Veranda Grand Baie ****

Mauritius

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
Veranda Grand Baie

Pro hotel Veranda Grand Baie není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Veranda Grand Baie.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Price
CZK - /person
Original price
CZK -/person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
We
personally
stayed at the hotel

Hotel Veranda Grand Baie ****

Rating 9.6 Rated by 3 clients
Detailed evaluation
Location Mauritius, Grand Bay (Grand Baie) | Show map
Meal Breakfast, Half board, All Inclusive | More about gastronomy
Specialist tips A tropical chic vibe 5 minutes from the centre of Grande Baie One of the most beautiful 4* hotels

Description of Veranda Grand Baie **** Mauritius

Veranda Grand Baie je 4* hotel umístěný v živém městečku Grand Baie na severozápadě ostrova Maurícius. V roce 2023 prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí designové  ubytování v šik tropickém stylu. Milovníci současného interiérového designu zde budou nadšení. Ubytování je zasazeno ve zrostlé zelené zahradě okolo velkého bazénu. Areálu vévodí pláž s jemným pískem a výhledem na přístav Grand Baie. Pokud rádi bydlíte někde, kde si můžete udělat procházku, vyzkoušet místní podniky nebo si zajít na nákupy, není lepší místo, než Veranda Grand Baie. 
Hotel nabízí 95 stylových pokojů. Jsou zde jak klidné dvoulůžkové pokoje, tak i prostorné rodinné suity a apartmány s kuchyňkou. Pokoje mají výhled na bazén nebo do zelené zahrady. 
Během pobytu doporučujeme vyzkoušet všechny stylové restaurace a bary, které hotel nabízí. Milovníci moderní gastronomie si zde přijdou na své. Večery jsou zde živější, můžete se těšit na tradiční sega tanečníky nebo na karaoke večery. 

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Veranda Grand Baie

Veranda Grand Baie je ideálním hotelem pro cestovatele, kteří rádi poznávají okolí. Resort je umístěn na pláži, kousek od přístavu jachet a menších loděk. Díky severozápadní orientaci pláže jsou zde vhodné podmínky pro celoroční koupání. Veranda Grand Baie leží na okraji živé vesničky, která nabízí pohled na tradiční maurícijský život i velmi moderní nákupní centrum s mnoha gastronomickými možnostmi. 
V hotelu se bude velmi líbit milovníkům moderního designu. Celý areál prošel v roce 2023 velmi zdařilou kompletní rekonstrukcí. Je zde příjemná tropická atmosféra. Večer je v baru poměrně živo, konají se tu karaoke večírky nebo tradiční sega show.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Bc. Hana Nádvorníková
Bc. Hana Nádvorníková +420 724 730 005

Room types

Comfort Garden Room (32-38 m²)

Moderní a elegantní pokoje Comfort Garden vyzařují kreolský styl. Jsou zasazeny doprostřed svěží tropické zahrady...

Comfort Family (30 m²)

Moderní a elegantní pokoje Family Comfort vyzařují kreolský styl. S manželskou postelí velikosti King nebo dvěma samostatnými lůžky a lůžkem na kolečkách v samostatné místnosti je to ..

Comfort Pool (24 m2)

Moderní a elegantní pokoje Poolside Comfort vyzařují kreolský styl a mají výhled na bazén s nekonečným okrajem...

Apartment

Moderní apartmány vyzařují kreolský styl. Dokonale vyhoví nezávislým cestovatelům, kteří oceňují svobodu, a zároveň si užívají četných hotelových výhod. • Max...

Gastronomy and hotel restaurants

Restaurace a bary představují srdce hotelu. Tady se hosté setkávají při stolování, po opalování na pláži nebo jen tak při popíjení osvěžujícího drinku. Čeká zde na Vás gastronomie dvou restaurací a také jeden hotelový bar.

 

LE FOOD COMPTOIR - Hlavní restaurace

Hlavní restaurace nabízí unikátní a interaktivní zážitek formou bufetu s výhledem na tyrkysovou lagunu Grand Bay. Podává se formou bufetu a vaří místní kuchyni i mezinárodní speciality. Mauricijský koutek nabízí různé lokální pokrmy, které si hosté mohou vychutnat u společného stolu. Snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:00 - 15:00), večeře (19:00 - 22:00).

 

Lazy Lobster - plážová restaurace

Plážová restaurace nabízí výjimečné à la carte menu s mořskými plody. Vychutnejte si grilované čerstvé či marinované ryby a nechte se oslnil úchvatným výhledem na lagunu. Obědy (12:00 - 15:00), večeře (19:00 - 22:00).

 

Le Cirque - plážový bar 

Plážový bar je dokonale umístěn směrem k zálivu. Tento bar je perfektním místem pro relaxaci. Užijte si nekonečný bazén s výhledem na plachetnice a katamarány. Odpočinek během dne a živost při západu slunce. Bar zajistí i nápojový servis kolem bazénu a na pláži od 12:00 do 00:00. Bar nabízí výběr místních a vyhlášených koktejlů a nápoje podávané s místním suchým občerstvením (banánové lupínky, moolkoo, grilované arašídy) a mauricijské lívance či tapas.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of Veranda Grand Baie

Veranda Grand Baie Hotel & Spa je ideální destinací jak pro páry, tak také pro rodiny s dětmi. Celý areál prošel rekonstrukcí v roce 2023. Nyní je plný zeleně a vládne zde pohodová atmosféra v kreolském stylu. 

Room types

Comfort Garden Room (32-38 m²)

Moderní a elegantní pokoje Comfort Garden vyzařují kreolský styl. Jsou zasazeny doprostřed svěží tropické zahrady. S jednou postelí velikosti King nebo dvěma samostatnými postelemi jsou ideální pro pár nebo přátele a lze je spojit. Max. Kapacita: 2 dospělí a 1 dítě nebo 1 teenager a 1 miminko 3 Konfigurace: 1 manželská postel King nebo 1 oddělená postel. Dětská postýlka na vyžádání

Comfort Family (30 m²)

Moderní a elegantní pokoje Family Comfort vyzařují kreolský styl. S manželskou postelí velikosti King nebo dvěma samostatnými lůžky a lůžkem na kolečkách v samostatné místnosti je to ideální ubytování pro rodinnou dovolenou. Max. Kapacita: 2 dospělí + max. 2 děti nebo 2 dospívající + 1 miminko. Konfigurace: 1 velká manželská postel / oddělené postele + 1 rozkládací postel v oddělené ložnici. Dětskou postýlku na požádání

Comfort Pool (24 m2)

Moderní a elegantní pokoje Poolside Comfort vyzařují kreolský styl a mají výhled na bazén s nekonečným okrajem. S manželskou postelí velikosti King nebo dvěma samostatnými postelemi je to ideální pokoj pro pár nebo přátele. Max. Kapacita: 2 dospělí a 1 dítě nebo 1 teenager a 1 miminko 3 Konfigurace: 1 manželská postel King nebo 1 oddělená postel. Dětská postýlka na vyžádání

Apartment

Moderní apartmány vyzařují kreolský styl. Dokonale vyhoví nezávislým cestovatelům, kteří oceňují svobodu, a zároveň si užívají četných hotelových výhod.
• Max. kapacita: 2 dospělí a maximálně 2 děti nebo 1 teenager menší než 170 cm + 1 miminko

Privilege Room (56m2)

Pokoje typu Privilege jsou orientovány v bazénu nebo do svěží tropické zahrady. Tyto pokoje Privilege nabízejí několik výhod zahrnutých v ceně pokoje (viz níže).
• Maximální kapacita: 2 dospělí + (1 dítě nebo 1 teenager) + 1 miminko Nebo 3 dospělí + 1 miminko. Výhody k ubytování (od 1.2.2024): A la carte večeře na denní bázi (bez příplatku*, mimo mořských plodů) v plážové restauraci – vedení si vyhrazuje právo potvrdit rezervaci v závislosti na dostupnosti.
• Jedna celodenní plavba katamaránem (jednou za pobyt) včetně otevřeného baru a oběda na palubě (odjezd z mola hotelu Veranda Paul et Virginie a pokud počasí dovolí). Nutný pobyt minimálně na 7 nocí. Plavba není přenosná ani refundovatelná v případě, že se host rozhodne zrušit nebo v případě zrušení z důvodu špatného počasí.
• Piloow menu (možnost zvolit si typ polštáře)
• Nespresso kávovar (kapsle za příplatek).

Beach

Pláž u hotelu Veranda Grand Baie je čistá, s jemným korálovým pískem. Přístup do vody je pozvolný, nenajdete zde kamení. Při koupání se můžete kochat pohledem na romantický přístav.

Pláž je poměrně malá a kvůli provozu v nedalekém přístavu nevhodná na šnorchlování.

Jako alternativu však doporučujeme velmi pěknou a klidnou veřejnou pláž La Cuvette cca 3 minuty chůze od hotelu nebo živější veřejnou pláž v Grand Baie.

 

Online price and discounts of Veranda Grand Baie ****

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
Veranda Grand Baie

Pro hotel Veranda Grand Baie není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Veranda Grand Baie.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Price
More details
CZK - /person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Price for
honeymooners

More details
CZK - /person
Hotel,
CZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Includes all fees
Nezávazně poptat More details

Cena zájezdu v CZK/person zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

RETURN DEPARTURE
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >
sobota1.10.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >
neděle2.10.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >

Price in CZK/person includes all current discounts. Click through the selected date to get to the price detail.

Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
The lowest price from 84 EUR / person, night, breakfast in Apartment
in the period from 01.05.2024 to 30.09.2024
 

Professional photo of Veranda Grand Baie ****

Our photo of Veranda Grand Baie ****

Gastronomy and hotel restaurants Veranda Grand Baie

Restaurace a bary představují srdce hotelu. Tady se hosté setkávají při stolování, po opalování na pláži nebo jen tak při popíjení osvěžujícího drinku. Čeká zde na Vás gastronomie dvou restaurací a také jeden hotelový bar.

 

LE FOOD COMPTOIR - Hlavní restaurace

Hlavní restaurace nabízí unikátní a interaktivní zážitek formou bufetu s výhledem na tyrkysovou lagunu Grand Bay. Podává se formou bufetu a vaří místní kuchyni i mezinárodní speciality. Mauricijský koutek nabízí různé lokální pokrmy, které si hosté mohou vychutnat u společného stolu. Snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:00 - 15:00), večeře (19:00 - 22:00).

 

Lazy Lobster - plážová restaurace

Plážová restaurace nabízí výjimečné à la carte menu s mořskými plody. Vychutnejte si grilované čerstvé či marinované ryby a nechte se oslnil úchvatným výhledem na lagunu. Obědy (12:00 - 15:00), večeře (19:00 - 22:00).

 

Le Cirque - plážový bar 

Plážový bar je dokonale umístěn směrem k zálivu. Tento bar je perfektním místem pro relaxaci. Užijte si nekonečný bazén s výhledem na plachetnice a katamarány. Odpočinek během dne a živost při západu slunce. Bar zajistí i nápojový servis kolem bazénu a na pláži od 12:00 do 00:00. Bar nabízí výběr místních a vyhlášených koktejlů a nápoje podávané s místním suchým občerstvením (banánové lupínky, moolkoo, grilované arašídy) a mauricijské lívance či tapas.

All Inclusive

Balíček all Inclusive balíček platný od 01. 02. 2025 do 31. 01. 2026 zahrnuje*:

 • snídaně formou bufetu (7:00–10:00) v hlavní hotelové restauraci
 • oběd (12:00–15:00, à la carte) v hlavní hotelové restauraci
 • oběd v restauraci Lazy Lobster (podle počasí, 12:00–15:00) s vybranými položkami z menu à la carte
 • večeře (19:00–22:00, bufet nebo table d´hôte) v hlavní hotelové restauraci
 • kredit 900 rupií na osobu a den na večeři v restauraci Lazy Lobster (v závislosti na počasí)
 • odpolední čaj/káva a palačinky a/nebo denní nabídka mauricijských pochoutek (15:00–17:00)
 • občerstvení v kiosku se „street food“ (12:00–15:00)
 • nealkoholické nápoje, džusy, minerální voda, místní pivo, koktejly, místní lihoviny a rozlévaná vína (po skleničkách) – k dispozici na baru od 11:00 do 23:00
 • piknikový box pro hosty, kteří opouštějí resort na celý den (nutné rezervovat 24 hodin předem na recepci)
 • minibar na pokoji (doplňuje se jednou denně) – nealkoholické nápoje, místní džusy, voda a místní pivo
 • příslušenství na přípravu čaje/kávy.


*All Inclusive začíná s příjezdem a končí v době odjezdu z hotelu; dle provozního řádu restaurací a barů.

* Resort si vyhrazuje právo na úpravu all inclusive balíčku.

Activity

Aktivity

Nic se nevyrovná jízdě na plachetnici nebo na kajaku podél krásného pobřeží, kterým je Grand Baie proslulá. Začněte odpoledne hrou plážového volejbalu na písku nebo několika délkami v našem 25metrovém bazénu. Hledáte klidnější dovolenou? Relaxujte na pláži a nechte se unášet zvukem vln.

Chcete-li probudit své smysly a vyrovnat energii, objevte lázně Seven Color. Každý z nás má jiné potřeby. Filozofie těchto lázní je založena na přístupu šitém na míru. Četné smyslové prvky jako světlo, barva, zvuk, dotek, chuť a vůně vytvářejí atmosféru plnou pozitivních vibrací.

Užijte si svou dovolenou na maximum a vyzkoušejte všechny pohlcující aktivity, které nabízí dovolená, která kombinuje poznávání, zábavu a relaxaci.
V hotelu se snaží Vám představit pravý Maurícius - potkáte zde malé obchůdky s díly místních umělců, můžete si objednat prohlídku Grand Baie s průvodcem nebo si užít africké večery se sega tanečníky. V baru se také pořádají karaoke večírky.

 

Zpoplatněné aktivity:

 • půjčovna jízdních kol,
 • kulečník,
 • elektronické hry,
 • vodní lyžování,
 • potápění (PADI),
 • katamaránové exkurze,
 • hlubokomořský rybolov

 

Lázně a wellness

V autentické kreolské vile se nacházejí lázně Seven Colours Spa s výjimečným stylem a mauricijskou atmosférou. Můžete si vybírat z celé řady procedur upravených na míru podle Vašich individuálních potřeb. Při návštěvě hotelových lázní se Vám dostane opravdového pocitu pohody a relaxace jak pro tělo, tak i pro mysl. Zdejší atmosféra je plná smyslnosti a pozitivní energie.

 

Lázně nabízejí:

 • 4 pokoje pro lázeňské procedury,
 • prostory pro manikúru a pedikúru,
 • italskou sprchu (péče o tělo a vodní masáž),
 • hamam (za poplatek) a bazének,
 • romantickou masáž pro dva,
 • tradiční mauricijské masáže,
 • kosmetické studio (péče o nehty, make up,..).

  Lázně můžete navštívit každý den od 08:30 - 20:00. Nutno provést rezervaci na recepci SPA. 

Delegát a služby in Mauritius

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně čtyři delegáty v češtině nebo slovenštině, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport and wellness Veranda Grand Baie ****

Aktivity

Jen stěží budete hledat něco více vzrušujícího než výlet na plachetnici či v kajaku. Budete moci objevovat pobřeží s plážovými bungalovy, pro které je Grand Baie tak známé. A pokud toužíte spíše pro relaxaci, můžete lenošit na pláži pod hřejivými slunečními paprsky.

K dispozici jsou lehátka, ze kterých budete mít nádherné výhledy na modré vody s barevných plachetnicemi. Na pláži pak na Vás čeká nabídka aktivit jako plážový volejbal a fotbal či kuželky. Každý týden jsou zde pak lekce zumby.

Možností je také tradiční rituál s ohněm a tancem Sega, tradiční ceremonie se speciální náramkem při odjezdu z hotelu či kurzy vaření s certifikátem a recepty. Hotel Vás také pozve na speciální tematické večery při ohni s živou hudbou nebo DJem, abyste roztančili taneční parket.

 

Bezplatné aktivity a vybavení:

 • hlavní bazén,
 • bazén s dětskou částí (hloubka 60 cm) a jacuzzi,
 • aquagym,
 • windsurfing,
 • loď s proskleným dnem,
 • kajaky,
 • šlapadla,
 • šnorchlování,
 • stolní tenis,
 • plážový volejbal,
 • kuželky,
 • herní místnost,
 • osvětlený tenisový kurt (tenisové míčky za poplatek),
 • plachetnicové loďky,
 • šipky a
 • protahovací a relaxační lekce.

 

Zpoplatněné aktivity:

 • půjčovna jízdních kol,
 • kulečník,
 • elektronické hry,
 • vodní lyžování,
 • potápění (PADI),
 • katamaránové exkurze,
 • hlubokomořský rybolov

 

Lázně a wellness

V autentické kreolské vile se nacházejí lázně Seven Colours Spa s výjimečným stylem a mauricijskou atmosférou. Můžete si vybírat z celé řady procedur upravených na míru podle Vašich individuálních potřeb. Při návštěvě hotelových lázní se Vám dostane opravdového pocitu pohody a relaxace jak pro tělo, tak i pro mysl. Zdejší atmosféra je plná smyslnosti a pozitivní energie.

Seven Colours Wellness Lounge - Seven Colours Spa & Cosmetics je wellness značkou, která byla vytvořena hotelovým řetězcem Veranda a je první svého druhu na Mauriciu. Můžete se těšit na koncept založený na orientálních tradicích, mauricijských vědomostech a výhodách esenciálních olejů z Indického oceánu. Je možné si zde zakoupit autentické kosmetické produkty.

 

Lázně nabízejí:

 • 4 pokoje pro lázeňské procedury,
 • prostory pro manikúru a pedikúru,
 • italskou sprchu (péče o tělo a vodní masáž),
 • hamam (za poplatek) a bazének,
 • romantickou masáž pro dva,
 • tradiční mauricijské masáže,
 • kosmetické studio (péče o nehty, make up,..).

  Lázně můžete navštívit každý den od 08:30 - 20:00. Nutno provést rezervaci na recepci SPA. 

Children in the hotel Veranda Grand Baie ****

V prostředí hotelu Veranda Grand Baie Hotel & Spa s autentickou kreolskou atmosférou se nebudete nudit ani Vy, ani Vaše děti. Je to ideální místo pro rodinnou dovolenou, kde si děti užijí mnoho her a aktivit inspirovaných bohatou kulturou.

 

Dětský klub Timomo and Friends otvírá denně od 8:30 do 16:45  a je určený pro děti ve věku od 3 - 11 let. Pro menší děti je možnost zajištění hlídání, je ale nutné se objednat dopředu. 

 •  

  Transfer Veranda Grand Baie

  Transfer z letiště do hotelu Veranda Grand Baie trvá 1hod20min až 1hod40min. 

  Map - Veranda Grand Baie ****

  Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel Veranda Grand Baie ****

  In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Veranda Grand Baie ****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

  The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
   
  Bc. Hana Nádvorníková
  Bc. Hana Nádvorníková +420 724 730 005

  Hotel reviews Veranda Grand Baie ****

  Flight connections to Mauritius

  Bc. Petra Melková
  Veranda Grand Baie
  „I personally visited the hotel.“
  Odlet
  Nocí
  Strava
  Cena za osobu
  x

  We traveled the world. We will give you our personal advice.