánek s čerstvými šťávami z ovoce a zeleniny. Tento bar je vždy za příplatek. Otevřený od 10:00 do 17:00.

Teabaz  - malá čajovna formou samoobsluhy, kde můžete ochutnat typický čaj z Maurícia. Otevřeno od 10:30 do 18:00.

 

V době vydávání jídel doporučujeme chodit do restaurace ve slušnějším oděvu. Během dne není povoleno nosit v baru ani v restauraci plavky a plážové oblečení. Na večeři doporučujeme elegantní oděv, šortky nejsou povoleny ani v baru. 

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of Ravenala Attitude

Celkem 272 suit je příhodně rozděleno do tří zón – pro dospělé, pro páry a pro rodiny. Všechny byly během rekonstrukce plně zrenovovány a nyní představují rafinované a útulné ubytování, které má nádech typického ostrovního života. Modrošedé tóny, autentické tkaniny, ratanové postele a ozdoby jsou jen příkladem toho, na co se můžete těšit. Nebudou Vám kladeny žádné limity, abyste mohli prožít své exotické sny.

Vybavení pokojů: balkon nebo terasa, telefon s IDD, plazmová TV, wi-fi, minibar, konvice a suroviny na přípravu kávy a čaje, sejf, vysoušeč vlasů, klimatizace a koupelna se sprchou, vanou a oddělenou toaletou.

Mini - bar funguje na ekologickém principu tzv. "bulk shopu" - sami se stavíte v hotelovém obchůdku a "nakoupíte" si pochutiny a nápoje, které si přejete na pokoji mít. Naberete si čerstvě mletou kávu, sypaný čaj nebo chlazené pití do ledničky. Vyhnete se tak zbytečnému plýtvání a na pokoji budete mít po ruce vždy to, co máte rádi.

 

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Couple Suite

Základní suity mají rozlohu 64 m² a balkon či terasu s výhledem do zahrady. Celkem je těchto suit v resortu 130. Jsou určeny pro 2 dospělé osoby nebo pro 1 dospělého s dítětem.

Couple Suite Single

Family Suite

Prostorné rodinné apartmá má rozlohu 72 m² a díky dvěma ložnicícm umožňuje pohodlně ubytovat 2 dospělé a až 3 děti. I zde najdete spoustu soukromí a klidu. Rodiny si mohou vybírat ze 102 rodinných suit.

Family Suite 3 dospělé osoby

Executive Seafront Adult Suite

Tyto suity jsou umístěny jen pár kroků od oceánu, v exkluzivním křídle určeném pouze hostům nad 18 let. Mají 64 m² a poskytují maximální klid a soukromí. Budete moci využívat concierge servis, kávovar a navštěvovat privátní plážový bar s restaurací. Úsek pláže před budovou je vyhrazen pouze dospělým.

Beach

Ravenala Attitude leží přímo na krásné písečné pláži v oblasti Balaclava. Želví zátoka je obklopená zelení. Užijete si zde klidné koupání i vodní sporty. Můžete lenošit na pláži s bílým pískem, užívat si plážové bary nebo si půjčit loďku a vydat se proti proudu nedaleké říčky Citron.

Laguna má písčité dno, kde jen místy narazíte na kámen. Zvláště část pláže vyhrazená pro rodiny je na koupání výborná. V pravé části laguny před adult only sekcí je trochu více kamenů menší velikosti. Někteří klienti zde zaznamenali přítomnost mořských ježků, které však zaměstnanci hotelu pravidelně ostraňují.

Moře před hotelem je čisté. Pouze v deštivých dnech je voda kalná.

Online price and discounts of Ravenala Attitude ****

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
Ravenala Attitude

Pro hotel Ravenala Attitude není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ravenala Attitude.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Price
More details
CZK - /person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Price for
honeymooners

More details
CZK - /person
Hotel,
CZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Includes all fees
Nezávazně poptat More details

Cena zájezdu v CZK/person zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

RETURN DEPARTURE
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >
sobota1.10.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >
neděle2.10.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >

Price in CZK/person includes all current discounts. Click through the selected date to get to the price detail.

Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
The lowest price from 97 EUR / person, night, half board in Couple Suite
in the period from 01.06.2024 to 30.06.2024
 

Professional photo of Ravenala Attitude ****

Our photo of Ravenala Attitude ****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Ravenala Attitude

Restaurace

V resortu Ravenala Attitude najdete 9 vynikajících restaurací a 7 barů s rozmanitým tematickým zaměřením, kde si každý přijde na své. Jednotlivé restaurace mají vlastní identitu, co se týče dekorace i pokrmů. Svou dovolenou tedy můžete obohatit o výjimečné kulinářské zážitky a každý den ochutnat jinou kuchyni od profesionálních kuchařů, kteří vědí, jak potěšit chuťové pohárky hostů.

Můžete se těšit na gastronomickou cestu kolem světa a à la carte atmosférou. V době obědů je možné si užít přímořské prostředí v lounge baru nebo v plážové restauraci. Lahodné večeře jsou nabízeny v unikátní barové restauraci v industriálním stylu, či v italské, asijské a samozřejmě také tradiční mauricijské restauraci.

Hotel nabízí pro hosty s polopenzí nebo s All Inclusive speciální program „Dine Around“ s kulinářským zážitkem v šesti restauracích.

 

Mozaik – Bufetová restaurace je ideálním startovním místem a zároveň skvělou „základnou“ pro kulinářskou cestu. Má k dispozici 300 míst a můžete ji využít na snídaně (7:00 - 10:00) a večeře (18:30 - 20:00 a 20:30 - 22:00).

Madame Ming - À la carte restaurace Madame Ming servíruje pokrmy z Asie v příjemném prostředí s kapacitou 36 osob. Restaurace je otevřená na večeře (18:30 - 20:00 a 20:30 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace).

A Tavola! – Vydejte se za italskou atmosférou do restaurace A Tavola! s à la carte menu. Kapacita restaurace je 42 osob a je otevřená na večeře (18:30 -  20:00 a 20:00 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace).

Ō – užijte si pocit jemného písku pod nohama a ochutnejte z nabídky obědů i večeří ve formě à la carte menu ve středomořském stylu. K dispozici je 150 míst na oběd (12:30 - 15:00) a 100 míst na večeři (18:30 - 20:15 a 20:45 - 22:00). Otevřeno šest dní v týdnu na základě rezervace.

Kot Nou – typická domácí mauricijská kuchyně, která kombinuje mimořádné chutě a jedinečné druhy koření. Celkem 44 míst je k dispozici na večeře (18:30 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace).

The Bistrot – trendový industriální nádech restaurace s à la carte menu, která servíruje obědy, jako saláty a hamburgery, a večeře s kvalitními masy, je vhodným místem pro setkávání s kapacitou až 120 osob. The Bistrot je otevřeno na oběd (12:30 - 15:00) i na večeři (18:30 - 20:00 a 20:30 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace, 1 den v týdnu jen pro dospělé). 

Riviera – plovoucí restaurace pro romantické rande na Rivière Citron nabízí à la carte menu s mořskými plody a masem na grilu. Večeři (18:30 - 22:00) si zde může najednou vychutnat až 24 hostů. Otevřeno šest dní v týdnu na základě rezervace. Pouze pro dospělé

Lime – Japonsko najdete také na Mauriciu, a to v tomto plážovém baru se sushi a saláty v à la carte menu. Kapacita restaurace je 32 osob. Restaurace je přístupná na obědy (12:30 - 15:00) a večeře (18:30 - 22:00) pouze pro dospělé, 6 dní v týdnu, na základě rezervace. 

Taba-J – mauricijský koncept rychlého občerstvení s kvalitními pokrmy, které si můžete vzít s sebou nebo si vychutnat v posezení u baru. Otevřeno na obědy 12:00 - 17:00, na základě počasí.

Romantická večeře na molu - Možnost romantické večeře u vody jednou týdně (za příplatek, nutná rezervace 24h předem, pouze za příznivého počasí).

 

Bary

Hotel disponuje také několika bary, které jsou vhodné jak pro relaxaci, tak také pro zábavu a setkávání se s ostatními. V nabídce je nespočet koktejlů a dalších nápojů. K barům patří:

Pool Bar - Otevřený od 10:00 do 23:30 (snídaně 10:00 - 11:00, oběd 12:30 - 15:00).

Balcony Bar – Dopřejte si kávu už od brzkého rána nebo si večer poslechněte tóny klavíru. Otevřený od 10:00 do 23:00. Třikrát týdně piano bar od 18:30 - 19:30.

Ō Beach Bar – Plážový bar (10:00 - 23:00) s možností obědů (12:30 - 15:00).

The Bistrot – Bar servíruje tapas a je také sportovním barem. Otevřený v časech 12:30 - 15:00 a 18:30 - 23:00. Odpolední čaj se podává od 16:00 do 18:00 pro hosty s All-in All-out balíčkem.

After – Noční klub a bar otevřený od 23:00.

Sky Bar – Bar v konferenčním sálu, otevřený pouze při větších akcích.

Juice Bar - stánek s čerstvými šťávami z ovoce a zeleniny. Tento bar je vždy za příplatek. Otevřený od 10:00 do 17:00.

Teabaz  - malá čajovna formou samoobsluhy, kde můžete ochutnat typický čaj z Maurícia. Otevřeno od 10:30 do 18:00.

 

V době vydávání jídel doporučujeme chodit do restaurace ve slušnějším oděvu. Během dne není povoleno nosit v baru ani v restauraci plavky a plážové oblečení. Na večeři doporučujeme elegantní oděv, šortky nejsou povoleny ani v baru. 

All Inclusive

Balíček All Inclusive "All-in All-out" pro období od 1.11.2023 do 31.10.2024 zahrnuje:

 • snídaně v hlavní restauraci od 7:00 do 10:00
 • pozdní snídaně od 10:00 do 11:00 u bazénu
 • obědy v Ō, Beach BBQ, The Bistrot a Taba-J
 • obědy v Lime pro hosty ubytované v pokojích pouze pro dospělé
 • večeře formou tzv. Dine Around v 6 restauracích
 • noční klub After (od 23:00 pochutiny, sendviče a vybrané alko i nealko nápoje)
 • výběr z místních nápojů (voda, čaj, káva, nealko, výběr z více druhů vína, pivo a místní alkohol) od 10:00 do 23:30 v Pool Baru
 • vybrané nápoje a občerstvení v Bulk Shopu (08:00 - 23:00)
 • čaj, káva a místní sladkosti od 16:00 do 18:00 v Bistrot Baru
 • místní pochutiny servírované k večerním drinkům v barech
 • piknikové koše na výlet (nutná rezervace 24h předem v Bulk Shopu)
 • snídaně, oběd a večeře v ostatních hotelech rodiny Attitude (je třeba rezervovat 48 hodin předem, v závislosti na dostupnosti restaurací, doprava nezahrnuta)
 • 20% sleva na první masáž od 9:00 do 14:00 (pro pobyty delší než 5 nocí)

 

Podmínky:
Balíček je dostupný za zvláštní poplatek na osobu a den. Měla by si jej objednat celá rodina / skupina, sdílející pokoj / všichni hosté v propojených pokojích (a to včetně dětí). Balíček platí ode dne příjezdu do dne odjezdu.

Activity

Během pobytu v hotelech Attitude můžete zažít autenticitu života na Mauríciu a díky nabídce těchto zážitků poznat tradiční stolování, nákupy na tržišti, hudbu apod.

Otentik Dinner – zažijte pohostinnost ostrova Mauritius při autentické domácí večeři u místní rodiny (na vyžádání, za příplatek).
Otentik Bazar – nakupování a ochutnávání lokálních produktů na mauricijském tržišti.
Otentik Music – objevování rytmů a tónů tradiční mauricijské hudby.
Otentik Cuisine – autentická restaurace Kot Nou odráží kulinářské tradice ostrova a můžete tak i vyzkoušet kurzy vaření.
Otentik Discovery – nová aplikace pro navigaci po ostrově k dispozici pro Váš smartphone.

 

Delegát a služby in Mauritius

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně čtyři delegáty v češtině nebo slovenštině, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport and wellness Ravenala Attitude ****

The Ravenala má opravdu širokou nabídku aktivit, z níž si vybere snad každý: stolní tenis, plážový volejbal, pétanque, tenisový kurt, tělocvičnu/posilovnu, kurzy míchání čerstvých nealkoholických drinků pro teenagery, bazén o velikosti 1000 m² a dětský bazén s maximální hloubkou 40 cm, kanoe, výlety na lodích se skleněným dnem, šnorchlování, šlapadla, paddleboarding, windsurfing, denně hodiny posilování ve vodě a vodní lyžování. Za příplatek je možné zapůjčit si také kolo či skútr, nebo zažít rybolov, potápění, jízdu na banánu či parasailing.

V hotelu jsou  jednou týdně pořádány tzv. sega shows, každý večer (vyjma neděle) zde hraje živá hudba a v sobotu se pořádá také párty u bazénu (během léta).

 

Lázně Spa Attitude

Lázně Spa Attitude využívají rituály založené na opravdových přírodních elementech Mauricia jako půda, moře, slunce a rostliny. Otevřeno mají každý den od 9:00 do 20:00 a k dispozici je zde: 10 individuálních masážních místností, 2 místnosti pro procedury pro páry se soukromou vířivkou, hydroterapii, sprchu „vichy“, salon krásy a kadeřnictví, hammam (od 16 let), saunu a také lodge pro relaxaci.

Children in the hotel Ravenala Attitude ****

Rodinná dovolená, kde si každý člen najde to své a dospělí si užijí i chvíle pro sebe. V klubu pro děti Ayo Le Dodo si Vaše děti užijí bezpečné okamžiky a zábavu pod dohledem pečlivých zaměstnanců klubu. Pro teenagery poskytuje klub Teens Republic zábavu odpovídající jejich věku.

Ayo Le Dodo – klub pro děti ve věku od 3 do 12 let je otevřen každý den od 9:00 do 22:00 a nabízí rozmanitou nabídku aktivit: venkovní kino, malování na obličej, honbu za pokladem, představení, kurzy vaření a nově také nabízí dětem od šesti let prázdninovou knihu zážitků.

Teens Republic – klub pro starší děti a mládež ve věku od 13 do 18 let je otevřen každý den od 10:00 do 22:00. Najdete zde: kulečník,  TV místnost a videohry, stolní tenis. přístup na internet, karaoke a venkovní kino.

Svatební balíček „Svatba v ráji” Ravenala Attitude

Ravenala Attitude ****
Ravenala Attitude ****, Mauritius

Gastronomický ráj v elegantním hotelu s mnoha možnostmi zábavy

Základní svatební balíček od 14 410 CZK podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - dárek pro pár,
 • - slevu 20% v lázních Spa Attitude jednou za pobyt,
 • - exkluzivní místo pro svatební obřad v areálu hotelu,
 • - svatebního koordinátora,
 • - službu svědků,
 • - hudební pozadí,
 • - láhev šumivého vína,
 • - svatební dort (maximálně pro 4 osoby),
 • - speciální službu rozestýlky,
 • - romantickou večeři při svíčkách (mimo nápoje)
 • - jednoduchou výzdobu místa pro svatební obřad.
 • *Hotel účtuje poplatek 100 EUR za každého externího dodavatele služeb (fotograf apod.)
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Rozšířený svatební balíček od 33 830 CZK podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - dárek pro pár,
 • - slevu 20% v lázních Spa Attitude jednou za pobyt,
 • - exkluzivní místo pro svatební obřad v areálu hotelu,
 • - svatebního koordinátora,
 • - službu svědků,
 • - hudební pozadí,
 • - láhev šumivého vína,
 • - svatební dort (maximálně pro 4 osoby),
 • - speciální službu rozestýlky,
 • - květinovou dekoraci svatebního místa,
 • - masáž pro 2 osoby (50 minut),
 • - účes pro nevěstu vč. zkoušky,
 • - kytici pro nevěstu,
 • - květinu do klopy pro ženicha,
 • - romantickou večeři se speciálním menu večer po svatbě,
 • - květinovou romantickou koupel,
 • - speciální snídani ráno po svatbě a
 • - žehlení svatebních šatů a obleku zdarma.
 • *Hotel účtuje poplatek 100 EUR za každého externího dodavatele služeb (fotograf apod.)
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Duo muzikantů (30 min) 10 240 CZK
 • - Květinová slavobrána na pláži 7 750 CZK
 • - Kytarista při obřadu 4 820 CZK
 • - Make-up pro nevěstu včetně zkoušky 3 630 CZK
 • - Manikúra a pedikúra pro nevěstu 3 630 CZK
 • - Tradiční Sega show (30 min) 8 450 CZK

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Transfer Ravenala Attitude

Map - Ravenala Attitude ****

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel Ravenala Attitude ****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Ravenala Attitude ****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
2021
Ing. Barbora Cardenas
Ing. Barbora Cardenas +420 724 065 775

Hotel reviews Ravenala Attitude ****

Flight connections to Mauritius

Ing. Ondřej Světlík
Ravenala Attitude
„I have stayed at the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.