Zcela originální síť hotelů, která vypráví příběh o autentickém životě na ostrovech s nezapomenutelnými a luxusními plážovými hotely na Mauriciu, Maledivách a Réunionu.

Inspirováni květinovou vůní, kulturou a krajinou našich ostrovních destinací, přetvořili pobyt v tropických resortech v oslavu ostrovního způsobu života v tom nejlepších světle. Hotely na Mauriciu, Maledivách a Réunionu umístěné do dokonalého obrazu ostrovního slunce, moře a písku jsou navrženy tak, aby své hosty překvapily a potěšily. Od tropických lagun a dokonalých pláží na Mauriciu, přes dramaticky kontrastující krajinu na Réunionu až po okouzlující ostrůvky na Maledivách, LUX* všude nabízí jedinečnou příležitost prožít všechny divy opravdového ostrova na vlastní kůži během jednoho nezapomenutelného pobytu.

Každý si zde může splnit svůj vysněný sen – můžete si vybrat některý z půvabných, 3-hvězdičkových, hotelů, přes luxusní 5-hvězdičkové resorty až po soukromý ostrov s luxusními vilami. Bílé pláže na Mauritiu, dech beroucí údolí ostrova Reunion anebo křišťálově čisté laguny na Maledivách…to jsou jen některé momenty dokonalého štěstí, které Vám nabízí hotelová síť LUX*.

 hotelove-retezce-001.jpg
 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.