Anantara Iko Mauritius Resort & Villas *****

Mauritius
We
personally
visited the hotel

Hotel Anantara Iko Mauritius Resort & Villas *****

Rating 8.7 Rated by 1 clients
Detailed evaluation
Location Mauritius | Show map
Meal Half board, Full board, All Inclusive | More about gastronomy
Specialist tips Krásná přírodní pláž Moderní architektura Menší luxusní hotel
Specialists who
visited the hotel

Description of Anantara Iko Mauritius Resort & Villas ***** Mauritius

Anantara Iko je malebný resort situovaný na nedotčeném jihovýchodním pobřeží ostrova Mauricius. Hosty ohromí především bohatou historií a kulturním dědictvím, jak kreolským, tak koloniálním, které se v nejrůznějších podobách vtisklo do prostředí resortu a jeho okolí. Zažijete zde naprosto dokonalé spojení s přírodou, ale i veškerý komfort pětihvězdičkového ubytování.

Přímo před hotelem se nachází úchvatná písečná pláž, na kterou budete mít výhled téměř ze všech koutů resortu a jeho společných prostor. Některé z pokojů jsou rovněž orientovány k pláží, ostatní směřují do klidné tropické zahrady. Hotel nabízí ubytování v 8 vilách, 164 pokojích a apartmá.

Nároční milovníci gastronomie ocení péči, kterou kuchaři věnují každému z připravovaných jídel, nebo nápaditost, s jakou se v menu mísí tradiční i moderní prvky, nové i klasické chutě, nebo jemné a výrazné vůně.

Omlaďte a osvěžte se v lázních Anantara s jedinečnými masážemi a domácími procedurami. Zažijte blaženou rovnováhu, když se klid vašeho ubytování v zahradě přirozeně mísí se starověkými thajskými technikami a mauricijskými filozofiemi. Ponořte se do nadčasové cesty za blahobytem těla i duše.

Anantara Iko nabízí jedinečné pobřežní útočiště v rovnováze s přírodou. Šnorchlujte v Blue Bay Marine Park uprostřed fuchsiových korálů. Prozkoumejte chráněné přírodní rezervace. Najděte klid na opuštěných bílých plážích. Vyzkoušejte jógu, meditaci nebo Tai Chi.

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Anantara Iko Mauritius Resort & Villas

Hotel Anantara Iko doporučujeme všem milovníkům přírodního stylu, kteří si chtějí dopřát plážovou dovolenouo na nedotčené pláži v přírozeném prostředí Maurícia. Architekti odvedli skvělou práci, když spojily mauricijské a thajské rysy, aby vytvořili tento resort. Divoká pláž je chráněná korálovým útesem a představuje nerušené místo s dostatkem zeleně okolo. Je to tak ideální místo i pro romantické procházky. A pokud Vás pláž už přestane bavit, můžete se vydat do vedlejšího lesíku a užít si příjemné chvíle tam. A pokud jsou Vašimi obíbenými aktivitami jóga či meditování, příjdete si v resortu na své. Během pobytu by pak byl hřích nevyzkoušet vyhlášené lázně řetězce Anantara s thajskými procedurami, wellness programy, detoxikací a mnohými dalšími.

Pokoje mohou ubytovat jak páry, tak také rodiny s dítětem, prostornější suity s obývacím pokojem pak využijí i páry, kteří cestují s jedním dítětem a jedním kojencem. V průběhu roku 2020 pak hotel otevře i privátní vily s vyššími kapacitami pokojů, což umožní pobyty i početnějších rodin nebo skupin.

A v neposlední řadě je nutné zmínit i kulinářské možnosti v hotelu Anantara Iko - kromě hlavní restaurace si můžete dopřát i gril s mořskými plody a výhledy na oceán nebo privátní stolování! Unikátní je i možnost lehkého bistra Bon Mazer s organickými pokrmy nebo bohatého vinnného sklípku 1884. Navíc můžete střídat stravování formou bufetu nebo a la carte, dle možností restaurací.

Anantara Iko je zkrátka místem klidu a pohody s krásnou pláží i neomezenými možnostmi pro volný čas. Navíc se hotel nachází nedaleko letiště, takže po příletu na ostrov můžete dorazit na hotel během chvilky. 

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík +420 724 065 774

Video

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Premier Garden View Room

Luxusní pokoj v barvách inspirovaných Mauriciem. Relaxujte na Vašem soukromém balkoně s venkovní postelí a pozorujte rozkvetlé plumérie, nebo si jen tak vychutnávejte dobrou kávu na čerst..

Deluxe Garden Room

Pokoj Deluxe Garden se nachází v přízemí a disponuje soukromou terasou s krásným výhledem do zeleně, posezením, pohovkou a přímým vstupem do zahrady...

Deluxe Beach Access Room

Pokoje jsou citlivě navrženy pro relaxaci a nacházejí se v přízemí se soukromým balkonem s částečným výhledem na pláž a přístupem na polosoukromou terasu s přímým přístupem na tr..

Gastronomy and hotel restaurants

V hotelových restauracích se mísí chutě italské, francouzské, nizozemské, kreolské a čínské kuchyně, obohacené o originální přísady a postupy dle tradičních mauricijských receptů. Všechny restaurace byly navrženy s fantastickým citem pro detail, který zaznamenáte jak ve stylových interiérech, tak ve vyladěných pokrmech z těch nejčerstvějších surovin. Šéfkuchaři a další personál Vás budou hýčkat s takovou péčí, aby se každé jídlo stalo zážitkem, na který budete rádi vzpomínat.

Pokud zatoužíte po větším soukromí, můžete si objednat snídani do postele, nebo chutnou večeři na terase. Romantickou atmosféru zase zajistí večeře přímo na pláži, v osamoceném altánku osvětleném svíčkami, s fantastickým výhledem na moře a nebe plné hvězd. Osobní komorník, šéfkuchař a someliér se Vám budou věnovat s maximální péčí.

 

Restaurace

Horizon

Začněte každý den americkou snídaní s výhledem na mořský park Blue Bay. Obědy a večeře přinášejí ohromující rozmanitost exotických jídel od tradičních rybích vindaye po kamennou pizzu. Ať už sedíte v chladném interiéru nebo obdivujete zahrady a oceán pod širým nebem, rozsáhlý bufet vám umožní stolovat ve svém volném čase.

Snídaně: 7:00 – 10:30
Obědy: 12:00 – 15:00
Večeře: 18:30 – 22:00

Sea.Fire.Salt

Od otevřené kuchyně až po výhled na oceán, stolování v Sea.Fire.Salt. je fiesta pro smysly. Čerstvé mořské plody jsou grilovány k dokonalosti a křehká masa jsou posypána solí z celého světa, aby vytáhla jejich šťavnatou chuť. Posaďte se v moderní jídelně a kochejte se výhledem, nebo se vyhřívejte v mírném vánku v baru pod širým nebem.

Obědy: zavřeno
Večeře: 19:00 – 23:00

Bon Manzer

Přineste svou chuť k jídlu do tohoto barevného obědového podniku. Zdravé menu přináší do popředí nové oblíbené položky s bezlepkovými a vegetariánskými možnostmi. Objevte delikátní výživná jídla po ranní jízdě na kole nebo se připravte na odpolední pěší turistiku.

Obědy: 12:00 - 16:00

 

Bary

Karokan Bar

Příjemný a vzdušný bar s restaurací přímo u bazénu, s uvolněnou přímořskou atmosférou, kterou tolik milujeme. Osvěžte se tropickými koktejly, vychlazeným pivem a vínem, nebo ochutnejte nápadité saláty a chutné sendviče, kterými hravě zaženete malý hlad.

Otevírací doba: 08:30 - 23:30

Alkohol: 10:00 - 23:30

Občerstvení: 12:00 - 21:30

Sea. Fire. Salt Bar

Vychutnejte si koktejly a jednohubky před večeří v plážovém baru pod širým nebem v originální restauraci.

Otevírací doba: 16:00 - 23:00

Ravanne

Ideální místo pro vychutnání odpoledního čaje, kávy a lahodného pečiva.

In-Room Dining

Ať už se jedná o brzkou snídani, než se vydáte na horskou stezku, nebo pozdní noční svačina po vašem aktivním dni. Fantastický výběr z rozmanitých restaurací vám umožní oběd z mořských plodů na vaší terase nebo občerstvení v posteli, když budete chtít. Čerstvě připravené a doručené s přátelským úsměvem.

Snídaně: 06:00 - 11.00

Obědy: 11.00 - 17.00

Večeře: 17.00 - 23:00

 

Další kulinářské zážitky:

Zafran

Oslavte svou speciální příležitost v naší soukromé jídelně pro 6 až 18 hostů. Naši talentovaní šéfkuchaři sestaví kreativní degustační menu, které naláká vaše chuťové pohárky a zaujme vaše smysly.

Večeře: 19:00 - 22:00 (nutná rezervace)

1884

Užijte si degustaci vína z bohatě zásobených sklepů.

Otevírací doba: 18:00 - 19:30 (nutná rezervace)

Spice Spoons

Naučte se vařit tradiční jídla s šéfkuchařem, ochutnejte své výtvory k obědu nebo večeři a odneste si domů lepší znalosti mauricijské kuchyně a receptů (nutná rezervace).

Dining By Design

Dopřejte svému partnerovi intimní stolovací zážitek podle vašich přání. Vyberte si místo mezi stromy nebo v měkkém písku na pláži. Nechte si uspořádat piknik ve svěžích zahradách nebo se ponořte do extravaganze z mořských plodů u vašeho soukromého bazénu. Oddaný šéfkuchař, komorník a sommelier zajistí, že vaše jídlo bude na Mauriciu nezapomenutelným zážitkem (nutná rezervace).

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of Anantara Iko Mauritius Resort & Villas

Uvolněte se v jednom z 8 typů pokojů, apartmá a vil: pozorujte klidnou tropickou zahradu nebo šumějící oceán v dáli, zklidněte smysly v čistém designovém interiéru v přírodních barvách, které dokonale souzní s okolní přírodou. Všechny kategorie pokojů Vám nabídnou kromě krásných scenérií i soukromý balkon či terasu s posezením, prostornou ložnici s pohodlnou postelí a sofistikovanou koupelnu s nadstandardním vybavením.

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Premier Garden View Room

Luxusní pokoj v barvách inspirovaných Mauriciem. Relaxujte na Vašem soukromém balkoně s venkovní postelí a pozorujte rozkvetlé plumérie, nebo si jen tak vychutnávejte dobrou kávu na čerstvém vzduchu. Rozloha pokoje čítá příjemných 55 m² a plně dostačuje až 3 dospělým osobám. Na výběr budete mít variantu se dvěma samostatnými lůžky nebo jednou postelí velikosti king.

Deluxe Garden Room

Pokoj Deluxe Garden se nachází v přízemí a disponuje soukromou terasou s krásným výhledem do zeleně, posezením, pohovkou a přímým vstupem do zahrady. Ve stylově zařízené koupelně pak jistě oceníte samostatnou vanu i sprchu, kde se po náročném dni dovedete dokonale uvolnit. Ložnice je vybavena buďto dvěma samostatnými lůžky nebo velkou manželskou postelí. Tato oáza klidu disponuje příjemnou rozlohou 55 m² a ubytuje až 3 osoby.

Deluxe Beach Access Room

Pokoje jsou citlivě navrženy pro relaxaci a nacházejí se v přízemí se soukromým balkonem s částečným výhledem na pláž a přístupem na polosoukromou terasu s přímým přístupem na trávník a pláž. Rozloha pokoje čítá příjemných 55 m² a plně dostačuje až 3 dospělým osobám. Na výběr budete mít variantu se dvěma samostatnými lůžky nebo jednou postelí velikosti king.

Deluxe Ocean View Room

Harmonický pokoj s fantastickým výhledem na oceán. Ten je nejlepší ze soukromé terasy nebo balkonu s posezením, s šálkem dobré kávy v ruce. Ani v pokoji Deluxe Ocean nechybí prostorná ložnice s postelí velikosti king nebo dvěma samostatnými lůžky, stylová koupelna s vanou i sprchou a veškerým nezbytným vybavením. Rozloha pokoje odpovídá ostatním pokojům typu Deluxe, 55 m².

Garden View Suite

Volbou tohoto příjemného apartmánu získáte navíc samostatný obývací pokoj s relaxační zónou a přímým vstupem na balkon, včetně nádherného výhledu do zahrady. Ložnice je vybavena pohodlnou postelí velikosti king a koupelna Vás překvapí svou velikostí i nadstandardním vybavením. Celková rozloha pokoje čítá příjemných 115 m², což vystačí až pro 3 dospělé a 1 dítě.

Ocean View Suite

Pravděpodobně nejkrásnější pokoj ze všech nabízených, Ocean View Suite, Vás uchvátí překrásným výhledem na oceán a pláž. Disponuje taktéž samostatným obývacím pokojem s velkoplošnou TV a příjemným posezením, z něhož se skrze velká francouzská okna dostanete na soukromý balkon. V ložnici naleznete pohodlnou postel velikosti king. Samozřejmostí je i prostorná koupelna s vanou i sprchou a neotřelým designem. Rozloha pokoje je 115 m², je vhodný pro maximálně 3 dospělé a 1 dítě.

Two-Bedroom Pool Villa

Soukromá tropická zahrada nabízí dostatek prostoru pro rodinu a přátele, společně se dvěma pokoji na stejné úrovni. Exkluzivní vila s obytnou plochou 270 m² umožňuje strávit kvalitní společné chvíle u bazénu. Relaxujte uvnitř v salonku při poslechu hudby nebo sledování filmu. Užijte si grilování venku na terase připravené soukromým šéfkuchařem a zažijte skutečně intuitivní služby od svého hostitele.

Four-Bedroom Pool Villa

Vila o rozloze 395 m² se nachází v zahradách a nabízí soukromý vchod přes krytý chodník a velkou terasu s obývacím a jídelním koutem. Hlavní ložnice nabízí přímý přístup k bazénu a na terasu. Horní patro nabízí hlavní ložnici s manželskou postelí velikosti King a vlastní koupelnou s balkonem a výhledem na soukromý bazén, dále ložnici s oddělenými postelemi a vlastní koupelnou. Soukromý kuchař Vám může připravit soukromé večeře nebo grilování.

Beach

Hotel se nachází přímo u krásné pláže se sametově hebkým bílým pískem, která je ideální jak k procházkám a odpočinku, tak ke koupání. 

Online price and discounts of Anantara Iko Mauritius Resort & Villas *****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Professional photo of Anantara Iko *****

Our photo of Anantara Iko *****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Anantara Iko Mauritius Resort & Villas

V hotelových restauracích se mísí chutě italské, francouzské, nizozemské, kreolské a čínské kuchyně, obohacené o originální přísady a postupy dle tradičních mauricijských receptů. Všechny restaurace byly navrženy s fantastickým citem pro detail, který zaznamenáte jak ve stylových interiérech, tak ve vyladěných pokrmech z těch nejčerstvějších surovin. Šéfkuchaři a další personál Vás budou hýčkat s takovou péčí, aby se každé jídlo stalo zážitkem, na který budete rádi vzpomínat.

Pokud zatoužíte po větším soukromí, můžete si objednat snídani do postele, nebo chutnou večeři na terase. Romantickou atmosféru zase zajistí večeře přímo na pláži, v osamoceném altánku osvětleném svíčkami, s fantastickým výhledem na moře a nebe plné hvězd. Osobní komorník, šéfkuchař a someliér se Vám budou věnovat s maximální péčí.

 

Restaurace

Horizon

Začněte každý den americkou snídaní s výhledem na mořský park Blue Bay. Obědy a večeře přinášejí ohromující rozmanitost exotických jídel od tradičních rybích vindaye po kamennou pizzu. Ať už sedíte v chladném interiéru nebo obdivujete zahrady a oceán pod širým nebem, rozsáhlý bufet vám umožní stolovat ve svém volném čase.

Snídaně: 7:00 – 10:30
Obědy: 12:00 – 15:00
Večeře: 18:30 – 22:00

Sea.Fire.Salt

Od otevřené kuchyně až po výhled na oceán, stolování v Sea.Fire.Salt. je fiesta pro smysly. Čerstvé mořské plody jsou grilovány k dokonalosti a křehká masa jsou posypána solí z celého světa, aby vytáhla jejich šťavnatou chuť. Posaďte se v moderní jídelně a kochejte se výhledem, nebo se vyhřívejte v mírném vánku v baru pod širým nebem.

Obědy: zavřeno
Večeře: 19:00 – 23:00

Bon Manzer

Přineste svou chuť k jídlu do tohoto barevného obědového podniku. Zdravé menu přináší do popředí nové oblíbené položky s bezlepkovými a vegetariánskými možnostmi. Objevte delikátní výživná jídla po ranní jízdě na kole nebo se připravte na odpolední pěší turistiku.

Obědy: 12:00 - 16:00

 

Bary

Karokan Bar

Příjemný a vzdušný bar s restaurací přímo u bazénu, s uvolněnou přímořskou atmosférou, kterou tolik milujeme. Osvěžte se tropickými koktejly, vychlazeným pivem a vínem, nebo ochutnejte nápadité saláty a chutné sendviče, kterými hravě zaženete malý hlad.

Otevírací doba: 08:30 - 23:30

Alkohol: 10:00 - 23:30

Občerstvení: 12:00 - 21:30

Sea. Fire. Salt Bar

Vychutnejte si koktejly a jednohubky před večeří v plážovém baru pod širým nebem v originální restauraci.

Otevírací doba: 16:00 - 23:00

Ravanne

Ideální místo pro vychutnání odpoledního čaje, kávy a lahodného pečiva.

In-Room Dining

Ať už se jedná o brzkou snídani, než se vydáte na horskou stezku, nebo pozdní noční svačina po vašem aktivním dni. Fantastický výběr z rozmanitých restaurací vám umožní oběd z mořských plodů na vaší terase nebo občerstvení v posteli, když budete chtít. Čerstvě připravené a doručené s přátelským úsměvem.

Snídaně: 06:00 - 11.00

Obědy: 11.00 - 17.00

Večeře: 17.00 - 23:00

 

Další kulinářské zážitky:

Zafran

Oslavte svou speciální příležitost v naší soukromé jídelně pro 6 až 18 hostů. Naši talentovaní šéfkuchaři sestaví kreativní degustační menu, které naláká vaše chuťové pohárky a zaujme vaše smysly.

Večeře: 19:00 - 22:00 (nutná rezervace)

1884

Užijte si degustaci vína z bohatě zásobených sklepů.

Otevírací doba: 18:00 - 19:30 (nutná rezervace)

Spice Spoons

Naučte se vařit tradiční jídla s šéfkuchařem, ochutnejte své výtvory k obědu nebo večeři a odneste si domů lepší znalosti mauricijské kuchyně a receptů (nutná rezervace).

Dining By Design

Dopřejte svému partnerovi intimní stolovací zážitek podle vašich přání. Vyberte si místo mezi stromy nebo v měkkém písku na pláži. Nechte si uspořádat piknik ve svěžích zahradách nebo se ponořte do extravaganze z mořských plodů u vašeho soukromého bazénu. Oddaný šéfkuchař, komorník a sommelier zajistí, že vaše jídlo bude na Mauriciu nezapomenutelným zážitkem (nutná rezervace).

All Inclusive

Balíček All Inclusive zahrnuje:

Jídlo a pití:

 • Snídani formou bufetu v restauraci Horizon (07:00 - 10:30)
 • Oběd formou bufetu nebo A La Carte v restauracích Horizon (12:00 - 15:00), Bon Manzer (12:00 - 21:00) a Karokan (12:00 - 21.30)
 • Večeře formou bufetu nebo A La Carte v restauracích Horizon (18:30 - 22:00), Sea.Fire.Salt (19:00 - 23:00) a Bon Manzer (19:00 - 21:00)
 • Na základě rezervace (24h) výběr obědů s sebou
 • Nápoje podávané v restauracích Karokan (10:00 - 23:30) a Sea.Fire.Salt (16:00 - 23:30)
 • Výběr místní minerální vody, nealkoholických nápojů, džusů, místních piv, lihovin, vín a denních koktejlů
 • Minibar doplňován jednou denně místní minerální vodou, nealkoholickými nápoji, džusy a místními pivy

 

Aktivity:

 • Přístup do wellness a aktivního wellness programu, který zahrnuje holistické aktivity dostupné dvakrát denně (Jóga, Tai Chi, Meditace), ukázku vaření, jazykové kurzy a ochutnávku rumu
 • Přístup na osvětlené tenisové kurty
 • Přístup do knihovny
 • Přístup do fitness centra (24/7)
 • Nemotorizované vodní sportovní aktivity (v závislosti na počasí) včetně výletu lodí se skleněným dnem v mořském parku (k dispozici je týdenní rozvrh)
 • Zařízení na přípravu čaje a kávy na pokoji
 • WIFI v resortu zdarma

 

Podmínky:

 • Nabídka nápojů All Inclusive je k dispozici denně od 10:00 do 23:30
 • Večeře v Sea.Fire.Salt vyžaduje rezervaci předem. Bude použit kredit na dospělého pro hosty s balíčkem All Inclusive
 • Balíček All Inclusive začíná ve 14:00 v den příjezdu a končí ve 12:00 v den odjezdu
 • Rodiny, hosté sdílející pokoje nebo cestující jako skupina musí mít vždy stejné podmínky balíčku (platí i pro děti)
 • Za nespotřebované položky nebude nabídnuta žádná kompenzace v hotovosti nebo naturáliích
 • Hotel si vyhrazuje právo uzavřít jakoukoli restauraci na základě provozních požadavků nebo z důvodu speciálních akcí a aktivit.
 • Všechny nápoje a potraviny jsou pouze pro osobní spotřebu a je nutné je objednávat po jednom
 • V rámci balíčků All Inclusive nelze provádět žádné objednávky s sebou z restaurací
 • Některé položky A La Carte menu mají dodatečný příplatek, který není zahrnut v All Inclusive nebo stravovacím plánu
 • O veškerých potravinových omezeních je třeba informovat resort při rezervaci
 • Restaurace a bary fungují v rámci letových řádů resortu, a proto mohou být některé restaurace a bary v určitou dobu zavřené
 • Otevírací doba, výběr a dostupnost se mohou měnit a resort si vyhrazuje právo tak učinit bez předchozího upozornění

 

Balíček All Inclusive nezahrnuje:

 • Všechny čokolády, občerstvení, vína a lihoviny z Minibaru
 • Tabákové výrobky
 • Telefon, fax, poštovní služby
 • Prádelnu, žehlení (na požádání je k dispozici žehlička na pokoji), čistírnu
 • Položky z Resort Boutique Shop
 • Stravování na pokoji (pokojová služba) – platí se poplatek za podnos
 • Půjčovnu aut nebo skútrů
 • Všechny ostatní výlety a aktivity (kromě těch, které jsou uvedeny jako zahrnuty)
 • Všechny lázeňské a salonní procedury a maloobchodní zboží
 • Lékaře a léky
 • Služby hlídání dětí

Golf in the hotel Anantara Iko Mauritius Resort & Villas

Na celém ostrově se nachází až neuvěřitelně hustá síť golfových hřišť nejrůznějších stupňů obtížnosti, od základních 9jamkových až po ty profesionální mistrovské.

Několik z nich se nachází pouhých 30–45 minut jízdy od resortu Anantara Iko a jsou dostupné bezplatnou kyvadlovou dopravou přímo od hotelu. Hosté resortu jsou zváni, aby si dopřáli nezapomenutelný golfový zážitek v Avalon Golf Estate, který se nachází pouhých 40 minut od letoviska. Toto hřiště poskytuje výhled na majestátní hory které obklopují Grand Bassin.

Activity

Pokud rádi objevujete nová místa nebo milujete dobrodružství, jistě uvítáte zajímavou nabídku aktivit a exkurzí, kterou si pro Vás resort Anantara Iko přichystal. K dispozici je celá řada vodních aktivit, jako je jízda na kajaku, katamaránu nebo potápění. Kromě nezbytného šnorchlování a pozorování hejn barevných ryb, které se prohánějí kolem korálových útesů nedaleko Blue Bay Marine, byste měli vyzkoušet například zapálené vyprávění průvodce o bohaté historii Mauricia, které si vyslechnete na některých z pěších výletů po okolí.

Dále byste neměli vynechat ani návštěvu Národního historického muzea nebo využít nabídky tematicky zaměřených exkurzí, jako například okruh po stopách čaje a rumu, kde navštívíte místní destilerii, ochutnáte lokální čajové odrůdy nebo spatříte nádherný vodopád a pestrobarevně zbarvenou půdu místních svahů.

Sport and wellness Anantara Iko *****

Dopřejte si jedinečný zážitek pro všechny smysly. V místních lázních Anantara Spa okuste magickou sílu ajurvédských ozdravných procedur a tureckých rituálů Hammam, jejichž účinnost je ještě znásobena lokálními přírodními přípravky s až neuvěřitelným omlazujícím účinkem.

Po uklidňující lázni můžete také vyzkoušet některou z bohaté nabídky thajských masáží, užít si relaxační kosmetické procedury, nebo si jen tak odpočinout ve vířivce či v jedné z odpočinkových místností.

Kromě relaxačního wellness a tureckých lázní můžete ve volném čase využít i plně vybavenou posilovnu s kardio zónou nebo dva tenisové kurty, které se v resortu nachází.

Anantara Spa otevírá denně od 8:00 do 20:00.

Children in the hotel Anantara Iko *****

Resort je vhodný i pro rodiny s dětmi. Mladší návštěvníci ve věku do 12 let se skvěle zabaví v dětském klubu se zábavnými animátory a nepřeberným množstvím aktivit, na vyžádání je k dispozici i chůva, která se s láskou postará i o ty nejmenší.

Transfer Anantara Iko Mauritius Resort & Villas

Anantara Iko Mauritius Resort & Villas se nachází 15 minut od mezinárodního letiště Sir Seewoosagur Ramgoolam, malebnou cestou mezi poli cukrové třtiny a papájovými háji. Transferové služby Anantara Iko Mauritius nabízejí bezproblémovou dopravu do/z resortu.

Map - Anantara Iko Mauritius Resort & Villas *****

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel Anantara Iko Mauritius Resort & Villas *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Anantara Iko Mauritius Resort & Villas *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík +420 724 065 774

Hotel reviews Anantara Iko Mauritius Resort & Villas *****

Flight connections to Mauritius

Ing. Martina Melková
Anantara Iko Mauritius Resort & Villas
„I traveled the world.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.