Le Sakoa ***

Mauritius
Destination
personally
visited the hotel

Hotel Le Sakoa ***

Location Mauritius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Show map
Meal Breakfast, Half board | More about gastronomy
Specialist tips Krásná pláž Klidné ubytování Příznivá cena

Description of Le Sakoa *** Mauritius

Malý butikový hotýlek Le Sakoa leží na jedné z nejkrásnějších pláží západního pobřeží Maurícia, v oblasti Troux aux Biches. 16 moderně zařízených pokojů je umístěno v nenápadné jednopatrové budově obklopené tropickou zahradou. V příjemném areálu v maurícijském stylu najdete recepci, hlavní restauraci, bazén a bar. Jen pár kroků odtud se rozprostírá krásná pláž s jemným bílým pískem. Najdete zde ideální podmínky pro plavání i šnorchlování. Jen pár kroků od hotelu leží živá vesnička Trou aux Biches s pestrou nabídkou barů, restaurací a obchůdků. 

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Le Sakoa

Hotel Le Sakoa doporučujeme všem, kteří hledají intimní klidné ubytování bez davů turistů, ale nechtějí se přitom vzdát poznávání okolí. V hotelovém areálu Vás čeká odpočinek a romantika, v přilehlém městečku pak nová místa k objevování. 

Room types

Standard room

Standard room o velikosti 55m² je vhodný pro dvě dospělé osoby. Pokoj je klimatizovaný a disponuje vlastním balkonem, satelitní TV a koupelnou s toaletními potřebami...

Honeymoon

Honeymoon room o velikost 55m² nabízí dechberoucí výhledy na pláž. Pokoj je klimatizovaný a disponuje vlastní terasou, satelitní TV a koupelnou s toaletními potřebami...

Beach Senior Suite

Beach Senior Suita o rozloze 100m² má přímý vstup na pláž a nabízí dechberoucí výhled na západ slunce. Maximální kapacita pokoje jsou 2 dospělí a 2 děti...

Gastronomy and hotel restaurants

Le Sakoa nabízí ubytování se snídaní, polopenzi nebo plnou penzi. Hotel má restauraci, ze které je krásný výhled na moře. Každý den se obměnuje menu pro hosty, mimo jiné klienti mají na výběr z mořských plodů, mezinárodní kuchyně nebo Mauricijských specialit. Kuchaři myslí také na děti, pro ně je strava uzpůsobena a přichystáno speciální menu.

Hotel má k dispozici také bar, který je otevřený od 9-23h. Ten pro hotelové hosty nabízí širokou škálu koktejlů, vína, ovocných džusů a dalších alkoholických nápojů.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of Le Sakoa

Le Sakoa má pouze 16 pokojů, což je zárukou klidné a intimní dovolené. Všechny pokoje mají terasy a balkony a jsou vybaveny malou kuchyňkou. 

Room types

Standard room

Standard room o velikosti 55m² je vhodný pro dvě dospělé osoby. Pokoj je klimatizovaný a disponuje vlastním balkonem, satelitní TV a koupelnou s toaletními potřebami. Maximální obsazenost pokoje jsou 2 dospělé osby + 1 dítě

Honeymoon

Honeymoon room o velikost 55m² nabízí dechberoucí výhledy na pláž. Pokoj je klimatizovaný a disponuje vlastní terasou, satelitní TV a koupelnou s toaletními potřebami. Maximální obsazenost pokoje jsou 2 dospělé osby + 1 dítě

Beach Senior Suite

Beach Senior Suita o rozloze 100m² má přímý vstup na pláž a nabízí dechberoucí výhled na západ slunce. Maximální kapacita pokoje jsou 2 dospělí a 2 děti.

Beach

Trou aux Biches je oblast s krásnou písečnou pláží. Díky západní orientaci si zde užijete dlouhé večery, romantické západy slunce a příjemné koupání i mimo sezonu. Pobřeží je dlouhé a přímo vybízí k procházkám. Laguna je dost hluboká na to, aby se v ní dalo plavat. Dále od břehu leží korálový útes s krásnými místy pro šnorchlování. 

Online price and discounts of Le Sakoa ***

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

 

Professional photo of Le Sakoa ***

Our photo of Le Sakoa ***

Gastronomy and hotel restaurants Le Sakoa

Le Sakoa nabízí ubytování se snídaní, polopenzi nebo plnou penzi. Hotel má restauraci, ze které je krásný výhled na moře. Každý den se obměnuje menu pro hosty, mimo jiné klienti mají na výběr z mořských plodů, mezinárodní kuchyně nebo Mauricijských specialit. Kuchaři myslí také na děti, pro ně je strava uzpůsobena a přichystáno speciální menu.

Hotel má k dispozici také bar, který je otevřený od 9-23h. Ten pro hotelové hosty nabízí širokou škálu koktejlů, vína, ovocných džusů a dalších alkoholických nápojů.

Delegát a služby in Mauritius

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně čtyři delegáty v češtině nebo slovenštině, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport and wellness Le Sakoa ***

Hotelovým hostům jsou volně k dispozici šlapadla a kajaky. Laguna před hotelem je skvělá pro všechny tipy vodních sportů a v přilehlé vesničce najdete širokou nabídku aktivit na vodě i pod vodou. Doporučujeme především šnorchlování, nebo plavbu na katamaránu.  

Součástí hotelu je malé Spa, kam si můžete zajít na masáž nebo na kosmetiku. Je otevřeno denně od 9 - 19h.

Children in the hotel Le Sakoa ***

V hotelových pokojích je možné ubytovat až 2 děti do 17 let. Není zde však dětský klub ani žádné speciání atrakce pro děti. 

Transfer Le Sakoa

Transfer z letiště do hotelu Le Sakoa trvá asi 1hod 15min. Cesta z hotelu do hlavního města Port-Luis trvá 30 minut. 

Map - Le Sakoa ***

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel Le Sakoa ***

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Le Sakoa ***, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews Le Sakoa ***

Flight connections to Mauritius

Kateřina Charlebois
Le Sakoa
„I traveled the world.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.