Lakaz Chamarel Exclusive Lodge ****

Mauritius
We
personally
visited the hotel

Hotel Lakaz Chamarel Exclusive Lodge ****

Rating 10 Rated by 1 clients
Detailed evaluation
Location Mauritius | Show map
Meal Half board, Full board | More about gastronomy
Specialists who
visited the hotel

Description of Lakaz Chamarel Exclusive Lodge **** Mauritius

Lakaz Chamarel Exclusive Lodge je malý butikový hotel s rodinnou atmosférou tolik oblíbených útulných penzionů, ale s prvotřídními službami, za které by se nemusel stydět leckterý 5hvězdičkový hotel. Lakaz Chamarel je klenotem v srdci bujné tropické zahrady o velkolepé rozloze 12 hektarů, obklopeným horami úchvatné oblasti Chamarel. Tato bezvadná lokace Vám zajistí pocit exkluzivity a klidu; je jako stvořená pro všechny milovníky harmonické přírody, kteří ale nechtějí polevit ze svých vysokých nároků.

Lakaz Chamarel se vyznačuje všudypřítomnou zelení, citlivou výzdobou a vybavením, které nenarušuje přírodní krásy krajiny, a delikatesní kuchyní vycházející z místních tradičních chutí. K dispozici budete mít 15 jedinečných pokojů a apartmánů, které skvěle korespondují s přírodním rázem celého hotelu.

Kromě skvělé polohy hotelu, která je jako stvořená pro různé výlety do okolí a objevování tajemných krás oblasti Chamarel, jistě oceníte i bazén s fantastickým výhledem do údolí, nedalekou pláž a velice profesionální a přátelský personál.

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Lakaz Chamarel Exclusive Lodge

Kromě samotného ubytování si můžete objednat jeden ze 2 balíčků doplňkových služeb Lakaz Formula, Tranquility nebo Comfort.

Tranquility

Balíček zahrnuje obědy včetně dezertu denně od 12:00 do 15:00 a domácí pečivo od 16:00 do 17:30. V nabídce jsou dále limonády, pivo, voda, džus, čaj, káva a horká čokoláda, nebo služby jako praní či zapůjčení bicyklů (s možností obědů s sebou).

Comfort

Balíček je nabízen při pobytu delším, než 3 noci, a zahrnuje obědy včetně dezertu denně od 12:00 do 15:00, domácí pečivo od 16:00 do 17:30, dále limonády, pivo, vodu, džus, čaje, kávu a horkou čokoládu, jednohubky servírované každý večer na pokoji, služby jako praní a zapůjčení bicyklů (s možností obědů s sebou) jsou samozřejmostí. Dle délky Vašeho pobytu pak budete mít k možnost využít i služby wellness*.

 • Comfort 1 – při pobytu delším než 3 dny: kokosová maska + masáž zad (45 minut na osobu)
 • Comfort 2 – při pobytu delším než 7 dní: kokosová maska + relaxační masáž (75 minut na osobu)
 • Comfort 3 – při pobytu delším než 15 dní: 2x kokosová nebo kávová maska, 2x relaxační masáž (75 minut na osobu)

*Masáže a masky nejsou kumulativní ani kombinovatelné mezi jednotlivými balíčky.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Ing. Pavlína Zbořilová
Ing. Pavlína Zbořilová +420 724 730 003

Room types

Lakaz Standard

Základní pokoje s příjemnou rozlohou 50 m² ideální pro dvě osoby. Disponují terasou s výhledem orientovaným k bazénu, stejně jako venkovní sprchou a bohatě vybavenou vnitřní koupelnou..

Kaz Supérior

Vyšší kategorie pokojů s rozlohou 60 m², maximální kapacitou 3 dospělí, a s terasou orientovanou do zahrady, vypínající se nad bazénem a doškovými střechami salonku a baru...

Garden Pool Suite

Tyto apartmány disponují fantastickou rozlohou 95 m² a jsou vhodné pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti...

Seaview Pool Suite

Jistě Vás překvapí velkolepá rozloha 110 m², kterou apartmány disponují. Jsou tak opravdu vzdušné a dostatečně prostorné i pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 1 dítě...

Gastronomy and hotel restaurants

Místní kuchyně Vám přiblíží pestrý svět chutí a vůní, který ožívá pod rukama zkušeného šéfkuchaře Nicolase Eddyho a jeho mistrovského týmu. Připraví Vám nejrůznější speciality podle tradičních mauricijských receptů a jejich moderní variace, vždy uvařené z čerstvých lokálních surovin.

Bohaté americké snídaně jsou podávány denně od 7:45 do 10:15. V nabídce naleznete mimo jiné kávu, espresso, čaj, čokoládu, šťávu z čerstvého ovoce, domácí chléb, domácí džem, máslo, sýry, cereálie, ovoce, sladké pečivo, koláče, farmářská vejce z vesnice Chamarel, slaninu, rajčata a mnoho dalšího. Jestliže si rádi přispíte, nezoufejte. Personál Vám rád připraví i pozdní kontinentální snídani.

Obědy si můžete vybrat z pestré nabídky à la carte, kde naleznete různé saláty, čerstvé těstoviny, ryby, sendviče, ale i typické mauricijské pokrmy. Doporučujeme také vyzkoušet malé tradiční restaurace ve vesnici Chamarel.

Večeře jsou podávány denně od 19:00 do 21:30 formou denního menu nebo stálé nabídky à la carte. V denním menu budete mít vždy na výběr ze 2 různých předkrmů a 2 hlavních chodů, a samozřejmě vše završíte skvělým dezertem. V případě větší obsazenosti a příznivého počasí budete mít možnost vyzkoušet i bohaté večeře formou bufetu.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of Lakaz Chamarel Exclusive Lodge

V jediné budově hotelu Lakaz Chamarel Exclusive naleznete veškeré potřebné zázemí: recepci, salonky, televizní místnost a knihovnu, ale také jídelnu s otevřenou kuchyní, kde si pochutnáte na nejrůznějších specialitách, které pro Vás kuchaři připraví.

V hlavní budově se nachází také všech 20 pokojů a apartmánů. Každý z nich byl navržen samostatně, aby odrážel diverzitu ostrova a jeho kultury. Pokoje jsou tak laděny do afrického, čínského, indického, nebo tropického stylu, jenž se promítá do druhů použitého dřeva, rozložení nábytku, dekorací a různého barevného tónování na stěnách. Všechny pokoje jsou po budově rozmístěny tak, aby se hosté navzájem nerušili. Vaše soukromí proto bude zajištěno za všech okolností.

Room types

Lakaz Standard

Základní pokoje s příjemnou rozlohou 50 m² ideální pro dvě osoby. Disponují terasou s výhledem orientovaným k bazénu, stejně jako venkovní sprchou a bohatě vybavenou vnitřní koupelnou. Na výběr budete mít z variant Lakaz Dibois, v orientálním designu s kovovými prvky, Lakaz Feraye, vybavený dřevěným nábytkem z Indie a obrazy mauricijských umělců, a Lakaz Bambou, se stále zeleným bambusem přímo v koupelně.

Kaz Supérior

Vyšší kategorie pokojů s rozlohou 60 m², maximální kapacitou 3 dospělí, a s terasou orientovanou do zahrady, vypínající se nad bazénem a doškovými střechami salonku a baru. V každém pokoji Superior naleznete i prostornou koupelnu s venkovní sprchou. Na výběr budete mít z variant Kaz Namasté, pokoje s hindu výzdobou a nástěnnou malbou od mauricijského umělce K. Jundoosinga, Kaz Tropikal, svěží pokoj inspirovaný přírodou, Kaz Zen, s asijským nádechem, nebo Kaz Africa, s nábytkem z exotických afrických dřevin, ručně sbíraných po velké tropické bouři a recyklovaných ve stylový nábytek.

Garden Pool Suite

Tyto apartmány disponují fantastickou rozlohou 95 m² a jsou vhodné pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti. Kromě výhledu do zahrady se můžete těšit na soukromý bazén, koupelnu na čerstvém vzduchu anebo kávovar značky Nespresso. Apartmánů je celkem 8, pojmenovaných po populárních mauricijských legendách a příbězích o lásce: Reshma, Paul et Virginie, La Dame Créole a Kithnou.

Seaview Pool Suite

Jistě Vás překvapí velkolepá rozloha 110 m², kterou apartmány disponují. Jsou tak opravdu vzdušné a dostatečně prostorné i pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 1 dítě. Jsou orientovány k oceánu, posezení na terase tedy bude opravdu výjimečné. V hotelu se nachází celkem 4 apartmány tohoto typu, pojmenované po nejvýznamnějších vrcholech ostrova: Tourelle Tamarin, Rempart, Trois Mamelles a Piton Rivière Noire. Ve všech naleznete jedinečné výrobky z designového studia Novateur, skvěle doplněné obrazy a kovovými doplňky od mauricijských umělců.

Exclusive Pool Suite

Exkluzivní apartmán Piton Canot Vám nabízí vysoký nadstandard, který si zapamatujete. Po celou dobu pobytu můžete očekávat pravidelnou donášku chutného občerstvení přímo na pokoj, denně čerstvé pečivo a ovoce, nebo například lahve pitné vody. Ani zde samozřejmě nechybí kávovar značky Nespresso. Interiér je vyveden v exotickém dřevě s kovanými doplňky a dekoracemi z mauricijského studia Novateur. Apartmán ubytuje 2 dospělé a 1 dítě nebo 3 dospělé.

Beach

Budete se nacházet zhruba 10–15 minut jízdy od jedněch z nejkrásnějších pláží ostrova, Morne a Baie du Camp, a od romantických pobřežních městeček Black River a La Gaulette. K pláži se dostanete i na kole, krásnou cestou přes vesnici Chamarel až k Morne. Pokud se na návrat budete cítit příliš unavení, hotelový personál pro Vás zařídí odvoz.

Online price and discounts of Lakaz Chamarel Exclusive Lodge ****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Professional photo of Lakaz Chamarel Exclusive ****

Our photo of Lakaz Chamarel Exclusive ****

Gastronomy and hotel restaurants Lakaz Chamarel Exclusive Lodge

Místní kuchyně Vám přiblíží pestrý svět chutí a vůní, který ožívá pod rukama zkušeného šéfkuchaře Nicolase Eddyho a jeho mistrovského týmu. Připraví Vám nejrůznější speciality podle tradičních mauricijských receptů a jejich moderní variace, vždy uvařené z čerstvých lokálních surovin.

Bohaté americké snídaně jsou podávány denně od 7:45 do 10:15. V nabídce naleznete mimo jiné kávu, espresso, čaj, čokoládu, šťávu z čerstvého ovoce, domácí chléb, domácí džem, máslo, sýry, cereálie, ovoce, sladké pečivo, koláče, farmářská vejce z vesnice Chamarel, slaninu, rajčata a mnoho dalšího. Jestliže si rádi přispíte, nezoufejte. Personál Vám rád připraví i pozdní kontinentální snídani.

Obědy si můžete vybrat z pestré nabídky à la carte, kde naleznete různé saláty, čerstvé těstoviny, ryby, sendviče, ale i typické mauricijské pokrmy. Doporučujeme také vyzkoušet malé tradiční restaurace ve vesnici Chamarel.

Večeře jsou podávány denně od 19:00 do 21:30 formou denního menu nebo stálé nabídky à la carte. V denním menu budete mít vždy na výběr ze 2 různých předkrmů a 2 hlavních chodů, a samozřejmě vše završíte skvělým dezertem. V případě větší obsazenosti a příznivého počasí budete mít možnost vyzkoušet i bohaté večeře formou bufetu.

Activity

Objevujte okolí:

 • Vyhlídka View Point s fascinujícím výhledem na oceán a západní pobřeží jen pár kroků od Vašeho pokoje, pouhých 5–10 minut chůze.
 • Projděte se Labyrintem, vymodelovaném podle mystického labyrintu z katedrály v Chartres.
 • Využijte možnost vydat se na vrchol Piton Canot stezkou vedoucí přímo z hotelu, s průvodcem či bez. Tato hodinová procházka rozhodně stojí za zkoušku, jelikož se Vám z vrcholu otevřou neskutečné pohledy na pobřeží, okolní kopce a oceán.
 • Dále byste rozhodně neměli vynechat procházku rezervací k vesnici Chamarel, skrze úchvatně zbarvené písečné formace je to jen 3,5 km – asi hodinu pěší chůze nebo půl hodiny na kole.
 • Nejvyšší vrchol Ostrova, Black River Peak, můžete zdolat s průvodcem, ale i bez něj. Cesta trvá přibližně tři hodiny, ale rozhodně stojí za to.
 • Průvodce Vás pak může zavést i k soutěskám národního parku Black River Gorges, zeleného srdce Mauricia. V parku pak budete mít možnost projít si některou ze 6 tras, které dohromady tvoří síť s 50 km značených turistických cest. V parku naleznete neskutečné množství endemických rostlin, ale i zvířat – pokud budete pozorní, možná spatříte některé z chráněných druhů ptáků, které se nachází jen na Mauriciu.
 • Pro milovníky civilizace je tady vesnice Chamarel nebo Baie du Camp, rumová destilerie nebo muzeum dřeva.
 • Samozřejmostí je i možnost zapůjčení bicyklů a prozkoumání celého okolí na vlastní pěst.
 • S jakoukoliv další otázkou k atrakcím v okolí nebo dalším aktivitám se neváhejte obrátit na hotelový personál – rádi Vám pomohou a doporučí ty nejlepší možnosti přímo na míru.

Transfer Lakaz Chamarel Exclusive Lodge

Lakaz se nachází 55 minut jízdy od letiště, hodinu od hlavního města Port-Louis, 10–15 minut od těch nejkrásnějších pláží ostrova, Morne a Baie du Camp. Za 10–15 minut se dostanete i do malých přístavních vesnic Black River a La Gaulette, kde naleznete mino jiné i supermarkety a obchodní centra.

Map - Lakaz Chamarel Exclusive Lodge ****

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel Lakaz Chamarel Exclusive Lodge ****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Lakaz Chamarel Exclusive Lodge ****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Ing. Pavlína Zbořilová
Ing. Pavlína Zbořilová +420 724 730 003

Hotel reviews Lakaz Chamarel Exclusive Lodge ****

Flight connections to Mauritius

Ing. Pavlína Zbořilová
Lakaz Chamarel Exclusive Lodge
„I personally visited the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.