Tamarina Golf, Spa & Beach Club ****

Mauritius

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
Tamarina Golf, Spa & Beach Club

Pro hotel Tamarina Golf, Spa & Beach Club není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Tamarina Golf, Spa & Beach Club.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Price
CZK - /person
Original price
CZK -/person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
We
personally
visited the hotel

Hotel Tamarina Golf, Spa & Beach Club ****

Rating 8.8 Rated by 1 clients
Detailed evaluation
Location Mauritius, Flic and Flac | Show map
Meal Half board, Full board, All Inclusive | More about gastronomy
Specialist tips Small eco-friendly resort Golf coarse and beautiful Spa All inclusive

Description of Tamarina Golf, Spa & Beach Club **** Mauritius

V malém butikovém hotelu Tamarina si užijete klidnou dovolenou u oceánu se spoustou možností zajímavých aktivit v okolí. Hotel leží poblíž vesničky Tamarin ve stejnojmenné romantické zátoce, která je vyhledávaným místem pro pozorování delfínů a velryb. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází profesionální golfové hřiště, kde si můžete zahrát za zvýhodněných podmínek. Nadaleko se rozkládá vyhlášený přírodní park Casela se zoo ve volné přírodě a širokou nabídkou zábavy pro děti i dospělé. Objevovat můžete také nedaleké saliny k získávání soli nebo národní park Black river.

Zatímco mimo hotel si užijete dobrodružství, v hotelu vládne naprostý klid a pohoda. Tamarina je postevna v typickém africkém stylu. Budovy s doškovými střechami jsou obklopeny spoustou zeleně. Užijete si zde velmi pěkné Spa, písečnou pláž lemovanou svěží zelení a malý terasovitý areál s krásnými bazény. Vaše gastronomické požadavky budou uspokojeny ve třech restauracích s rozmanitou kuchyní. Budete se zde cítit příjemně, daleko od rušných turistických center. 

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Tamarina Golf, Spa & Beach Club

Tamarinu doporučujeme milovníkům přírody a odpočinku na čerstvém vzduchu, kteří vyhledávají menší butikové hotely daleko od turistů. Najdete zde velmi příjemnou a pohodlnou základnu pro výlety. Ve volných chvílích si dosyta užijete pláž a moře nebo hotelové wellness. Areál je menší, klidnější, a poskytuje naprosto všechno, co potřebujete pro krásnou exotickou dovolenou. Navíc si na své příjdou i milovníci golfu.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Mgr. Iveta Nožičková
Mgr. Iveta Nožičková +420 724 730 008

Room types

Deluxe Room Garden View

Celkem 30 pokojů Deluxe s výhledem do zahrady (39 m2) je situováno v přízemí, prvním patře a druhém patře...

Deluxe Room Sea View

Pokoje Deluxe s výhledem na moře (39 m2) jsou situovány v přízemí, prvním patře a ve druhém patře a vyznačují se okrovými a oranžovými tóny v kombinaci s dřevěnými prvky...

Deluxe Room Beachfront

Resort nabízí také 8 pokojů Deluxe Beachfront (39 m2), které se nacházejí nejblíže pláže v přízemí, prvním patře a druhém patře, Vám nabídnou příjemnou atmosféru s hřejivými t..

Gastronomy and hotel restaurants

Resort Tamarina se pyšní čtyřmi restauracemi a třemi bary, které potěší milovníky gastronomie. Níže si můžete prohlédnout jednotlivé možnosti.

L'Escale

Hlavní hotelová restaurace poskytuje výhled na bazén a záliv Tamarin, přičemž podává bufetovou snídani, italskou kuchyni na obědy a tematické menu s místními pokrmy na večeře. Má kapacitu 100 osob.

Laplaz

Poznejte tuhle restauraci poblíž pláže a pochutnejte si na lehké občerstvení během dne. Menu zahrnuje salátový bar a lahodné sandwiche.Večer pak restaurace nabízí více gurmánských možností s celou řadou mořských plodů. Během stolování se můžete kochat výhledy na vody zálivu Tamarin. Restaurace je uzavřena v nedělní a pondělní večery.

Le Dix-Neuf

Každý den od 7 do 19 hod je otevřená restaurace Le Dix-Neuf, aby Vás přivítala na snídani, obědu či chlazeném pivu. Restaurace se nachází v golfovém klubu.

La Dame Créole

Restaurace nabízí místní kreolské pokrmy k obědu, k večeři se mění na Steak house. Restaurace je uzavřena v nedělní a pondělní večery.

Baboon Bar

Hlavní hotelový bar je otevře celodenně a nabízí celou řadu nápojů a koktejlů od mezinárodních klasik až po místní speciality. Osvěžte se během dne a ponořte se do bazénu nebo si dopřejte večerní pohodu s koktejlem v ruce.

Ti Baz

Plážový bar Ti Baz je otevřen během dne s nabídkou unikátních koktejlů z místních rumů. Je to ideální místo pro relaxaci a obdivování západu slunce v pozdním odpoledni.

Wine Gallery

Milovníci vína se mohou těšit na úžasnou sbírku vín, přičemž si mohou vybrat, které bude nejlépe sedět k vybranému pokrmu. Do zdejší sbírky patří vína z celého světa včetně Francie, Jižní Afriky a Latinské Ameriky.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of Tamarina Golf, Spa & Beach Club

V hotelu Tamarina je pouze padesát pokojů přizpůsobených především pro klidnou a pohodovou dovolenou. Hotelové budovy byly postaveny tak, aby kvůli nim nemusel padnout ani jediný strom. Můžete si tak užívat příbytek v autentickém tropickém prostředí kaskádového rázu.
Pokoje Deluxe působí díky ladění do okrové barvy v kombinaci se dřevem hřejivým a útulným dojmem. Mají rozlohu 39m2 a poskytují dostatek klidu i soukromí. Vybavení je vyrobeno z ekologickým materiálů šetrných k přírodě. K dispozici jsou tři kategorie pokojů Deluxe - s výhledem do zahrady, s výhledem na moře nebo plážové pokoje. Společné vybavení pro všechny kategorie zahrnuje: balkon se zahraním nábytkem, klimatizaci, sejf, zařízením na přípravu kávy a čaje, minibar, Wi-fi zdarma a televizi se satelitním vysíláním a DVD přehrávačem.

Room types

Deluxe Room Garden View

Celkem 30 pokojů Deluxe s výhledem do zahrady (39 m2) je situováno v přízemí, prvním patře a druhém patře. Pyšní se hřejivými tóny a přírodními materiály, což interiéru dodává pocit domova. Do vybavení patří také balkon s posezením a s výhledem na tropickou vegetaci. V pokoji najdete také manželskou postel o velikosti king nebo dvě samostatná lůžka s možností přistýlky, koupelnu se sprchou a toaletou, stropní ventilátor, klimatizaci, zrcadlo, šatní prostor, minibar s nealko nápoji a pivem, zařízení na přípravu kávy a čaje, telefon, bezplatné Wi-Fi, vysoušeč vlasů a LCD TV.

Deluxe Room Sea View

Pokoje Deluxe s výhledem na moře (39 m2) jsou situovány v přízemí, prvním patře a ve druhém patře a vyznačují se okrovými a oranžovými tóny v kombinaci s dřevěnými prvky. Každý pokoj nabízí vlastní balkon s nábytkem a úžasnými výhledy na moře. V pokoji najdete také manželskou postel o velikosti king nebo dvě samostatná lůžka s možností přistýlky, koupelnu se sprchou a toaletou, stropní ventilátor, klimatizaci, zrcadlo, šatní prostor, minibar s nealko nápoji a pivem, zařízení na přípravu kávy a čaje, telefon, bezplatné Wi-Fi, vysoušeč vlasů, LCD TV, čtecí světla a láhev šumivého vína při příjezdu.

Deluxe Room Beachfront

Resort nabízí také 8 pokojů Deluxe Beachfront (39 m2), které se nacházejí nejblíže pláže v přízemí, prvním patře a druhém patře, Vám nabídnou příjemnou atmosféru s hřejivými tóny a komfortním vybavením v africkém stylu. Každý pokoj má vlastní balkon s posezením a výhledem na záliv Tamarin. V pokoji najdete také manželskou postel o velikosti king nebo dvě samostatná lůžka s možností přistýlky, koupelnu se sprchou a toaletou, stropní ventilátor, klimatizaci, zrcadlo, šatní prostor, minibar s nealko nápoji a pivem, zařízení na přípravu kávy a čaje, telefon, bezplatné Wi-Fi, vysoušeč vlasů, LCD TV, čtecí světla, láhev šumivého vína při příjezdu, pokojovou službu, kávovar Nespresso a 30minutovou masáž na osobu.

Beach

Přímo u hotelu najdete pláž s jemným pískem a čisté moře. Vlevo od hotelu je moře kamenité, ale vpravo se rozkládá krásná zátoka s písčitým dnem. Lokalita je vhodná pro výlety za velrybami i delfíny. 

Online price and discounts of Tamarina Golf, Spa & Beach Club ****

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
Tamarina Golf, Spa & Beach Club

Pro hotel Tamarina Golf, Spa & Beach Club není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Tamarina Golf, Spa & Beach Club.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Price
More details
CZK - /person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Price for
honeymooners

More details
CZK - /person
Hotel,
CZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Includes all fees
Nezávazně poptat More details

Cena zájezdu v CZK/person zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

RETURN DEPARTURE
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >
sobota1.10.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >
neděle2.10.2016 -The best priceDetail > -The best priceDetail > -The best priceDetail >

Price in CZK/person includes all current discounts. Click through the selected date to get to the price detail.

Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
 

Professional photo of Tamarina Golf, Spa & Beach Club ****

Our photo of Tamarina Golf, Spa & Beach Club ****

Gastronomy and hotel restaurants Tamarina Golf, Spa & Beach Club

Resort Tamarina se pyšní čtyřmi restauracemi a třemi bary, které potěší milovníky gastronomie. Níže si můžete prohlédnout jednotlivé možnosti.

L'Escale

Hlavní hotelová restaurace poskytuje výhled na bazén a záliv Tamarin, přičemž podává bufetovou snídani, italskou kuchyni na obědy a tematické menu s místními pokrmy na večeře. Má kapacitu 100 osob.

Laplaz

Poznejte tuhle restauraci poblíž pláže a pochutnejte si na lehké občerstvení během dne. Menu zahrnuje salátový bar a lahodné sandwiche.Večer pak restaurace nabízí více gurmánských možností s celou řadou mořských plodů. Během stolování se můžete kochat výhledy na vody zálivu Tamarin. Restaurace je uzavřena v nedělní a pondělní večery.

Le Dix-Neuf

Každý den od 7 do 19 hod je otevřená restaurace Le Dix-Neuf, aby Vás přivítala na snídani, obědu či chlazeném pivu. Restaurace se nachází v golfovém klubu.

La Dame Créole

Restaurace nabízí místní kreolské pokrmy k obědu, k večeři se mění na Steak house. Restaurace je uzavřena v nedělní a pondělní večery.

Baboon Bar

Hlavní hotelový bar je otevře celodenně a nabízí celou řadu nápojů a koktejlů od mezinárodních klasik až po místní speciality. Osvěžte se během dne a ponořte se do bazénu nebo si dopřejte večerní pohodu s koktejlem v ruce.

Ti Baz

Plážový bar Ti Baz je otevřen během dne s nabídkou unikátních koktejlů z místních rumů. Je to ideální místo pro relaxaci a obdivování západu slunce v pozdním odpoledni.

Wine Gallery

Milovníci vína se mohou těšit na úžasnou sbírku vín, přičemž si mohou vybrat, které bude nejlépe sedět k vybranému pokrmu. Do zdejší sbírky patří vína z celého světa včetně Francie, Jižní Afriky a Latinské Ameriky.

All Inclusive

All Inclusive balíček (platný 01.11.2022 - 31.10. 2023) zahrnuje:

 • snídaně v čase 7-10 hod v restauraci L'Escale, nebo v golfové restauraci Le Dix-Neuf
 • obědy v L'Escale, Laplaz, La Dame Créole nebo Le Dix Neuf v čase 12-15 hod
 • večeře v L'Escale, La Dame Créole nebo Laplaz v čase 19-22 hod (nezahrnuje speciální menu, humra apod.)
 • bary - výběr ze tří barů podávající nápoje (nealko nápoje, džusy, pivo, vybrané koktejly, čaj, americkou kávu, místní alkohol a rozlévané víno) - Baboon Bar (10-23 hod), Ti baz (11 - 22) a Wine gallery
 • minibar - nealko nápoje a pivo (doplňováno jednou denně)

Všechny nápoje musí být objednány a zkonzumovány v baru nebo restauraci.

Golf in the hotel Tamarina Golf, Spa & Beach Club

Golf si můžete zahrát přímo u hotelu, na osmnáctijamkovém hřišti 72 Championship golf course navrženým Rodneym Wrightem. Hotel svým klilentům nabízí Green fee zdarma (na osobu na den, golfový vozík a vybavení je za příplatek, týká se klientů, kteří mají zakoupen program all inclusive nebo plnou penzi.)
Hotel Tamarina je jediným butikovým resortem na ostrově, který má vlastní golfové hřiště. Golf si zde mohou zahrát jak profesionální hráči, tak také volnočasoví milovníci golfu. Každý si přijde na své. Když k tomu přidáte úchvatné přírodní prostředí a dechberoucí výhledy na horu Rempart a záliv Tamarin, nebude se Vám chtít pryč z greenu.Využívat můžete tréninkovou oblast, šatny se sprchami, bar, restauraci, profesionální obchod, akademii s kurzy od profesionálů, půjčovnu vybavení a mnohé další.

Hosté si navíc mohou vyzkoušet i hru na partnerském golfovém hřišti Heritage Golf Club, kam jezdí z hotelu kyvadlová doprava.

Activity

Resort Tamarina je místem, kde se rozhodně nudit nebudete, i když má spíše ráz klidné oázy. Během večerů s koktejlem v ruce se můžete těšit na zábavu v podobě vystoupení místních hudebníků. Skvělým zážitke je návštěva nedalekého parku Casela, kde najdete kousek opravdové safari Afriky na Mauríciu. Hotel nabízí samozřejmě nespočet sportovního vyžití ať už na souši nebo na moři.

Bezplatné aktivity

- vstupenky do parku Casela jednou za pobyt zdarma (pro zájezdy nad 2 noci) - safari s africkými zvířaty, zdarma kyvadlová doprava mezi hotelem a parkem

- vstup zdarma do sportovního centra SPARC, kde jsou k dispozici prostory pro sporty jako finess, fotbal, rugby, petanque, jogging, basketball, nebo také bazén na plavání. Doprava z hotelu a zpět zajištěna zdarma

- 2 tenisové kurty

- kardio fitness

- stolí hry, malá knihovna

- plážové hry

- vstup zdarma a transfer do nákupního centra Cascavelle Shopping Mall

Aktivity za poplatek

- golf, golfové vozíky a vybavení

- lekce surfování

- pádlování ve stoje (stad-up paddle)

- kajaky

- kitesurfing

- výlety za delfíny

- potápění

- rybaření

- vodní lyže

- výlety na lodi s proskleným dnem

- půjčovna bicyklů

Delegát a služby in Mauritius

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně čtyři delegáty v češtině nebo slovenštině, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport and wellness Tamarina Golf, Spa & Beach Club ****

SPA L´Acacia

V lázních je prostor se čtyřmi masážními pokoji pro jednoho a třema masážními pokoji pro dvojice. Lázně nabízejí široký výběr masáží, tělové péče, kosmetických procedur a koupelových rituálů, které Vám pomohou uvolnit se po trekování, po golfu, nebo jen tak během odpočinkové dovolené.

Populární jsou speciální procedury jako kokosový rituál s masáží, zábalem a dalšími procedurami nebo ájurvédské techniky, masáž od dvou terapeutů, péče o chodidla nebo procedury založené na léčivých účincích stromu Moringa.

Lázně jsou otevřeny každý den od 09h00 do 20h00.

Children in the hotel Tamarina Golf, Spa & Beach Club ****

Děti lze ubytovat ve všech hotelových pokojích. Dovoleny jsou až 2 přistýlky. Hotel však nemá dětský klub.

Transfer Tamarina Golf, Spa & Beach Club

Transfer automobilem z letiště do hotelu Tamarina trvá přibližně 1 hodinu jízdy skrze střed ostrova, takže i samotný transfer pro Vás bude takovým příjemný zážitkem v podobě vyhlídkové jízdy.

Map - Tamarina Golf, Spa & Beach Club ****

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel Tamarina Golf, Spa & Beach Club ****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Tamarina Golf, Spa & Beach Club ****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Mgr. Iveta Nožičková
Mgr. Iveta Nožičková +420 724 730 008

Hotel reviews Tamarina Golf, Spa & Beach Club ****

Flight connections to Mauritius

Bc. Petra Melková
Tamarina Golf, Spa & Beach Club
„I traveled the world.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.