Destination
personally
visited the hotel

Hotel Be Cosy Apart Hotel ***

Rating 8.8 Rated by 2 clients
Detailed evaluation
Location Mauritius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Show map
Meal Self catering, Breakfast | More about gastronomy
Specialist tips 100 m from the beach In the middle of the life full city Modern accommodation with pool

Description of Be Cosy Apart Hotel *** Mauritius

Tento nový prázdninový komplex se nachází pouze 100 m od klidného severně-západního pobřeží neodolatelné pláže Trou aux Biches v srdci přímořské vesničky.  Be Cosy Apart Hotel byl navržen tak, aby poskytl maximální komfort a příjemnou atmosféru uvnitř tropické zahrady, která je velmi pečlivě upravována. Tento apartmánový hotel nabízí každodenní 3* služby včetně luxusního venkovního bazénu.

Read more  Make an enquiry

Room types

1-2 guests Studios (48 - 51 m²)

Pokoj obsahuje ložnici, koupelnu, kuchyň a balkón. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby a 1 dítě do 12ti let..

Apartmán s jednou ložnicí (78 - 90 m²)

Pokoj obsahuje ložnici, koupelnu, kuchyň a terasu. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby a 2 děti do 12ti let, nebo 3 dospělé osoby..

2 Bedroom duplex (78 - 107 m²)

Pokoj obsahuje ložnici, obývací pokoj, koupelnu, kuchyň a balkón. Kapacita pokoje: max. 5 dospělých osob, nebo 2 dospělé osoby a 3 děti do 12ti let...

Gastronomy and hotel restaurants

Hotel má k dispozici krásnou novou restauraci "Be Restaurant" ve které se podávají snídaně, obědy a večeře. Hotel má také bar.

V hotelu si můžete vybrat z programů: pouze snídaně, polopenze, plná penze.

Můžete se těšit na anglickou snídani, obědové menu a večeře je buď formou bufetu nebo výběr z menu.

 

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of Be Cosy Apart Hotel

Všechny pokoje jsou vybaveny: individuálně nastavitelnou klimatizací, vlastní koupelnou se sprchou a oddělenou toaletou, šatnou, velkou postelí, zcela vybavenou kuchyní, osobním sejfem, žehličkou a žehlicím prknem, Wi-Fi připojením, přímou mezinárodní telefonní linkou a televizí.

102 luxusních a plně vybavených apartmánů je připraveno jen pro Vás, od menších studií až po čtyřlůžkové rodinné suity, které se nacházejí jen několik minut od rušného života severního pobřeží.

Room types

1-2 guests Studios (48 - 51 m²)

Pokoj obsahuje ložnici, koupelnu, kuchyň a balkón. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby a 1 dítě do 12ti let

Apartmán s jednou ložnicí (78 - 90 m²)

Pokoj obsahuje ložnici, koupelnu, kuchyň a terasu. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby a 2 děti do 12ti let, nebo 3 dospělé osoby

2 Bedroom duplex (78 - 107 m²)

Pokoj obsahuje ložnici, obývací pokoj, koupelnu, kuchyň a balkón. Kapacita pokoje: max. 5 dospělých osob, nebo 2 dospělé osoby a 3 děti do 12ti let.

Online price and discounts of Be Cosy Apart Hotel ***

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

 

Professional photo of Be Cosy Apart Hotel ***

Video

Gastronomy and hotel restaurants Be Cosy Apart Hotel

Hotel má k dispozici krásnou novou restauraci "Be Restaurant" ve které se podávají snídaně, obědy a večeře. Hotel má také bar.

V hotelu si můžete vybrat z programů: pouze snídaně, polopenze, plná penze.

Můžete se těšit na anglickou snídani, obědové menu a večeře je buď formou bufetu nebo výběr z menu.

 

Delegát a služby in Mauritius

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně čtyři delegáty v češtině nebo slovenštině, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Transfer Be Cosy Apart Hotel

Transfer z letiště do hotelu Be Cosy Apart Hotel trvá asi 1hod 15min. Cesta z hotelu do hlavního města Port-Luis trvá 30 minut. 

Map - Be Cosy Apart Hotel ***

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel Be Cosy Apart Hotel ***

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Be Cosy Apart Hotel ***, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews Be Cosy Apart Hotel ***

Flight connections to Mauritius

Katarina Hutníková
Be Cosy Apart Hotel
„I traveled the world.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.