The Oberoi *****

Mauritius

Dokonalé soukromí pro nejnáročnější

Osobně
jsme
navštívili

Hotel The Oberoi *****

Lokalita Mauritius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Vilový resort Soukromí pro páry Exkluzivní lázně a relaxace

Popis hotelu The Oberoi ***** Mauritius

Exkluzivní a intimní hotel Oberoi se nachází v Želví zátoce, na severozápadním pobřeží ostrova Maurícius. Obklopen je tropickou zahradou a dominuje mu bazén s průzračnou vodou.

V těsné blízkosti hotelu se vine pláž s bílým pískem ve tvaru tří půlkruhů a nabízí nádherné výhledy na tyrkysově modrou lagunu i majestátní hory v pozadí.

Architektura hotelu kombinuje kámen, dřevo a došky. Tyto přírodní materiály jsou zcela v souladu s tropickou krásou ostrova a hotel tak vytváří pohádkový dojem a idylickou atmosféru. Toto místo si zamilují všechny romantické duše.

Oberoi je ideálním místem pro páry, které si chtějí užívat intimní dovolenou v ráji.

 

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Luxury Pavilion

Luxury Pavilion

Luxury Pavilon (70 m²) ukrývají prostornou ložnici, obývací část a prostornou terasu s možností stolování a výhledy na zahrady a Indický oceán...

Luxury Villa s bazénem

Luxury Villa s bazénem

Luxury Vila s bazénem nabízejí relax ve vlastním bazénu o rozměrech 8 x 4,5 metrů, který je zasazen na obezděném dvorku...

Luxury Villa se zahradou

Luxury Villa se zahradou

Luxury Vila se zahradou disponují obezděnou tropickou zahradou a venkovním prostorem ke stolování...

Royal Villa s bazénem

Royal Villa s bazénem

Royal Vila s bazénem se nacházejí v bujné tropické zahradě, mají elegantně zařízený obývací pokoj s výhledem na soukromý bazén (55 m²) a Indický oceán...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace hotelu Oberoi je tradičním dřevěným zázrakem s doškovou střechou, zasazeným do prostředí palem a s výhledem na Indický oceán. Najíst se můžete uvnitř nebo venku pod hvězdami. Nabídka pokrmů zahrnuje evropskou, orientální a kreolskou kuchyni. Nebeskou atmosféru dokreslují svíčky plující po vodní hladině bazénu, exotické květiny, večerní písně a úchvatné západy slunce.

Druhá restaurace, On The Rocks Restaurant, kromě úchvatných výhledů nabízí čerstvé saláty, těstoviny, pizzu, sendviče a barbecue. Otevřena je na obědy a večeře.

Místní bar otevírá své brány od jedenácté dopolední do jedenácté večerní. 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Kategorie a vybavení pokojů The Oberoi

Hotel Oberoi zahrnuje ubytování v luxusních vilkách s privátní zahradou nebo soukromým bazénem. Všechny vily jsou vybaveny: satelitní televizí a DVD přehrávačem, bezdrátovým připojením k internetu, elektronickým trezorem, telefonem s přímou volbou, osobním barem, 24 hodinovou soukromou jídelnou, napájecí stanicí pro iPod a kávovarem Nespresso.

Každý pokoj zahrnuje romantickou postel s nebesy, koupelny jsou vybavenu samostatným sprchovým koutem a vanou v mramoru, ze které je výhled do zahrady. 

Nabídka pokojů

Luxury Pavilion

Luxury Pavilion fotoLuxury Pavilion

Luxury Pavilon (70 m²) ukrývají prostornou ložnici, obývací část a prostornou terasu s možností stolování a výhledy na zahrady a Indický oceán.

Luxury Villa s bazénem

Luxury Villa s bazénem fotoLuxury Villa s bazénem

Luxury Vila s bazénem nabízejí relax ve vlastním bazénu o rozměrech 8 x 4,5 metrů, který je zasazen na obezděném dvorku.

Luxury Villa se zahradou

Luxury Villa se zahradou fotoLuxury Villa se zahradou

Luxury Vila se zahradou disponují obezděnou tropickou zahradou a venkovním prostorem ke stolování.

Royal Villa s bazénem

Royal Villa s bazénem fotoRoyal Villa s bazénem

Royal Vila s bazénem se nacházejí v bujné tropické zahradě, mají elegantně zařízený obývací pokoj s výhledem na soukromý bazén (55 m²) a Indický oceán. Oddělené ložnice taktéž nabízí úžasný výhled na moře. Jídelna se nachází pod širým nebem.

Two Bedroom Luxury Vila s bazénem

Two Bedroom Luxury Vila s bazénem fotoTwo Bedroom Luxury Vila s bazénem

Two Bedroom Luxury Vily s bazénem jsou zasazeny do obezděné zahrady (600 m²). Jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Jeden ze dvou elegantních pokojů je vybaven dvěma oddělenými lůžky. Bazén je o rozměrech 8 x 4,5 metrů.

Two Bedroom Presidential Villa s bazénem

Two Bedroom Presidential Villa s bazénem fotoTwo Bedroom Presidential Villa s bazénem

Two Bedroom Presidential Villa s bazénem se též nacházejí v zahradě (650 m²) a mají obývací pokoj s výhledem na soukromý bazén a Indický oceán. Jídelní pavilon se nachází venku a nabízí stolování pod hvězdami.

Three Bedroom Royal Vila s bazénem

Three Bedroom Royal Vila s bazénem fotoThree Bedroom Royal Vila s bazénem

Three Bedroom Royal Vila s bazénem jsou propojením dvou luxusních pavilonů, zasazených v tropické zahradě. Tři ložnice poskytují dostatek prostoru pro rodinnou dovolenou či skupinku přátel. Jídelna je též situována venku, orientována směrem k nejkrásnějším západům slunce.

Premier villa s bazénem

Premier villa s bazénem fotoPremier villa s bazénem

Tyto vily jsou umístěné nejblíže k moři. Mají úžasný výhled na Želví zátoku a nezapomenutelný výhled na západ slunce. Jsou dekorovány relaxačními přírodními barvami, s ručně malovaným nábytkem a místním uměním. V interiéru naleznete manželskou postel a příjemný obývací prostor. Vně vily naleznete svěží jídelní pavilon s doškovou střechou a vyhřívaný bazén. Rozloha vily je 325 m2.

Presidential villa s bazénem

Presidential villa s bazénem fotoPresidential villa s bazénem

Tato opulentní rezidence je situována na pláži se skvělým výhledem na oceán hory a i západ slunce. S tradiční doškovou střechou, vysokým stropem a přírodními barvami použitými v interiéru je dokonalým relaxačním zážitkem. Můžete se natáhnout v hlavní ložnici na manželské posteli a nebo si užít luxusu v zadní koupelně s výhledem do bujné zahrady. Odpočívejte ve vyhřívaném bazénu nebo se osvěžte v jídelním pavilonu, zatímco pozorujete večerní oblohu při západu slunce. Celková rozloha vily je 650 m2.

Pláž a moře

U hotelu se nachází pláž, pokrytá jemným bílým pískem ve tvaru tří půlkruhů. Jedná se o dokonalé místo ke slunění, ale i hrám v písku. Pláž je kratší, místy jsou kameny. Výhledy se otevírají nejen na lagunu, ale i na rozmanité krásy ostrova.

Online cena a slevy The Oberoi *****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Nabídka nocí zdarma v hotelu Oberoi

Využijte nabídku čerpání nocí zdarma, která platí, pokud strávíte celou dobu pobytu v níže uvedených termínech. Platí pro Luxury Pavillion a Luxury Vila se zahradou nebo bazénem. Nelze kombinovat se svatební nabídkou a nabídkou pro děti.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 12 měsíce před až do 12 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Platí při ubytování v Luxury Pavilion, Luxury vila se zahradou a Luxury vila se soukromým bazénem. Minimální délka pobytu 5 nocí.

Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli (více zde)
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě (více zde)
Ubytování na vybraný počet nocí (více zde)
Stravování dle kalkulace (více zde)
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu (více zde)
Na Mauríciu česky mluvící delegát (více zde)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d (více zde)
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku do výše 70 000 000 Kč platné pro zájezdy uzavřené do 27.01.2022 (více zde)
"Informace o Mauríciu" v češtině (více zde)
"Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří" (více zde)
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině (více zde)
Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit (více zde)
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE (více zde)
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE (více zde)

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Dvě děti do 8 let na jedné postýlce zdarma na pokoji se dvěma dospělými. Jedno dítě od 8 do 12 let na pokoji se dvěma dospělými zdarma. Toto neplatí v době 27.12.2015 - 04.01.2016, kdy je poplatek za dítě 4.200,-Kč. Pro dvě děti nad 8 let nebo pro jedno nad 12 let je nezbytný další pokoj. Maximálně 2 dospělé osoby v jedné vile.
V termínu 11.04. - 11.10.2015 a 06.04. - 11.10.2016 speciální nabídka pro rodiče se dvěmi dětmi do 16let, ubytované ve vlastním Luxury Pavilion, který je pro děti zdarma při pobytu na min. 5 nocí: k prvnímu pokoji pro rodiče druhý zdarma se snídaní. Nelze kombinovat s jinou nabídkou (ani pokoj pro rodiče).
V termínu 12.10. - 18.12.2015, 11.01. - 05.04.2016 a 12.10. - 20.12.2016  speciální nabídka pro rodiče se dvěmi dětmi do 16let, ubytované ve vlastním Luxury Pavilion, který je pro děti se slevou 75% při pobytu na min.5 nocí.
Nelze kombinovat s jinou nabídkou (ani pokoj pro rodiče).

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Oberoi *****

Naše foto hotelu Oberoi *****

Gastronomie a hotelové restaurace The Oberoi

Restaurace hotelu Oberoi je tradičním dřevěným zázrakem s doškovou střechou, zasazeným do prostředí palem a s výhledem na Indický oceán. Najíst se můžete uvnitř nebo venku pod hvězdami. Nabídka pokrmů zahrnuje evropskou, orientální a kreolskou kuchyni. Nebeskou atmosféru dokreslují svíčky plující po vodní hladině bazénu, exotické květiny, večerní písně a úchvatné západy slunce.

Druhá restaurace, On The Rocks Restaurant, kromě úchvatných výhledů nabízí čerstvé saláty, těstoviny, pizzu, sendviče a barbecue. Otevřena je na obědy a večeře.

Místní bar otevírá své brány od jedenácté dopolední do jedenácté večerní. 

Delegát a služby auf Mauritius

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Oberoi *****

Lázně hotelu Oberoi jsou dokonalou svatyní klidu. Hosté sem přicházejí nalézt harmonii a pocit pohody. K vybavení patří kosmetický salon, parní lázeň, posilovna a jednotlivá lázeňská apartmá s vlastní jacuzzi. Tradiční mauritijské procedury využívají přírodní místní oleje a ovoce. Co třeba vyzkoušet masáž čerstvě mletým kokosem?

Fitness centrum ukrývá vnitřní bazén, tělocvičnu, posilovací stroje, tenisové kurty a vybavení, díky kterému snadno posílíte svalstvo.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 12 měsíce před až do 12 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Doprava do hotelu The Oberoi

Transfer z letiště do hotelu Oberoi zabere cca hodinu a pětadvacet minut. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, který však může cestou stavět až ve třech hotelech.

Mapa - The Oberoi *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Urlaub auf Mauritius do hotelu The Oberoi *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Oberoi *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Veronika Khúlová (Mračnová)
Veronika Khúlová (Mračnová) +421 948 548 908

Recenze hotelu The Oberoi *****

Podobný hotel

Letová spojení Urlaub auf Mauritius

Ing. Jindřiška Jelínková
The Oberoi
„Das Hotel habe ich besucht.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.