Maritim Resort & Spa Mauritius *****

Mauritius

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
Maritim Resort & Spa Mauritius

Pro hotel Maritim Resort & Spa Mauritius není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Maritim Resort & Spa Mauritius.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Price
CZK - /person
Original price
CZK -/person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
We
personally
stayed at the hotel

Hotel Maritim Resort & Spa Mauritius *****

Rating 9.4 Rated by 10 clients
Detailed evaluation
Location Mauritius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Show map
Meal Half board, All Inclusive | More about gastronomy
Specialist tips Luxusní plážový a lázeňský hotel Přírodní park Balaclava Výhled na ohromující Želví zátoku

Description of Maritim Resort & Spa Mauritius ***** Mauritius

Hotel Maritim je luxusní plážový a lázeňský hotel s těmi nejlepšími mezinárodními standardy. Původně byl otevřen už v prosinci roku 1990, avšak v roce 2009 prošel kompletní rekonstrukcí. Svoji polohou na severozápadě ostrova je ideálním bodem pro objevování severního pobřeží místními autobusy a možností poznat tak autentický život.

K hotelovému areálu patří 25 hektarů malebných tropických zahrad a přírodního parku, písečná romantická zátoka "Turtle Bay", stáje s koňmi a zachovalé ruiny pevnosti Balaclava.

Maritim Resort & Spa Mauritius je perfektním skloubením koloniální a tropické architektury, která Vám poskytne elegantní základ pro zajímavou i relaxační dovolenou, a to díky obrovskému sportovnímu zázemí, spoustě možností aktivního odpočinku i regenerace.

Skutečně oddaná a neobvykle přátelská povaha věčně usměvavého personálu, chutné jídlo, ideální umístění a zajímavé okolí, ochota vyjít vstříc individuálním požadavkům – to je už velmi dobře známo našim pravidelným hostům a stává se symbolem kvality a výborných služeb.

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Maritim Resort & Spa Mauritius

Rozhlehlý areál nabízí nespočet možností k prožití odpočinkové i aktivní dovolené dle vašeho zaměření.

Klidná zátoka blízko mořského parku vhodného ke šnorchlování, bazény s oddělenou částí vířivky, možnost uspořádání soukormého barbecue u malého vodopádu, projížďka na koních v teplém Indickém oceánu, večerní posezení u plápolajícího ohně na pláži při tónech piána či luxusní večeře v zámečku Chateau Mon Désir s překrásnou vyhlídkou na pevnost Balaclava a Želví zátoku - to jsou hlavní benefity tohoto romantického resortu.

Ubytovat se můžete v jednom z 272 pokojů či suit, přičemž všechny jsou orientovány směrem k moři.

Gastronomické zážitky vám umožní 7 restaurací včetně luxusního Chateau Mon Désir, který je ideálním místem pro uspořádání svatební hostiny snů. V pool lounge a 4 barech jistě oceníte výběr vín a místních alkoholických i nealkoholických nápojů, přičemž ten přímo u moře se s vámi po několika výborných koktejlech začne pocitově příjemně houpat jako opravdová loď, i když je pevně upevněn a připomíná ji jen svým tvarem.

 

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík +420 724 065 774

Video

Room types

Classic Room

..

Deluxe Room

Deluxe Room

Pokoj má rozlohu 40 až 44 m² včetně balkonu nebo terasy, jeho pečlivé navržení a dekorování Vám poskytne absolutní dojem pohodlí, relaxace a vroucnosti...

Deluxe Plus Room

Deluxe Plus Room

Užijte si dechberoucí výhled z 58 m² velikého pokoje typu Deluxe Plus, vlajkové lodi resortu Maritim...

Junior Suite

Suity Junior umístěné v budově nového křídla přímo naproti infinity bazénu a baru nabízejí luxusní vybavení, klidné prostředí a prostorný interiér o 63-65 m²...

Gastronomy and hotel restaurants

Belle Vue - hlavní restaurace

Otevřená vícestupňová terasovitá restaurace pod širokou dřevěnou střechou poskytuje excelentní výhled na bazény i moře od všech stolů. Hlavní hotelová restaurace Belle Vue byla nedávno rozšířena, aby poskytla více prostoru až pro 250 hostů, kteří si zde mohou užít živé hudební vystoupení i živé vaření – tedy vidí na vlastní oči, jak šéfkuchaři připravují jejich pokrmy. Nekuřácká restaurace Belle Vue má otevřeno denně od 7:30 do 10:30 pro snídaně a od 12:30 do 14:30 pro obědy. K večeři od 18:30 do 22:00 hod je vyžadován formálnější dress code: doporučují se šaty pro dámy a pro pány dlouhé kalhoty (kraťase a minisukně jsou nevhodné).

Château Mon Désir

Stavení harmonicky zasazené mezi ruiny Balaclavy. Château Mon Désir je exkluzivní nekuřácká á la carte restaurace obklopená historickým okolím, řekou Citron River a Želví zátokou. Koloniální architektura restaurace vzdává svým vzhledem hold koloniální minulosti ostrova. Podává se zde jídlo především francouzské, mezinárodní a z Indického oceánu. Château Mon Désir s kapacitou do 124 osob (84 uvnitř; 40 venku) má otevřeno od úterý do soboty (dle sezóny) od 19:00 do 22:00 hod pro večeře. V sobotu a neděli si zde lze dát i pozdní snídani a odpolední čaj. Nechybí zde množství příjemných doplňků, pěkný výhled, klimatizace, veranda a venkovní posezení. K dispozici jsou i soukromé salónky ideální pro rodinnou oslavu, gurmánské víkendy nebo obchodní jednání. Hosté si zde také mohou užít živé hudební vystoupení. Dress code musí být formální a elegantní (tenisky a džíny jsou nevhodné). 

La Marée

Plážová restaurace s barem umístěná přímo mezi palmovými stromy. Přijďte sem na snídani, oběd nebo večeři – ať už vevnitř nebo na pláži. Na talíři můžete objevit čerstvé dary moře a další pochutiny servírované v přátelské a útulné atmosféře. La Marée s kapacitou do 80 osob má otevřeno denně od 7:30 do 10:30 pro snídaně a od 12:30 do 14:30 pro obědy. K večeři od 19:00 do 22:00 hod je vyžadován formálnější dress code: doporučují se šaty pro dámy a pro pány dlouhé kalhoty (kraťase a minisukně jsou nevhodné). Bar má otevřeno denně od 9:00 do 23:30 hod. Hosté si zde také užijí živé hudební vystoupení.

Le Banyan Asian Fusion Restaurant

Elegantní asijská restaurace, kde se podávají ty pravé čínské speciality. Konají se zde také speciální tematické večery a usadit se zde můžete pouze k večeři. Le Banyan Asian Fusion Restaurant s kapacitou do 50 osob má otevřeno 6 dní v týdnu (kromě neděle) od 18:30 do 22:00 hod. Hosté by měli zvolit formálnější dress code: doporučují se šaty pro dámy a pro pány dlouhé kalhoty (kraťase a minisukně jsou nevhodné).

Les Filaos BBQ Beach Beer Garden

Plážový gril plný BBQ pochoutek a speciální večeře z darů moře. Nechybí zde ani osvěžující točené pivo. Tato plážová restaurace s kapacitou do 36 osob má otevřeno 5 dní v týdnu (kromě úterý a neděle) od 12:00 do 21:30 hod. Konají se zde také speciální tematické večery. Dress code může být neformální.

Lakaz Kreol Experience

Pokud chcete zažít slavnostní večeři o pěti chodech a jedinečnou atmosféru v naprostém soukromí s typickým místním hudebním doprovodem, tak zahrada Lakaz Kreol je tím pravým místem pro Vás. Ke stolu se může připojit až 10 osob.

Anno 1743

Vychutnejte si rustikální kuchyni v elegantním interiéru dokonale zasazeného do prostoru bývalého mlýnu na střelný prach, který byl postaven Francouzi v 18. století. Restaurace je otevřena v předem určené dny na snídaně (7:30 - 10:30), obědy (12:30 - 14:30), odpolední svačiny (15:30 - 17:00) a večeře (19:00 - 22:00). Každý pátek je od 17:30 do 23:00 akce s hudebním doprovodem DJ nebo jiných umělců.

Quarter Deck Bar

Dejte si Váš drink rovnou na palubě lodi! Typická atmosféra hotelu Maritim vás pohltí v hlavním baru přímo na moři kousek od bazénu nebo až potom, co uvidíte ten krásný výhled na Želví zátoku. Bár má denně otevřeno od 9:00 do 23:00 hod.

The Distillery

Dopřejte si sklenku kvalitního alkoholu ve stylovém baru s největší sbírkou rumů na celém Mauriciu! Bar The Distillery (,,Lihovar") se nachází v prostorech bývalého lihovaru z 19. století, takže o nezapomenutelnou atmosféru se opravdu bát nemusíte. The Distillery otevírá v určité dny od 21:00 do 23:00, ale také si zde můžete vychutnat lehké občerstvení od  10:30 do 17:30.

The Nest

Bar The Nest (,,Hnízdo") je umístěn na střeše restaurace Anno 1743 a vedle výborných whisky, koktejlů a jednohubek amuse-bouche nabízí dechberoucí výhledy na tropické a historické okolí. Otevřen je v určité dny od 19:00 do 23:00.

Beach & Pool Service

Využijte všech služeb na pláži a u bazénu (od 8:00 do 18:00 hod) a zažijte zde dovolenou plnou pohody a relaxačních momentů.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of Maritim Resort & Spa Mauritius

Tropické dřevo, světlé ložní prádlo a unikátní doplňky – to jsou ty malé detaily, které dělají velký rozdíl.

Představujíc tak potěšení z tropického ostrovního resortu, všech 272 stylových pokojů má vlastní balkón s výhledem na moře nebo terasu směrem k pláži v Želví zátoce. Přátelský, moderní, rozsáhlý a pohodlný hotel Maritim se může pochlubit nabídkou pokojů a suit vkusně navržených tak, aby splnily ty nejvyšší standardy hostů cestujících za odpočinkem i obchodním jednáním.

Mezi standardní vybavení pokoje patří: klimatizace, kuřácké i nekuřácké pokoje, terasa nebo balkón, vana, sprcha a toaleta, vysoušeč vlasů, toaletní stolek se zrcadlem, elektronický sejf, satelitní LCD TV s filmovými a hudebními kanály, telefon, minibar, varná konvice, Wi-Fi ve všech pokojích a veřejných prostorách, možnost služeb komorníka a přidání postele navíc.

Typy pokojů: propojené pokoje, kuřácké pokoje, business pokoje (fax, tiskárna, scanner), pokoje pro dvojice a pokoj pro vozíčkáře.

Room types

Classic Room

Deluxe Room

Deluxe Room

Pokoj má rozlohu 40 až 44 m² včetně balkonu nebo terasy, jeho pečlivé navržení a dekorování Vám poskytne absolutní dojem pohodlí, relaxace a vroucnosti. Nabízí se s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi. Prostorná koupelna může být plně otevřena posuvnými dveřmi, nachází se zde vana, oddělená sprcha, dvojí umyvadlo i oddělená toaleta. Propojení těchto pokojů je na požádání možné.

Deluxe Plus Room

Deluxe Plus Room

Užijte si dechberoucí výhled z 58 m² velikého pokoje typu Deluxe Plus, vlajkové lodi resortu Maritim. Elegantně vyplněn dřevným nábytkem světlých barev a doplněn bavlněnými a hedvábnými tkaninami. Je vybaven velkou koupelnou, která se dá otevřít do ložnice díky dekorativním krycím panelům, obsahující vanu a oddělený sprchový kout, toaletu, bidet a dvojí umyvadlo. Pokoj je vybaven povětšinou vestavěnými skříněmi a dalším nábytkem.

Junior Suite

Suity Junior umístěné v budově nového křídla přímo naproti infinity bazénu a baru nabízejí luxusní vybavení, klidné prostředí a prostorný interiér o 63-65 m². Jako hosté ubytovaní v těchto pokojích si můžete vychutnat snídani a la carte v plážové restauraci La Marée nebo v unikátní historické budově restaurace Anno 1743 nebo snídani formou bufetu v hlavní restauraci Belle Vue.

Suite

Suite

Dopřejte si pohodlí a luxus v jedné z tématicky zařízených suit! Čeká na Vás 80-105 m² vkusně zařízeného prostoru dekorovaného pastelovými barvami a vybaveného světlým dřevěným nábytkem. Pociťte exotické charisma jedné ze čtyř tématických suit: Frangipane v tropickém stylu; Namaste s dotekem Indie; Victory v mořském stylu jako hold historickému pozadí Balaclavy nebo Savannah a její Africký půvab. Jako hosté ubytovaní v těchto pokojích si můžete vychutnat snídani a la carte v plážové restauraci La Marée nebo v unikátní historické budově restaurace Anno 1743 nebo snídani formou bufetu v hlavní restauraci Belle Vue. Ubytujte se v těchto suitách a získejte Exclusive Suite Package, který zahrnuje služby komorníka, láhev šumivého vína po příjezdu, dárek na uvítanou a přístup do soukromé části pláže vyhrazené pro hosty ubytované v suitách a Maritim vile.

Presidental Suite

Presidental Suite

Užijte si neomezené pohodlí v dvoupatrové 125 m² velké prezidentské suitě! Vybavena je obrovskou postelí, luxusní koupelnou sestávající se z odděleného sprchového koutu a vany, dvou umyvadel, vlastní sauny a separované části s toaletou. Ve střešním patře se nachází studovna a pracovna, 3 TV a velká terasa s vlastní vířivkou a překrásným výhledem na zátoku. Každá z prezidentských suit je dekorována v jiném, osobitém stylu. Jako hosté ubytovaní v těchto suitách si můžete vychutnat snídani a la carte v plážové restauraci La Marée nebo v unikátní historické budově restaurace Anno 1743 nebo snídani formou bufetu v hlavní restauraci Belle Vue. Ubytujte se v těchto suitách a získejte Exclusive Suite Package, který zahrnuje služby komorníka, láhev šumivého vína po příjezdu, dárek na uvítanou a přístup do soukromé části pláže vyhrazené pro hosty ubytované v suitách a Maritim vile.

Maritim Villa

Maritim Villa

Skládá se z pokojů Privilege a Prestige. Klíč k luxusnímu pobytu je následující: 1 Rodinná vila o rozloze 160 m² obsahující 2 oddělené pokoje s terasou a vlastní koupelnou a společnou representativní obytnou částí s venkovní verandou, kde se dá výborně povečeřet. Vila poskytuje soukromí a klid díky své vlastní zahradě, rozměrné terase a exkluzivnímu bazénu. Tyto suity umožní Vám i Vašim milovaným naplno si užít skutečný pocit z prostornosti kolem sebe a totální relaxace v přímořské atmosféře, přesně jak to moderní rodinný styl života vyžaduje. Na vyžádání jsou možné i služby sluhy. Jako hosté ubytovaní v této vile si můžete vychutnat snídani a la carte v plážové restauraci La Marée nebo v unikátní historické budově restaurace Anno 1743 nebo snídani formou bufetu v hlavní restauraci Belle Vue. Ubytujte se v těchto suitách a získejte Exclusive Suite Package, který zahrnuje služby komorníka, láhev šumivého vína po příjezdu, dárek na uvítanou a přístup do soukromé části pláže vyhrazené pro hosty ubytované v suitách a Maritim vile.

Beach

Želví zátoka je prvním vodním národním parkem na Mauríciu, a to především díky velmi dobře uchráněnému podmořskému životu. Jsou zde výborné podmínky pro šnorchlování – a to přímo u pláže. Oddělená 800 metrů dlouhá písečná pláž před hotelem je omývána teplými mořskými proudy a kryta korálovým útesem. Hosté ubytovaní v pokojích Suite (neplatí pro Junior Suite), Presidental Suite a Maritim Villa mohou využívat přímo pro ně vyčleněnou soukromou část pláže Suite Beach Area. Celá zátoka poskytuje výborné podmínky pro všechny druhy vodních sportů.

Online price and discounts of Maritim Resort & Spa Mauritius *****

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
Maritim Resort & Spa Mauritius

Pro hotel Maritim Resort & Spa Mauritius není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Maritim Resort & Spa Mauritius.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Price
More details
CZK - /person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Price for
honeymooners

More details
CZK - /person
Hotel,
CZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Includes all fees
Nezávazně poptat More details

Cena zájezdu v CZK/person zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

RETURN DEPARTURE
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >
sobota1.10.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >
neděle2.10.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >

Price in CZK/person includes all current discounts. Click through the selected date to get to the price detail.

Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
The lowest price from 135 EUR / person, night, half board in Classic Room
in the period from 01.05.2023 to 30.09.2023

Professional photo of Maritim Hotel *****

Our photo of Maritim Hotel *****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Maritim Resort & Spa Mauritius

Belle Vue - hlavní restaurace

Otevřená vícestupňová terasovitá restaurace pod širokou dřevěnou střechou poskytuje excelentní výhled na bazény i moře od všech stolů. Hlavní hotelová restaurace Belle Vue byla nedávno rozšířena, aby poskytla více prostoru až pro 250 hostů, kteří si zde mohou užít živé hudební vystoupení i živé vaření – tedy vidí na vlastní oči, jak šéfkuchaři připravují jejich pokrmy. Nekuřácká restaurace Belle Vue má otevřeno denně od 7:30 do 10:30 pro snídaně a od 12:30 do 14:30 pro obědy. K večeři od 18:30 do 22:00 hod je vyžadován formálnější dress code: doporučují se šaty pro dámy a pro pány dlouhé kalhoty (kraťase a minisukně jsou nevhodné).

Château Mon Désir

Stavení harmonicky zasazené mezi ruiny Balaclavy. Château Mon Désir je exkluzivní nekuřácká á la carte restaurace obklopená historickým okolím, řekou Citron River a Želví zátokou. Koloniální architektura restaurace vzdává svým vzhledem hold koloniální minulosti ostrova. Podává se zde jídlo především francouzské, mezinárodní a z Indického oceánu. Château Mon Désir s kapacitou do 124 osob (84 uvnitř; 40 venku) má otevřeno od úterý do soboty (dle sezóny) od 19:00 do 22:00 hod pro večeře. V sobotu a neděli si zde lze dát i pozdní snídani a odpolední čaj. Nechybí zde množství příjemných doplňků, pěkný výhled, klimatizace, veranda a venkovní posezení. K dispozici jsou i soukromé salónky ideální pro rodinnou oslavu, gurmánské víkendy nebo obchodní jednání. Hosté si zde také mohou užít živé hudební vystoupení. Dress code musí být formální a elegantní (tenisky a džíny jsou nevhodné). 

La Marée

Plážová restaurace s barem umístěná přímo mezi palmovými stromy. Přijďte sem na snídani, oběd nebo večeři – ať už vevnitř nebo na pláži. Na talíři můžete objevit čerstvé dary moře a další pochutiny servírované v přátelské a útulné atmosféře. La Marée s kapacitou do 80 osob má otevřeno denně od 7:30 do 10:30 pro snídaně a od 12:30 do 14:30 pro obědy. K večeři od 19:00 do 22:00 hod je vyžadován formálnější dress code: doporučují se šaty pro dámy a pro pány dlouhé kalhoty (kraťase a minisukně jsou nevhodné). Bar má otevřeno denně od 9:00 do 23:30 hod. Hosté si zde také užijí živé hudební vystoupení.

Le Banyan Asian Fusion Restaurant

Elegantní asijská restaurace, kde se podávají ty pravé čínské speciality. Konají se zde také speciální tematické večery a usadit se zde můžete pouze k večeři. Le Banyan Asian Fusion Restaurant s kapacitou do 50 osob má otevřeno 6 dní v týdnu (kromě neděle) od 18:30 do 22:00 hod. Hosté by měli zvolit formálnější dress code: doporučují se šaty pro dámy a pro pány dlouhé kalhoty (kraťase a minisukně jsou nevhodné).

Les Filaos BBQ Beach Beer Garden

Plážový gril plný BBQ pochoutek a speciální večeře z darů moře. Nechybí zde ani osvěžující točené pivo. Tato plážová restaurace s kapacitou do 36 osob má otevřeno 5 dní v týdnu (kromě úterý a neděle) od 12:00 do 21:30 hod. Konají se zde také speciální tematické večery. Dress code může být neformální.

Lakaz Kreol Experience

Pokud chcete zažít slavnostní večeři o pěti chodech a jedinečnou atmosféru v naprostém soukromí s typickým místním hudebním doprovodem, tak zahrada Lakaz Kreol je tím pravým místem pro Vás. Ke stolu se může připojit až 10 osob.

Anno 1743

Vychutnejte si rustikální kuchyni v elegantním interiéru dokonale zasazeného do prostoru bývalého mlýnu na střelný prach, který byl postaven Francouzi v 18. století. Restaurace je otevřena v předem určené dny na snídaně (7:30 - 10:30), obědy (12:30 - 14:30), odpolední svačiny (15:30 - 17:00) a večeře (19:00 - 22:00). Každý pátek je od 17:30 do 23:00 akce s hudebním doprovodem DJ nebo jiných umělců.

Quarter Deck Bar

Dejte si Váš drink rovnou na palubě lodi! Typická atmosféra hotelu Maritim vás pohltí v hlavním baru přímo na moři kousek od bazénu nebo až potom, co uvidíte ten krásný výhled na Želví zátoku. Bár má denně otevřeno od 9:00 do 23:00 hod.

The Distillery

Dopřejte si sklenku kvalitního alkoholu ve stylovém baru s největší sbírkou rumů na celém Mauriciu! Bar The Distillery (,,Lihovar") se nachází v prostorech bývalého lihovaru z 19. století, takže o nezapomenutelnou atmosféru se opravdu bát nemusíte. The Distillery otevírá v určité dny od 21:00 do 23:00, ale také si zde můžete vychutnat lehké občerstvení od  10:30 do 17:30.

The Nest

Bar The Nest (,,Hnízdo") je umístěn na střeše restaurace Anno 1743 a vedle výborných whisky, koktejlů a jednohubek amuse-bouche nabízí dechberoucí výhledy na tropické a historické okolí. Otevřen je v určité dny od 19:00 do 23:00.

Beach & Pool Service

Využijte všech služeb na pláži a u bazénu (od 8:00 do 18:00 hod) a zažijte zde dovolenou plnou pohody a relaxačních momentů.

All Inclusive

Maritim Resort & Spa Mauritius ve speciálním balíčku „All Inclusive“ zahrnuje (platnost do 4. 1. 2023):

 • Hlavní restaurace „Belle Vue“: snídaně formou bufetu od 7:30 do 10:30, oběd formou mezinárodního bufetu od 12:30 do 14:30, večeřěformou tematických bufetů nebo vybraného menu od 18:30 do 22:00 (otevřeno denně)
 • Plážový bar a restaurace „La Marée“: snídaně formou à la carte na základě rezervace (pro hosty ubytované v pokojích typu Junior Suite, Suites a Villa) od 7:30 do 10:30, oběd formou à la carte (tříchodový, výběr v rámci All Inclusive nabídky) od 12:30 do 14:30, večeře formou à la carte (tříchodová, výběr v rámci All inclusive nabídky; jedna za týden, tématický večer je za poplatek) od 19:00 do 22:00
 • Asijská restaurace „Le Banyan“: večeře formou à la carte, nutná rezervace (tříchodová, výběr v rámci All Inclusive nabídky; jedna za týdenní pobyt) od 19:00 do 22:00 (otevřeno pondělí - sobota)
 • Plážová BBQ „Les Filaos“: oběd: menu s drobným občerstvením od 12:30 do 14:30, večeře: výběr v rámci All Inclusive nabídky od 19:00 do 21:30 (otevřeno denně kromě čtvrtků)
 • Bar „Quarter deck“: odpolední čaj s dorty, palačinkami, sušenkami a sladkým pečivem od 15:30 do 17:30
 • Servis na pláži a u bazénu: výběr z občertvení a drinků od 10:30 do 17:30
 • Lakaz Kreol: jedno čtyřchodové menu za pobyt
 • Anno 1743: snídaně (7:30-10:30) a oběd (12:30-14:30) formou a la carte nebo bufetu (pro všechny hosty ubytované v pokojích kategorie Deluxe Plus, Suites a Villa; pro ostatní zpoplatněné)
 • Nápoje (neplatí pro restauraci Anno 1743 a Château Mon Désir): výběr z dovozových vín (červené, bílé, růžové), výběr z dovozových šumivých vín (bílé, růžové), výběr z dovozových i místních lihovin, nealkoholické nápoje (džus, voda, soda, atd.), výběr z místních piv, alkoholických i nealkoholických koktejlů
 • Mini bar (doplňuje se jednou denně): výběr z nápojů, zařízení na přípravu čaje a kávy
 • Wi-fi zdarma ve všech pokojích i společných prostorách hotelu
 • Neomezený přístup na 9 jamkové golfové hřiště, plážový volejbal, kroket, stolní tenis, pétanque, mini golf, lukostřelbu, fotbal, tenis, fitness centrum, městský golf (18 jamkové hřiště), trasa na běhání a další aktivity podle hotelového programu
 • Kajak, šlapadla, šnorchlování, paddleboarding, výlety na lodi s proskleným dnem, aqua aerobik, vodní polo a další aktivity podle hotelového programu
 • Vstup do dětského klubu pro děti od 3 do 11 let (otevřeno od 9:00 do 22:00), malá zvířecí farma a hotelový park s obřími želvami
 • Dále: piknikové koše s jídlem na výlety (objednává se 24h předem), snídaně na recepci pro ranní ptáčata s brzkým příletem od 4:30 do 7:30 a žehlicí místnost

Maritim Resort & Spa Mauritius ve speciálním balíčku „All Inclusive Premium“ zahrnuje:

 • Hlavní restaurace „Belle Vue“: snídaně formou bufetu od 7:30 do 10:30, oběd formou mezinárodního bufetu od 12:30 do 14:30, večeře formou tematických bufetů nebo vybraného menu od 18:30 do 22:00 (otevřeno denně)
 • Plážový bar a restaurace „La Marée“: snídaně formou à la carte na základě rezervace (pro hosty ubytované v pokojích typu Junior Suites, Suites a Villa) od 7:30 do 10:30, oběd formou à la carte (tříchodový, výběr v rámci All Inclusive  Premium nabídky) od 12:30 do 14:30, večeře formou à la carte  (tříchodová, výběr v rámci All inclusive Premium nabídky; jedna za týdenní pobyt) od 19:00 do 22:00, jeden tématický večer za pobyt
 • Asijská restaurace „Le Banyan“: večeře formou à la carte (tříchodová, výběr v rámci celé All Inclusive Premium nabídky; jednou za týdenní pobyt) od 19:00 do 22:00 (otevřeno pondělí - sobota)
 • Anno 1743: snídaně (7:30-10:30) a oběd (12:30-14:30) formou a la carte nebo bufetu (pro všechny hosty ubytované v pokojích kategorie Deluxe Plus, Suites a Villa; pro ostatní zpoplatněné); jednou za pobyt tříchodová večeře včetně výběru someliéra
 • Plážová BBQ „Les Filaos“: obědy; jednou za pobyt večerní grilování; jednou za pobyt tématický večer
 • "Lakaz Kreol": večeře: jednou za pobyt typické mauricijské menu od 19:00 do 21:30 (otevřeno pondělí - sobota)
 • Restaurace "Château Mon Désir": jedno tříchodové menu včetně výběru someliéra (výběr v rámci All Inclusive Premium nabídky) za pobyt, bez nápojů (otevřeno úterý - sobota od 19:00 do 22:00)
 • Bar „Quarter deck“: odpolední čaj s dorty, palačinkami, sušenkami a sladkým pečivem od 15:30 do 17:30,
 • Servis na pláži a u bazénu: výběr z občerstvení a drinků od 10:30 do 17:30
 • Nápoje (neplatí pro restauraci Château Mon Désir a Anno 1743): výběr z dovozových vín, včetně francouzských (červené, bílé, růžové), výběr z dovozových šumivých vín (bílé, růžové), výběr z dovozových i místních lihovin,  výběr z prémiových druhů whisky, nealkoholické nápoje (džus, voda, soda, atd.), výběr z místních piv, alkoholických i nealkoholických koktejlů
 • Mini bar (doplňuje se jednou denně): výběr z nápojů, zařízení na přípravu čaje a kávy
 • Wi-fi zdarma ve všech pokojích i společných prostorách hotelu
 • Neomezený přístup na 9 jamkové golfové hřiště, plážový volejbal, kroket, stolní tenis, mini golf, lukostřelbu, fotbal, tenis, fitness centrum, městský golf (18 jamkové hřiště), trasa na běhání a další aktivity podle hotelového programu
 • Kajak, šlapadla, paddleboarding, výlety na lodi s proskleným dnem, aqua aerobik, vodní polo a další aktivity podle hotelového programu
 • Vstup do dětského klubu pro děti od 3 do 11 let (otevřeno od 9:00 do 22:00), malá zvířecí farma a hotelový park s obřími želvami
 • Dále: piknikové koše s jídlem na výlety (objednává se 24h předem), snídaně na recepci pro ranní ptáčata s brzkým příletem od 4:30 do 7:30 a žehlicí místnost

Balíčky nezahrnují:

 • nápoje a jídla, které nejsou označeny jako součást All Inclusive/All Inclusive Premium
 • občerstvení z mini baru
 • telefon, fax, e-mail, poštovní služby, internetovou kavárnu
 • nákupy v hotelových buticích, cigarety, doutníky
 • zapůjčení auta, kola nebo skútru
 • míče a rakety na tenis, vybavení a míčky na golf
 • aktivity v jezdeckém centru, soukromé lekce (golf, tenis, ...)soukromé večeře, pokojovou službu
 • lázeňské procedury, potápění, rybolov na otevřeném moři, exkurze
 • hlídaní dětí, lékařskou prohlídku, léky
 • Pro All Inclusive: nápoje a jídla v Château Mon Désir
 • Pro All Inclusive Premium: tematické večery,  speciální brunche, festivaly
 • prádelnu, čistírnu 

U večeří je vyžadován dresscode. Nepřijatelné jsou šortky, minisukně a sportovní oblečení, muži musí mít dlouhé kalhoty (s výjimkou Les Filaos). V restauraci Château Mon Désir jsou vyžadovány uzavřené boty a tričko/košile s límečkem, nevhodné jsou džíny a sportovní obuv. 

Golf in the hotel Maritim Resort & Spa Mauritius

Maritim Resort & Spa Mauritius nabízí 9 jamkové golfové hřiště navržené Grahamem Marshem a golfovými experty. Každá jamka se může hrát z dvou různých odpališť. Golfový odborníci Vám na individuální lekci rádi pomohou zlepšit Váš odpal, pro začátečníky jsou zde i skupinové lekce. Golfový set je k zapůjčení za menší poplatek, vstup na green je pro všechny hosty resortu zdarma.

Delegát a služby in Mauritius

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport and wellness Maritim Hotel *****

Aktivity

Bezplatné pozemní aktivity:

 • Fitness
 • Kriket
 • Lukostřelba
 • Petanque
 • Plážový fotbal
 • Plážový volejbal
 • Společné lekce golfu
 • Stolní tenis
 • Tenis

Bezplatné vodní aktivity:

 • Aqua aerobic
 • Vodní polo
 • Společné lekce potápění (v bazénu)

Jedinečná šance se zde naskýtá pro všechny ty, kteří holdují vodním sportům, nebo si tyto dovednosti chtějí osvojit. Hotel nabízí vybavení pro velké množství vodních sportů jako jsou například: Vodní lyžování, windsurfing, kanoing, šnorchlování, jízda na plachetnici nebo na šlapadle. Toto vše je bez poplatku, stejně jako společné lekce windsurfingu.

Centrum potápění se zase postará o všechny ty dobrodružné hosty, kteří chtějí nahlédnout, co se skrývá pod hladinou zdejšího teplého a čistého moře. Potápěčská základna má vybavení pro 10 hostů, vybavení obsahuje veškeré důležité věci jako masky, šnorchly, neopreny, kyslíkové přístroje a ploutve. Za zapůjčení i vybavení a ponor s instruktorem je účtován poplatek. Na vyžádání zde můžete vyzkoušet i méně obvyklé disciplíny, jako je například noční potápění.

Hned vedle ruin již zmiňované Balaclavy se nachází náš jezdecký klub, ve které je obvykle ustájeno 8 až 12 koní a poníků. Za lekci jízdy na koni si hotel účtuje příplatek, stejně tak za jízdu na poníkovi, která určitě udělá velkou radost Vašim nejmenším. Denní hry a soutěže jsou součástí celotýdenního sportovního programu. Vyjížďky na kole jsou taktéž za poplatek.

Lázně 

Nově zrekonstruované mnohonásobně oceňované lázně Tropical Flower Spa nabízejí na 3500 m² 15 místností k péči o vaše tělo. Během procedur jako jsou ajurvédská terapie, masáže s horkými kameny, balijské masáže a mnoho dalších se přenesete do ráje relaxace a pohody. Lázně jsou otevřeny denně od 9:00 do 20:00.

Transfer Maritim Resort & Spa Mauritius

Transfer z letiště do hotelu Maritim trvá 1hod 15min až 1hod 25min. 

Map - Maritim Resort & Spa Mauritius *****

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel Maritim Resort & Spa Mauritius *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Maritim Resort & Spa Mauritius *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík +420 724 065 774

Hotel reviews Maritim Resort & Spa Mauritius *****

Flight connections to Mauritius

Ing. Kateřina Mackovičová
Maritim Resort & Spa Mauritius
„I have stayed at the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.