Anantara Iko Mauritius Resort & Villas *****

Mauritius

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
Anantara Iko Mauritius Resort & Villas

Pro hotel Anantara Iko Mauritius Resort & Villas není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Anantara Iko Mauritius Resort & Villas.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Price
CZK - /person
Original price
CZK -/person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
We
personally
visited the hotel

Hotel Anantara Iko Mauritius Resort & Villas *****

Rating 8.7 Rated by 1 clients
Detailed evaluation
Location Mauritius | Show map
Meal Breakfast, Half board, Full board | More about gastronomy
Specialist tips Krásná přírodní pláž Moderní architektura Menší luxusní hotel
Specialists who
visited the hotel

Description of Anantara Iko Mauritius Resort & Villas ***** Mauritius

Anantara Iko je malebný resort situovaný na nedotčeném jihovýchodním pobřeží ostrova Mauricius. Hosty ohromí především bohatou historií a kulturním dědictvím, jak kreolským, tak koloniálním, které se v nejrůznějších podobách vtisklo do prostředí resortu a jeho okolí. Zažijete zde naprosto dokonalé spojení s přírodou, ale i veškerý komfort pětihvězdičkového ubytování.

Přímo před hotelem se nachází úchvatná písečná pláž, na kterou budete mít výhled téměř ze všech koutů resortu a jeho společných prostor. Některé z pokojů jsou rovněž orientovány k pláží, ostatní směřují do klidné tropické zahrady. Hotel nabízí ubytování v 8 vilách, 164 pokojích a apartmá.

Nároční milovníci gastronomie ocení péči, kterou kuchaři věnují každému z připravovaných jídel, nebo nápaditost, s jakou se v menu mísí tradiční i moderní prvky, nové i klasické chutě, nebo jemné a výrazné vůně.

Omlaďte a osvěžte se v lázních Anantara s jedinečnými masážemi a domácími procedurami. Zažijte blaženou rovnováhu, když se klid vašeho ubytování v zahradě přirozeně mísí se starověkými thajskými technikami a mauricijskými filozofiemi. Ponořte se do nadčasové cesty za blahobytem těla i duše.

Anantara Iko nabízí jedinečné pobřežní útočiště v rovnováze s přírodou. Šnorchlujte v Blue Bay Marine Park uprostřed fuchsiových korálů. Prozkoumejte chráněné přírodní rezervace. Najděte klid na opuštěných bílých plážích. Vyzkoušejte jógu, meditaci nebo Tai Chi.

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Anantara Iko Mauritius Resort & Villas

Hotel Anantara Iko doporučujeme všem milovníkům přírodního stylu, kteří si chtějí dopřát plážovou dovolenouo na nedotčené pláži v přírozeném prostředí Maurícia. Architekti odvedli skvělou práci, když spojily mauricijské a thajské rysy, aby vytvořili tento resort. Divoká pláž je chráněná korálovým útesem a představuje nerušené místo s dostatkem zeleně okolo. Je to tak ideální místo i pro romantické procházky. A pokud Vás pláž už přestane bavit, můžete se vydat do vedlejšího lesíku a užít si příjemné chvíle tam. A pokud jsou Vašimi obíbenými aktivitami jóga či meditování, příjdete si v resortu na své. Během pobytu by pak byl hřích nevyzkoušet vyhlášené lázně řetězce Anantara s thajskými procedurami, wellness programy, detoxikací a mnohými dalšími.

Pokoje mohou ubytovat jak páry, tak také rodiny s dítětem, prostornější suity s obývacím pokojem pak využijí i páry, kteří cestují s jedním dítětem a jedním kojencem. V průběhu roku 2020 hotel otevřel i privátní vily s vyššími kapacitami pokojů, což umožňuje pobyty i početnějších rodin nebo skupin.

A v neposlední řadě je nutné zmínit i kulinářské možnosti v hotelu Anantara Iko - kromě hlavní restaurace si můžete dopřát i gril s mořskými plody a výhledy na oceán nebo privátní stolování! Unikátní je i možnost lehkého bistra Bon Mazer s organickými pokrmy nebo bohatého vinnného sklípku 1884. Navíc můžete střídat stravování formou bufetu nebo a la carte, dle možností restaurací.

Anantara Iko je zkrátka místem klidu a pohody s krásnou pláží i neomezenými možnostmi pro volný čas. Navíc se hotel nachází nedaleko letiště, takže po příletu na ostrov můžete dorazit na hotel během chvilky. 

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík +420 724 065 774

Video

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Premier Garden View Room

Luxusní pokoj v barvách inspirovaných Mauriciem. Relaxujte na Vašem soukromém balkoně či terase s venkovní postelí a pozorujte rozkvetlé plumérie, nebo si jen tak vychutnávejte dobrou káv..

Deluxe Garden Room

Pokoj Deluxe Garden se nachází v přízemí a disponuje soukromým balkonem s přístupem na polosoukromou terasu s krásným výhledem do zeleně, posezením, pohovkou a přímým vstupem do zahrad..

Deluxe Beach Access Room

Pokoje jsou citlivě navrženy pro relaxaci a nacházejí se v přízemí se soukromým balkonem s částečným výhledem na pláž a přístupem na polosoukromou terasu s přímým přístupem na tr..

Gastronomy and hotel restaurants

V hotelových restauracích se mísí chutě italské, francouzské, nizozemské, kreolské a čínské kuchyně, obohacené o originální přísady a postupy dle tradičních mauricijských receptů. Všechny restaurace byly navrženy s fantastickým citem pro detail, který zaznamenáte jak ve stylových interiérech, tak ve vyladěných pokrmech z těch nejčerstvějších surovin. Šéfkuchaři a další personál Vás budou hýčkat s takovou péčí, aby se každé jídlo stalo zážitkem, na který budete rádi vzpomínat.

Pokud zatoužíte po větším soukromí, můžete si objednat snídani do postele, nebo chutnou večeři na terase. Romantickou atmosféru zase zajistí večeře přímo na pláži, v osamoceném altánku osvětleném svíčkami, s fantastickým výhledem na moře a nebe plné hvězd. Osobní komorník, šéfkuchař a someliér se Vám budou věnovat s maximální péčí.

Restaurace

Horizon

Začněte každý den americkou snídaní s výhledem na mořský park Blue Bay. Obědy a večeře přinášejí ohromující rozmanitost exotických jídel od tradičních rybích vindaye po kamennou pizzu. Ať už sedíte v chladném interiéru nebo obdivujete zahrady a oceán pod širým nebem, rozsáhlý bufet vám umožní stolovat ve svém volném čase.

Snídaně: 7:00 – 10:30
Obědy: 12:00 – 15:00
Večeře: 18:30 – 22:00

Sea.Fire.Salt

Od otevřené kuchyně až po výhled na oceán, stolování v Sea.Fire.Salt. je fiesta pro smysly. Čerstvé mořské plody jsou grilovány k dokonalosti a křehká masa jsou posypána solí z celého světa, aby vytáhla jejich šťavnatou chuť. Posaďte se v moderní jídelně a kochejte se výhledem, nebo se vyhřívejte v mírném vánku v baru pod širým nebem.

Obědy: zavřeno
Večeře: 19:00 – 23:00

Bon Manzer

Přineste svou chuť k jídlu do tohoto barevného obědového podniku. Zdravé menu přináší do popředí nové oblíbené položky s bezlepkovými a vegetariánskými možnostmi. Objevte delikátní výživná jídla po ranní jízdě na kole nebo se připravte na odpolední pěší turistiku.

Obědy: 12:00 - 16:00

Zafran

Vydejte se na kulinářský průzkum subkontinentu s šéfkuchařem ze Severního Dillí, který předvádí pokrmy z hliněné pece. Vychutnejte si jídlo, na které budete vzpomínat se svými blízkými, a ochutnejte lahůdky této bohaté země.

Večeře: 19:00 - 23:00

Bary

Karokan Bar

Vychutnejte si lehká jídla, tropické nápoje, chlazená piva a vína, zatímco budete relaxovat u nekonečného bazénu s výhledem na Indický oceán. Užijte si pozdní odpoledne za poslechu klidného soundtracku a s ochuceným mauricijským rumovým koktejlem v ruce.

Bar: 10:00 - 23:30

Občerstvení: 12:00 - 18:00

Sea. Fire. Salt Bar

Vychutnejte si koktejly a jednohubky před večeří v plážovém baru pod širým nebem v originální restauraci.

Otevírací doba: 17:00 - 23:30

In-Room Dining

Ať už se jedná o brzkou snídani, než se vydáte na horskou stezku, nebo pozdní noční svačina po vašem aktivním dni. Fantastický výběr z rozmanitých restaurací vám umožní oběd z mořských plodů na vaší terase nebo občerstvení v posteli, když budete chtít. Čerstvě připravené a doručené s přátelským úsměvem.

Snídaně: 06:00 - 11.00

Obědy: 11.00 - 17.00

Večeře: 17.00 - 23:00

Další kulinářské zážitky:

1884

Užijte si degustaci vína z bohatě zásobených sklepů.

(nutná rezervace)

Spice Spoons

Naučte se vařit tradiční jídla s šéfkuchařem, ochutnejte své výtvory k obědu nebo večeři a odneste si domů lepší znalosti mauricijské kuchyně a receptů.

(nutná rezervace)

Dining By Design

Dopřejte svému partnerovi intimní stolovací zážitek podle vašich přání. Vyberte si místo mezi stromy nebo v měkkém písku na pláži. Nechte si uspořádat piknik ve svěžích zahradách nebo se ponořte do extravaganze z mořských plodů u vašeho soukromého bazénu. Oddaný šéfkuchař, komorník a sommelier zajistí, že vaše jídlo bude na Mauriciu nezapomenutelným zážitkem.

(nutná rezervace)

 

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of Anantara Iko Mauritius Resort & Villas

Uvolněte se v jednom z 8 typů pokojů, apartmá a vil: pozorujte klidnou tropickou zahradu nebo šumějící oceán v dáli, zklidněte smysly v čistém designovém interiéru v přírodních barvách, které dokonale souzní s okolní přírodou.

Vybavení všech kategorií pokojů zahrnuje: trezor, kávovar Espresso, zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar (za příplatek), satelitní TV kanály, technologii Chrome cast, telefon, 220-voltové zásuvky, vanu a dešťovou sprchu, koupelnové vybavení, župan a pantofle, službu večerního rozestýlání.

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Premier Garden View Room

Luxusní pokoj v barvách inspirovaných Mauriciem. Relaxujte na Vašem soukromém balkoně či terase s venkovní postelí a pozorujte rozkvetlé plumérie, nebo si jen tak vychutnávejte dobrou kávu na čerstvém vzduchu. Rozloha pokoje čítá příjemných 55 m² a plně dostačuje až 3 dospělým osobám. Na výběr budete mít variantu se dvěma samostatnými lůžky nebo jednou postelí velikosti king. Max. kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě/teenager.

Deluxe Garden Room

Pokoj Deluxe Garden se nachází v přízemí a disponuje soukromým balkonem s přístupem na polosoukromou terasu s krásným výhledem do zeleně, posezením, pohovkou a přímým vstupem do zahrady. Ve stylově zařízené koupelně pak jistě oceníte samostatnou vanu i sprchu, kde se po náročném dni dovedete dokonale uvolnit. Ložnice je vybavena buďto dvěma samostatnými lůžky nebo velkou manželskou postelí. Tato oáza klidu disponuje příjemnou rozlohou 55 m². Max. kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě/teenager.

Deluxe Beach Access Room

Pokoje jsou citlivě navrženy pro relaxaci a nacházejí se v přízemí se soukromým balkonem s částečným výhledem na pláž a přístupem na polosoukromou terasu s přímým přístupem na trávník a pláž. Rozloha pokoje čítá příjemných 55 m² a plně dostačuje až 3 dospělým osobám. Na výběr budete mít variantu se dvěma samostatnými lůžky nebo jednou postelí velikosti king. Max. kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě/teenager.

Deluxe Ocean View Room

Tento harmonický pokoj s fantastickým výhledem na oceán se nachází v přízemí a disponuje soukromým balkonem s přístupem na polosoukromou terasu s krásným výhledem do zeleně, posezením a přímým vstupem do zahrady. Ve stylově zařízené koupelně pak jistě oceníte samostatnou vanu i sprchu, kde se po náročném dni dovedete dokonale uvolnit. Ložnice je vybavena buďto dvěma samostatnými lůžky nebo velkou manželskou postelí. Tato oáza klidu disponuje příjemnou rozlohou 55 m². Max. kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě/teenager.

Garden View Suite

Volbou tohoto příjemného apartmánu získáte navíc samostatný obývací pokoj s relaxační zónou a přímým vstupem na balkon, včetně nádherného výhledu do zahrady. Ložnice je vybavena pohodlnou postelí velikosti king a koupelna Vás překvapí svou velikostí i nadstandardním vybavením. Celková rozloha pokoje čítá příjemných 115 m². Max. kapacita: 3 dospělí a 1 dítě nebo 2 dospělí a 1 dítě a 1 teenager.

Ocean View Suite

Pravděpodobně nejkrásnější pokoj ze všech nabízených, Ocean View Suite, Vás uchvátí překrásným výhledem na oceán a pláž. Disponuje taktéž samostatným obývacím pokojem s velkoplošnou TV a příjemným posezením, z něhož se skrze velká francouzská okna dostanete na soukromý balkon s přímým přístupem na pláž. V ložnici naleznete pohodlnou postel velikosti king. Samozřejmostí je i prostorná koupelna s vanou i sprchou a neotřelým designem. Rozloha pokoje je 115 m². Max. kapacita: 3 dospělí a 1 dítě nebo 2 dospělí a 1 dítě a 1 teenager.

Two-Bedroom Pool Villa

Soukromá tropická zahrada nabízí dostatek prostoru pro rodinu a přátele, společně se dvěma pokoji na stejné úrovni. Exkluzivní vila s obytnou plochou 270 m² umožňuje strávit kvalitní společné chvíle u bazénu. Relaxujte uvnitř v salonku při poslechu hudby nebo sledování filmu. Užijte si grilování venku na terase připravené soukromým šéfkuchařem a zažijte skutečně intuitivní služby od svého hostitele. Max. kapacita: 4 dospělí a 2 děti nebo 2 dospělí a 2 děti a 2 teenageři.

Four-Bedroom Pool Villa

Vila o rozloze 395 m² se nachází v zahradách a nabízí soukromý vchod přes krytý chodník a velkou terasu s obývacím a jídelním koutem. Hlavní ložnice nabízí přímý přístup k bazénu a na terasu. Horní patro nabízí hlavní ložnici s manželskou postelí velikosti King a vlastní koupelnou s balkonem a výhledem na soukromý bazén, dále ložnici s oddělenými postelemi a vlastní koupelnou. Soukromý kuchař Vám může připravit soukromé večeře nebo grilování. Max. kapacita: 8 dospělých a 4 děti nebo 4 dospělí a 4 děti a 4 teenageři.

Beach

Hotel se nachází přímo u krásné pláže se sametově hebkým bílým pískem, která je ideální jak k procházkám a odpočinku, tak ke koupání. 

Online price and discounts of Anantara Iko Mauritius Resort & Villas *****

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
Anantara Iko Mauritius Resort & Villas

Pro hotel Anantara Iko Mauritius Resort & Villas není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Anantara Iko Mauritius Resort & Villas.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Price
More details
CZK - /person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Price for
honeymooners

More details
CZK - /person
Hotel,
CZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Includes all fees
Nezávazně poptat More details

Cena zájezdu v CZK/person zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

RETURN DEPARTURE
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >
sobota1.10.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >
neděle2.10.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >

Price in CZK/person includes all current discounts. Click through the selected date to get to the price detail.

Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
The lowest price from 147 EUR / person, night, breakfast in Premier Garden View
in the period from 01.05.2024 to 30.09.2024

Professional photo of Anantara Iko *****

Our photo of Anantara Iko *****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Anantara Iko Mauritius Resort & Villas

V hotelových restauracích se mísí chutě italské, francouzské, nizozemské, kreolské a čínské kuchyně, obohacené o originální přísady a postupy dle tradičních mauricijských receptů. Všechny restaurace byly navrženy s fantastickým citem pro detail, který zaznamenáte jak ve stylových interiérech, tak ve vyladěných pokrmech z těch nejčerstvějších surovin. Šéfkuchaři a další personál Vás budou hýčkat s takovou péčí, aby se každé jídlo stalo zážitkem, na který budete rádi vzpomínat.

Pokud zatoužíte po větším soukromí, můžete si objednat snídani do postele, nebo chutnou večeři na terase. Romantickou atmosféru zase zajistí večeře přímo na pláži, v osamoceném altánku osvětleném svíčkami, s fantastickým výhledem na moře a nebe plné hvězd. Osobní komorník, šéfkuchař a someliér se Vám budou věnovat s maximální péčí.

Restaurace

Horizon

Začněte každý den americkou snídaní s výhledem na mořský park Blue Bay. Obědy a večeře přinášejí ohromující rozmanitost exotických jídel od tradičních rybích vindaye po kamennou pizzu. Ať už sedíte v chladném interiéru nebo obdivujete zahrady a oceán pod širým nebem, rozsáhlý bufet vám umožní stolovat ve svém volném čase.

Snídaně: 7:00 – 10:30
Obědy: 12:00 – 15:00
Večeře: 18:30 – 22:00

Sea.Fire.Salt

Od otevřené kuchyně až po výhled na oceán, stolování v Sea.Fire.Salt. je fiesta pro smysly. Čerstvé mořské plody jsou grilovány k dokonalosti a křehká masa jsou posypána solí z celého světa, aby vytáhla jejich šťavnatou chuť. Posaďte se v moderní jídelně a kochejte se výhledem, nebo se vyhřívejte v mírném vánku v baru pod širým nebem.

Obědy: zavřeno
Večeře: 19:00 – 23:00

Bon Manzer

Přineste svou chuť k jídlu do tohoto barevného obědového podniku. Zdravé menu přináší do popředí nové oblíbené položky s bezlepkovými a vegetariánskými možnostmi. Objevte delikátní výživná jídla po ranní jízdě na kole nebo se připravte na odpolední pěší turistiku.

Obědy: 12:00 - 16:00

Zafran

Vydejte se na kulinářský průzkum subkontinentu s šéfkuchařem ze Severního Dillí, který předvádí pokrmy z hliněné pece. Vychutnejte si jídlo, na které budete vzpomínat se svými blízkými, a ochutnejte lahůdky této bohaté země.

Večeře: 19:00 - 23:00

Bary

Karokan Bar

Vychutnejte si lehká jídla, tropické nápoje, chlazená piva a vína, zatímco budete relaxovat u nekonečného bazénu s výhledem na Indický oceán. Užijte si pozdní odpoledne za poslechu klidného soundtracku a s ochuceným mauricijským rumovým koktejlem v ruce.

Bar: 10:00 - 23:30

Občerstvení: 12:00 - 18:00

Sea. Fire. Salt Bar

Vychutnejte si koktejly a jednohubky před večeří v plážovém baru pod širým nebem v originální restauraci.

Otevírací doba: 17:00 - 23:30

In-Room Dining

Ať už se jedná o brzkou snídani, než se vydáte na horskou stezku, nebo pozdní noční svačina po vašem aktivním dni. Fantastický výběr z rozmanitých restaurací vám umožní oběd z mořských plodů na vaší terase nebo občerstvení v posteli, když budete chtít. Čerstvě připravené a doručené s přátelským úsměvem.

Snídaně: 06:00 - 11.00

Obědy: 11.00 - 17.00

Večeře: 17.00 - 23:00

Další kulinářské zážitky:

1884

Užijte si degustaci vína z bohatě zásobených sklepů.

(nutná rezervace)

Spice Spoons

Naučte se vařit tradiční jídla s šéfkuchařem, ochutnejte své výtvory k obědu nebo večeři a odneste si domů lepší znalosti mauricijské kuchyně a receptů.

(nutná rezervace)

Dining By Design

Dopřejte svému partnerovi intimní stolovací zážitek podle vašich přání. Vyberte si místo mezi stromy nebo v měkkém písku na pláži. Nechte si uspořádat piknik ve svěžích zahradách nebo se ponořte do extravaganze z mořských plodů u vašeho soukromého bazénu. Oddaný šéfkuchař, komorník a sommelier zajistí, že vaše jídlo bude na Mauriciu nezapomenutelným zážitkem.

(nutná rezervace)

 

All Inclusive

*Balíček All Inclusive zahrnuje:

Jídlo a pití:

 • Snídani formou bufetu v restauraci Horizon (07:00 - 10:30)
 • Oběd formou bufetu nebo A la Carte v restauracích Zen Wei (12:00 - 15:00), Aqua (12:00 - 18:00) a Karokan (12:00 - 18:00)
 • Večeře formou bufetu nebo A la Carte v restauracích Horizon (18:30 - 22:00), Sea.Fire.Salt (19:00 - 22:30) a Zafran (19:00 - 22:30)
 • Na základě rezervace (24h) výběr obědů s sebou
 • Nápoje podávané v restauracích Karokan (10:00 - 23:30) a Sea.Fire.Salt (17:00 - 23:30)
 • Výběr místní minerální vody, nealkoholických nápojů, džusů, místních piv, lihovin, vín a denních koktejlů
 • Minibar doplňován jednou denně místní minerální vodou, nealkoholickými nápoji, džusy a místními pivy

 

Aktivity:

 • Přístup do wellness a aktivního wellness programu, který zahrnuje holistické aktivity dostupné dvakrát denně (Jóga, Tai Chi, Meditace), ukázku vaření, jazykové kurzy a ochutnávku rumu
 • Přístup na osvětlené tenisové kurty
 • Přístup do knihovny
 • Přístup do fitness centra (24/7)
 • Nemotorizované vodní sportovní aktivity (v závislosti na počasí) včetně výletu lodí se skleněným dnem v mořském parku (k dispozici je týdenní rozvrh)
 • Zařízení na přípravu čaje a kávy na pokoji
 • WIFI v resortu zdarma

 

Podmínky:

 • Nabídka nápojů All Inclusive je k dispozici denně od 10:00 do 23:30
 • Večeře ve všech A la Carte restauracích vyžadují rezervaci předem. Některá jídla budou za příplatek.
 • Balíček All Inclusive začíná ve 14:00 v den příjezdu a končí ve 12:00 v den odjezdu
 • Rodiny, hosté sdílející pokoje nebo cestující jako skupina musí mít vždy stejné podmínky balíčku (platí i pro děti)
 • Za nespotřebované položky nebude nabídnuta žádná kompenzace v hotovosti nebo naturáliích
 • Hotel si vyhrazuje právo uzavřít jakoukoli restauraci na základě provozních požadavků nebo z důvodu speciálních akcí a aktivit
 • Všechny nápoje a potraviny jsou pouze pro osobní spotřebu a je nutné je objednávat po jednom
 • V rámci balíčků All Inclusive nelze provádět žádné objednávky s sebou z restaurací
 • Některé položky A la Carte menu mají dodatečný příplatek, který není zahrnut v All Inclusive nebo stravovacím plánu
 • O veškerých potravinových omezeních je třeba informovat resort při rezervaci
 • Resort není plně all-inclusive resort, proto mohou být některé položky menu v restauracích a barech k dispozici za příplatek pro všechny rezervace všech stravovacích plánů a all inclusive balíčků.
 • Restaurace a bary fungují v rámci řádů resortu, a proto mohou být některé restaurace a bary v určitou dobu zavřené
 • Otevírací doba, výběr a dostupnost se mohou měnit a resort si vyhrazuje právo tak učinit bez předchozího upozornění

 

Balíček All Inclusive nezahrnuje:

 • Všechny čokolády, občerstvení, vína a lihoviny z Minibaru
 • Tabákové výrobky
 • Telefon, fax, poštovní služby
 • Prádelnu, žehlení (na požádání je k dispozici žehlička na pokoji), čistírnu
 • Položky z Resort Boutique Shop
 • Stravování na pokoji (pokojová služba)
 • Půjčovnu aut nebo skútrů
 • Všechny ostatní výlety a aktivity (kromě těch, které jsou uvedeny jako zahrnuty)
 • Všechny lázeňské a salonní procedury a maloobchodní zboží
 • Lékaře a léky
 • Služby hlídání dětí

 

*Resort si vyhrazuje právo na úpravu All Inclusive balíčku.

Golf in the hotel Anantara Iko Mauritius Resort & Villas

Na celém ostrově se nachází až neuvěřitelně hustá síť golfových hřišť nejrůznějších stupňů obtížnosti, od základních 9jamkových až po ty profesionální mistrovské.

Hosté resortu jsou zváni, aby si dopřáli nezapomenutelný golfový zážitek v Avalon Golf Estate, který se nachází pouhých 40 minut od letoviska. Toto hřiště poskytuje výhled na oceán a majestátní hory, které obklopují Grand Bassin.

Activity

Pokud rádi objevujete nová místa nebo milujete dobrodružství, jistě uvítáte zajímavou nabídku aktivit a exkurzí, kterou si pro Vás resort Anantara Iko přichystal. K dispozici je celá řada vodních aktivit, jako je jízda na kajaku, paddle boardu, katamaránu* nebo jízdu v lodi s proskleným dnem a potápění* (*za příplatek). Kromě nezbytného šnorchlování a pozorování hejn barevných ryb, které se prohánějí kolem korálových útesů nedaleko Blue Bay Marine, byste měli vyzkoušet například jízdu na kolech nebo zapálené vyprávění průvodce o bohaté historii Mauricia, které si vyslechnete na některých z pěších výletů po okolí.

Dále si můžete vyzkoušet lekce jógy, meditace a tai-chi, terapii smíchem, přípravu koktejlů, ochutnávku rumu nebo čaje, lekci malování, karikatury nebo tetování hennou.

K dispozici Vám bude také celá řada exkurzí a výletů:

 • Plavba při západu slunce
 • Výlety na terénních čtyřkolkách
 • Objevování přírodní rezervace
 • Objevování kultury či historie
 • Jízda autem a exkurze
 • Rybaření
 • Objevování Mahebourgu

Sport and wellness Anantara Iko *****

Najděte rovnováhu a inspiraci v lázních Anantara Spa. Okuste magickou sílu ajurvédských ozdravných procedur a tureckých rituálů Hammam, jejichž účinnost je ještě znásobena lokálními přírodními přípravky s až neuvěřitelným omlazujícím účinkem. Léčebné procedury čerpají ze špičkových lázeňských znalostí a domorodých léčebných rituálů.

Tradiční rituál hammam začíná infuzí zeleného čaje - směsi lístků máty peprné, okvětních lístků růže a pomerančového květu - pro zklidnění mysli a zahájení detoxikačního procesu. Tělo ponořené do páry hararet (hot room) je připraveno přijmout marocký peeling s černým mýdlem, přírodním změkčovadlem, bohatým na vitamín E a vyrobeným z oliv, po kterém následuje rhassoulský detoxikační zábal. Posledním dotekem je jemná olejová masáž namočená do vanilky, pižma a hnědého cukru pro obohacení pokožky.

 • 3 samostatné místnosti pro ošetření
 • 2 místnosti pro páry
 • 2 venkovní pavilony thajských masáží
 • tradiční turecký rituál hammam
 • kosmetický salon
 • parní místnost v pánských i dámských šatnách
 • 2 relaxační zóny
 • vířivka

Kromě relaxačního wellness a tureckých lázní můžete ve volném čase využít i plně vybavené fitness centrum, nekonečný bazén nebo dva tenisové kurty, které se v resortu nachází.

Anantara Spa: 8:00 - 20:00

Fitness centrum: 24 hodin denně

Children in the hotel Anantara Iko *****

V Anantara Iko Mauritius Resort & Villas jsou vítány děti všech věkových kategorií. Bavte se na dovolené s programem poutavých aktivit pro mladší hosty. Od tisku listů až po hry na písku, děti si mohou hrát po celý den. 

Mladší návštěvníci ve věku do 12 let se skvěle zabaví v dětském klubu se zábavnými animátory a nepřeberným množstvím aktivit, na vyžádání je k dispozici i chůva, která se s láskou postará i o ty nejmenší.

Transfer Anantara Iko Mauritius Resort & Villas

Anantara Iko Mauritius Resort & Villas se nachází 15 minut od mezinárodního letiště Sir Seewoosagur Ramgoolam, malebnou cestou mezi poli cukrové třtiny a papájovými háji. Transferové služby Anantara Iko Mauritius nabízejí bezproblémovou dopravu do/z resortu (za příplatek).

Map - Anantara Iko Mauritius Resort & Villas *****

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel Anantara Iko Mauritius Resort & Villas *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Anantara Iko Mauritius Resort & Villas *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík +420 724 065 774

Hotel reviews Anantara Iko Mauritius Resort & Villas *****

Flight connections to Mauritius

Ing. Ondřej Světlík
Anantara Iko Mauritius Resort & Villas
„I personally visited the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.