Mauricia Beachcomber Resort & Spa ****

Mauritius

Živý hotel pro ty, kteří vyhledávají zábavu.

We
personally
stayed at the hotel

Hotel Mauricia Beachcomber Resort & Spa ****

Rating 7.9 Rated by 2 clients
Detailed evaluation
Location Mauritius, Grand Bay (Grand Baie) | Show map
Meal Breakfast, Half board, All Inclusive | More about gastronomy
Specialist tips Lifeful atmosphere Water sports Gastronomical paradise

Nulové storno do 8 dnů před začátkem pobytu od 01.11.2021 do 19.12.2021
(platí při rezervaci od 01.11.2021).

Nulové storno do 8 dnů před začátkem pobytu od 09.01.2022 do 31.10.2022
(platí při rezervaci od 01.11.2021).

Description of Mauricia Beachcomber Resort & Spa **** Mauritius

Hotel Mauricia Beachcomber, další z hotelů řetězce Beachcomber, se nachází na severním cípu ostrova Maurícius, v samém srdci turisticky oblíbené zátoky Grand Baie. Hotel i oblast, ve které se nachází, prosluly vřelou atmosférou, srdečností a především zábavou. Pobyt v hotelu si tak užijí ti, co rádi žijí život naplno.

Architektura hotelu evokuje tradiční středomořský styl.

V těsné blízkosti hotelu se nachází množství restaurací, barů, diskoték a obchodů, takže se ocitnete ve středu dění. Hotel je také vyhledávaným místem rodin s dětmi. Pro ty je zde připraven speciální Beachcomber All-inclusive balíček, který přispěje k bezstarostné dovolené.

Volný čas v hotelu Mauricia Beachcomber zpříjemňuje wellness centrum, bazén, hammám a sauna, dále tři tenisové kurty, centrum sportu a noční klub.

 

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Mauricia Beachcomber Resort & Spa

Hotel Mauricia Beachcomber představuje velkou budovu o několika patrech vybudovanou ve středomořském stylu. Je to rušné místo, které se nachází přímo v zátoce Grand Baie.

Pokoje jsou prostorné, světlé, jednoduše, ale komfortně zařízené. Každý pokoj má balkon nebo terasu.

Kromě hlavní budovy nabízí ubytování i přilehlá Family Village, která je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Obyvatelé této soukromé části resortu budou mít k dispozici vlastní bazén a lázně a tenisové kurty budou mít na dosah ruky. K pláži se dostanou skrze hlavní hotelový komplex.

Dětem je určen dětský klub. Hotelová pláž má ryze městský ráz.

Z lehátek mají hosté výhled na frekventovanou Grand Baie a na množství lodí, které zde kotví. Pokud se vydáte podél pláže směrem k turistické třídě, na samém okraji hotelového areálu narazíte na centrum sportů, kde si můžete bezplatně zapůjčit šlapadla nebo třeba stand-up paddle.

Hotel zaujme i mladé lidi díky nočnímu klubu a blízkosti obchodů, restaurací a barů.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2018
Ing. Jana Paseková
Ing. Jana Paseková +420 724 065 779

Video

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Standard Room

Standard Room

Pokoje Standard Room o rozloze 32 m2 nabízejí svěží a barevné prostředí s luxusními výhledy na hotelové tropické zahrady...

Standard Beachfront Room

Standard Beachfront Room

Pokoje Standard Beachfront o rozloze 32 m2 patří mezi exkluzivní ubytování s umístěním pár kroků od pláže...

Superior Room

Superior Room

Pokoje Superior o rozloze 38 m2 se nachází v přízemí a nabízí překrásné výhledy na hotelové tropické zahrady...

Gastronomy and hotel restaurants

Hotel Mauricia Beachcomber představuje dvě restaurace, které se nacházejí v okolí dvou velkých bazénů a jeden

bar, který nabízí jedinečný výhled na nejmalebnější záliv na Mauritiu.

Restaurace Les Quais podává mezinárodní pokrmy. Servírují se tu snídaně, obědy i večeře formou

bufetu. Posezení se tu nabízí na zastřešené terase, která přechází v čistě venkovní posezení u bazénu.

Druhá hotelová restaurace nese název Le Nautic. Otevřena je na obědy a večeře, které se tu podávají formou menu á la carte. Pochutnáte si tu na čerstvých mořských plodech.

Bay Watch Bar se nachází na samém okraji bazénu. Otevřen je od deváté ranní do jedenácté večerní.

Každý večer se tu představuje živá zábava.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of Mauricia Beachcomber Resort & Spa

Všechny hotelové pokoje disponují výhledem na moře a jsou vybaveny individuálně ovladatelnou

klimatizací, koupelnou s vanou a sprchou (toalety jsou samostatně), minibarem, příslušenstvím na

přípravu čaje a kávy, sejfem, fénem, telefonem, televizí a extra telefonní přípojkou pro PC.

Vybírat můžete celkem z 237 pokojů a šesti kategorií ubytování.

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Standard Room

Standard Room fotoStandard Room

Pokoje Standard Room o rozloze 32 m2 nabízejí svěží a barevné prostředí s luxusními výhledy na hotelové tropické zahrady. Najdete v nich útulnou ložnici, oddělenou koupelnu se sprchou a záchodem a malý balkón, ze kterého můžete bez přerušování sledovat západy žhavého slunce z pohodlí svého vlastního křesla. Vybavení dále zahrnuje satelitní televizi, bezplatný přístup k internetu, telefon, sejf, fén, individuálně ovládanou klimatizaci a minibar (čaj a káva zdarma).

Standard Beachfront Room

Standard Beachfront Room fotoStandard Beachfront Room

Pokoje Standard Beachfront o rozloze 32 m2 patří mezi exkluzivní ubytování s umístěním pár kroků od pláže. Připravte se na elegantní dekorace, jednoduché, důmyslné detaily a luxusní vybavení. Nachází se v prvním patře hotelu a naleznete v nich pohodlnou ložnici, oddělenou koupelnu se sprchou a záchodem a soukromý balkón poskytující romantický výhled na oceán. V pokojích dále naleznete satelitní televizi, bezplatný přístup na internet, telefon, sejf, fén, individuálně ovládanou klimatizaci a minibar (čaj a káva zdarma).

Superior Room

Superior Room fotoSuperior Room

Pokoje Superior o rozloze 38 m2 se nachází v přízemí a nabízí překrásné výhledy na hotelové tropické zahrady. Těšte se na svěží atmosféru plnou přirozeného světla a letních barev. Interiér propojuje nástěnné fotografie exotických květů s růžovým a zeleným dekorem, čistě bílým ložním prádlem a dřevěným nábytkem. Zároveň v nich najdete útulnou ložnici, salónek, terasu a privátní zahradu. Vybavení dále zahrnuje satelitní televizi, bezplatný přístup k internetu, telefon, sejf, fén, individuálně ovládanou klimatizaci, koupelnu s vanou, sprchou a odděleným záchodem a minibar (čaj a káva zdarma).

Superior Beachfront

Superior Beachfront fotoSuperior Beachfront

Připravte se na moderní a jednoduchý design luxusních pokojů Superior Beachfront s rozlohou 38 m2. Výzdoba je zajímavá jemnou kombinací chladných a teplých odstínů. Nachází se v přízemním patře a naleznete v nich útulnou ložnici, plně vybavenou koupelnu, vstupní salónek a soukromou terasu s výhledy na pláž. Pokoje dále obsahují satelitní televizi, bezplatný přístup na internet, telefon, sejf, fén, individuálně ovládanou klimatizaci, koupelnu s vanou, sprchou a odděleným záchodem a minibar (čaj a káva zdarma).

Suite

Suite fotoSuite

Ubytujte se v moderních apartmánech o rozloze 75 m2 nabízejících vše, co si budete přát. Jejich umístění v horním patře hotelu zaručuje kompletní soukromí a nabízí velkolepé výhledy na tyrkysovou lagunu. Ve středu ložnice najdete elegantní postel s nebesy a vchod do luxusní koupelny s prosklenou sprchou a velkou vanou. Přirozeným světlem osvícený vstupní salónek s posezením vede na prostornou terasu, kde se můžete slunit na opalovacích lehátkách u soukromého bazénu. Dále zde naleznete satelitní televizi, bezplatný přístup k internetu, telefon, sejf, fén, individuálně ovládanou klimatizaci, zařízení pro přípravu kávy, terasu s venkovní sprchou a soukromým bazénem a minibar (čaj a káva zdarma).

Villa

Villa fotoVilla

Nechte o sebe pečovat v tom nejlepším ubytování, které Mauricia Beachcomber nabízí. Vily o rozloze 160 m2 se pyšní maximálním soukromím a jsou zasazeny do tropických zahrad. Naleznete v nich hlavní ložnici s výhledem na soukromou zahradu a velký bazén, vedoucí do přidružené koupelny s prosklenou sprchou, oddělenou vanou a prostornou skříní. Druhý pokoj je určený především dětem a disponuje vlastní prostornou koupelnou. Hosté se mohou těšit na stolování formou al-fresco na terase v překrásném středomořském stylu a v soukromé zahradě. Výzdoba je vyvedena v tropických barvách, a to jak v interiéru, tak i venku. Vybavení vil zahrnuje satelitní televizi, bezplatný přístup k internetu, telefon, sejf, fén, individuálně ovládanou klimatizaci, hlavní ložnici s koupelnou se sprchou, vanou a WC, vedlejší ložnici se dvěma postelemi a koupelnou se sprchou a WC, terasu, soukromý bazén a zahradu, obývací pokoj, kávovar a minibar (čaj a káva zdarma).

Family Apartment

Family Apartment fotoFamily Apartment

Apartmány Family o rozloze 70 m2 jsou prostorné a funkční, přímo perfektní pro rodiny až se třemi dětmi. Jsou vybaveny moderním dřevěným nábytkem, velká okna zase zaručují dokonalé prosvětlené místnosti. Prostorná hlavní ložnice a koupelna poskytují rodičům soukromí, zatímco vedlejší ložnice a koupelna jsou určené pro děti. Na zahradě si můžete uspořádat rodinný piknik ve stylu al-fresco. Jako hosté těchto apartmánů budete mít přístup do exkluzivních prostorů zahrnující například překrásný bazén. Apartmány jsou dále vybaveny satelitní televizí, nabízí bezplatný přístup k internetu, telefon, sejf, fén, individuálně ovládanou klimatizaci, terasu či balkón, soukromou zahradu a minibar (čaj a káva zdarma), hlavní ložnici s koupelnou obsahující vanu, sprchu a záchod, vedlejší ložnici se dvěma postelemi, pohovkou a koupelnou se sprchou a záchodem.

Loft

Loft fotoLoft

V luxusních podkrovních pokojích o rozloze 70 m2 na Vás čekají elegantní dřevěné podlahy doplněné moderním nábytkem a jemnými barvami. Hlavní ložnice nacházející se v prvním patře vyzařuje pohodlí a obsahuje postel o velikosti king s nebesy. Vstupní salónek vede také do elegantní a prostorné koupelny, velkolepé schodiště Vás dovede do druhého pokoje určeného pro děti. Toto ubytování se nachází v srdci hotelu a nabízí krásné výhledy na hlavní bazén a zátoku. Rodiny jistě ocení blízkost k rozmanitým volnačasovým zařízením, které se v hotelu nachází. Podkrovní pokoje dále zahrnují satelitní televizi, bezplatný přístup na internet, telefon, sejf, fén, individuálně ovládanou klimatizaci, hlavní ložnici s koupelnou, vedlejší ložnici se dvěma postelemi, jednou pohovkou a koupelnou, nebo například minibar (čaj a káva zdarma).

Beach

Podél celého hotelu se vine pláž pokrytá jemným bílým pískem. Před lodní dopravou vás uchrání zóna určená pro plavání. Panorama zátoky a přilehlé vesničky Grand Baie doplňují kameny vulkanického původu. 

Online price and discounts of Mauricia Beachcomber Resort & Spa ****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Nulové storno do 8 dní před začátkem pobytu od 01.11.2021 do 19.12.2021 (platí při rezervaci od 01.11.2021)

Nulové storno do 8 dní před začátkem pobytu od 09.01.2022 do 31.10.2022 (platí při rezervaci od 01.11.2021)

Nights for free in Mauricia Beachcomber

 


Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

V termínu 20.04. - 26.07.2020, 24.08. - 30.09.2020 sleva pro svatebčany 15% na ubytování vč. stravy. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Svatební balíček Bliss24.260,- CZK
 • ZAHRNUJE:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
  - poplatky za vyřízení apostily,
  - transfery na příslušné úřady,
  - garanci jediné svatby denně v hotelu,
  - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
  - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
  - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
  - reprodukovanou hudbu.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Barefoot30.440,- CZK
 • ZAHRNUJE:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
  - poplatky za vyřízení apostily,
  - transfery na příslušné úřady,
  - garanci jediné svatby denně v hotelu,
  - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
  - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
  - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
  - reprodukovanou hudbu,
  - kytici pro nevěstu,
  - myrtu pro ženicha,
  - svatební dort (až pro 10 hostů),
  - slavnostní snídani den po svatebním obřadu,
  - svatební účes a make-up pro nevěstu včetně zkoušky,
  - lahev šumivého vína.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
 • Ke svatbě si můžete objednat za příplatek tyto služby:
  - Květina do klopy pro ženicha 280 CZK
  - Květinový oblouk 5 700 CZK
  - Kytice pro družičky 1 140 CZK
  - Kytice pro nevěstu 1 570 CZK
  - Make-up pro nevěstu (včetně zkoušky) 1 420 CZK
  - Manikúra 1 140 CZK
  - Sega show (za hodinu) 8 120 CZK
  - Svatební účes pro nevěstu (včetně zkoušky) 2 420 CZK
  - Trio muzikantů (za hodinu) 6 410 CZK
  - Věneček pro nevěstu 710 CZK
  - Video 8 550 CZK
  - květiny: kytici pro družičky, myrtu, korzáž, korunku pro nevěstu, květinovou výzdobu a svatební sponu do vlasů, květinovou výzdobu stolu, dekoraci křesla pro svatební obřad, květinový oblouk či vylisování květin,
  - záznam: fotografie (50 snímků 13x18 cm), možnost zvětšení snímků a svatební videozáznam na DVD
  - kytaristu, trio muzikantů, Sega vystoupení či reprodukovanou hudbu (zdarma),
  - občerstvení a kanapky, speciální večeři, šampaňské a další nápoje,
  - kadeřníka, manikúru, make-up pro nevěstu včetně zkoušky,
  - žehličku a žehlící prkno zdarma,
  - extra pokoj v den svatby (zdarma, v závislosti na dostupnosti),
  - plavba při západu slunce a
  - výlet helikoptérou (vyžadována rezervace min. 3 dny předem).
 • Nabídka svatebních balíčků resortu platí pro interval 1.11.2021 - 31.10.2022.
 • ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli (více zde)
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě (více zde)
Ubytování na vybraný počet nocí (více zde)
Stravování dle kalkulace (více zde)
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu (více zde)
Na Mauríciu česky mluvící delegát (více zde)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d (více zde)
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku do výše 70 000 000 CZK platné pro zájezdy uzavřené do 27.01.2022 (více zde)
"Informace o Mauríciu" v češtině (více zde)
"Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří" (více zde)
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině (více zde)
Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit (více zde)
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE (více zde)
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE (více zde)

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Jedno dítě do 6-tých narozenin je zdarma.  V termínu 01.06. - 30.06.2020 je ubytování pro děti do 17 let se dvěma dospělými v pokoji zdarma vč. stravy jakou mají rodiče.
Děti ve vlastním pokoji platí cenu dospělé osoby sníženou v následujících termínech takto :  
v období  01.11. - 19.12.2019, 09.01. - 19.04.2020, 27.07. - 23.08.2020 a 01.10. - 31.10.2020 cenu dospělé osoby sníženou o 30%,
v období 20.04. - 26.07.2020 a 24.08. - 30.09.2020 cenu dospělé osoby sníženou o 50%.
V neuvedeném období platí děti ve vlastním pokoji plnou cenu. Platí pro 2 děti, 3. dítě platí příplatek dle ceníku. 
Kapacita Standard pokoje max. 2 dospělí a 1 dítě do 5 let, Superior pokoje max. 2 dospělí a 1 dítě do 17 let, Suite max. 2 dospělí.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

Travel insurance

Choose the optimal variant of travel insurance and we will take it out for you.
Packed - complete protection for a trip or Multi Trip - year-round insurance..


Professional photo of Mauricia Beachcomber ****

Our photo of Mauricia Beachcomber ****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Mauricia Beachcomber Resort & Spa

Hotel Mauricia Beachcomber představuje dvě restaurace, které se nacházejí v okolí dvou velkých bazénů a jeden

bar, který nabízí jedinečný výhled na nejmalebnější záliv na Mauritiu.

Restaurace Les Quais podává mezinárodní pokrmy. Servírují se tu snídaně, obědy i večeře formou

bufetu. Posezení se tu nabízí na zastřešené terase, která přechází v čistě venkovní posezení u bazénu.

Druhá hotelová restaurace nese název Le Nautic. Otevřena je na obědy a večeře, které se tu podávají formou menu á la carte. Pochutnáte si tu na čerstvých mořských plodech.

Bay Watch Bar se nachází na samém okraji bazénu. Otevřen je od deváté ranní do jedenácté večerní.

Každý večer se tu představuje živá zábava.

All Inclusive

Hotel Mauricia Beachcomber v balíčku „all inclusive“ zahrnuje (platnost do 31.10.2020) :

 • Výběr pokrmů servírovaných bufetovou formou nebo á la carte menu (s příplatkem za určité položky)
 • Neomezený výběr exkluzivních vín (podávaných v karafě) a nápojů během oběda a večeře
 • Neomezené množství vybraných nápojů od 09:00 do 23:00 - zahrnuje výběr místních značek (pivo, koktejly, lihoviny a likéry) stejně jako čaj, kávu a nealkoholické nápoje
 • Sendviče ve všech barech k dispozici od 10:00 do 16:00 a palačinky od 16:00 do 18:00
 • Piknikový koš
 • Čaj a kávu v pokoji
 • Minibar (denně doplňován)
 • Dětský klub pro děti od 3 do 12 let
 • Výběr z vodních a pozemních sportů
 • Ve vybraných místnostech bezplatná Wi-fi

Služby a věci nezahrnuté v balíčku „all inclusive“:

 • položky mimo výběr á la carte menu
 • vína, alkoholické nápoje a nápoje mimo vybrané položky
 • doutníky a cigarety
 • telefon, fax, e-mail a poštovní služby
 • prádelní a čistící služby
 • poplatky za pokojovou službu
 • položky z hotelových butiků
 • zápůjčka auta nebo kola
 • tenisové míčky
 • procedury ve wellness centru
 • power plate
 • kulečník
 • potápění
 • rybolov
 • výlety (například na katamaránu)

Delegát a služby in Mauritius

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport and wellness Mauricia Beachcomber ****

SPORT, WELLNESS A DĚTI

Chcete i na dovolené zůstat v kondici? Pak navštivte sportovní centrum, které je vybavené přístroji Power plate, posilovacím zařízením, kardio přístroji, kruhovým tréninkem, saunou, atd. Sportovní centrum je otevřeno každý den od 7:30 do 19:30.

Vybírat můžete i z venkovních sportů, jako je tenis, stolní tenis, volejbal či bocciball nebo si zapůjčit horská kola. Mauritius je oblíbenou destinací milovníků vodních sportů. Vyzkoušet můžete vodní lyžování, plavbu na kajacích, windsurfing, potápění, šnorchlování a další vodní aktivity.

V místním Wellness centru najdete deset masážních kabin, saunu a bazén. Čekají tu na vás středomořské procedury, relaxace a očištění těla i mysli. Lázně jsou otevřeny každý den od 9:00 do 20:00. 

 

Children in the hotel Mauricia Beachcomber ****

V hotelu je myšleno i na děti, kterým je určen dětský klub Bob Marlin. Přátelský personál tu pro ně pečlivě připravuje nejrůznější aktivity jako je indická noc, maškarní ples, tetování henou, modelování a další zábavné aktivity.

Některé z denních aktivit zahrnují:

 • úvodní vyučovací hodiny tenisu a vodního lyžování

 • soutěže v malování a kreslení

 • hry v bazénu

 • ruční třídění mušlí, perel a písku

 • Hlídání dětí je možné za příplatek. Objednat tuto službu je potřebné na recepci 24 hodin předem. Doprava paní na hlídání je hrazena samotným hostem.

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Transfer Mauricia Beachcomber Resort & Spa

Transfer z letiště do hotelu Mauricia Beachcomber trvá 1hod30min až 1hod40min. 

Map - Mauricia Beachcomber Resort & Spa ****

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel Mauricia Beachcomber Resort & Spa ****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Mauricia Beachcomber Resort & Spa ****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2018
Ing. Vendula Pilátová
Ing. Vendula Pilátová +420 724 730 016

Hotel reviews Mauricia Beachcomber Resort & Spa ****

Podobný hotel

Flight connections to Mauritius

Ing. Pavlína Zbořilová
Mauricia Beachcomber Resort & Spa
„I traveled the world.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the destination. We will provide you with personal advice.