Mystik Life Style Hotel ***

Mauritius
We
personally
visited the hotel

Hotel Mystik Life Style Hotel ***

Location Mauritius, Grand Bay (Grand Baie) | Show map
Meal Breakfast, Half board | More about gastronomy
Specialists who
visited the hotel

Description of Mystik Life Style Hotel *** Mauritius

Ráj v podobě hotelu Mystik Life Style a jeho okolí čeká na Vaši návštěvu. Ostrov Maurícius nabízí únik do světa beze spěchu a s bezmeznými možnostmi relaxace. Budete okouzleni krásou, šarmem a klidem ostrova, a to při zachování luxusu a pohodlí hotelu Mystik Life Style. Utečte do dálek, kde Vás práce nedostihne. Odlehlý a klidný resort je ideální destinací pro ty, kteří si chtějí odpočinout od uspěchaného každodenního života. Těšte se na nezapomenutelnou dovolenou s pocitem, že Vašim hostitelem budou místní obyvatelé.

Ať už se rozhodnete trávit den na pláži nebo cestováním po ostrově, pro Vaše chuťové pohárky bude potěšením návštěva hotelové restaurace #36, kde si můžete pochutnat na čerstvých mořských plodech a místní či mezinárodní kuchyni. Ve večerních hodinách pak máte možnost relaxovat při živé zábavě s koktejlem v ruce.

Read more  Make an enquiry

Room types

Standard Room (35 m²)

Standardní pokoje jsou ideální pro hosty, kteří hledají pohodlí krásné, moderní a dobře vybavené místnosti...

Standard Sea View Room (35 m²)

Standardní pokoje s výhledem na moře jsou privilegiem radosti. Využijte kdykoliv ten nádherný výhled na pláž a lagunu Mont Choisy z Vaší vlastní terásky...

Deluxe Room (35 m²)

Deluxe pokoje jsou právě to, co potřebujete k pravému odpočinku. Posaďte se, přemýšlejte o triviálních věcech a relaxujte. Tohle je Váš domov v hotelu Mystik. Pokoje se nachází ve 2...

Gastronomy and hotel restaurants

V tuto chvíli neexistuje žádný balíček all inclusive, tudíž resort hostům nabízí polopenzi.

#36 - pro skutečné kulinářské zážitky jste zváni do restaurace a baru s názvem #36 k objevování chutných pokrmů mezinárodní i místní kuchyně. Kolemjdoucí či místní obyvatelé se mohou zastavit na kávu anebo si dát dezert, využijte toho a poznejte se navzájem!

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of Mystik Life Style Hotel

Mystik Life Style Hotel nabízí celkem 35 pokojů ve 3 kategoriích. Všechny pokoje mají vlastní kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a sporákem. Koupelna je se sprchou a toaletou. Všechny kategorie pokojů jsou maximálně pro 2 osoby (přistýlka není možná).

Všechny pokoje jsou vybaveny: TV s plochou obrazovkou a satelitem, ložním povlečením ze 100% bavlny, Wi-Fi připojením, minibarem, trezorem, psacím stolkem, telefonem, klimatizací a stropním ventilátorem.

Room types

Standard Room (35 m²)

Standardní pokoje jsou ideální pro hosty, kteří hledají pohodlí krásné, moderní a dobře vybavené místnosti. Pokoje disponují manželskou postelí o velikosti King nebo 2 samostatnými lůžky. Mají balkón a jsou zařízeny v čistých tónech bílé s barevnými akcenty.

Standard Sea View Room (35 m²)

Standardní pokoje s výhledem na moře jsou privilegiem radosti. Využijte kdykoliv ten nádherný výhled na pláž a lagunu Mont Choisy z Vaší vlastní terásky. Pokoje disponují manželskou postelí o velikosti King nebo 2 samostatnými lůžky.

Deluxe Room (35 m²)

Deluxe pokoje jsou právě to, co potřebujete k pravému odpočinku. Posaďte se, přemýšlejte o triviálních věcech a relaxujte. Tohle je Váš domov v hotelu Mystik. Pokoje se nachází ve 2. a nejvyšším patře (přístupné přes schodiště) a poskytují nádherný výhled na záliv Mont Choisy a lagunu z vlastní terasy. Pokoje disponují manželskou postelí o velikosti King nebo 2 samostatnými lůžky. Vrchol luxusu pokojů Deluxe: Nespresso kávovar s kapslemi k dispozici, zdvořilostní balíček s čaji Kusmi, minerální voda při příjezdu, župan a přezůvky.

Beach

Hotelová pláž sice není ta nejlepší na Mauríciu (v laguně jsou kameny), ale pár metrů odtud začíná jedna z nejkrásnějších dlouhých pláží na ostrově - Mont Choisy, a navíc jižně od hotelu je další úchvatná pláž Trou aux Biches.

Online price and discounts of Mystik Life Style Hotel ***

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Professional photo of Mystik Life Style Hotel ***

Video

Gastronomy and hotel restaurants Mystik Life Style Hotel

V tuto chvíli neexistuje žádný balíček all inclusive, tudíž resort hostům nabízí polopenzi.

#36 - pro skutečné kulinářské zážitky jste zváni do restaurace a baru s názvem #36 k objevování chutných pokrmů mezinárodní i místní kuchyně. Kolemjdoucí či místní obyvatelé se mohou zastavit na kávu anebo si dát dezert, využijte toho a poznejte se navzájem!

Delegát a služby in Mauritius

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně čtyři delegáty v češtině nebo slovenštině, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport and wellness Mystik Life Style Hotel ***

Pobyt v Mystik Life Style Hotel znamená být v centru jednoho z nejoblíbenějších pobřeží ostrova. Nejprve si zajděte do městečka Grand Baie (Grand Bay), která je centrem všech severních aktivit. Grand Bay Vás bude svádět s jeho obchody, galeriemi, nákupními či jachtařskými centry, bezpočtem restaurací a kaváren po celé délce jeho tyrkysové zálivu. Grand Bay je také centrum nočního života s nepřeberným množstvím barů a nočních klubů na ostrově.

Naopak bude velmi těžké opustit nádherné pobřeží zálivu Mont Choisy, které je lemováno stálezelených přesličníků (tropické stromy), táhnoucí se malátně v oblouku. Pláž Mont Choisy na severu je jedna z oblíbenějších pro návštěvníky a místní obyvatele. Chcete vědět a vidět víc? Personál hotelu Mystik Vám jistě poskytne pomoc v pátrání po dobrodružství celého ostrova.

Map - Mystik Life Style Hotel ***

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel Mystik Life Style Hotel ***

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Mystik Life Style Hotel ***, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Katarina Hutníková
Katarina Hutníková +421 948 759 074

Hotel reviews Mystik Life Style Hotel ***

Flight connections to Mauritius

Ing. Martina Melková
Mystik Life Style Hotel
„I traveled the world.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.