Shandrani Beachcomber Resort & Spa *****

Maurícius

Nejlepší hotel pro rodiny s dětmi na Mauríciu

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Pro hotel Shandrani Beachcomber Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Doprava do hotelu
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Popis hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa ***** Maurícius

Resort Shandrani Beachcomber se nachází v nedotčené oblasti na jihovýchodě ostrova Maurícius. Umístěn je na soukromém poloostrově a pyšní se přístupem na tři nádherné pláže, které obklopuje mořský park Blue Bay Marine s bohatým podmořským životem. U recepce je hlavní bazén, na který navazuje mělčí pláž, vhodná především pro děti. Rodiče mohou odpočívat na lehátkách a děti nechat vyžít ve vodě. Další pláž je v části Deluxe pokojů, která je dlouhá s příjemným vstupem do vody. Můžete si zde půjčit kajaky, šlapadla nebo vybavení na šnorchlování. Na poslední pláži, která je nekonečně dlouhá, narazíte na konci resortu. Je divoká, s velkými vlnami a hloubkou na plavání. Každý si najde tu svou pláž, která mu bude maximálně vyhovovat.

Jedná se o příjemný hotel s živou atmosférou a velkým výběrem pozemních a vodních aktivit. Krásný čas zde prožijí rodiny, milovníci přírody i vyznavači aktivní dovolené. Dokonalý servis vám zaručí program All inclusive, díky kterému bude postaráno o každé vaše přání.

Součástí resortu je i 9ti jamkové golfové hřiště, které se rozprostírá po celém resortu a je ideální jako tréninkové hřiště. Hosté mohou také využít privilegovaný přístup k 18ti jamkovému golfovému hřišti Avalon Golf Estate s par 72.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Resort Shandrani si snadno zamilujete. Jedná se o poměrně velký hotel, který se rozkládá podél celé laguny Blue Bay. Nachází se kousek od letiště, a tak jsou vidět i slyšet letadla.

Všechny pokoje mají výhled na moře, některé jsou v přízemí s terasou, jiné v patře s balkonem. 

Pláže jsou tu skutečně krásné a moře vybízí ke šnorchlování i plavání. Můžete zde také vyzkoušet široký výběr vodních sportů.

V programu All inclusive jsou zahrnuty i aktivity jako je tenis či golf – Shandrani disponuje devíti jamkovým golfovým hřištěm.

Čekají tu na vás i luxusní gastronomické zážitky a All Inclusive zahrnuje všechny restaurace, ve kterých se podává italská, francouzská, thajská i mezinárodní kuchyně.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Ing. Lucie Krapítková (Rybová)
Ing. Lucie Krapítková (Rybová) 724 730 014

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room

Superior Room

Superior pokoje (50 m²) je varianta ubytování s jednou ložnicí a sofistikovanou koupelnou vybavenou nejmodernějšími doplňky...

Deluxe Room

Deluxe Room

Deluxe pokoje (60 m²) mají elegantní současný interiér, prostornější ložnici, která je vybavena i sedací soupravou, koupelna má jak vanu, tak i sprchu, dále je tu šatna, oddělená toal..

Deluxe Ground Floor Room

Deluxe Ground Floor Room

Deluxe Ground Floor pokoje (60 m²) se nachází v klidnější části resortu. Moderně vybavené a vzdušně pokoje nabízí komfortní ložnici s obývací částí a koupelnu, která disponuje va..

Gastronomie a hotelové restaurace

Jestli v některém hotelu platí plné využití programu All inclusive, pak je to v hotelu Shandrani. Výhody All inclusive Serenity plus můžete čerpat od okamžiku příjezdu do okamžiku opuštění hotelu bez ohledu na check in/out. Shandrani Resort nabízí celkem 4 úžasné restaurace a dva bary, které podpoří vaši dokonalou dovolenou a pozvednou ji do nebeských sfér.

Restaurace Le Grand Port zastupuje hlavní restauraci hotelu a nabízí mezinárodní kuchyni podávanou v sofistikovaném stylu. Nachází se u hlavního bazénu s výhledem na jednu ze tří pláží. Podávají se zde snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 15:00) i večeře (18:30 - 21:30) formou bufetu.

Italské a středomořské kuchyni je zasvěcena restaurace Porto Vechio, kam si můžete zajít na večeři (19:00 - 22:00). Elegantní italská restaurace se rozkládá na krásné terase s palmami na okraji hlavního bazénu. V noci vytváří blikající světla omotaná kolem palem romantický nádech. Pokrmy jsou zde servírovány formou á la carte a je vyžadována rezervace. 

Přímo na pláži v klidnější části resortu se nachází gurmánská restaurace Le Sirius. Nabízí stolování pod širým nebem, v obklopení tropických palem. Podávají se zde snídaně (07:30 - 10:00) v závislosti na sezóně, obědy (12:15 - 14:45) i večeře (19:00 - 22.00) formou á la carte. Nabídka restaurace zahrnuje v době oběda á la carte občerstvení, saláty a sendviče, na večeři na lístku najdete mezinárodní pokrmy. Pro večerní zábavu je k dispozici i taneční parket. 

Netradičním místem na večeři je thajská restaurace Teak Elephant. Tuto restauraci si prostě zamilujete. Můžete si zde pochutnat na pokladech thajské kuchyně, které se podávají  jako součást denní nabídky 5ti chodového menu. Zelenina namočená v lahodných omáčkách, pikantní koření, lahodné nudle, kari s přírodními bylinkami podávané s dušenou rýží patří k mnoha základním jídlům. Restaurace je otevřena pouze na večeře (19:00 - 22:00) pro hosty starší 12ti let. 

Blue Bay Bar představuje hlavní bar hotelu a také ideální místo, kde si můžete užít živou zábavu v noci. Otevřen je pro večerní zábavu od 22:00 do 00:30 hod.

Druhý bar Sirius Bar a nabízí posezení od desáté hodiny večerní do půlnoci. Bar zaujímá krásné prostředí na špičce poloostrova, k dispozici je i vlastní soukromý taneční parket.

Oba bary nabízí odpolední svačiny od 15:00 do 17:00 hod, Blue Bay Bar navíc také palačinky.

Klienti hotelu Shandrani s programem All inclusive Serenity Plus mohou vyzkoušet i restaurace i v ostatních hotelech řetězce Beachcomber na ostrově – Canonnier,  Mauricia a Victoria Beachcomber. 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Kategorie a vybavení pokojů Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Resort tvoří několik budov s doškovou střechou a maximálně třemi podlažími. Vilky obklopuje tropická zahrada, která se vine podél členitého pobřeží zálivu s křišťálově čistou vodou. Všech 345 pokojů disponuje výhledem na moře.

K standardnímu vybavení pokojů patří individuálně nastavitelná klimatizace, sprcha, oddělená vana a oddělená toaleta, dále satelitní televize, trezor, přístup k internetu, telefon s mezinárodní volbou, fén, minibar a příslušenství na přípravu čaje a kávy. 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room

Superior Room fotoSuperior Room

Superior pokoje (50 m²) je varianta ubytování s jednou ložnicí a sofistikovanou koupelnou vybavenou nejmodernějšími doplňky. Pokoj má také terasu nebo balkón, kde si budete moct nerušeně odpočinout a pokochat se úžasným výhledem do svěží zahrady. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Deluxe Room

Deluxe Room fotoDeluxe Room

Deluxe pokoje (60 m²) mají elegantní současný interiér, prostornější ložnici, která je vybavena i sedací soupravou, koupelna má jak vanu, tak i sprchu, dále je tu šatna, oddělená toaleta a soukromá terasa. Kapacita pokoje: max. 3 osoby.

Deluxe Ground Floor Room

Deluxe Ground Floor Room fotoDeluxe Ground Floor Room

Deluxe Ground Floor pokoje (60 m²) se nachází v klidnější části resortu. Moderně vybavené a vzdušně pokoje nabízí komfortní ložnici s obývací částí a koupelnu, která disponuje vanou, sprchou, dvěma umyvadly, šatnou a oddělenou toaletou. Na terase můžete využít prostoru k relaxaci. Kapacita pokoje: max. 3 osoby.

Family Apartment

Family Apartment fotoFamily Apartment

Family apartmány (75 m²) jsou perfektní pro rodiny s malými dětmi. Nachází se na špičce poloostrova a mají přímý přístup na pláž a fantastickou zátoku Blue Bay. Nachází se v přízemí nebo v 1. patře. Moderní a vzdušný apartmán se skládá ze dvou ložnicí a dvou koupelen. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí + 3 děti.

Deluxe Family Apartment

Deluxe Family Apartment fotoDeluxe Family Apartment

Deluxe Family apartmány (120 m²) byly navrženy tak, aby vyhovoval větším rodinám, které chtějí společně strávit dovolenou. Luxusní rodinné apartmány se nachází v prvním patře a nabízí kapacitu 2 dospělí + 4 děti. Apartmány zahrnují dvě ložnice, obývací prostor k odpočinku a vlastní koupelnu s vanou, samostatným sprchovým koutem, dvěma umyvadly, šatníkem a oddělenou toaletou. Oba pokoje také nabízí oddělené balkony k relaxaci. Kapacita pokoje. max. 2 dospělí a 4 děti.

Senior Suite

Senior Suite fotoSenior Suite

Senior apartmány (110 m²) jsou ideálním místem pro mladé páry na líbánkách. Nabízejí přímý výhled na moře a prostorné pokoje s elegantní dřevěnou podlahou. Nacházejí se v 1.patře. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Family Suite

Family Suite fotoFamily Suite

Family suites (206 m²) se nachází na špičce poloostrova a disponují skvělou polohou přímo u pláže. Nabízí dostatek prostoru s přízemím pro rodiče a horním patrem, které je určeno dětem. Rodinné suity mají vyhrazený vstup, přímý vstup na pláž a soukromé zabezpečené zahrady vybavené pískovišti pro děti. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí a 3 děti.

Pláž a moře

Zdejší tři pláže pokryté bělostným jemným pískem jsou dokonalou součástí okolní přírody. Moře, omývající jih ostrova, nabízí pestrý podmořský svět a skvělé sportovní vyžití. V hlavní části hotelu se nachází pláž s lagunou, která je mělčí a vhodná pro děti. V oslasti Deluxe pokojů naleznete druhu pláž s pozvolným vstupem. Na konci resortu se nachází pláž pro kterou jsou charakteristické veliké vlny. Přirozené prostředí a umístění pláže nabízí dostatek soukromí pro svatební obřady.

Online cena a slevy Shandrani Beachcomber Resort & Spa *****

Nejnižší cena od 3 348 Kč / osoba, noc, polopenze v Superior Room
v termínu od 01.06.2021 do 30.06.2021

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Nulové storno do 2 dní před začátkem pobytu od 21.06.2021 do 31.10.2022

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 06. 2021 - 31. 10. 2022
- sleva 30% pro nevěstu, navíc zdarma láhev šumivého vína na pokoji po příjezdu, překvapení od hotelu (na výběr z katalogu, min. 4 noci pobytu). Navíc obědy zdarma pro pobyty s polopenzí (oběd o 2 chodech, platí ve vybraných restauracích). Neplatí na kategorie počítané za jednotku a nelze kombinovat se slevou za včasný nákup

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

01. 06. 2021 - 31. 10. 2022
- sleva 30% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Nelze kombinovat se slevou za včasný nákup.

V termínu 02.05. - 31.07.2021, 29.08. - 30.09.2021, 08.05. - 31.07.2022 a 28.08. - 30.09.2022 sleva pro svatebčany 15% na ubytování vč. stravy. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Svatební balíček Bliss20.200,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
  - poplatky za vyřízení apostily,
  - transfery na příslušné úřady,
  - garanci jediné svatby denně v hotelu,
  - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
  - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
  - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
  - reprodukovanou hudbu.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Barefoot25.670,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
  - poplatky za vyřízení apostily,
  - transfery na příslušné úřady,
  - garanci jediné svatby denně v hotelu,
  - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
  - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
  - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
  - reprodukovanou hudbu,
  - kytici pro nevěstu,
  - myrtu pro ženicha,
  - svatební dort (až pro 10 hostů),
  - slavnostní snídani den po svatebním obřadu,
  - kadeřníka a make-up pro nevěstu vč. zkoušky,
  - lahev šumivého vína.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
 • Ke svatbě si můžete objednat za příplatek tyto služby:
  - Květinový oblouk od 6 740 Kč
  - Kytice pro družičky od 1 550 Kč
  - Make-up pro nevěstu (včetně zkoušky) 1 830 Kč
  - Manikúra 1 690 Kč
  - Sega show (za hodinu) 8 850 Kč
  - Svatební účes pro nevěstu (včetně zkoušky) 2 950 Kč
  - Trio muzikantů (za hodinu) 7 020 Kč
  - občerstvení a kanapky, speciální večeři, šampaňské a další nápoje,
  - žehličku a žehlící prkno (zdarma)
  - extra pokoj v den svatby (zdarma, v závislosti na dostupnosti),
  - plavba při západu slunce
  - výlet helikoptérou (vyžadována rezervace min. 3 dny předem)
 • Nabídka svatebních balíčků resortu platí pro interval 1.11.2020 - 31.10.2021.
 • ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli (více zde)
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě (více zde)
Ubytování na vybraný počet nocí (více zde)
Stravování dle kalkulace (více zde)
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu (více zde)
Na Mauríciu česky mluvící delegát (více zde)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d (více zde)
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (více zde)
"Informace o Mauríciu" v češtině (více zde)
"Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří" (více zde)
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině (více zde)
Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit (více zde)
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE (více zde)
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE (více zde)

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Jedno dítě do 6-tých narozenin je zdarma(vždy a vč. stravy).  V termínu  01.06. -  30.06.2021, 01.08. - 28.08.2021, 01.06. - 30.06.2022 a 01.08. - 27.08.2022 je ubytování pro děti do 17 let se dvěma dospělými v pokoji zdarma vč. stravy jako mají rodiče.
Děti ve vlastním Superior a Deluxe pokoji platí cenu dospělé osoby sníženou v následujících termínech takto :   
v období  02.05. - 31.07.2021, 01.09. - 30.09.2021, 08.05. - 31.07.2022 a 28.08. - 30.09.2022 cenu dospělé osoby sníženou o 50%,
v období  01.08. - 28.08.2021, 01.10. - 19.12.2021, 09.01. - 07.05.2022, 01.08. - 27.08.2022 a 01.10. - 31.10.2022 cenu dospělé osoby sníženou o 20%,
v období  20.12.2021 - 08.01.2022 cenu dospělé osoby sníženou o 10%.
Platí pro 2 děti, 3. dítě platí příplatek dle ceníku. 
Kapacita Superior a Deluxe  pokoje je max. 2 dospělí a 1 dítě na pohovce, Deluxe pokoje v přízemí max. 2 dospělí a 2 děti, Senior Suite max. 2 dospělí.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Shandrani Beachcomber *****

Naše foto hotelu Shandrani Beachcomber *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Jestli v některém hotelu platí plné využití programu All inclusive, pak je to v hotelu Shandrani. Výhody All inclusive Serenity plus můžete čerpat od okamžiku příjezdu do okamžiku opuštění hotelu bez ohledu na check in/out. Shandrani Resort nabízí celkem 4 úžasné restaurace a dva bary, které podpoří vaši dokonalou dovolenou a pozvednou ji do nebeských sfér.

Restaurace Le Grand Port zastupuje hlavní restauraci hotelu a nabízí mezinárodní kuchyni podávanou v sofistikovaném stylu. Nachází se u hlavního bazénu s výhledem na jednu ze tří pláží. Podávají se zde snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 15:00) i večeře (18:30 - 21:30) formou bufetu.

Italské a středomořské kuchyni je zasvěcena restaurace Porto Vechio, kam si můžete zajít na večeři (19:00 - 22:00). Elegantní italská restaurace se rozkládá na krásné terase s palmami na okraji hlavního bazénu. V noci vytváří blikající světla omotaná kolem palem romantický nádech. Pokrmy jsou zde servírovány formou á la carte a je vyžadována rezervace. 

Přímo na pláži v klidnější části resortu se nachází gurmánská restaurace Le Sirius. Nabízí stolování pod širým nebem, v obklopení tropických palem. Podávají se zde snídaně (07:30 - 10:00) v závislosti na sezóně, obědy (12:15 - 14:45) i večeře (19:00 - 22.00) formou á la carte. Nabídka restaurace zahrnuje v době oběda á la carte občerstvení, saláty a sendviče, na večeři na lístku najdete mezinárodní pokrmy. Pro večerní zábavu je k dispozici i taneční parket. 

Netradičním místem na večeři je thajská restaurace Teak Elephant. Tuto restauraci si prostě zamilujete. Můžete si zde pochutnat na pokladech thajské kuchyně, které se podávají  jako součást denní nabídky 5ti chodového menu. Zelenina namočená v lahodných omáčkách, pikantní koření, lahodné nudle, kari s přírodními bylinkami podávané s dušenou rýží patří k mnoha základním jídlům. Restaurace je otevřena pouze na večeře (19:00 - 22:00) pro hosty starší 12ti let. 

Blue Bay Bar představuje hlavní bar hotelu a také ideální místo, kde si můžete užít živou zábavu v noci. Otevřen je pro večerní zábavu od 22:00 do 00:30 hod.

Druhý bar Sirius Bar a nabízí posezení od desáté hodiny večerní do půlnoci. Bar zaujímá krásné prostředí na špičce poloostrova, k dispozici je i vlastní soukromý taneční parket.

Oba bary nabízí odpolední svačiny od 15:00 do 17:00 hod, Blue Bay Bar navíc také palačinky.

Klienti hotelu Shandrani s programem All inclusive Serenity Plus mohou vyzkoušet i restaurace i v ostatních hotelech řetězce Beachcomber na ostrově – Canonnier,  Mauricia a Victoria Beachcomber. 

All Inclusive

All inclusive zahrnuje (platnost od 01.11.2019 do 31.10.2020):

 • snídaně, obědy, večeře formou bufetu v hlavní restauraci Le Grand Port 
 • denní nabídka v restauracích Le Sirius a Ponte Vecchio
 • denní sestavené menu na večeři v Teak Elephant restauraci
 • svačiny od 15:00 - 17:00 hod
 • palačinky v Blue Bay Baru od 15:00 - 17:00 hod
 • neomezená konzumace nealkoholických nápojů, importovaných vín, lihovin a koktejlů
 • francouzské šampaňské po 18 hod
 • minibar - pivo, limonády, džusy, voda
 • káva a čaj na pokoji
 • servis u bazénu a vybraných objednávek na pláži
 • neomezený vstup do sauny, fitness, aerobik
 • dětský klub 
 • vodní sporty: vodní lyže, windsurfing, šlapadla, kajaky, šnorchlování, loďky s proskleným dnem, aqua aerobik, malé plachetnice
 • tenis, neomezený vstup na golfové hřiště s 9 jamkami, pétanque, zapůjčení horských kol
 • Wifi
 • živá hudba nebo DJ každý večer, folklorní tance, živá představení

Aktivity a služby, které nejsou zahrnuty v balíčku „all inclusive“:

 • vybrané položky z á la carte menu v restauracích  Ponte Vecchio, Le Sirius, Teak Elephant
 • prestižní vína, šampaňské a prémiové alkoholické nápoje
 • doutníky a cigarety
 • telefon, fax a poštovní služby
 • prací a čistící služby
 • položky z hotelových butiků
 • zápůjčka auta
 • tenisové míčky
 • vybavení a míčky pro golf
 • soukromé lekce (golf, tenis, plachtění)
 • piknikové koše
 • speciální večeře
 • pokojová služba
 • nápoje v barech od 23:30
 • lázně, vlasový a kosmetický salón
 • rybolov, škola plachtění a potápění
 • výlety (například Beachcomber Sports & Nature nebo plavba katamaránem)
 • položky v minibaru nezmíněny výše

Golf v hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Součástí resortu je i 9ti jamkové golfové hřiště, které se nenásilnou formou rozprostírá po celém resortu a je ideální jako tréninkové hřiště. Vybavení je možné zapůjčit za poplatek. Každý den je i zdarma lekce, kde si můžete vyzkoušet první kontakt s golfovou holí a zkusit odpaly. Mimo jiné hosté mohou využít privilegovaný přístup k 18ti jamkovému golfovému hřišti Avalon Golf Estate s par 72.

Delegát a služby na Mauríciu

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Shandrani Beachcomber *****

Místní sportovní centrum nabízí řadu sportovních aktivit jako kardio trénink, strečink, osobní tréninky, saunu, aerobik, jógu i lekce stepu.

Využít můžete také široké škály „pozemních“ sportů, například 9ti jamkové pitch & putt golfové hřiště, pétanque, stolní tenis a 6 osvětlených tenisových kurtů. K objevování krás ostrova si lze za poplatek zapůjčit také horská kola.

Díky ideální poloze nabízí ostrov také skvělou příležitost k vodním sportům. Vrhnout se můžete na vodní gymnastiku, windsurfing, kajaky, šlapadla, vodní lyžování, potápění, šnorchlování, plavbu a další „vodní“ sporty.

Perfektní místo pro odpočinek, kde zapomenete na všechny starosti a užijete si chvíle relaxace, představují místní lázně. Umístěny jsou v exotické zahradě a zahrnují dvacet masážních kabin ve stylu Robinsona Crusoe. Dočkáte se zde nejrůznějších ozdravných procedur,  k dispozici je také reflexní bazén, parní lázeň, hammam, kadeřnictví a salon krásy, 

Služby dostupné za příplatek:

 • osobní trenéři
 • golfové a tenisové míče
 • pronájem kol
 • rychlé čluny
 • potápění
 • podmořský rybolov
 • výlety na katamaránu
 • Beachcomber Sport and Nature – ekoturistický program vytvořený pro poznávání zeleného srdce ostrova.

Beachcomber – Sport & Nature

Beachcomber Sport & Nature zahrnuje jízdu na horských kolech, kajaky a canoying, všechno pod dohledem profesionálů. Pro zvýšenou bezpečnost je vybavení pravidelně testované. Díky spolupráci s Mauritia Wildlife Foundation, která je zodpovědná za ochranu endemické fauny, tak můžete také navštívit ostrov I´Ile aux Aigrettes, kde žijí volně divoká zvířata.

Klub plachtění – Zapište se do Shandrani Sailing Clubu, který je členem Mauritian Yachting Association a získejte nové zkušenosti během výuky od odborníků! Kurzy jsou kombinací teorie a praktické části a jsou určené jak pro děti, tak i pro dospělé. Můžete postoupit z úrovně začátečníka až na úroveň pro pokročilé. Když úspěšně dokončíte kurz, obdržíte mezinárodní licenci plachtění a uznávaný lodní deník, se kterým můžete pokračovat v tréninku v jakékoliv škole plachtění ve světě.

PADI – potápěčské centrum – Shandrani Diving Centre – přidružené s PADI – National Geographic Vám nabídne skutečně unikátní úvod do bohaté rozmanitosti a přírodních krás v regionu! Tři potápěčské výlety denně jsou organizované pod dohledem ostražitých zkušených potápěčů. Určitě nevynechejte jedinečnou možnost a přijměte toto dobrodružství ke zkoumání nejkrásnějšího podmořského světa na ostrově Maurícius.

Děti v hotelu Shandrani Beachcomber *****

Brány hotelu jsou otevřeny i těm nejmenším hostům. Děti od 3 do 11 let mohou navštívit Dětský klub, kde se rozhodně nebudou nudit. Čekají je kreativní a dobrodružné workshopy, hry a naučné aktivity. Využít mohou také houpačky a prolézačky. K typickým aktivitám klubu patří sbírání mušlí, tetování hennou, tanečky, fotografování, úvodní lekce golfu a pro děti starší 8mi let i vodní lyžování. Dětský klub je otevřen od 09:00 do 22 hod.

Hlídání dětí je možné po dohodě za příplatek, rezervaci je potřeba udělat na recepci s 24 hodinovým předstihem. 

Svatební balíček „Svatba v ráji” Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Shandrani Beachcomber Resort & Spa *****
Shandrani Beachcomber Resort & Spa *****, Maurícius

Nejlepší hotel pro rodiny s dětmi na Mauríciu

Svatební balíček Bliss od 18 900 Kč podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
 • - poplatky za vyřízení apostily,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
 • - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
 • - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
 • - reprodukovanou hudbu,
 • - výběr zážitku z knihy "Beachcomber Honeymoon Experiences".
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Barefoot od 25 580 Kč podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
 • - poplatky za vyřízení apostily,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
 • - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
 • - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
 • - reprodukovanou hudbu,
 • - výběr zážitku z knihy "Beachcomber Honeymoon Experiences",
 • - kytici pro nevěstu,
 • - myrtu pro ženicha,
 • - svatební dort (až pro 10 hostů),
 • - slavnostní snídani den po svatebním obřadu,
 • - kadeřníka a make-up pro nevěstu vč. zkoušky,
 • - lahev šumivého vína.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Květinový oblouk od 6 910 Kč
 • - Kytice pro družičky od 1 580 Kč
 • - Make-up pro nevěstu (včetně zkoušky) 1 870 Kč
 • - Manikúra 1 730 Kč
 • - Sega show (za hodinu) 9 070 Kč
 • - Svatební účes pro nevěstu (včetně zkoušky) 3 020 Kč
 • - Trio muzikantů (za hodinu) 7 200 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 06. 2021 - 31. 10. 2022
- sleva 30% pro nevěstu, navíc zdarma láhev šumivého vína na pokoji po příjezdu, překvapení od hotelu (na výběr z katalogu, min. 4 noci pobytu). Navíc obědy zdarma pro pobyty s polopenzí (oběd o 2 chodech, platí ve vybraných restauracích). Neplatí na kategorie počítané za jednotku a nelze kombinovat se slevou za včasný nákup

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

01. 06. 2021 - 31. 10. 2022
- sleva 30% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Doprava do hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Mapa - Shandrani Beachcomber Resort & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maurícius do hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Shandrani Beachcomber Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Ing. Martina Melková
Ing. Martina Melková 724 730 002

Recenze hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa *****

Pláž
9.5
Ubytování
9.4
Strava
9.5
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.5
152 hodnocení
Pláž
9.6
Ubytování
9.4
Strava
9.4
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.9
Průměrné hodnocení
9.5
69 hodnocení
Pláž
9.5
Ubytování
9.4
Strava
9.6
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
9.5
Průměrné hodnocení
9.5
35 hodnocení
Pláž
9.5
Ubytování
9.5
Strava
9.3
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.9
Průměrné hodnocení
9.5
15 hodnocení
Pláž
9.3
Ubytování
9.5
Strava
9.7
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.9
Průměrné hodnocení
9.5
33 hodnocení
Svatební obřad
9.9
Místo pro svatbu
9.3
Svatební koordinátor v hotelu
10
Svatební fotograf
9.9
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
10
Průměrné hodnocení svateb
9.9
27 hodnocení
9.8
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Novomanželé
Datum pobytu:
23. 02. - 10. 03. 2020
Dovolená v tomto hotelu byla naprosto dokonalá. Poloha hotelu, personál, ubytování i gastronomie odpovídá všem předešlým recenzím. Vše je na velmi vysoké úrovni.

Náš pobyt byl na přelomu února a března, kdy je skutečně nutné počítat s tím, že téměř každý den se vyskytuje dešťová přeháňka, která je však příjemným osvěžením a dovolenou nikterak nenarušuje.
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Praha 4
Datum pobytu:
14. 02. - 23. 02. 2020
Byla jsem nadšená. Příprava cesty, služby, pomoc česky mluvící delegátky, výlety . vše k naprosté spokojenosti.
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Muri AG, Switzerland
Datum pobytu:
26. 01. - 04. 02. 2020
Tři krásné pláže, pět luxusních restaurací, dva bary, spa, wellness a každodenní aktivní program spolu s nekonečnými možnostmi all inclusive udělají vaši dovolenou nezapomenutelnou. Personál je naprosto fantastický, velmi přátelský, vstřícný. Služby a vybavení v tomto hotelu byly vynikající a jídlo bylo svěží, teplé a velmi odlišné každý den. Služby na pláži byly naprosto báječné po celý den přináší vám vše, co potřebujete. Byla to dovolená v ráji.
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Bystřice nad Pernštejnem
Datum pobytu:
19. 01. - 30. 01. 2020
Naprosto úžasná dovolená, skvělý a velice ochotný personál hotelu po celou dobu pobytu. Ze strany Deluxea opět není co vytknout, vše precizně připravené od A až do Z, a to díky Kláře Neveselé :-). Rád bych prostřednictvím Vaší společnosti ještě jednou rád poděkoval všem nejen v hotelu, ale i našemu výbornému a ochotnému řidiči ve všech směrech \"Michaelovi\" z Emotions na ostrově, díky kterému jsme strávili nádherný a poučný den na výletě po ostrově! Oceán a pláže nádherné! Děkujeme.
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Ždírec nad Doubravou
Datum pobytu:
04. 12. - 16. 12. 2019
Krásná dovolená, která splnila naše očekávání.
Chtěli bychom poděkovat paní Zrnové za profesioální přístup při výběru naší dovolené a také delegátce Michaele, která se nám věnovala na výletě.
Mohu všem doporučit,

Ohlasy klientů DELUXEA

Svatba v Shandrani

Maurícius , hodnocení ze dne 23. 05. 2019
Chtěli bychom tímto poděkovat celému týmu Deluxea za perfektní organizaci naší svatby a dovolené na Mauriciu. Vše klaplo na jedničku. Už první komunikace s paní Barborou Víškovou, která měla organizaci naší cesty na starost, bylo skvělé. Paní Víšková kdykoliv zodpověděla jakýkoliv náš dotaz, posouvali jsme například původně plánovaný termín a řešili různé varianty letecké dopravy. Barbora nám pomohla zařídit veškeré formality potřebné ke svatbě. Deluxea má zároveň skvěle zpracované informační materiály spojené jak s kompletním průběhem svatby, tak s perfektními tipy na pobyt na Mauriciu, tudíž před cestou máte opravdu jediný stres s tím, abyste si zabalili vše potřebné, na vše ostatní už za Vás mysleli v Deluxee a tak se stačí již jen řídit instrukcemi a těšit se na odlet.

Vzhledem k tomu, že jsme cestovali s dětmi, tipem od Deluxey byl hotel Shandrani Beachcomber Resort & Spa. Krásný hotel, se třemi plážemi a především neskutečným servisem. Každý člen hotelového týmu, kterého jsme potkali, měl vždy úsměv na tváři a byl vstřícný k jakémukoliv našemu požadavku, který jsme měli. S přípravami na svatbu nám pomáhala na místě svatební koordinátorka Adriene. Ačkoliv jsme přiletěli v neděli a svatba byla hned následující úterý, díky její pomoci vše, včetně zařízení nezbytných formalit v Port Louis, proběhlo v klidu a ve velmi milé atmosféře. 

Celý svatební den proběhl přesně podle našich představ, užili jsme si ho opravdu naplno. Na doporučení Deluxey jsme využili služeb fotografa Daniela Villierse a díky jeho nádherným fotkám si tak můžeme připomínat krásný zážitek, který jsme si ve svatební den užili. Daniel má úžasný smysl pro detail, jeho tipy vyšly perfektně. Navíc jsme odjížděli s hotovými fotkami a fotoalbem, což je oproti běžným postupům u fotografů v ČR neskutečná výhoda mít vzpomínky ihned u sebe.

V průběhu následující dovolené jsme společně s delegátkou Mirkou vybrali několik výletů s ohledem na naše děti. Navštívili jsme prosto park Casela, kde si děti užily zoo, safari a jízdu na čtyřkolkách - doporučuji zde strávit celý den, nestihli jsme totiž vše, co park nabízí;) Další supr tip byl výlet na plavání s delfíny - pro děti životní zážitek. Zároveň i samotný hotel Shandrani nabízí spoustu aktivit v ceně pobytu - vodní lyže, glass boat, sami jsme využili objednání jachty na soukromý výlet k vodopádům a šnorchlování. Opět, jako ostatně všude na Mauriciu, všichni s kým jsme se po cestě potkali včetně řidičů taxi, byli usměvaví, milí, vstřícní.

Shrnutí zážitku - veliké díky směrem k Deluxee, vše opravdu klaplo perfektně. Moc rádi využijeme Vašich služeb v budoucnu při naší další dovolené a moc rádi s Vámi znovu zavítáme na Mauricius, protože je to opravdu kouzelný ostrov.

Děkujeme.


Višňákovi
Zobrazit více

Rodinná dovolená na Mauríciu, únor 2017

Maurícius , hodnocení ze dne 23. 03. 2017

Dobry den.

Dovolena se vydarila, vse probihala bez problemu a dekuji za organizaci. Jak uz jsem napsal v hodnoceni, na letisti nas cekalo mile privitani a doprava do hotelu 10min je opravdu velka vyhoda. Poloha u letiste byla spise zpestreni, protoze jsem koukali na letadla :-) (hluk nevadil)
Hotel i pokoj pekny, s klimatizaci v noci jsem si poradil viz hodnoceni
Restaurace, bary a celkovy servis na vysoke urovni a vse v poradku. Velke pozitivum nabidka vina v ramci all inclusive. Bohaty vyber a dobra kvalita.
Tri plaze jsou velkou vyhodou a radi jsme vyuzili vsechny tri.
Jelikoz to byla nase druha navsteva ostrova, navstivili jsme jen farmu/zoo se zelvami v La Vanille - moc pekne pro deti.
 
Jeste jednou dekuji za organizaci a celkovy servis, vse bylo naprosto v poradku a dle domluvy. Doufam, ze v budoucnu na tuto spolupraci navazeme :-)
 
Preji hezky den a dekuji
Zobrazit více

Shandrani s přáteli, březen 2017

Maurícius , hodnocení ze dne 13. 03. 2017

Dobry den, predbehla jste me. Chtela jsem vam napsat, ale navrat do reality byl prilis rychly:-((( Mauricius nadherny, vse uzasne zarizene, i odvoz z letiste. I pujceni auta - sofer byl super. Delagatka Renata take prijemna. Cesta zpet probehla perfektne, na letisti jiz na nas cekali a v sli jsme z letadla rovnou do hotelu. Jsem nadsena. Mate muj obrovsky dik. Nasi zbyli 4 kamaradi, kteri si stejny zajezd ve stejnem terminu zaridili jinde, takove stesti nemeli - na letisti se odvozu nedockali apod. Leto travime v Evrope. Ale v listopadu se budeme chtit ohrat, tak vas pokud to bude mozne, rada kontaktuji - verim ze uz pro celou nasi skupinu:-) jeste jednou velke diky. GF

Zobrazit více

Shandrani - rodinná dovolená

Maurícius , hodnocení ze dne 30. 03. 2015

Dobrý den paní Zbořilová,

dotazník jsem poslala (konečně). Dovolená byla super, ale krátkáJ.

Hotel Shandrani Mauricius:

-          Všechno v pořádku, pokoje byly prostorné, personál hrozně milý, vodné sporty úžasné

-          Pláže: 3, jedna divoká (nádherný písek, vhodná pro čtení knížky), 2 byly dle mého názoru vytvořeny kvůli hotelu, ale taky fajn, dostatek lehátek, moře neskutečné

-          Strava:  kvalita výborná, ale byla jsem ráda, že jsme neměli zaplacené večeře, protože jídlo bolo pořád stejné. Vyzkoušeli jsme jednou bufet, to nás zklamalo, čekala bych více indické či kreolské kuchyně. Le Boucanier je zavřená. 2x jsme vyzkoušeli thajskou restauraci (2x proto, že menu je vždy týden stejné a dané). Sirius a italská – OK. Večeřeli jsme často mimo hotel

-          Tenis v hotelu trénuje Slovák

-          V hotelu u recepce je i knihovna, kde je možné si vypůjčit knihu či časopis – mají i české a slovenskéJ

-          Často pršelo, ale nás to nijak neomezovalo, dělali jsme si spoustu výletů

-          Mínus: příliš mnoho Čechů a Slováků a proto bych příště šla do jiného hotelu

 

Le Boucannier zavřeli a říkali, že tam přestěhují tu thajskou a že pak asi nějakou restauraci otevřou. My jsme se na ní těšili, máme rádi ryby. Možná bych upozornila, že do některých restaurací nemohou děti do 12 let (nás se to netýkalo) a například jsme byli v Teak restauraci a mladší syn neměl chuť na thajské, tak mu bez problémů nabídli dětské menu. Rovněž jsem říkala jedné paní z Moravy, která se stěžovala, že nemůžou ochutnat thajskou restauraci kvůli malým dětem, že nám číšník sám od sebe řekl, že není problém sedět v restauraci Sirius a objednat si menu z thajské restaurace (v té době byla Teak restaurace hned vedle). Ještě bych možná řekla, že jsem za celou dobu neviděla dětský koutek, respektive děti z něho. Jsem zvyklá, že většinou vidíte pobíhat slečny z koutku a volat děti k různým hrám, tady to nebylo. Teda já to neviděla.

Personál byl hrozně milý, ochotný. Na výročí jsme dostali trička, šampaňské a čokoládový dort (možnost vybrat si ještě ovocný). Řekla bych, že jsme asi měli nejlevnější možné pokoje, ale zase bylo super, že tam byl společný vchod a pak 2 samostatné pokoje a ten společný vchod se dal uzamknout, takže jsem se cítila kvůli dětem bezpečně. Kdyby to tak nebylo, tak bych asi já spala v pokoji s jedním synem a manžel s druhým.

Spousta lidí si stěžovala na počasí, ale myslím, že každý se mohl nějak zařídit (my jsme dělali výlety nebo šli do nákupního centra, manžel ochutnal i jejich pivo Flying Dodo – minipivovar a restaurace u nákupního centra Bagatelle, byli jsme tam jednou na obědě a pak večer, bylo to tam plné a multikulturární). Slovenský trenér tenisu poradil manželovi i běžeckou trasu – za divokou pláží. Kluci si užívali kajaky, šnorchlováni, Hobie cats plachetničky a já kreolskou kávu s rumemJ.

Dubaj:

-          vše na jedničku, klukům se moc líbilo

-          jediným záporem byl hotel (pokoje hezké, snídaně OK, poblíž metra i nákupního centra), nebo spíš okolí lobby. Rozhodně nevhodný pro rodiny s malými dětmi. Přijeli jsme pozdě v noci (o víkendu) a v prostorách recepce je disco bar, takže sedačky na recepci byli plné asijských žen, které nevím jestli byly, ale rozhodně vypadaly a chovaly se jako prostitutky. Diskotéka byla do 3 do rána, tipovala bych, že je to jen o víkendu

-          zakoupili jsme si lístek na Hop on, hop off bus, na některých zastávkách jsme vystoupili

-          pokud chcete jít jíst do Burj al Arab je potřeba mít i na oběd či kávu dlouhé kalhoty – páni

-          byli jsme na Burj Khalifa, na 148 poschodí. Lístky jsme si zakoupili již v Praze přes internet, měli jsme je na 18:00 hod, výhled neskutečný. Je tam i otevřená terasa, dostanete občerstvení (arabská káva, nealko, dezerty, datle), můžete se tam zdržet 40 minut a pak sjet na 124 poschodí a tam pobýt jak dlouho chcete (výhled – viz přiložené foto). Výhodou lístků na 148 poschodí je i to, že nečekáte v řadě, je tam méně lidí.

 

Emirates airline:

-          na 2 zavazadlech nám zničili kolečka, ale reklamace byla v pohodě, zavazadla nám již bezplatně opravili

 

Hezký den přeji a děkuji za zprostředkování dovolené, A.N.

Zobrazit více

Mauritius - Shandrani září 2013

Maurícius , hodnocení ze dne 22. 10. 2013
Dobrý den paní Jelínková,
děkuji za přivítání, ty teploty jsou vážně hrůza po tom vyrovnaném klimatu na Mauritiu :)
Musím říct, že se cesta vyvedla na jedničku, jak jsem očekávala. Abych to zhodnotila od začátku, vše včetně cesty a dopravce proběhlo naprosto hladce. Komfortní doprava, popis letiště a přílet do destinace, kde na nás už čekali (se správným jménem :) i odvoz do hotelu. Okamžitě nás ubytovali (cca v 11 h), dostali jsme navíc vyšší kategorii De Luxe. Pouze doplnili informace, které jsem už měla od Vás a tak jsme hned věděli, co a jak funguje a kde je. K hotelu není co dodat, jen že opravdu perfektní služby, věřím, že to není jen mauricijským naturelem, ale samotnou vizí hotelu. Jídlo tedy bylo výborné, i když pro nás některé pokrmy nezvyklé, všechny byly připraveny na vysoké gastronomické úrovni. Personál velmi ochotný a příjemný. I služby partnerské agentury Emotions byly spolehlivé, nikdy jsme nemuseli na nikoho čekat, jako na drátkách. Exkurze jsme zakoupili na info schůzce u paní Pavly. Co bych možná doporučila, pokud by to nějakého klienta zajímalo, víc dbát na doporučení při nákupech a na organizaci výletů. Nám se třeba stalo, že jsme delší čas strávili nákupy ve spřízněných obchodech než v Port Louis (tam jsme měli jet první, ale řidič řekl, že pojedeme opačně kvůli dopravě a tak Curepipe zabralo více času než jsme chtěli). To je ale spíše záležitostí partnerské agentury a jejich zaměstnanců. Při exkurzích jsme účelně použili jak Vaší mapu tak průvodce :) Viděli jsme toho dost za ty dva dny exkurzí, některé zážitky byly pohádkové, pro mě třeba rumárna, opice nebo obří krevety. Aktivit bylo tolik, že jsme ani všechny nevyužili, ale člověk by se tady nenudil ani při delším pobytu. 
Jedním slovem byla to excelentní svatební cesta, připadali jsme si jak v ráji. Byli jsme naprosto spokojeni jak s destinací tak se všemi Vašimi službami. 
 Doufám, že se opět potkáme při další spolupráci a vřele Vás doporučím i ostatním, kteří takovou cestu plánují.
Tímto Vám současně chceme s manželem poděkovat za skvělou přípravu naší svatební cesty a Vaše profesionální jednání.
 Přeji zároveň mnoho dalšího úspěchu a krásný víkend.
 S pozdravem
LB
Zobrazit více

Mauritius - Shandrani hotel máj 2012

Maurícius , hodnocení ze dne 13. 06. 2013

Dobry deň p. Zuzana,

Aj keď trošku neskoro, vzhľadom na naval práce, ale dodržujem svoj sľub, aby
som Vám opisala svoje pocity po dovolenke.

Mali sme sa uplne fantasticky. Všetko bolo dokonale z Vašej strany
zariadené. Dokonca sa Vam podarilo zariadiť aj ubytovanie v hoteli. Byvali
sme presne tak, ako sme chceli.Služby hotela na vybornej urovni, velmi sme
si oddychli. Dokonca to bolo dobre aj s počasím. vela pršalo iba raz v noci
a potom lx chvilku cez deň. Takže sme všetci prišli aj opálení.More malo
ešte 26 až 27 stupňov. Teploty vzduchu tak 29-30
Za toto všetko Vám patrí od nás velké poďakovanie a na buducu dovolenku po
tejto skusenosti pôjdeme určite s Vami.
Všetko sme zvladli aj s našou chabou angličtinou. Vylet na Mauriciu sme
absolvovali s Pavlom, bol strašne zlaty, veľmi sa nam venoval - ešte raz
Vám ďakujeme.

V pripade zaujimavej dovolenkovej ponuky budem rada ak ma mailom oboznámite.

Prajem pekny deň a vela uspechov vo Vašej praci

Zobrazit více

Mauritius - Shandrani říjen 2012

Maurícius , hodnocení ze dne 19. 10. 2012
Dobrý den,
 
Nejdřív bychom chtěli poděkovat za zprostředkování naší cesty na Mauricius. Vše proběhlo bez problémů od začátku až do konce. V hotelu jsme byli nad míru spokojeni. Ubytování a kompletní servis včetně všech zaměstnanců byl perfektní a na velice vysoké úrovni. Během celého pobytu jsme neměli žádný problém. Naopak se nám snažili maximálně zpříjemnit pobyt i svatbu. Nejvíce na nás udělal dojem místní fotograf (Rajesh Gopaul), který odvedl neuvěřitelnou práci a jeho fotky jsou krásné. Pokud můžeme, určitě bychom ho doporučili dalším. Dále jsme byli spokojeni s koordinátorkou Pavlou Nem.
 
Je těžké vylíčit, jaké to bylo, jelikož si to musí každý prožít sám. Jsme velice rádi, že jsme se rozhodli pro tento způsob sňatku.
 
Děkujeme
 
Manželé Drábkovi 
Zobrazit více

Mauritius - Le Canonnier a Shandrani 04.10.2012

Hodnocení ze dne 18. 10. 2012

Dobry den paní Melková,

 

hlásím úspěšný návrat z Mauricia, kde bylo opravdu krásně. Oba hotely (Le Canonnier i Shandrani) byly mnohem lepší, než jsme čekali. Z pokojů v Canonnier jsem měla trochu obavy, ale byly naprosto v pořádku. Servis (číšníci, úklid pokojů, udržované zahrady) mi dokonce přišel mnohem lepší než v Shandrani, kde ale pro změnu byly výrazně lepší podmínky na plaváni a také opravdu vynikající kuchyně.

 

Ráda bych Vám poděkovala za dokonalou organizaci a tipy, vše klaplo na jedničku. Až zapomenu na ten děsný dlouhý let, začnu nejspíš uvažovat, kdy vyrazíme na Mauritius znova:))

 

Mějte se hezky, zdravím z Vídně a přeju hodně spokojených klientů.

 

PS: Být na místě Travel&Business Centre tak zvažuji založení pobočky ve Vídni. V obou hotelích jsme žádné Rakušany nenašli, zato spoustu Čechů, což je zajímavý fakt při srovnání platební síly a počtu obyvatel v obou zemích. A tady v Rakousích jsme prostě žádnou schopnou cestovku, která by nám zájezd dle přání zorganizovala nenašli..

 

Ještě jednou díky

 

S pozdravem

 

L.P.

Zobrazit více

Mauritius_Shandrani srpen 2012

Maurícius , hodnocení ze dne 18. 10. 2012

Dobrý den paní Kapounová,

 

líbánky byly krásné, jen škoda, že to tak rychle uteklo :-(

Všechno proběhlo, jak mělo, naštěstí se nevyskytly žádné problémy a my si mohli pobyt užít naplno.

Moc děkuji za Vaši pomoc

 

S pozdravem

Stáňa Zdobinská

Zobrazit více

Mauritius - Shandrani březen 2012

Hodnocení ze dne 18. 10. 2012
Dobrý den paní Melková,

moc Vám děkujeme, svatba byla opravdu dokonalá, takže celé vaší cestovní kanceláři moc děkujeme :) a všem doporučujeme.
A co se týče fotografií, využili jsme dle vaší rady Daniela a jak je vidět není čeho litovat, fotili jsme sice asi 7 hodin :) ale díky vyvedené partičce dvou fotografů a jednoho kameramana jsme si to opravdu užili :)
Jsem si jistá, že fotky poslouží dalším nevěstám jako typy a představy pro jejich wedding day.

 
Preferuji především vaši fotogalerii, protože jsem jako nastávající nevěsta nevěděla tzv.do čeho jdu 
:) chci tím říct, že na vašich www, jsem byla denně, pořád jsem si prohlížela šaty nevěst a přemýšlela 
nad tou nejlepší volbou. Čím víc se blížil nás den "D" přibývalo nervozity a já neustále zjišťovala, 
v čem jsou nevěsty obuté a jaký typ účesů volily prostě vaše fotogalerie = VELKÁ INSPIRACE !!

Veronika Zlomková Matoušková
Zobrazit více

Mauritius - hotel Shandrani srpen 2012

Maurícius , hodnocení ze dne 11. 10. 2012

Dobrý den,

tak abych to shrnul, tak musím říct, že se všechno podařilo… Hotel super… servis, služby, jídlo, bary atp vše úžasné. Už jsem zažil „luxusní dovolenou“ v Salvadoru v hotelu ze sítě Decameron, ale toto bylo ještě lepší. Opravdu to bylo dobrý. Jen tedy jsme nějak nepobrali ty výlety, ale to už je fuk, nevím jestli to bylo tou low season nebo jsme čekali víc než by bylo možné. Snad jediné co bychom snad ani nemuseli mít, byl reprezentant ...... Vlastně jsme si koupili jen výlety které bychom si koupili i sami klidně jinde. O hotelu moc nevěděla, dokonce nám řekla, že ani na těch výletech nebyla..... že si to po dvou letech asi bude muset projet protože se klienti vyptávají… trochu škoda. Na shopping jsme si vzali taxíka, stál nás cca 1800 CZK jezdil s námi celý den po městě po mallech a ještě nám sháněl, kde se dá na ostrově koupit Chamarel Cofee a dokonce nás tam poté odvezl. Na to, že Shandrani je od Port Louis celkem daleko, tak si myslíme, že to bylo dobrý. A jako bonus nás vzal do outletu, o kterém asi nikdo moc neví, a kde jsme taky nakoupili docela slušně… žádný „fejky“ a fakt dobrá kvalita. Chce to se ptát, sami ví kde je co nejlepší, však tam žijí :-D

Co se týče svatby tak to bylo něco absolutně skvělýho… Koordinátorka Sandrine na sebe přebrala veškerý stres a nás nechala relaxovat. Vyřízení dokumentů v Port Louis super, všude nás dovezli všechno řekli, ukázali…

Vlastní obřad skvělá záležitost. Nic, jako jsme vídali… „tady si stoupnete, tady to uděláte… Máte na to 30 minut, po vás jdou další“ Prostě jsme se postavili, pětkrát přeštelovali, 3× zapozovali na focení… Obřad trval asi půl hodiny s tím že dobře 20 minut oddávající předčítal nějaký výňatek z ústavy nebo něco… :-D

No a focení… Daniel je opravdu netvor :-D Našel si nás na pokoji, pokecali jsme o tom, jaký je světlo, a pak nás honil až do sedmi do večera :-D celkem asi 700 fotek, fakt to bylo zábavný, sranda :-D toto bylo opravdu zábavné. Pak jsme si s ním dali spicha v Port Louis, kde nám řekl, že navzdory tomu, co jsme měli v balíčku nám dal celkem 500 fotek a asi 130 jich upravil, protože jich byla fakt spousta velmi velmi pěkných. A uznat musíme že to focení bylo fakt dobrý a ty fotky podle toho vypadají. Mauricijci jsou milí a úslužní. Tedy ti, co jsme se s nimi potkali. Možná jen ti, kterým jsme platili… hotelový servis včetně večerního rozestýlání pohádkový.

Fakt jsme rádi, že jsme v Shandrani zůstali. Stěhovat se a přijít o to by bylo škoda. Poslení den jsme si ještě dojeli na výlet katamaránem šnorchlovat a to bych doporučil každému, kdo na Mauricius pojede, protože to otevřené moře je úplně jiný zážitek než laguna… No a dubaj.....??? Já osobně bych se tam přestěhoval :-D Vedro sice nesnesitelný, ale to město je úžasný. Tisíce možností… Mít nabídku, jdu do ní. Utratili jsme tam naprosto všechny peníze, co jsme sebou měli a máme snad vše od hodinek přes všechny druhy oblečení a doplňků až po iPady 3. generace. Opravdu nákupní ráj. Burj Khalifa je fakt velká jako s..... :-D :-D :-D Úžasný zážitek do konce života. Jen jsme trochu nevychytali ten čas. My jsme hodně chvátali dolů na dancing fountain show v 5 hodin a ona je až v 6 a někdy i v 7..... takže jsme si mohli ještě hodinu užívat tu nádheru.

Výlet do pouště byl taky dobrej. Já jsem arabský folklor sice už zažil, ale bylo to překvapení pro Moniku, která byla nadšená. Taky bych to doporučil každému, protože kromě vodní dýmky, tradičního jídla, břišní tanečnice, řemesel atd. Je super, když se vozíte po dunách. Trochu jsem byl v šoku, když řidič vylezl ven a vypustil pneumatiky a pak mi došlo, že tu větší plochu bude asi potřebovat. A jízdu jsme si náramně užili. Byl jsme rád, že jsem viděl, že i v té poušti i zkušení řidiči (náš jezdí osm let denodenně) udělají chybu a auto zůstane uvízlé na vrchu duny. Naštěstí se jede v konvoji, takže pomoc je okamžitě na místě. A jsem upřímně řečeno rád, že my jsme projeli bez zaváhání. Druhý den jsme si udělali okružní jízdu Dubají taxíkem. To se opravdu vyplatí, protože je to velmi pohodlná a levná přeprava. Řidič nám říkal, kde co je a kam by nás zavezl co ukázal… super. takže to hodnotíme velmi pozitivně. 


Certifikát jsme si dovezli a pojedeme si to vyřídit obratem. Poslední věc kterou jsem se chtěl zeptat je ta záloha na kurýra kterou jsme platili...... 


Díky moc.

S pozdravem 


Zdeněk Barvínek a Monika Matečková

Zobrazit více

Mauritius - hotel Shandrani duben 2012

Maurícius , hodnocení ze dne 11. 10. 2012

Dobrý den,

přestože jsem Vám již psal o naší dovolené na Mauriciu, že proběhla zcela bez problémů, že byla perfektní a nevyskytly se žádné komplikace, chtěl bych ještě sdělit pár postřehů, které by se mohly před cestou na Mauricius hodit Vašim dalším klientům.

1. Služby hotelu Shandrani bez jakékoliv výtky, personál se snaží, aby turistům vyšel maximálně vstříc. Strava bez připomínek, jedli jsme vše bez jakýchkoliv gastrointesti­nálních obtíží. Na pokojích ve vybavení je i elektrický odpařovač proti hmyzu, ale nebyly problémy.Redukce do zásuvky není třeba, na pokojích jsou i naše normální zásuvky. 
Byl jsem zvědavý, zda nebude vadit blízkost letiště, které je vzdáleno cca 5–6km a z hotelu je vidět konec přistávací plochy, která se dále buduje. Musím říci, že blízkost letiště je spíše zpestření, když při posezení během jídla sledujete nízkoletící velká dopravní letadla. Hluk letadla od počátku, kdy jej ucho zaregistruje, až do jeho úplného vymizení trvá cca 10sekund a není nijak agresivní.Navíc frekvence letů není častá, takže žádný problém.Na kvalitě hotelu neubírá.


2. Místní CK o nás věděla, odvoz z a do hotelu bez problémů, jinak jsme je nevyužili, protože výlety jsme si organizovali sami s využitím taxi. Procestovali jsme celý ostrov, na výletech celkem 8dnů.
Vámi zaslaný knižní průvodce od Lonely planet (tak jako všechny jejich průvodci) je výborný a lze podle něho dobře cestovat. Jediné, co neodpovídá skutečnosti, jsou uváděné ceny, což je pochopitelné, protože zdražování je v celém světě a průvodce byl vydán v roce 2007. Takže je nutné počítat se zdražením vstupného cca o 40 – 75%, někde i 100%, nebo zavedení vstupného, kde dříve byl vstup zdarma (Botanická zahrada Pamplemousses). Námořní muzeum v Mahebourgu (velmi zajímavé) je zdarma stále.
O víkendové dny jsou vstupy cca o 1/3 levnější, ale musí člověk počítat s větším množstvím místních lidí, takže jsou lepší pro návštěvy pracovní dny.
Navštívili jsme národní park Blac River Gorges a prošli jsme 10km trasu napříč parkem z informačního centra v Le Pétrin na východě parku do hlavního informačního centra na západní hranici parku. Jak by řekla rodina Homolkova z kultovního českého filmu „nádherná panoramata“. Mapu parku lze zakoupit za pouhých 5MUR (cca 3, 50Kč). Cestou nepotkáte ani živáčka. Vhodný je spray na komáry. Dobrá rada dle průvodce: nechat se odvést taxíkem do inf. střediska na východní straně parku (Le Pétrin) a taxi odeslat do inf. centra na západní straně, kde vás vyzvedne, což jsme udělali.
Vedle návštěvy Bois Cheri (továrna na čaj) a Rhumerie v Chamarel je velmi zajímavá návštěva Raultovy továrny na sušenky (maniok) v Mahebourgu. 
Sedm barev v Chamarel je samozřejmě krásné místo, ale určitě se mu vyrovná a dle mého i předčí přírodní park La Vallee des Couleurs poblíž Rochesterského vodopádu, kde je barev 23 a i kaskáda 5 vodopádů.
Výlet helikoptérou na 60minut stojí 26.000 MUR(rupií). Nechtějí platbu v eurech ale v rupiích!

3. Ceny taxíků na celý den (10 – 11hodin) 3000 – 4500MUR.
Musím říci, že jsme celkem využili 4 taxikáře, 3 na kratší cesty a s jedním, který byl perfektní, jsme strávili 5dnů a projezdili celý ostrov.Myslím, že si zaslouží reklamu, protože se nám maximálně věnoval, naše návrhy na cesty vždy upravil k lepšímu, takže jsme viděli i věci, o kterých jsme nevěděli (např. nejvyšší most na Mauriciu, který postavili Angličané přes krásné údolí atd.), podal nám výklad, bylo dostatek času vše si prohlédnout a ceny měl slušné. Jmenuje se Saleem Abdool, bydlí v městečku Plaine Magnien, které je asi 5minut autem od hotelu Shandrani. Lze jej telefonicky zkontaktovat na čísle +2307533897 nebo email: saleemabdool@yahoo.com. Takže mohu jenom doporučit a myslím si, že naši turisté rozhodně nebudou jeho službami zklamáni a budou se mnou souhlasit.

4. Zabalení 1 zavazadla na letišti na Mauriciu stojí 200MUR (zástupce Mautourco nevěděla), lze platit i v eurech.


5. Nejvýhodnější kurs na výměnu eur v současné době má Maskarénská banka (Banque des Mascareignes).


6. Poslední věcí, o které bych se zmínil, je vyzvednutí voucheru na bezplatné občerstvení při přestupu v Dubaji. Voucher se musí vyzvednout u informací, které jsou o patro níže než je patro s odlety. Zde jsou několikeré informace, ale odešlou vás o patro níže, kde je s pracovnicí informací zároveň pracovník Air Emirates, který voucher vystaví (občerstvení např. McDonald's, COSI, …). Kolem těchto informací jdete při přestupování. 


Tolik tedy několik poznámek z naší dovolené, o kterých se nemyslím, že by Váš zástupce na Mauriciu nevěděl, ale přesto jsem si dovolil je sdělit.


Jinak ještě jednou děkuji za pomoc při zorganizování naší dovolené.

S pozdravem


Miloš Pavlík

Zobrazit více

Mauritius - Shandrani únor 2012

Maurícius , hodnocení ze dne 11. 10. 2012

Dobrý den paní Jelínková,

dovolená proběhla k naší plné spokojenosti, snad jen s výhradou, že byla příliš krátká…;-). Organizačně bylo vše naprosto v pořádku. Hotel byl OK, jídlo skvělé a nápoje v dostačujícím rozsahu. Rovněž organizace výletů s Mautourco byla naprosto bez problémů. Takže jako poděkování z naší strany bychom rádi pokračovali ve spolupráci s vaší agenturou také v budoucnu.

RV

Zobrazit více

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Ing. Lucie Krapítková (Rybová)
Shandrani Beachcomber Resort & Spa
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.