Maritim Resort & Spa Mauritius *****

Mauritius

Luxusní resort s nádechem koloniální éry

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Maritim Resort & Spa Mauritius

Pro hotel Maritim Resort & Spa Mauritius není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Maritim Resort & Spa Mauritius.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- EUR/osoba
Původní cena
-EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garance nejlepší ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Maritim Resort & Spa Mauritius *****

Hodnocení 9.4 Hodnotí 10 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Mauritius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Luxusní plážový a lázeňský hotel Přírodní park Balaclava Výhled na ohromující Želví zátoku

Popis hotelu Maritim Resort & Spa Mauritius ***** Mauritius

Hotel Maritim je luxusní plážový a lázeňský hotel s těmi nejlepšími mezinárodními standardy. Původně byl otevřen už v prosinci roku 1990, avšak v roce 2009 prošel kompletní rekonstrukcí. Svoji polohou na severozápadě ostrova je ideálním bodem pro objevování severního pobřeží místními autobusy a možností poznat tak autentický život.

K hotelovému areálu patří 25 hektarů malebných tropických zahrad a přírodního parku, písečná romantická zátoka "Turtle Bay", stáje s koňmi a zachovalé ruiny pevnosti Balaclava.

Maritim Resort & Spa Mauritius je perfektním skloubením koloniální a tropické architektury, která Vám poskytne elegantní základ pro zajímavou i relaxační dovolenou, a to díky obrovskému sportovnímu zázemí, spoustě možností aktivního odpočinku i regenerace.

Skutečně oddaná a neobvykle přátelská povaha věčně usměvavého personálu, chutné jídlo, ideální umístění a zajímavé okolí, ochota vyjít vstříc individuálním požadavkům – to je už velmi dobře známo našim pravidelným hostům a stává se symbolem kvality a výborných služeb.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Maritim Resort & Spa Mauritius

Rozhlehlý areál nabízí nespočet možností k prožití odpočinkové i aktivní dovolené dle vašeho zaměření.

Klidná zátoka blízko mořského parku vhodného ke šnorchlování, bazény s oddělenou částí vířivky, možnost uspořádání soukormého barbecue u malého vodopádu, projížďka na koních v teplém Indickém oceánu, večerní posezení u plápolajícího ohně na pláži při tónech piána či luxusní večeře v zámečku Chateau Mon Désir s překrásnou vyhlídkou na pevnost Balaclava a Želví zátoku - to jsou hlavní benefity tohoto romantického resortu.

Ubytovat se můžete v jednom z 212 pokojů či suit, přičemž všechny jsou orientovány směrem k moři.

Gastronomické zážitky vám umožní 6 restuarací včetně luxusního Chateau Mon Désir, který je ideálním místem pro uspořádání svatební hostiny snů. V pool lounge a 2 barech jistě oceníte výběr vín a místních alkoholických i nealkoholických nápojů, přičemž ten přímo u moře se s vámi po několika výborných koktejlech začne pocitově příjemně houpat jako opravdová loď, i když je pevně upevněn a připomíná ji jen svým tvarem.

 

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotelu

Nabídka pokojů

Privilege Room

Privilege Room

Pokoj má rozlohu 40 až 44 m² včetně balkonu nebo terasy, jeho pečlivé navržení a dekorování Vám poskytne absolutní dojem pohodlí, relaxace a vroucnosti...

Prestige Room

Prestige Room

Užijte si dech beroucí výhled z našeho 58 m² velikého pokoje typu Prestige. Elegantně vyplněn dřevným nábytkem světlých barev a doplněn bavlněnými a hedvábnými tkaninami...

Junior & Theme Suites

Junior & Theme Suites

Čeká na Vás 10 Junior Suite o velikosti 92 m² vkusně dekorovaných pastelovými barvami a vybavených světlým dřevěným nábytkem...

Presidental Suite

Presidental Suite

Rozprostírá se v naší dvoupatrové 125 m² velké suitě. Vybavena je obrovskou postelí, luxusní koupelnou sestávající se z odděleného sprchového koutu a vany, dvou umyvadel, vlastní saun..

Gastronomie a hotelové restaurace

Belle Vue - hlavní restaurace

Otevřená vícestupňová terasovitá restaurace pod širokou dřevěnou střechou poskytuje excelentní výhled na bazény i moře od všech stolů. Hlavní hotelová restaurace Belle Vue byla nedávno rozšířena, aby poskytla více prostoru až pro 250 hostů, kteří si zde mohou užít živé hudební vystoupení i živé vaření – tedy vidí na vlastní oči, jak šéfkuchaři připravují jejich pokrmy. Nekuřácká restaurace Belle Vue má otevřeno denně od 7:30 do 10:30 pro snídaně a od 12:30 do 14:30 pro obědy. K večeři od 18:30 do 22:00 hod je vyžadován formálnější dress code: doporučují se šaty pro dámy a pro pány dlouhé kalhoty (kraťase a minisukně jsou nevhodné).

Château Mon Désir

Stavení harmonicky zasazené mezi ruiny Balaclavy. Château Mon Désir je exkluzivní nekuřácká á la carte restaurace obklopená historickým okolím, řekou Citron River a Želví zátokou. Koloniální architektura restaurace vzdává svým vzhledem hold koloniální minulosti ostrova. Podává se zde jídlo především francouzské, mezinárodní a z Indického oceánu. Château Mon Désir s kapacitou do 124 osob (84 uvnitř; 40 venku) má otevřeno od úterý do soboty (dle sezóny) od 19:00 do 22:00 hod pro večeře. V sobotu a neděli si zde lze dát i pozdní snídani a odpolední čaj. Nechybí zde množství příjemných doplňků, pěkný výhled, klimatizace, veranda a venkovní posezení. K dispozici jsou i soukromé salónky ideální pro rodinnou oslavu, gurmánské víkendy nebo obchodní jednání. Hosté si zde také mohou užít živé hudební vystoupení. Dress code musí být formální a elegantní (tenisky a džíny jsou nevhodné). 

La Marée

Plážová restaurace s barem umístěná přímo mezi palmovými stromy. Přijďte sem na snídani, oběd nebo večeři – ať už vevnitř nebo na pláži. Na talíři můžete objevit čerstvé dary moře a další pochutiny servírované v přátelské a útulné atmosféře. La Marée s kapacitou do 80 osob má otevřeno denně od 7:30 do 10:30 pro snídaně a od 12:30 do 14:30 pro obědy. K večeři od 19:00 do 22:00 hod je vyžadován formálnější dress code: doporučují se šaty pro dámy a pro pány dlouhé kalhoty (kraťase a minisukně jsou nevhodné). Bar má otevřeno denně od 9:00 do 23:30 hod. Hosté si zde také užijí živé hudební vystoupení.

Le Banyan Asian Fusion Restaurant

Elegantní asijská restaurace, kde se podávají ty pravé čínské speciality. Konají se zde také speciální tematické večery a usadit se zde můžete pouze k večeři. Le Banyan Asian Fusion Restaurant s kapacitou do 50 osob má otevřeno 6 dní v týdnu (kromě neděle) od 18:30 do 22:00 hod. Hosté by měli zvolit formálnější dress code: doporučují se šaty pro dámy a pro pány dlouhé kalhoty (kraťase a minisukně jsou nevhodné).

Les Filaos BBQ Beach Beer Garden

Plážový gril plný BBQ pochoutek a speciální večeře z darů moře. Nechybí zde ani osvěžující točené pivo. Tato plážová restaurace s kapacitou do 36 osob má otevřeno 5 dní v týdnu (kromě úterý a neděle) od 12:00 do 21:30 hod. Konají se zde také speciální tematické večery. Dress code může být neformální.

Lakaz Kreol Experience

Pokud chcete zažít slavnostní večeři o pěti chodech a jedinečnou atmosféru v naprostém soukromí s typickým místním hudebním doprovodem, tak zahrada Lakaz Kreol je tím pravým místem pro Vás. Ke stolu se může připojit až 10 osob.

Quarter Deck Bar

Dejte si Váš drink rovnou na palubě lodi! Typická atmosféra hotelu Maritim vás pohltí v hlavním baru přímo na moři kousek od bazénu nebo až potom, co uvidíte ten krásný výhled na Želví zátoku. Bár má denně otevřeno od 9:00 do 23:00 hod.

Beach & Pool Service

Využijte všech služeb na pláži a u bazénu (od 8:00 do 18:00 hod) a zažijte zde dovolenou plnou pohody a relaxačních momentů.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Kategorie a vybavení pokojů Maritim Resort & Spa Mauritius

Tropické dřevo, světlé ložní prádlo a unikátní doplňky – to jsou ty malé detaily, které dělají velký rozdíl.

Představujíc tak potěšení z tropického ostrovního resortu, všech 215 stylových pokojů má vlastní balkón s výhledem na moře nebo terasu směrem k pláži v Želví zátoce. Přátelský, moderní, rozsáhlý a pohodlný hotel Maritim se může pochlubit nabídkou pokojů a suit vkusně navržených tak, aby splnily ty nejvyšší standardy hostů cestujících za odpočinkem i obchodním jednáním.

Mezi standardní vybavení pokoje patří: klimatizace, kuřácké i nekuřácké pokoje, terasa nebo balkón, vana, sprcha a toaleta, vysoušeč vlasů, toaletní stolek se zrcadlem, elektronický sejf, satelitní LCD TV s filmovými a hudebními kanály, telefon, minibar, varná konvice, Wi-Fi ve všech pokojích a veřejných prostorách, možnost služeb komorníka a přidání postele navíc.

Typy pokojů: 86 propojených pokojů, 50 kuřáckých pokojů, 38 business pokojů (fax, tiskárna, scanner), 23 pokojů pro dvojice a 1 pokoj pro vozíčkáře.

Nabídka pokojů

Privilege Room

Privilege Room

Pokoj má rozlohu 40 až 44 m² včetně balkonu nebo terasy, jeho pečlivé navržení a dekorování Vám poskytne absolutní dojem pohodlí, relaxace a vroucnosti. Nabízí se s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi. Prostorná koupelna může být plně otevřena posuvnými dveřmi, nachází se zde vana, oddělená sprcha, dvojí umyvadlo i oddělená toaleta. Propojení těchto pokojů je na požádání možné.

Prestige Room

Prestige Room

Užijte si dech beroucí výhled z našeho 58 m² velikého pokoje typu Prestige. Elegantně vyplněn dřevným nábytkem světlých barev a doplněn bavlněnými a hedvábnými tkaninami. Je vybaven velkou koupelnou, která se dá otevřít do ložnice díky dekorativním krycím panelům, obsahující vanu a oddělený sprchový kout, toaletu, bidet a dvojí umyvadlo. Pokoj je vybaven povětšinou vestavěnými skříněmi a dalším nábytkem.

Junior & Theme Suites

Junior & Theme Suites

Čeká na Vás 10 Junior Suite o velikosti 92 m² vkusně dekorovaných pastelovými barvami a vybavených světlým dřevěným nábytkem. Nebo pociťte exotické charisma jedné ze čtyř tematických 80 m² velkých suit: Frangipane v tropickém stylu; Namaste s dotekem Indie; Victory v mořském stylu jako hold historickému pozadí Balaclavy nebo Savannah a její Africký půvab. Je pro Vás připravena také 1 suita Honeymoon o velikosti 125 m² určená pro páry na líbánkách. Ta nabízí kromě jiného velkou terasu, vlastní vířivku a sluneční lehátka.

Presidental Suite

Presidental Suite

Rozprostírá se v naší dvoupatrové 125 m² velké suitě. Vybavena je obrovskou postelí, luxusní koupelnou sestávající se z odděleného sprchového koutu a vany, dvou umyvadel, vlastní sauny a separované části s toaletou. Ve střešním patře se nachází studovna a pracovna, 3 TV a velká terasa s vlastní vířivkou s výhledem na zátoku. Každá z prezidentských suit je dekorována v jiném, osobitém stylu.

Maritim Villa

Maritim Villa

Skládá se z pokojů Privilege a Prestige. Klíč k luxusnímu pobytu je následující: 1 Rodinná vila o rozloze 160 m² obsahující 2 oddělené pokoje s terasou a vlastní koupelnou a společnou representativní obytnou částí s venkovní verandou, kde se dá výborně povečeřet. Vila poskytuje soukromí a klid díky své vlastní zahradě, rozměrné terase a exkluzivnímu bazénu. Tyto suity umožní Vám i Vašim milovaným naplno si užít skutečný pocit z prostornosti kolem sebe a totální relaxace v přímořské atmosféře, přesně jak to moderní rodinný styl života vyžaduje. Na vyžádání jsou možné i služby sluhy.

Pláž a moře

Želví zátoka je prvním vodním národním parkem na Mauríciu, a to především díky velmi dobře uchráněnému podmořskému životu. Jsou zde výborné podmínky pro šnorchlování – a to přímo u pláže. Oddělená 500 metrů dlouhá písečná pláž před hotelem je omývána teplými mořskými proudy a kryta korálovým útesem. Celá zátoka poskytuje výborné podmínky pro všechny druhy vodních sportů.

Online cena a slevy Maritim Resort & Spa Mauritius *****

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Maritim Resort & Spa Mauritius

Pro hotel Maritim Resort & Spa Mauritius není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Maritim Resort & Spa Mauritius.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
Podrobnosti zájezdu
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garance nejlepší ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti zájezdu
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájezdu

Cena zájezdu v EUR/osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

PŘÍLET ODLET
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v EUR/osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Nejnižší cena od 158 EUR / osoba, noc, halbpension v Deluxe Room
v termínu od 26.04.2022 do 30.09.2022

Nights for free in Maritim Hotel

GOLF - neomezený golf zdarma na 9jamkovém hřišti Maritim Golf Club. Nezahrnuje vybavení. 

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli (více zde)
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě (více zde)
Ubytování na vybraný počet nocí (více zde)
Stravování dle kalkulace (více zde)
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu (více zde)
Na Mauríciu česky mluvící delegát (více zde)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d (více zde)
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku do výše 70 000 000 Kč platné pro zájezdy uzavřené do 27.01.2022 (více zde)
"Informace o Mauríciu" v češtině (více zde)
"Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří" (více zde)
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině (více zde)
Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit (více zde)
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE (více zde)
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE (více zde)

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Maximální kapacita Privilege pokoje je 2 dospělí a 1 dítě do 17 let nebo 3 dospělí, Prestige pokoje  max 2 dospělí a 1 dítě do 11 let, Suite / Presidential Suite je 2 dospělí a 1 dítě do 11 let. Děti ve vlastním pokoji na vyžádání.

Pokoj obsazený 3 dospělými = 3 x cena za osobu a noc ve dvoulůžkovém pokoji. 

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

Travel insurance

Choose the optimal variant of travel insurance and we will take it out for you.
Packed - complete protection for a trip or Multi Trip - year-round insurance..


Profi foto hotelu Maritim Hotel *****

Naše foto hotelu Maritim Hotel *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Maritim Resort & Spa Mauritius

Belle Vue - hlavní restaurace

Otevřená vícestupňová terasovitá restaurace pod širokou dřevěnou střechou poskytuje excelentní výhled na bazény i moře od všech stolů. Hlavní hotelová restaurace Belle Vue byla nedávno rozšířena, aby poskytla více prostoru až pro 250 hostů, kteří si zde mohou užít živé hudební vystoupení i živé vaření – tedy vidí na vlastní oči, jak šéfkuchaři připravují jejich pokrmy. Nekuřácká restaurace Belle Vue má otevřeno denně od 7:30 do 10:30 pro snídaně a od 12:30 do 14:30 pro obědy. K večeři od 18:30 do 22:00 hod je vyžadován formálnější dress code: doporučují se šaty pro dámy a pro pány dlouhé kalhoty (kraťase a minisukně jsou nevhodné).

Château Mon Désir

Stavení harmonicky zasazené mezi ruiny Balaclavy. Château Mon Désir je exkluzivní nekuřácká á la carte restaurace obklopená historickým okolím, řekou Citron River a Želví zátokou. Koloniální architektura restaurace vzdává svým vzhledem hold koloniální minulosti ostrova. Podává se zde jídlo především francouzské, mezinárodní a z Indického oceánu. Château Mon Désir s kapacitou do 124 osob (84 uvnitř; 40 venku) má otevřeno od úterý do soboty (dle sezóny) od 19:00 do 22:00 hod pro večeře. V sobotu a neděli si zde lze dát i pozdní snídani a odpolední čaj. Nechybí zde množství příjemných doplňků, pěkný výhled, klimatizace, veranda a venkovní posezení. K dispozici jsou i soukromé salónky ideální pro rodinnou oslavu, gurmánské víkendy nebo obchodní jednání. Hosté si zde také mohou užít živé hudební vystoupení. Dress code musí být formální a elegantní (tenisky a džíny jsou nevhodné). 

La Marée

Plážová restaurace s barem umístěná přímo mezi palmovými stromy. Přijďte sem na snídani, oběd nebo večeři – ať už vevnitř nebo na pláži. Na talíři můžete objevit čerstvé dary moře a další pochutiny servírované v přátelské a útulné atmosféře. La Marée s kapacitou do 80 osob má otevřeno denně od 7:30 do 10:30 pro snídaně a od 12:30 do 14:30 pro obědy. K večeři od 19:00 do 22:00 hod je vyžadován formálnější dress code: doporučují se šaty pro dámy a pro pány dlouhé kalhoty (kraťase a minisukně jsou nevhodné). Bar má otevřeno denně od 9:00 do 23:30 hod. Hosté si zde také užijí živé hudební vystoupení.

Le Banyan Asian Fusion Restaurant

Elegantní asijská restaurace, kde se podávají ty pravé čínské speciality. Konají se zde také speciální tematické večery a usadit se zde můžete pouze k večeři. Le Banyan Asian Fusion Restaurant s kapacitou do 50 osob má otevřeno 6 dní v týdnu (kromě neděle) od 18:30 do 22:00 hod. Hosté by měli zvolit formálnější dress code: doporučují se šaty pro dámy a pro pány dlouhé kalhoty (kraťase a minisukně jsou nevhodné).

Les Filaos BBQ Beach Beer Garden

Plážový gril plný BBQ pochoutek a speciální večeře z darů moře. Nechybí zde ani osvěžující točené pivo. Tato plážová restaurace s kapacitou do 36 osob má otevřeno 5 dní v týdnu (kromě úterý a neděle) od 12:00 do 21:30 hod. Konají se zde také speciální tematické večery. Dress code může být neformální.

Lakaz Kreol Experience

Pokud chcete zažít slavnostní večeři o pěti chodech a jedinečnou atmosféru v naprostém soukromí s typickým místním hudebním doprovodem, tak zahrada Lakaz Kreol je tím pravým místem pro Vás. Ke stolu se může připojit až 10 osob.

Quarter Deck Bar

Dejte si Váš drink rovnou na palubě lodi! Typická atmosféra hotelu Maritim vás pohltí v hlavním baru přímo na moři kousek od bazénu nebo až potom, co uvidíte ten krásný výhled na Želví zátoku. Bár má denně otevřeno od 9:00 do 23:00 hod.

Beach & Pool Service

Využijte všech služeb na pláži a u bazénu (od 8:00 do 18:00 hod) a zažijte zde dovolenou plnou pohody a relaxačních momentů.

All Inclusive

Maritim Resort & Spa Mauritius ve speciálním balíčku „All Inclusive“ zahrnuje (platnost do 31.10.2019):

 • Hlavní restaurace „Belle Vue“: snídaně formou bufetu od 7:30 do 10:30, oběd formou mezinárodního bufetu od 12:30 do 14:30, večeřěformou tematických bufetů nebo vybraného menu od 18:30 do 22:00 (otevřeno denně)
 • Plážový bar a restaurace „La Marée“: snídaně formou à la carte na základě rezervace (pro hosty ubytované v pokojích typu Prestige a vyšších) od 7:30 do 10:30, kopečková zmrzlina od 10:00 do 17:00, oběd formou à la carte (tříchodový, výběr v rámci All Inclusive nabídky) od 12:30 do 14:30, večeře formou à la carte  (tříchodová, výběr v rámci All inclusive nabídky) od 19:00 do 22:00
 • Asijská restaurace „Le Banyan“: večeře formou à la carte (tříchodová, výběr v rámci All Inclusive nabídky) od 19:00 do 22:00 (otevřeno pondělí - sobota)
 • Plážová BBQ „Les Filaos“: oběd: menu s drobným občerstvením od 12:30 do 17:30, večeře: výběr v rámci All Inclusive nabídky od 19:00 do 21:30 (otevřeno denně kromě čtvrtků)
 • Bar „Quarter deck“: odpolední čaj s dorty, palačinkami, sušenkami a sladkým pečivem od 15:30 do 18:30,  výběr z občerstvení a kopečkové zmrzliny od 10:30 do 17:00
 • Servis na pláži a u bazénu: výběr z občertvení a drinků od 8:30 do 18:00
 • Nápoje (neplatí pro restauraci Château Mon Désir): výběr z dovozových vín (červené, bílé, růžové), výběr z dovozových šumivých vín (bílé, růžové), výběr z dovozových i místních lihovin, nealkoholické nápoje (džus, voda, soda, atd.), výběr z místních piv, alkoholických i nealkoholických koktejlů
 • Mini bar (doplňuje se jednou denně): výběr z nápojů, zařízení na přípravu čaje a kávy
 • Wi-fi zdarma ve všech pokojích i společných prostorách hotelu
 • Využití sauny, hammamu, relaxačního bazénu, Maritim tropických květových lázní
 • Neomezený přístup na 9 jamkové golfové hřiště, plážový volejbal, kroket, stolní tenis, pétanque, mini golf, lukostřelbu, fotbal, tenis, fitness centrum, městský golf (18 jamkové hřiště), trasa na běhání, hodiny jógy nebo pilates a další aktivity podle hotelového programu
 • Vodní lyže, windusurfing, plachetnice, kajak, šlapadla, šnorchlování, paddleboarding, výlety na lodi s proskleným dnem, aqua aerobik, skupinové hodiny potápění v bazénu a další aktivity podle hotelového programu
 • Vstup do dětského klubu pro děti od 3 do 11 let (otevřeno od 9:00 do 22:00), malá zvířecí farma a hotelový park s obřími želvami
 • Dále: piknikové koše s jídlem na výlety (objednává se 24h předem), snídaně na recepci pro ranní ptáčata s brzkým příletem od 4:30 do 7:30 a žehlicí místnost

Maritim Resort & Spa Mauritius ve speciálním balíčku „All Inclusive Premium“ zahrnuje:

 • Hlavní restaurace „Belle Vue“: snídaně formou bufetu od 7:30 do 10:30, oběd formou mezinárodního bufetu od 12:30 do 14:30, večeře formou tematických bufetů nebo vybraného menu od 18:30 do 22:00 (otevřeno denně)
 • Plážový bar a restaurace „La Marée“: snídaně formou à la carte na základě rezervace (pro hosty ubytované v pokojích typu Prestige a vyšších) od 7:30 do 10:30, kopečková zmrzlina od 10:00 do 17:00, oběd formou à la carte (tříchodový, výběr v rámci All Inclusive  Premium nabídky) od 12:30 do 14:30, večeře formou à la carte  (tříchodová, výběr v rámci All inclusive Premium nabídky) od 19:00 do 22:00
 • Asijská restaurace „Le Banyan“: večeře formou à la carte (tříchodová, výběr v rámci celé All Inclusive Premium nabídky) od 19:00 do 22:00 (otevřeno pondělí - sobota)
 • Plážová BBQ „Les Filaos“: oběd: menu s drobným občerstvením od 12:30 do 17:30, večeře: výběr pokrmů v rámci celé All inclusive nabídky od 19:00 do 21:30 (otevřeno denně kromě čtvrtků)
 • "Lakaz Kreol": večeře: typické mauricijské menu od 19:00 do 21:30 (otevřeno pondělí - sobota)
 • Restaurace "Château Mon Désir": jedno tříchodové menu (výběr v rámci All Inclusive Premium nabídky) za pobyt, bez nápojů (otevřeno úterý - sobota od 19:00 do 22:00)
 • Bar „Quarter deck“: odpolední čaj s dorty, palačinkami, sušenkami a sladkým pečivem od 15:30 do 18:30,  výběr z občerstvení a kopečkové zmrzliny od 10:30 do 17:00
 • Servis na pláži a u bazénu: výběr z občerstvení a drinků od 8:30 do 18:00
 • Nápoje (neplatí pro restauraci Château Mon Désir): výběr z dovozových vín, včetně francouzských (červené, bílé, růžové), výběr z dovozových šumivých vín (bílé, růžové), výběr z dovozových i místních lihovin,  výběr z prémiových druhů whisky, nealkoholické nápoje (džus, voda, soda, atd.), výběr z místních piv, alkoholických i nealkoholických koktejlů
 • Mini bar (doplňuje se jednou denně): výběr z nápojů, zařízení na přípravu čaje a kávy
 • Wi-fi zdarma ve všech pokojích i společných prostorách hotelu
 • Využití sauny, hammamu, relaxačního bazénu, Maritim tropických květových lázní
 • Neomezený přístup na 9 jamkové golfové hřiště, plážový volejbal, kroket, stolní tenis, pétanque, mini golf, lukostřelbu, fotbal, tenis, fitness centrum, městský golf (18 jamkové hřiště), trasa na běhání, hodiny jógy nebo pilates a další aktivity podle hotelového programu
 • Vodní lyže, windusurfing, plachetnice, kajak, šlapadla, šnorchlování, paddleboarding, výlety na lodi s proskleným dnem, aqua aerobik, skupinové hodiny potápění v bazénu a další aktivity podle hotelového programu
 • Vstup do dětského klubu pro děti od 3 do 11 let (otevřeno od 9:00 do 22:00), malá zvířecí farma a hotelový park s obřími želvami
 • Dále: piknikové koše s jídlem na výlety (objednává se 24h předem), snídaně na recepci pro ranní ptáčata s brzkým příletem od 4:30 do 7:30 a žehlicí místnost

Balíčky nezahrnují:

 • nápoje a jídla, které nejsou označeny jako součást All Inclusive/All Inclusive Premium
 • občerstvení z mini baru
 • telefon, fax, e-mail, poštovní služby, internetovou kavárnu
 • nákupy v hotelových buticích, cigarety, doutníky
 • zapůjčení auta, kola nebo skútru
 • míče a rakety na tenis, vybavení a míčky na golf
 • aktivity v jezdeckém centru, soukromé lekce (golf, tenis, ...)soukromé večeře, pokojovou službu
 • lázeňské procedury potápění, rybolov na otevřeném moři, exkurze
 • hlídaní dětí, lékařskou prohlídku, léky
 • Pro All Inclusive: nápoje a jídla v Château Mon Désir
 • Pro All Inclusive Premium: tematické večery,  speciální brunche, festivaly
 • prádelnu, čistírnu 

U večeří je vyžadován dresscode. Nepřijatelné jsou šortky, minisukně a sportovní oblečení, muži musí mít dlouhé kalhoty (s výjimkou Les Filaos). V restauraci Château Mon Désir jsou vyžadovány uzavřené boty a tričko/košile s límečkem, nevhodné jsou džíny a sportovní obuv. 

Golf v hotelu Maritim Resort & Spa Mauritius

Maritim Resort & Spa Mauritius nabízí 9 jamkové golfové hřiště navržené Grahamem Marshem a golfovými experty. Každá jamka se může hrát z dvou různých odpališť. Golfový odborníci Vám na individuální lekci rádi pomohou zlepšit Váš odpal, pro začátečníky jsou zde i skupinové lekce. Golfový set je k zapůjčení za menší poplatek, vstup na green je pro všechny hosty resortu zdarma.

Delegát a služby auf Mauritius

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Maritim Hotel *****

Bezplatné pozemní aktivity:

 • Fitness
 • Kriket
 • Lukostřelba
 • Petanque
 • Plážový fotbal
 • Plážový volejbal
 • Společné lekce golfu
 • Stolní tenis

Bezplatné vodní aktivity:

   • Aqua aerobic
   • Vodní pólo
  • Společné lekce potápění (v bazénu)

Jedinečná šance se zde naskýtá pro všechny ty, kteří holdují vodním sportům, nebo si tyto dovednosti chtějí osvojit. Hotel nabízí vybavení pro velké množství vodních sportů jako jsou například: Vodní lyžování, windsurfing, kanoing, šnorchlování, jízda na plachetnici nebo na šlapadle. Toto vše je bez poplatku, stejně jako společné lekce windsurfingu.

Centrum potápění se zase postará o všechny ty dobrodružné hosty, kteří chtějí nahlédnout, co se skrývá pod hladinou zdejšího teplého a čistého moře. Potápěčská základna má vybavení pro 10 hostů, vybavení obsahuje veškeré důležité věci jako masky, šnorchly, neopreny, kyslíkové přístroje a ploutve. Za zapůjčení i vybavení a ponor s instruktorem je účtován poplatek. Na vyžádání zde můžete vyzkoušet i méně obvyklé disciplíny, jako je například noční potápění.

Hned vedle ruin již zmiňované Balaclavy se nachází náš jezdecký klub, ve které je obvykle ustájeno 8 až 12 koní a poníků. Za lekci jízdy na koni si hotel účtuje příplatek, stejně tak za jízdu na poníkovi, která určitě udělá velkou radost Vašim nejmenším. Denní hry a soutěže jsou součástí celotýdenního sportovního programu. Vyjížďky na kole jsou taktéž za poplatek.

Doprava do hotelu Maritim Resort & Spa Mauritius

Transfer z letiště do hotelu Maritim trvá 1hod 15min až 1hod 25min. 

Mapa - Maritim Resort & Spa Mauritius *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Urlaub auf Mauritius do hotelu Maritim Resort & Spa Mauritius *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Maritim Resort & Spa Mauritius *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu Maritim Resort & Spa Mauritius *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení Urlaub auf Mauritius

Kateřina Mackovičová
Maritim Resort & Spa Mauritius
„Im Hotel habe ich übernachtet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.