Bc. Petra Melková

O mně

Již od dětství ráda cestuji. Společně s rodiči jsem procestovala celou Evropu, v dospělosti mě to táhlo ještě dál. Díky mé krásné práci mám možnost poznat nespočet nádherných zemí po celém světě. Každá země má co nabídnout. Poznávání nových zemí, kultur, přírodních zajímavostí je nesmírně obohacující zkušenost.

Dovolenou netrávíme jen u moře na lehátku, ale vždy se snažíme kombinovat aktivní pohyb s odpočinkem. Osobní zážitky jsou ty nejlepší a nejsilnější. Moje rodina se rozrostla o dvě nádherné dcery, které s námi poprvé letěly na Maurícius, když jim nebyl ani rok a právě zde oslavily své první narozeniny. Ráda své nasbírané zkušenosti předávám dál, Vám, našim klientům.

Na cestách…

Vždy budu vzpomínat na návštěvu safari v Botswaně a Viktoriiných vodopádů. Pozorovali jsme zde hrochy, vodní ptáky, slony, žirafy, zebry, antilopy, atd. V noci kolem nás dupal hroch, odpoledne se u našeho kempu proháněli sloni. Při jedné ze safari projížděk jsme viděli i gepardy, levharta a lvice. Zapomenout se nedá ani na opice, které navštívily náš luxusní stan a kompletně nám přebraly toaletní výbavu a stihly i prošacovat kufry. 

Specializace

  • MauritiusNavštíveno: 2019, 2016, 2012, 2008, 2004, 2002

Další navštívené destinace

Kvalitu a služby hotelů jsem osobně ověřila a ráda Vám poradím.

Navštívené země

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.