The Residence Mauritius *****

Mauritius
We
personally
visited the hotel

Hotel The Residence Mauritius *****

Rating 9.7 Rated by 1 clients
Detailed evaluation
Location Mauritius, Belle Mare | Show map
Meal Half board | More about gastronomy
Specialist tips Colonial style architecture Private butler Relax
Specialists who
visited the hotel

Description of The Residence Mauritius ***** Mauritius

The Residence na Mauriciu se stane místem, na nějž budete navždy vzpomínat. Harmonické splynutí tradic a moderního vybavení dělají z tohoto hotelu opravdový klenot mezinárodní hotelové scény. V soutěži čtenářů UK Conde Nast Traveller Reader Travel Avards 2009 získal 13. místo a zařadil se tak mezi ty nejlepší na celém blízkém východě, v Africe a Indickém oceánu.

Hotel je umístěný na východním pobřeží ostrova a je tak po celé délce lemován přenádhernými plážemi s jemným bílým pískem a tropickými zahradami, které tak dotváří tu pravou atmosféru tropického ostrova.

Dokonalou atmosféru koloniálního paláce dávných dob navodí delikátní exotická jídla podávaná v hotelových restauracích a služby osobního majordoma (poskytované ke všem apartmánům).

Read more  Make an enquiry

Room types

Colonial Garden View Room

Z tohoto pokoje se Vám naskytne možnost přenádherného výhledu skrze rozsáhlé tropické zahrady...

Colonial Ocean View Room

Skrze exotické zahrady se Vám naskytne částečný výhled na nádherné azurové moře. Ve výbavě je dvoulůžko nebo oddělené postele, klimatizace, stropní ventilátor, psací stůl, obývac..

Colonial Ocean Front Room

Tyto pokoje směřují přímo k oceánu a nabízejí tak jedinečný a nezapomenutelný výhled na tyrkysové laguny Mauriciu...

Colonial Garden View Junior Suite

Apartmány s jednou ložnicí a výhledem na rozsáhlé tropické zahrady jsou plně klimatizované a doplněné stropním ventilátorem. Pochlubit se mohou dvoulůžkem i oddělenými postelemi...

Gastronomy and hotel restaurants

Pýchou hotelu je bezesporu jeho kuchyně, která využívá prostředků místního pěstitelství k vytváření nezapomenutelných kulinářských prožitků. Ve všech hotelových restauracích je tak možné zažít jedinečnou symfonii vůní, chutí a barev těch nejlepších receptů z celého světa.

The Dinning Room

K objevení tisíce a jedné chuti jedinečné místní kuchyně Vás jistě naláká důmyslný dřevěný interiér restaurace s výhledem na bazén. Vychutnejte si královskou snídani s výběrem, jak klasického snídaňového menu, tak i místních specialit doplněných čerstvě lisovanou ovocnou šťávou.Večer je pro Vás připraveno menu á la carte, v němž naleznete kombinaci mezinárodních receptů s opojným kořením Mauriciu, které Vám na jazyku vytvoří nepřekonatelné splynutí chutí. Otevřeno od 7:30 do 10:30 a poté od 19:30 do 22:30.

The Verandah

Verandah Vám nabídne ideální lehké polední menu podávané u bazénu s výhledem na moře. Okuste z širokého výběru zapékaných sendvičů, bohatých salátů, čerstvé pizzy přímo z pece, nebo svěžího ochlazení v podobě čerstvé domácí zmrzliny. Otevřeno od 12:00 do 3:00.

The Plantation

Velkolepost přímořského prostředí se zde snoubí s kreolskou kuchyní a vytváří tak restauraci, která je jednou z nejlepších na ostrově. Zde budete mít možnost ochutnat nejčerstvější plody moře získávané původními způsoby lovu.Několik večerů v týdnu jsou zde k vidění živá vystoupení tance Sega a představení původní místní zábavy. Otevřeno od 12:00 v poledne do 15:00 a poté od 19:30 do 22:30.

The Gourmet Kiosque

Kiosque je příhodně umístěný v těsné blízkosti bazénu a nabízí tak vynikající odpolední svačinu v podobě vaflí, palačinek a velkého výběru lahodné zmrzliny. Otevřeno od 15:00 do 18:00.

Bar (500m²)

Rozsáhlá místnost plná pohodlných širokých pohovek a křesel jen diskrétně osvětlená tak, aby vytvářela ideální atmosféru pro naprostý prožitek z pozdní snídaně, tradičního odpoledního čaje i při večerním koktejlu. Živá hudba Vám zde bude dělat společnost až do pozdních večerních hodin. Otevřeno od 10:30 do půlnoci.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of The Residence Mauritius

V nabídce hotelu je 135 pokojů o rozloze od 54 do 58 m2 a 28 apartmánů o rozloze od 86 do 164 m2 nápaditě zdobených směsí střídmosti a elegance. Ke každému apartmánu je přiřazen majordomus, který Vám bude plně k dispozici. Vybalí a zabalí Vaše zavazadla, přichystá relaxační koupel a dokonce vypere a vyžehlí Vaše oděvy.

Představte si, jak paprsky slunce prosvítají skrze okenice do interiéru Vašeho apartmá a vytváří v něm melodickou hru světel a stínů, která se odráží na nábytku z medového dřeva a tepaného kovu, dále pak do přepychové koupelny v elegantní kombinaci dřeva a mramoru.

Pro zachování dokonalého dojmu i po západu slunce jsou zde přichystané aromatické lampy s vonnou esencí z „Ylang, Ylang“.

Vybavení:

 • 24hodinové služby soukromého majordoma,
 • klimatizace,
 • satelitní LCD televize,
 • přístup na internet,
 • DVD přehrávač,
 • přímé telefonní linky,
 • minibar a elektronický safe,
 • zařízení na přípravu kávy a čaje,
 • prádelní servis,
 • bezplatný servis na vybalování zavazadel po příjezdu (2kusy na osobu).

Room types

Colonial Garden View Room

Z tohoto pokoje se Vám naskytne možnost přenádherného výhledu skrze rozsáhlé tropické zahrady. Ve výbavě je dvoulůžko nebo oddělené postele, klimatizace, stropní ventilátor, psací stůl, obývací část, satelitní LCD televize s 5 filmovými a 5 hudebními kanály, CD a DVD přehrávač, připojení na internet, plně vybavený osobní minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, telefon s přímou volbou a hlasovým záznamníkem. Velká mramorová koupelna je vybavená vanou, sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, ozvučením a šatnou s elektrickým trezorem.

Colonial Ocean View Room

Skrze exotické zahrady se Vám naskytne částečný výhled na nádherné azurové moře. Ve výbavě je dvoulůžko nebo oddělené postele, klimatizace, stropní ventilátor, psací stůl, obývací část, satelitní LCD televize s 5 filmovými a 5 hudebními kanály, CD a DVD přehrávač, připojení na internet, plně vybavený osobní minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, přímá telefonní linka s hlasovým záznamníkem. Velká mramorová koupelna je vybavená vanou, sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, ozvučením a šatnou s elektrickým trezorem.

Colonial Ocean Front Room

Tyto pokoje směřují přímo k oceánu a nabízejí tak jedinečný a nezapomenutelný výhled na tyrkysové laguny Mauriciu.Ve výbavě je dvoulůžko nebo oddělené postele, klimatizace, stropní ventilátor, psací stůl, obývací část, satelitní LCD televize s 5 filmovými a 5 hudebními kanály, CD a DVD přehrávač, připojení na internet, plně vybavený osobní minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, přímá telefonní linka s hlasovým záznamníkem. Velká mramorová koupelna je vybavená vanou, sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, ozvučením a šatnou s elektrickým trezorem.

Colonial Garden View Junior Suite

Apartmány s jednou ložnicí a výhledem na rozsáhlé tropické zahrady jsou plně klimatizované a doplněné stropním ventilátorem. Pochlubit se mohou dvoulůžkem i oddělenými postelemi. Prostorná koupelna disponuje vanou, sprchovým koutem, toaletním stolkem, vysoušečem vlasů a elektronickým trezorem. Obývací část nabízí přístroj na přípravu kávy a čaje, satelitní LCD televize s 5 filmovými a 5 hudebními kanály, CD a DVD přehrávač, přímá telefonní linka s hlasovým záznamníkem. Terasa vybavená dřevěným stolem a křesli. Počítač s volným přístupem na internet je k dispozici na požádání. Tyto apartmány s výhledem na oceán jsou přímo propojeny se zahradami.

Colonial Garden View Senior Suite

Apartmány s výhledem na rozsáhlé tropické zahrady jsou plně klimatizované a doplněné stropním ventilátorem. Pochlubit se mohou dvoulůžkem i oddělenými postelemi. Prostorná koupelna disponuje vanou, sprchovým koutem, toaletním stolkem, vysoušečem vlasů a elektronickým trezorem. Obývací část nabízí přístroj na přípravu kávy a čaje, satelitní LCD televizi s 5 filmovými a 5 hudebními kanály, CD a DVD přehrávač a přímou telefonní linku s hlasovým záznamníkem. Počítač s volným přístupem na internet je k dispozici na požádání. Terasa je vybavená elegantními dřevěnými křesly, stolem a opalovacími lehátky.

Colonial Ocean View Suite

Apartmán se dvěma ložnicemi, z nichž budete mít možnost částečného výhledu na nádherné azurové moře. Obě ložnice jsou plně klimatizované se stropním ventilátorem, čtyřmi lůžky a prostornou koupelnou s vanou a sprchovým koutem, toaletním stolkem, vysoušečem vlasů, ohromnou skříní a elektronickým trezorem. Rozsáhlá obývací část je vybavená počítačem s free wi-fi připojením, přístrojem na přípravu kávy a čaje, mini barem, LCD televizí s 5 filmovými a 5 hudebními kanály (jedna v ložnici a jedna v obývacím pokoji), DVD a CD přehrávač a telefon s přímou linkou a hlasovým záznamníkem. Velká terasa s výhledem na oceán je vybavena elegantními dřevěnými křesly, stolem a opalovacími lehátky. Tyto apartmány sousedí s pokoji Ocean view.

Colonial Ocean Front Suite

Přenádherný a prostorný apartmán s přímým výhledem na azurové moře je vybaven klimatizací, stropním ventilátorem, čtyřmi lůžky a prostornou koupelnou s vanou, sprchovým koutem, toaletním stolkem, vysoušečem vlasů, ohromnou skříní a elektronickým trezorem. Obývací pokoj zahrnuje počítač s free wi-fi připojením, přístroj na přípravu kávy a čaje, mini bar, LCD televizi s 5 filmovými a 5 hudebními kanály (jedna v ložnici a jedna v obývacím pokoji), DVD a CD přehrávač a přímou telefonní linku s hlasovým záznamníkem. Druhá koupelna zahrnuje další toaletu, umyvadlo a sprchový kout. Ohromná přední terasa se může pochlubit dechberoucím výhledem na Indický oceán a je elegantně zařízená dřevěným nábytkem v podobě křesel, stolu a opalovacích lehátek. Čtyři z těchto apartmánů sousedí s pokoji Ocean Front.

Online price and discounts of The Residence Mauritius *****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Nights for free in Residence

Využijte nabídku čerpání nocí zdarma, která platí pokud strávíte celou dobu pobytu v níže uvedeném termínu. Nelze kombinovat s nabídkou na svatbu a svatební cestu a pokojem zdarma pro děti.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

V termínu 07.01.2019 - 21.12.2019 sleva 100% na ubytování pro nevěstu. Platí pouze příplatek za stravu ve výši 2.400,-CZK / noc. Navíc zdarma košík ovoce a láhev šampaňského na pokoji po příjezdu, plážová taška, pareo, tričko, dárek od hotelu a výlet katamaránem. Lze kombinovat pouze se slevou za včasný nákup.

V termínu 07.01.2018 - 21.12.2018 sleva 100% na ubytování pro nevěstu. Platí pouze příplatek za stravu ve výši 2.340,-CZK / noc. Navíc zdarma košík ovoce a láhev šampaňského na pokoji po příjezdu, plážová taška, pareo, tričko a výlet katamaránem. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 9 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Při výročí svatby ovoce a láhev šampaňského po příjezdu na pokoji zdarma, pareo, tričko, plážová táška jako dárek. Navíc výlet katamaránem včetně oběda. (výročí musí být max. 1 měsíc před nebo po pobytu). Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli (více zde)
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě (více zde)
Ubytování na vybraný počet nocí (více zde)
Stravování dle kalkulace (více zde)
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu (více zde)
Na Mauríciu česky mluvící delegát (více zde)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d (více zde)
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku do výše 60 000 000 CZK platné pro zájezdy uzavřené do 27.01.2023 (více zde)
"Informace o Mauríciu" v češtině (více zde)
"Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří" (více zde)
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině (více zde)
Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit (více zde)
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE (více zde)
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE (více zde)

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 3 let zdarma. V termínu01.05. - 31.08.2019 pokoj až pro 2 děti do 12,99 let zdarma (závisí na obsazenosti hotelu, nelze kombinovat s jinou nabídkou), platí pouze příplatek za stravu - stejná cena jako za děti ubytované s rodiči (druhé dítě nebo teenager). Děti ve vlastním pokoji platí cenu dospělé osoby sníženou o 25% (mimo výše uvedený termín). Kapacita pokojů: Colonial room max 2 dospělí a 1 dítě do 12,99 let a 1 dítě do 2,99 let, Colonial Garden Junior Suite max 2 dospělí a 1 dítě do 12,99 let a jedno dítě do 2,99 let, Colonial Garden Senior Suite a Colonial Ocean Suite max. 2 dospělí a 2 děti do 12,99 let. U všech pokojů možnost ubytovat 3 dospělé.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

Travel insurance

Choose the optimal variant of travel insurance and we will take it out for you.
Packed - complete protection for a trip or Multi Trip - year-round insurance..


Professional photo of Residence *****

Our photo of Residence *****

Video

Gastronomy and hotel restaurants The Residence Mauritius

Pýchou hotelu je bezesporu jeho kuchyně, která využívá prostředků místního pěstitelství k vytváření nezapomenutelných kulinářských prožitků. Ve všech hotelových restauracích je tak možné zažít jedinečnou symfonii vůní, chutí a barev těch nejlepších receptů z celého světa.

The Dinning Room

K objevení tisíce a jedné chuti jedinečné místní kuchyně Vás jistě naláká důmyslný dřevěný interiér restaurace s výhledem na bazén. Vychutnejte si královskou snídani s výběrem, jak klasického snídaňového menu, tak i místních specialit doplněných čerstvě lisovanou ovocnou šťávou.Večer je pro Vás připraveno menu á la carte, v němž naleznete kombinaci mezinárodních receptů s opojným kořením Mauriciu, které Vám na jazyku vytvoří nepřekonatelné splynutí chutí. Otevřeno od 7:30 do 10:30 a poté od 19:30 do 22:30.

The Verandah

Verandah Vám nabídne ideální lehké polední menu podávané u bazénu s výhledem na moře. Okuste z širokého výběru zapékaných sendvičů, bohatých salátů, čerstvé pizzy přímo z pece, nebo svěžího ochlazení v podobě čerstvé domácí zmrzliny. Otevřeno od 12:00 do 3:00.

The Plantation

Velkolepost přímořského prostředí se zde snoubí s kreolskou kuchyní a vytváří tak restauraci, která je jednou z nejlepších na ostrově. Zde budete mít možnost ochutnat nejčerstvější plody moře získávané původními způsoby lovu.Několik večerů v týdnu jsou zde k vidění živá vystoupení tance Sega a představení původní místní zábavy. Otevřeno od 12:00 v poledne do 15:00 a poté od 19:30 do 22:30.

The Gourmet Kiosque

Kiosque je příhodně umístěný v těsné blízkosti bazénu a nabízí tak vynikající odpolední svačinu v podobě vaflí, palačinek a velkého výběru lahodné zmrzliny. Otevřeno od 15:00 do 18:00.

Bar (500m²)

Rozsáhlá místnost plná pohodlných širokých pohovek a křesel jen diskrétně osvětlená tak, aby vytvářela ideální atmosféru pro naprostý prožitek z pozdní snídaně, tradičního odpoledního čaje i při večerním koktejlu. Živá hudba Vám zde bude dělat společnost až do pozdních večerních hodin. Otevřeno od 10:30 do půlnoci.

Delegát a služby in Mauritius

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport and wellness Residence *****

 

Další z nabídky využití volného času je široká škála sportovních a zážitkových aktivit pro všechny věkové kategorie. Hosté si tak mohou vychutnat nezapomenutelné zážitky například z rybaření a potápění ve vodách u ostrova Mauricius.

Jsou tu také možnosti, jak udržet svoji kondici procvičením na tenisových kurtech nebo ve fitness centru.

Vodní sporty:

(bezplatné)

 • Jízda na vodních lyžích,
 • wind surfing,
 • plachtění na regatě,
 • plavba na lodi s proskleným dnem,
 • vodní šlapadla,
 • šnorchlování,
 • kánoe a kajak.

Pozemní sporty a aktivity:

(bezplatné)

 • 3 osvětlené tenisové kurty,
 • aerobic,
 • fitness vybavení,
 • horká pára,
 • sauna.

Další aktivity a sport:

 • Sportovní rybaření (maximálně pro 6 osob),
 • okružní plavba na katamaránu,
 • chůze po mořském dně,
 • jízda na koni,
 • výuka tenisu,
 • potápění.

The Sanctuary

Luxusní chrám relaxace, který je jako stvořený pro naprosté blaho těla a mysli.Vyberte si z široké nabídky relaxačních procedur připravených na míru všem Vašim potřebám.Sanctuary je více než jen masážním a sportovním centrem. Je to svatyně, která Vám nabídne jedinečné propojení Mauriciu s jeho původním prostředím, které je inspirované filosofií „Zen buddhismu“.

Nechte se hýčkat v centru pleťové a vlasové péče, které využívá prestižní francouzské značky CERITA. Tato luxusní francouzská kosmetika byla vyvinuta exkluzivně pro koncept „Haute Beauté“ s odkazem na módní trend „Haute Couture“.

Naprostý luxus prožijete v jedné z devíti chatrčí, které se nacházejí uprostřed tropických zahrad s výhledem na nádhernou azurovou lagunu. Zde jsou prováděné prvotřídní kosmetické a relaxační procedury, jež Vás naprosto ohromí.

Children in the hotel Residence *****

The Planter Kids Club

Zábavu pro Vaše děti Vám zajistí dětský klub, který je umístěný v pozoruhodném tropickém parku, a to jen pár kroků od pláže. Určený je pro děti ve věku od 3 do 12 let a je naprosto zdarma.

Malí cestovatelé zde mohou dovádět na rozlehlé ploše klubu, užívat si zábavy na hřištích a v okolních zahradách. Na děti zde dohlíží tým pečlivě vybraných odborníků, kteří jim nabídnou široký výběr her a aktivit. Program zahrnuje i honbu za pokladem, výuku šnorchlování, sportovní soutěže, malování na obličej, výlety a pikniky, výlety na lodi s proskleným dnem, tematické dny, jízdu na ponících a spoustu dalšího. Zábava v klubu je zajištěná i v noci, kdy nabízí například módní přehlídky, hry, filmy nebo aktivity, které je zavedou do kouzelného světa pohádek. Po celý den je zde pro děti zařízené také stravování v podobě lahodných obědů a večeří formou bufetu, které si mohou vychutnat uvnitř v klubu nebo pod baldachýnem v tropické zahradě. Všechna jídla byla navržena tak, aby uspokojila mlsné jazýčky i těch nejmenších jedlíků. Děti zde mohou pojmout i přípravu jídel formou zábavné činnosti a upéci si například vlastní pizzu v malé peci. Otevřeno od 9:00 do 22:00.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

V termínu 07.01.2019 - 21.12.2019 sleva 100% na ubytování pro nevěstu. Platí pouze příplatek za stravu ve výši 2.400,-CZK / noc. Navíc zdarma košík ovoce a láhev šampaňského na pokoji po příjezdu, plážová taška, pareo, tričko, dárek od hotelu a výlet katamaránem. Lze kombinovat pouze se slevou za včasný nákup.

V termínu 07.01.2018 - 21.12.2018 sleva 100% na ubytování pro nevěstu. Platí pouze příplatek za stravu ve výši 2.340,-CZK / noc. Navíc zdarma košík ovoce a láhev šampaňského na pokoji po příjezdu, plážová taška, pareo, tričko a výlet katamaránem. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 9 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Transfer The Residence Mauritius

Transfer z letiště do hotelu Residence trvá 1hod10min až 1hod20min. 

Map - The Residence Mauritius *****

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel The Residence Mauritius *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the The Residence Mauritius *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Jana Paseková
Ing. Jana Paseková +420 724 065 779

Hotel reviews The Residence Mauritius *****

Flight connections to Mauritius

Bc. Petra Melková
The Residence Mauritius
„I personally visited the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.