O'Biches ****

Mauritius
Destination
personally
visited the hotel

Hotel O'Biches ****

Location Mauritius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Show map

Description of O'Biches **** Mauritius

Apartmány O’Biches se nachází v srdci pulzujícího městečka Trou aux Biches, u malebné písečné pláže jak vystřižené z katalogu. Ubytování je poskytováno v moderních budovách přímo u pláže, na kterou je zaručen pohodlný přístup; v soukromých apartmánech s prvotřídním stylovým vybavením a úžasnou atmosférou. Součástí komplexu je i luxusní bazén s nekonečným okrajem přímo u pláže, odkud si můžete užívat skvělý a ničím nerušený výhled na tyrkysové modrou hladinu laguny. Samozřejmostí jsou lehátka i slunečníky, kde si můžete užívat sluncem zalitých dnů.

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to O'Biches

  • Luxusní apartmány s moderním vybavením
  • Bazén s nekonečným okrajem
  • Prostorné a světlé interiéry
  • Přímý přístup k soukromému úseku pláže
  • Ideální pro rodiny a skupiny přátel

Video

Room types

Deluxe Apartments

Krásné a moderní apartmány s rozlohou 108 m², kde si užijete absolutní klid a soukromí. V apartmánu se nachází celkem dvě ložnice, je tedy ideální pro 4 osoby...

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of O'Biches

Ubytování je poskytováno v apartmánech dvou různých kategorií, v obou případech ale můžete počítat se vzdušnými a světlými pokoji, hi-tech vybavením a kvalitním designovým nábytkem. V apartmánech naleznete i prostornou koupelnu a plně vybavený kuchyňský kout, kde se pro Vás vaření stane příjemným rituálem.

Room types

Deluxe Apartments

Krásné a moderní apartmány s rozlohou 108 m², kde si užijete absolutní klid a soukromí. V apartmánu se nachází celkem dvě ložnice, je tedy ideální pro 4 osoby. Vybavení je nadčasové a moderní, příjemně Vás překvapí i přilehlá zahrada, bazén s nekonečným okrajem a blízkost k pláži Trou aux Biches.

Beach

K apartmánům přímo přiléhá romantická pláž s vyhřátým bílým pískem a fantastickým výhledem na hladinu tyrkysové laguny. Jistě uvítáte přímý přístup na pláž přímo od bazénu a nedaleká lehátka.

Online price and discounts of O'Biches ****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Professional photo of O'Biches ****

Video

Map - O'Biches ****

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel O'Biches ****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the O'Biches ****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews O'Biches ****

Flight connections to Mauritius

Ing. Ondřej Světlík
O'Biches
„I traveled the world.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.